Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Asfaltlove Dziki | |||||||||
1 | Nerć Karolina | Kosewo | Bieg 5km | Asfaltlove Dziki | |||||
Gimnazjon Płońsk | |||||||||
2 | Lewicki Adrian | Płońsk | Bieg 5km | Gimnazjon Płońsk | |||||
Gruby Team | |||||||||
3 | Degner Damian | Płock | Marsz NW 5km | Gruby Team | |||||
Grupa Nordic Walking Płońsk | |||||||||
4 | Kaniak Zbigniew | Płońsk | Marsz NW 5km | Grupa Nordic Walking Płońsk | |||||
HARAMBE_RUN | |||||||||
5 | Jot Artur | Plock | Bieg 5km | HARAMBE_RUN | |||||
Huragan Trębki Stare | |||||||||
6 | Pierścieniak Michał | Trębki stare | Bieg 5km | Huragan Trębki Stare | |||||
7 | Gościcki Tomasz | Trębki Nowe 51 | Bieg 5km | Huragan Trębki Stare | |||||
8 | Jabłoński Kacper | Zakroczym | Bieg 5km | Huragan Trębki Stare | |||||
9 | Gabinecki Jarosław | Leoncin | Bieg 5km | Huragan Trębki Stare | |||||
10 | Kobielewska Karolina | Zakroczym | Bieg 5km | Huragan Trębki Stare | |||||
11 | Bożycka Ewa | Trębki Nowe | Bieg 5km | Huragan Trębki Stare | |||||
12 | Wysocki Paweł | Wólka Smoszewska | Bieg 5km | Huragan Trębki Stare | |||||
13 | Krawczyk Przemysław | Zakroczym | Bieg 5km | Huragan Trębki Stare | |||||
14 | Palmowski Kacper | Złotopolice | Marsz NW 5km | Huragan Trębki Stare | |||||
Inter Cars IT | |||||||||
15 | Więckowski Jakub | Warszawa | Bieg 5km | Inter Cars IT | |||||
Inter Cars Running Team | |||||||||
16 | Pawlicki Lech | Nowy Dwór Mazowiecki | Bieg 5km | Inter Cars Running Team | |||||
KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | |||||||||
17 | Bugajewski Janusz | PŁOŃSK | Bieg 5km | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | |||||
18 | Warchoł Artur | Kuchary Królewskie | Bieg 5km | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | |||||
KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | |||||||||
19 | Bugajewska Anna | Płońsk | Bieg 5km | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | |||||
KB IM.PIOTRA SĘKOWSKIEGO W PŁOŃSKU | |||||||||
20 | Tomala Patryk Tomala | Załuski | Bieg 5km | KB IM.PIOTRA SĘKOWSKIEGO W PŁOŃSKU | |||||
21 | Marciniak Paweł | Płońsk | Bieg 5km | KB IM.PIOTRA SĘKOWSKIEGO W PŁOŃSKU | |||||
KB im. Piotra Sękowskiego w Płońsku | |||||||||
22 | Żebrowski Krzysztof | Cieksyn | Bieg 5km | KB im. Piotra Sękowskiego w Płońsku | |||||
Klub Biegacza im. Piotra Sękowskiego w Płońsku | |||||||||
23 | Marciniak Ilona | Płońsk | Bieg 5km | Klub Biegacza im. Piotra Sękowskiego w Płońsku | |||||
Klub Bokserski Huragan Trębki Stare | |||||||||
24 | Marczak Daniel | Zakroczym | Bieg 5km | Klub Bokserski Huragan Trębki Stare | |||||
Kroczewo | |||||||||
25 | Graczyk Mariusz | Warszawa | Bieg 5km | Kroczewo | |||||
MKS BS PŁOŃSK | |||||||||
26 | Zembrzuski Łukasz Zembrzuski | Szczytno | Bieg 5km | MKS BS PŁOŃSK | |||||
27 | Skierski Mateusz | Strubiny | Bieg 5km | MKS BS PŁOŃSK | |||||
