Bieg 10 km

Msc Numer Nazwisko Imię Płeć M pl Miejscowość Klub Dystans Prędkość Czas/km Bieg 10 km Start 1 okr czas Czas netto
1 38 MIKULSKI TOMASZ M 1 ŁAZY UKS FILIPIDES TERESIN Bieg 10 km 15.89 00:03:46 00:00:02.26 00:18:51.11 00:37:45.65
2 73 ZEMBRZUSKI ŁUKASZ M 2 SZCZYTNO MKS BS PŁOŃSK Bieg 10 km 15.24 00:03:56 00:00:02.47 00:19:38.49 00:39:22.62
3 65 ZALEWSKI ADAM M 3 NASIELSK NASIELSK BASZTA TEAM Bieg 10 km 15.12 00:03:58 00:00:02.84 00:19:37.69 00:39:41.55
4 44 PRZERADZKI SEWERYN M 4 MŁAWA Bieg 10 km 14.93 00:04:01 00:00:02.50 00:20:02.31 00:40:11.88
5 7 BRONOWSKI PAWEŁ M 5 NOWY RECZYN Bieg 10 km 14.8 00:04:03 00:00:03.01 00:20:00.07 00:40:33.57
6 11 CIEĆWIERZ MARIUSZ M 6 PARLIN NO PAIN TEAM Bieg 10 km 14.57 00:04:07 00:00:03.77 00:20:21.89 00:41:11.71
7 75 SKIERSKI MATEUSZ M 7 STRUBINY MKS BS PŁOŃSK Bieg 10 km 14.35 00:04:10 00:00:03.13 00:20:38.45 00:41:48.17
8 5 BIENIAS KONRAD M 8 PŁOCK MAZOWIECKA AKADEMIA BIEGACZA Bieg 10 km 14.33 00:04:11 00:00:03.37 00:20:41.94 00:41:52.32
9 72 CZULIŃSKI BOGDAN M 9 KRÓLEWO Bieg 10 km 14.06 00:04:16 00:00:02.26 00:20:39.71 00:42:41.50
10 12 CYBULSKI JACEK M 10 JAROCIN Bieg 10 km 13.93 00:04:18 00:00:02.29 00:21:08.50 00:43:04.71
11 14 FABIAŃSKI PIOTR M 11 CZERWIŃSK NAD WISŁĄ NO PAIN TEAM Bieg 10 km 13.9 00:04:19 00:00:02.97 00:21:20.05 00:43:10.76
12 8 CAK MICHAŁ M 12 BIELSK ORLEN RUNNING TEAM Bieg 10 km 13.63 00:04:24 00:00:03.22 00:21:44.71 00:44:01.41
13 16 GÓRSKI ALBIN M 13 KOZŁÓW SZLACHECKI PSP SOCHACZEW Bieg 10 km 13.52 00:04:26 00:00:02.75 00:21:45.60 00:44:22.77
14 47 PYDYNKOWSKI ŁUKASZ M 14 DZIAŁDOWO ROZBIEGANE DZIAŁDOWO Bieg 10 km 13.46 00:04:27 00:00:02.71 00:00:00.-271 00:44:35.26
15 67 JEZIERSKI PIOTR M 15 NOWE MIASTO ART SHOW - TEAM NOWE MIASTO BIEGA Bieg 10 km 12.87 00:04:39 00:00:01.45 00:22:55.55 00:46:37.75
16 2 ANOWSKI ADRIAN M 16 DROCHOWO Bieg 10 km 12.47 00:04:48 00:00:02.63 00:24:20.78 00:48:06.97
17 25 KRÓLAK ARTUR M 17 NARUSZEWO Bieg 10 km 12.41 00:04:50 00:00:03.38 00:23:40.14 00:48:20.00
18 56 TOMALA PATRYK M 18 ZAŁUSKI KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO Bieg 10 km 12.41 00:04:50 00:00:04.32 00:23:43.39 00:48:22.54
19 51 STAWICKI ZBIGNIEW M 19 PŁOCK BIEGAMPŁOCK TEAM Bieg 10 km 12.32 00:04:52 00:00:03.76 00:23:52.26 00:48:43.68
