Bieg Wiosenny - II Bieg z Kwartetu Biegowego "Cztery pory Roku 2022"
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Szpakiewicz Sylwia Płońsk Bieg 5km
2 Koprowski Kamil Załuski Bieg 5km
3 PALMOWSKI Artur ZŁOTOPOLICE Marsz NW 5km
4 Zaborowski Marcin Płońsk Bieg 5km
5 Pałaszewska Kasia Trebki Nowe Marsz NW 5km
6 Marczak Daniel Zakroczym Bieg 5km Klub Bokserski Huragan Trębki Stare
7 Warchoł Artur Kuchary Królewskie Bieg 5km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO
8 KOPROWSKA-LESAK EWELINA PŁOŃSK Bieg 5km
9 Werner Iwona Złotopolice Marsz NW 5km
10 Palmowski Kacper Złotopolice Marsz NW 5km Huragan Trębki Stare
11 PALMOWSKA MONIKA ZŁOTOPOLICE Marsz NW 5km
12 Żaglewski Dariusz RB Bieg 5km RB
13 Bombała Katarzyna Kamienica Marsz NW 5km
14 Wyłupek Małgorzata Kamienica Marsz NW 5km
15 Siwek Ewa Kamienica Marsz NW 5km
16 Żebrowski Gracjan Płońsk Bieg 5km
17 Żebrowski Szymon Płońsk Bieg 5km
18 Burakowski Mariusz Złotopolice Marsz NW 5km
19 Wiśniewski Łukasz RB Bieg 5km RB
20 Wilczek Marta RB Bieg 5km RB
21 Trojanowski Maciej RB Bieg 5km RB
22 Smolińska Agata RB Bieg 5km RB
23 Cybulski Bartosz RB Bieg 5km RB
24 Burzyńska Patrycja RB Bieg 5km RB
25 Burzyńska Katarzyna RB Bieg 5km RB
26 Matusiak Magdalena KAMIENICA Marsz NW 5km
27 ŚLUBOWSKI NORBERT KAMIENICA Marsz NW 5km
28 ŚLUBOWSKA ANETA KAMIENICA Marsz NW 5km
29 Krawczyk Przemysław Zakroczym Bieg 5km Huragan Trębki Stare
30 Wysocki Paweł Wólka Smoszewska Bieg 5km Huragan Trębki Stare
31 Kostrzewa Alicja Naborowo-Parcele Bieg 5km
32 Ziółkowska Anna Płońsk Bieg 5km
33 Kocot Aleksandra Kroczewo Marsz NW 5km
34 Stachowicz Beata Płońsk Bieg 5km PŁOŃSZCZANKI
35 Romanowska Agnieszka Płońsk Bieg 5km PŁOŃSZCZANKI
36 Maik Piotr Złotopolice Bieg 5km
37 Maik Marzena Złotopolice 30 Marsz NW 5km
38 Więckowski Jakub Warszawa Bieg 5km Inter Cars IT
39 Mariańska Patrycja Radzymin Bieg 5km
40 Obycz Urszula Słotwin Bieg 5km
41 Łątka Marcin Kamienica Bieg 5km
42 Dzięgielewska Natalia Sochocin Bieg 5km
43 Kostrzewa Wiktoria Naborowo-Parcele Bieg 5km
44 PAŁYGA MICHAŁ WARSZAWA Bieg 5km
45 Pawlicki Lech Nowy Dwór Mazowiecki Bieg 5km Inter Cars Running Team
46 Graczyk Mariusz Warszawa Bieg 5km Kroczewo
47 Żebrowska Anna Ciechanów Bieg 5km
48 Klepczyńska Maria Płońsk Bieg 5km
49 Mazanek Ewa Kamienica Bieg 5km
50 Mariańska Katarzyna Radzymin Bieg 5km
51 Ostrowska Milena Złotopolice Marsz NW 5km
52 Sot Agnieszka Złotopolice Marsz NW 5km
53 Królak Beata Naborowo Marsz NW 5km