MKS Pantera | |||||||||
28 | Ciarkowski Klaudiusz | Płońsk | Bieg 5km | MKS Pantera | |||||
29 | Kowalski Dariusz | Płońsk | Bieg 5km | MKS Pantera | |||||
NW CZŁAPSKI TEAM | |||||||||
30 | Franczak Anna | Warszawa | Marsz NW 5km | NW CZŁAPSKI TEAM | |||||
31 | Franczak Małgorzata | Warszawa | Marsz NW 5km | NW CZŁAPSKI TEAM | |||||
32 | Franczak Dariusz | Warszawa | Marsz NW 5km | NW CZŁAPSKI TEAM | |||||
33 | Człapski Krzysztof | Warszawa | Marsz NW 5km | NW CZŁAPSKI TEAM | |||||
34 | Bielecka Zuzanna | Warszawa | Marsz NW 5km | NW CZŁAPSKI TEAM | |||||
35 | Różańska Helena | Płońsk | Marsz NW 5km | NW CZŁAPSKI TEAM | |||||
Nasielsk Baszta Team | |||||||||
36 | Smietanski Piotr | Nowe Pieścirogi | Bieg 5km | Nasielsk Baszta Team | |||||
PASJA Nordic Walking | |||||||||
37 | Musiatowicz Aleksandra | Warszawa | Bieg 5km | PASJA Nordic Walking | |||||
PŁOŃSZCZANKI | |||||||||
38 | Romanowska Agnieszka | Płońsk | Bieg 5km | PŁOŃSZCZANKI | |||||
39 | Stachowicz Beata | Płońsk | Bieg 5km | PŁOŃSZCZANKI | |||||
Płońscy Patrioci | |||||||||
40 | Bombała Michał | Płońsk | Bieg 5km | Płońscy Patrioci | |||||
RB | |||||||||
41 | Burzyńska Katarzyna | RB | Bieg 5km | RB | |||||
42 | Burzyńska Patrycja | RB | Bieg 5km | RB | |||||
43 | Cybulski Bartosz | RB | Bieg 5km | RB | |||||
44 | Smolińska Agata | RB | Bieg 5km | RB | |||||
45 | Trojanowski Maciej | RB | Bieg 5km | RB | |||||
46 | Wilczek Marta | RB | Bieg 5km | RB | |||||
47 | Wiśniewski Łukasz | RB | Bieg 5km | RB | |||||
48 | Żaglewski Dariusz | RB | Bieg 5km | RB | |||||
Runners Team | |||||||||
49 | Budniak Aleksandra | Władysławowo | Marsz NW 5km | Runners Team | |||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
50 | Różnowicz Bogusław | Wychódźc | Bieg 5km | ||||||
51 | Dyoniziak Katarzyna | Wychódźć | Bieg 5km | ||||||
52 | Gadomski Łukasz | Płońsk | Bieg 5km | ||||||
53 | Jaworska Klaudia | Sochaczew | Bieg 5km | ||||||
54 | Sawicka Justyna | Płońsk | Bieg 5km | ||||||
55 | Rucińska Wioleta | Gawłowo | Bieg 5km | ||||||
56 | Skrzynski Adam | Nacpolsk | Bieg 5km | ||||||
57 | Matosek Barbara | Plonsk | Bieg 5km | ||||||
58 | Suchenek Arkadiusz | Plonsk | Bieg 5km | ||||||
59 | Truszkowski Piotr | Bolęcin | Bieg 5km | ||||||
60 | Rybicka Agnieszka | Płońsk | Bieg 5km | ||||||
61 | Piotrowska Katarzyna | Płońsk | Bieg 5km | ||||||
62 | Wojciechowska Bogumiła | Płońsk | Bieg 5km | ||||||
63 | Ruciński Adam | Gawłowo | Bieg 5km | ||||||
64 | luberacki artur | dobrska-kolonia | Bieg 5km | ||||||
65 | Skrzyńska Joanna | Płońsk | Bieg 5km | ||||||
66 | Chądzyński Adam | Płońsk | Bieg 5km | ||||||
67 | Rzewiński Rafał | Krępica | Bieg 5km | ||||||
68 | Andrzejewski Grzegorz | Szerominek | Bieg 5km | ||||||
69 | Szczurowska Aleksandra | Zakroczym | Bieg 5km | ||||||
70 | Łabęda Izabela | Zakroczym | Bieg 5km | ||||||