20 3 BANIAK JACEK M 20 PŁOŃSK KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO Bieg 10 km 12.18 00:04:55 00:00:02.93 00:24:19.91 00:49:16.79
21 20 KAMIŃSKI WIESŁAW M 21 WARSZAWA NASIELSK BASZTA TEAM Bieg 10 km 12.07 00:04:58 00:00:10.83 00:24:30.50 00:49:43.41
22 55 SZPAKIEWICZ ZBIGNIEW M 22 STRZEMBOWO KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO Bieg 10 km 11.92 00:05:02 00:00:02.21 00:25:10.58 00:50:20.81
23 30 MAŁEK KAROLINA K 1 LEONCIN FUNDACJA A KUKU Bieg 10 km 11.76 00:05:06 00:00:04.43 00:25:16.01 00:51:01.00
24 15 GADOMSKI ŁUKASZ M 23 PŁOŃSK Bieg 10 km 11.65 00:05:09 00:00:06.86 00:25:47.82 00:51:31.32
25 57 TOMASZEWSKI ARKADIUSZ M 24 NARUSZEWO Bieg 10 km 11.6 00:05:10 00:00:07.46 00:26:23.55 00:51:43.41
26 33 MARCINIAK ILONA K 2 PŁOŃSK KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO Bieg 10 km 11.58 00:05:10 00:00:04.50 00:25:17.94 00:51:48.67
27 40 OSIAL MARIUSZ M 25 PŁOŃSK KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO Bieg 10 km 11.58 00:05:11 00:00:04.03 00:25:18.14 00:51:50.92
28 32 MARASZEK KRZYSZTOF M 26 STAROŹREBY Bieg 10 km 11.49 00:05:13 00:00:04.02 00:25:44.57 00:52:13.75
29 53 SZMULEWICZ ALEKSANDRA K 3 CZERWIŃSK NAD WISŁĄ Bieg 10 km 11.38 00:05:16 00:00:02.86 00:25:45.50 00:52:43.07
30 31 MARASZEK EDYTA K 4 STAROŹREBY Bieg 10 km 11.35 00:05:17 00:00:04.43 00:26:11.01 00:52:51.50
31 29 KWIATKOWSKI SZYMON M 27 NARUSZEWO Bieg 10 km 11.26 00:05:19 00:00:02.86 00:25:35.73 00:53:17.38
32 71 GĘSIARZ SZYMON M 28 PŁOCK Bieg 10 km 11.18 00:05:22 00:00:08.33 00:26:45.76 00:53:40.91
33 62 WIŚNIEWSKI JAROSŁAW M 29 PŁOŃSK Bieg 10 km 11.08 00:05:24 00:00:05.48 00:26:04.14 00:54:08.35
34 41 PANKOWSKI MARIUSZ M 30 SZAPSK BIEGAM SAM Bieg 10 km 11.08 00:05:24 00:00:04.79 00:26:04.83 00:54:09.10
35 28 KSYNA BOGUSLAW M 31 KAMION MAŁY Bieg 10 km 10.98 00:05:27 00:00:02.44 00:27:00.81 00:54:38.11
36 52 STAWSKI TOMASZ M 32 ELŻBIETÓW Bieg 10 km 10.94 00:05:29 00:00:05.43 00:26:03.84 00:54:51.17
37 61 WARCHOŁ ARTUR M 33 KUCHARY KRÓLEWSKIE KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO Bieg 10 km 10.85 00:05:31 00:00:05.58 00:27:35.53 00:55:18.13
38 35 MARIAŃSKA PATRYCJA K 5 RADZYMIN Bieg 10 km 10.75 00:05:34 00:00:05.02 00:26:58.93 00:55:49.12
39 1 ANDRZEJEWSKI GRZEGORZ M 34 SZEROMINEK Bieg 10 km 10.73 00:05:35 00:00:07.37 00:27:37.07 00:55:55.37