54 Skierski Mateusz Strubiny Bieg 5km MKS BS PŁOŃSK
55 Jakubowska Małgorzata Kroczewo Marsz NW 5km
56 Bożycka Ewa Trębki Nowe Bieg 5km Huragan Trębki Stare
57 Ziółek Anna Ziółek Krępica Marsz NW 5km
58 Kobielewska Karolina Zakroczym Bieg 5km Huragan Trębki Stare
59 Gabinecki Jarosław Leoncin Bieg 5km Huragan Trębki Stare
60 Nerć Robert Kosewo Marsz NW 5km
61 Jabłoński Kacper Zakroczym Bieg 5km Huragan Trębki Stare
62 Bugajewski Janusz PŁOŃSK Bieg 5km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO
63 Bugajewska Anna Płońsk Bieg 5km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO
64 Gościcki Tomasz Trębki Nowe 51 Bieg 5km Huragan Trębki Stare
65 Kowalski Dariusz Płońsk Bieg 5km MKS Pantera
66 Lukowska Julia Słotwin Bieg 5km
67 Różańska Helena Płońsk Marsz NW 5km NW CZŁAPSKI TEAM
68 Kaniak Zbigniew Płońsk Marsz NW 5km Grupa Nordic Walking Płońsk
69 Kondracki Stanisław Sochaczew Marsz NW 5km
70 Kondracki Maciej Sochaczew Marsz NW 5km
71 Kondracka Justyna Sochaczew Marsz NW 5km
72 Jot Artur Plock Bieg 5km HARAMBE_RUN
73 Pierścieniak Michał Trębki stare Bieg 5km Huragan Trębki Stare
74 Bielecka Zuzanna Warszawa Marsz NW 5km NW CZŁAPSKI TEAM
75 Łabęda Izabela Zakroczym Bieg 5km
76 Szczurowska Aleksandra Zakroczym Bieg 5km
77 Andrzejewski Grzegorz Szerominek Bieg 5km
78 Kwiatkowska Żaneta Złotopolice Marsz NW 5km
79 Marciniak Paweł Płońsk Bieg 5km KB IM.PIOTRA SĘKOWSKIEGO W PŁOŃSKU
80 Rzewiński Rafał Krępica Bieg 5km
81 Musiatowicz Aleksandra Warszawa Bieg 5km PASJA Nordic Walking
82 Chądzyńska Ewa Płońsk Marsz NW 5km
83 Chądzyński Adam Płońsk Bieg 5km
84 Marciniak Ilona Płońsk Bieg 5km Klub Biegacza im. Piotra Sękowskiego w Płońsku
85 Skrzyńska Joanna Płońsk Bieg 5km
86 Smietanski Piotr Nowe Pieścirogi Bieg 5km Nasielsk Baszta Team
87 Kołtunowicz Krzysztof Kołtunowicz Nowe Miasto Marsz NW 5km
88 luberacki artur dobrska-kolonia Bieg 5km
89 Ruciński Adam Gawłowo Bieg 5km
90 Człapski Krzysztof Warszawa Marsz NW 5km NW CZŁAPSKI TEAM
91 Ciarkowski Klaudiusz Płońsk Bieg 5km MKS Pantera
92 Wojciechowska Bogumiła Płońsk Bieg 5km
93 Piotrowska Katarzyna Płońsk Bieg 5km
94 Degner Damian Płock Marsz NW 5km Gruby Team
95 Rybicka Agnieszka Płońsk Bieg 5km
96 Truszkowski Piotr Bolęcin Bieg 5km
97 Suchenek Arkadiusz Plonsk Bieg 5km
98 Matosek Barbara Plonsk Bieg 5km
99 Franczak Dariusz Warszawa Marsz NW 5km NW CZŁAPSKI TEAM
100 Franczak Małgorzata Warszawa Marsz NW 5km NW CZŁAPSKI TEAM


Wyświetleń: 2727

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