71 | Lukowska Julia | Słotwin | Bieg 5km | ||||||
72 | Mariańska Katarzyna | Radzymin | Bieg 5km | ||||||
73 | Mazanek Ewa | Kamienica | Bieg 5km | ||||||
74 | Klepczyńska Maria | Płońsk | Bieg 5km | ||||||
75 | Żebrowska Anna | Ciechanów | Bieg 5km | ||||||
76 | PAŁYGA MICHAŁ | WARSZAWA | Bieg 5km | ||||||
77 | Kostrzewa Wiktoria | Naborowo-Parcele | Bieg 5km | ||||||
78 | Dzięgielewska Natalia | Sochocin | Bieg 5km | ||||||
79 | Łątka Marcin | Kamienica | Bieg 5km | ||||||
80 | Obycz Urszula | Słotwin | Bieg 5km | ||||||
81 | Mariańska Patrycja | Radzymin | Bieg 5km | ||||||
82 | Maik Piotr | Złotopolice | Bieg 5km | ||||||
83 | Ziółkowska Anna | Płońsk | Bieg 5km | ||||||
84 | Kostrzewa Alicja | Naborowo-Parcele | Bieg 5km | ||||||
85 | Żebrowski Szymon | Płońsk | Bieg 5km | ||||||
86 | Żebrowski Gracjan | Płońsk | Bieg 5km | ||||||
87 | KOPROWSKA-LESAK EWELINA | PŁOŃSK | Bieg 5km | ||||||
88 | Zaborowski Marcin | Płońsk | Bieg 5km | ||||||
89 | Koprowski Kamil | Załuski | Bieg 5km | ||||||
90 | Szpakiewicz Sylwia | Płońsk | Bieg 5km | ||||||
91 | Pokorska-Walerska Józefa Krystyna | Płock | Marsz NW 5km | ||||||
92 | Szymańska Katarzyna | Nowe Miasto | Marsz NW 5km | ||||||
93 | Szymański Mariusz | Nowe Miasto | Marsz NW 5km | ||||||
94 | Kaźmierczak Mariusz | PŁOŃSK | Marsz NW 5km | ||||||
95 | Miączyńska Emilka | Płońsk | Marsz NW 5km | ||||||
96 | Kołtunowicz Krzysztof Kołtunowicz | Nowe Miasto | Marsz NW 5km | ||||||
97 | Chądzyńska Ewa | Płońsk | Marsz NW 5km | ||||||
98 | Kwiatkowska Żaneta | Złotopolice | Marsz NW 5km | ||||||
99 | Kondracka Justyna | Sochaczew | Marsz NW 5km | ||||||
100 | Kondracki Maciej | Sochaczew | Marsz NW 5km | ||||||
101 | Kondracki Stanisław | Sochaczew | Marsz NW 5km | ||||||
102 | Nerć Robert | Kosewo | Marsz NW 5km | ||||||
103 | Ziółek Anna Ziółek | Krępica | Marsz NW 5km | ||||||
104 | Jakubowska Małgorzata | Kroczewo | Marsz NW 5km | ||||||
105 | Królak Beata | Naborowo | Marsz NW 5km | ||||||
106 | Sot Agnieszka | Złotopolice | Marsz NW 5km | ||||||
107 | Ostrowska Milena | Złotopolice | Marsz NW 5km | ||||||
108 | Maik Marzena | Złotopolice 30 | Marsz NW 5km | ||||||
109 | Kocot Aleksandra | Kroczewo | Marsz NW 5km | ||||||
110 | ŚLUBOWSKA ANETA | KAMIENICA | Marsz NW 5km | ||||||
111 | ŚLUBOWSKI NORBERT | KAMIENICA | Marsz NW 5km | ||||||
112 | Matusiak Magdalena | KAMIENICA | Marsz NW 5km | ||||||
113 | Burakowski Mariusz | Złotopolice | Marsz NW 5km | ||||||
114 | Siwek Ewa | Kamienica | Marsz NW 5km | ||||||
115 | Wyłupek Małgorzata | Kamienica | Marsz NW 5km | ||||||
116 | Bombała Katarzyna | Kamienica | Marsz NW 5km | ||||||
117 | PALMOWSKA MONIKA | ZŁOTOPOLICE | Marsz NW 5km | ||||||
118 | Werner Iwona | Złotopolice | Marsz NW 5km | ||||||
119 | Pałaszewska Kasia | Trebki Nowe | Marsz NW 5km | ||||||
120 | PALMOWSKI Artur | ZŁOTOPOLICE | Marsz NW 5km |
Wyświetleń: 4572