40 18 JAWORSKA KLAUDIA K 6 SOCHACZEW Bieg 10 km 10.69 00:05:36 00:00:04.62 00:27:54.51 00:56:08.98
41 66 ORLIŃSKA EDYTA K 7 PŁOŃSK PŁOŃSZCZANKI Bieg 10 km 10.67 00:05:37 00:00:04.73 00:27:54.88 00:56:14.41
42 68 ŚWIERCZ ANDRZEJ M 35 PŁOŃSK KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO Bieg 10 km 10.63 00:05:38 00:00:06.68 00:27:45.72 00:56:26.98
43 43 POŁEĆ ANDRZEJ M 36 SOCHACZEW Bieg 10 km 10.53 00:05:42 00:00:05.55 00:27:54.78 00:57:00.00
44 69 GĘSIARZ MONIKA K 8 PŁOCK Bieg 10 km 10.4 00:05:46 00:00:08.61 00:29:30.45 00:57:40.18
45 37 MAZAN PRZEMYSŁAW M 37 WARSZAWA Bieg 10 km 10.4 00:05:46 00:00:06.32 00:27:55.51 00:57:42.73
46 9 CIARKOWSKI KLAUDIUSZ M 38 PŁOŃSK MKS PANTERA Bieg 10 km 10.34 00:05:48 00:00:08.09 00:29:25.48 00:58:02.79
47 64 WYPYSIŃSKI RAFAŁ M 39 WARSZAWA GĄBIN BIEGA Bieg 10 km 10.31 00:05:49 00:00:07.83 00:30:30.13 00:58:13.25
48 45 PRZYBYSZEWSKI JAKUB M 40 PŁOŃSK Bieg 10 km 10.3 00:05:49 00:00:01.58 00:25:47.59 00:58:16.19
49 74 WOŹWIAK JANUSZ M 41 PŁOŃSK Bieg 10 km 10.19 00:05:53 00:00:07.35 00:29:31.44 00:58:53.56
50 59 TRUSZKOWSKI PIOTR M 42 BOLĘCIN Bieg 10 km 9.94 00:06:02 00:00:08.28 00:30:10.79 01:00:20.46
51 50 SAWICKA JUSTYNA K 9 PŁOŃSK Bieg 10 km 9.81 00:06:06 00:00:06.13 00:29:40.32 01:01:09.37
52 46 PRZYBYSZEWSKI MICHAŁ M 43 PŁOŃSK Bieg 10 km 9.79 00:06:07 00:00:06.10 00:29:28.63 01:01:18.26
53 77 CHĄDZYŃSKI ADAM M 44 PŁOŃSK Bieg 10 km 9.7 00:06:11 00:00:04.96 00:30:09.31 01:01:51.14
54 21 KŁOSIŃSKI PAWEŁ M 45 PŁONSK KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO Bieg 10 km 9.63 00:06:13 00:00:05.88 00:31:27.27 01:02:19.92
55 48 ROMANOWSKA AGNIESZKA K 10 PŁOŃSK PŁOŃSZCZANKI Bieg 10 km 9.63 00:06:14 00:00:04.38 00:31:28.79 01:02:20.90
56 24 KOWALSKI TOMASZ M 46 WARSZAWA 12TRI.PL Bieg 10 km 9.6 00:06:14 00:00:05.76 00:30:39.19 01:02:29.26
57 26 KRYGIER-SZULIŃSKA WIOLETA K 11 PŁOŃSK PŁOŃSZCZANKI Bieg 10 km 9.54 00:06:17 00:00:04.76 00:31:49.30 01:02:52.29
58 39 ORACKA AGNIESZKA K 12 GRODZISK MAZOWIECKI BATALION DOWODZENIA WOT Bieg 10 km 9.21 00:06:31 00:00:03.50 00:32:10.71 01:05:10.51
59 36 MASTALERSKI DARIUSZ M 47 GRODZISK MAZOWIECKI BATALION DOWODZENIA WOT Bieg 10 km 9.21 00:06:31 00:00:03.40 00:32:10.51 01:05:10.75
60 34 MARCZAK GRAŻYNA K 13 WARSZAWA LECZO TEAM Bieg 10 km 9.15 00:06:33 00:00:09.00 00:32:25.02 01:05:34.39
61 63 WYPYSIŃSKA ANNA K 14 WARSZAWA Bieg 10 km 9.04 00:06:38 00:00:07.87 00:33:01.58 01:06:23.49
62 42 POKROPIŃSKA WERONIKA K 15 GOSTYNIN RYKOWISKO TEAM Bieg 10 km 9.03 00:06:38 00:00:07.34 00:32:57.47 01:06:27.26
63 76 TOKARSKA MARLENA K 16 PŁOŃSK PŁOŃSZCZANKI Bieg 10 km 8.86 00:06:46 00:00:04.87 00:33:41.35 01:07:44.73
64 22 KOCHMAN IWONA K 17 WARSZAWA VEGE RUNNERS Bieg 10 km 8.67 00:06:55 00:00:09.91 00:34:06.31 01:09:12.12
65 19 KAMASA ANDRZEJ M 48 CEMPKOWO Bieg 10 km 8.31 00:07:13 00:00:09.45 00:35:18.61 01:12:10.62
66 4 BIELSKA ANNA K 18 PŁOŃSK PŁOŃSZCZANKI Bieg 10 km 7.86 00:07:37 00:00:05.23 00:37:51.20 01:16:18.61
67 70 KOWALEWSKA KATARZYNA K 19 WARSZAWA 12TRI.PL Bieg 10 km 7.41 00:08:06 00:00:06.97 00:39:23.31 01:21:00.10
68 23 KOWALSKA KINGA K 20 WARSZAWA Bieg 10 km 7.36 00:08:08 00:00:06.88 00:39:27.54 01:21:29.42
69 27 KRZYZANOWSKA ZOJA K 21 WRARSZAWA VEGE RUNNERS Bieg 10 km 7.22 00:08:18 00:00:09.79 00:40:54.84 01:23:07.53
DNF 13 DZIARNOWSKI WŁODEK M DNF PŁOCK BIEGAMPŁOCK TEAM Bieg 10 km 00:00:05.78 00:27:53.80

Bieg 2,5 km

Msc Numer Nazwisko Imię Płeć M pł Miejscowość Klub Dystans Prędkość Czas/km Bieg 2,5 km Start Czas netto
1 106 BRONOWSKI PIOTR M 1 WĘGRZYNOWO Bieg 2,5 km 16.3 00:03:40 00:00:01.71 00:09:12.27
2 101 ADAMSKI PRZEMYSŁAW M 2 PŁOCK Bieg 2,5 km 16.1 00:03:43 00:00:01.11 00:09:19.81
3 134 SKIERSKI MIKOŁAJ M 3 STRUBINY MKS BS PŁOŃSK Bieg 2,5 km 16.01 00:03:44 00:00:01.41 00:09:22.11
4 138 PUSTOŁA KACPER M 4 NARUSZEWO Bieg 2,5 km 15.41 00:03:53 00:00:02.17 00:09:44.41
5 149 KARWOWSKI KRYSTIAN M 5 KRASZEWO-GACZUŁTY Bieg 2,5 km 14.98 00:04:00 00:00:01.87 00:10:01.79
6 145 DROŻYŃSKI KACPER M 6 CZERWIŃSK Bieg 2,5 km 14.49 00:04:08 00:00:01.23 00:10:21.86
7 140 BARTOSIAK PAWEŁ M 7 Bieg 2,5 km 14.06 00:04:16 00:00:01.65 00:10:40.33
8 150 MARASZEK GRZEGORZ M 8 STAROZRĘBY Bieg 2,5 km 13.95 00:04:18 00:00:02.18 00:10:45.80
9 112 GUT CEZARY M 9 UNIECK Bieg 2,5 km 13.85 00:04:20 00:00:03.31 00:10:50.67
10 124 NAWROCKI PAWEŁ M 10 PŁOCK TKKF PŁOCK Bieg 2,5 km 13.72 00:04:22 00:00:03.80 00:10:56.70
11 136 SZPAKIEWICZ SYLWIA K 1 PŁOŃSK Bieg 2,5 km 13.6 00:04:24 00:00:02.03 00:11:02.25
12 133 SKRZYNSKI ADAM M 11 NACPOLSK Bieg 2,5 km 13.51 00:04:26 00:00:02.43 00:11:06.16
13 137 ZALEWSKA AMINA K 2 NASIELSK NASIELSK BASZTA TEAM Bieg 2,5 km 13.2 00:04:32 00:00:02.16 00:11:22.35
14 141 CICHOCKI SZYMON M 12 Bieg 2,5 km 12.61 00:04:45 00:00:01.66 00:11:54.33
15 147 ZAJĄCZKOWSKI ADAM M 13 CZERWIŃSK Bieg 2,5 km 12.59 00:04:46 00:00:06.73 00:11:55.56
16 146 LAUŻEWSKI ŁUKASZ M 14 CZERWIŃSK Bieg 2,5 km 12.52 00:04:47 00:00:01.57 00:11:59.53
17 125 OPAŁKA JAN M 15 PŁOŃSK KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO Bieg 2,5 km 12.31 00:04:52 00:00:04.25 00:12:11.43
18 143 MAJKOWSKI ŁUKASZ M 16 JONIEC-KOLONIA KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO Bieg 2,5 km 12.31 00:04:52 00:00:07.33 00:12:11.78
19 130 POLEĆ ŁUKASZ M 17 SOCHACZEW Bieg 2,5 km 12.06 00:04:58 00:00:04.38 00:12:26.53
20 110 DRAGANIAK MARTA K 3 ZARĘBIN Bieg 2,5 km 11.75 00:05:06 00:00:02.88 00:12:46.27
21 121 MISIAK ŁUKASZ M 18 PŁOCK Bieg 2,5 km 11.46 00:05:14 00:00:06.23 00:13:05.32
22 117 LUBERACKI ARTUR M 19 DOBRSKA-KOLONIA Bieg 2,5 km 11.45 00:05:14 00:00:02.77 00:13:06.09
23 139 KORCZYŃSKI JAKUB M 20 NARUSZEWO Bieg 2,5 km 11.44 00:05:15 00:00:02.47 00:13:07.69
24 107 BUDKOWSKA DOROTA K 4 GAWARZEC DOLNY Bieg 2,5 km 11.38 00:05:16 00:00:02.98 00:13:11.63
25 105 BIELSKI KAMIL M 21 NARUSZEWO Bieg 2,5 km 11.35 00:05:17 00:00:02.05 00:13:13.47
26 102 BEDNAREK PAULINA K 5 CZERWIŃSK NAD WISŁĄ Bieg 2,5 km 11.07 00:05:25 00:00:03.53 00:13:33.77
27 144 CABAN JACEK M 22 CZERWIŃSK OSP CZERWIŃSK Bieg 2,5 km 10.92 00:05:29 00:00:07.32 00:13:44.42
28 128 PIELACIŃSKI DARIUSZ M 23 CZERWIŃSK NAD WISŁĄ Bieg 2,5 km 10.86 00:05:31 00:00:01.98 00:13:49.87
29 108 BUGAJEWSKA ANNA K 6 PŁOŃSK KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO Bieg 2,5 km 10.82 00:05:32 00:00:05.03 00:13:52.05
30 109 BUGAJEWSKI JANUSZ M 24 PŁOŃSK KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO Bieg 2,5 km 10.33 00:05:48 00:00:05.51 00:14:31.70
31 104 BIAŁOŁĘCKI MICHAŁ M 25 PŁOŃSK Bieg 2,5 km 10.25 00:05:51 00:00:06.43 00:14:38.50
32 103 BIAŁOŁĘCKI DARIUSZ M 26 PŁOŃSK Bieg 2,5 km 10.24 00:05:51 00:00:06.14 00:14:39.31
33 113 KOPROWSKA-LESAK EWELINA K 7 PŁOŃSK Bieg 2,5 km 10.23 00:05:52 00:00:04.53 00:14:40.63
34 114 KRUCZ-FABIAŃSKA JOANNA K 8 CZERWIŃSK NAD WISŁĄ Bieg 2,5 km 10.18 00:05:53 00:00:02.87 00:14:44.49
35 135 STAWSKA BEATA K 9 ELŻBIETÓW Bieg 2,5 km 9.53 00:06:17 00:00:05.74 00:15:44.85
36 122 MISIAK TATIANA K 10 PŁOCK Bieg 2,5 km 9.37 00:06:24 00:00:05.95 00:16:01.25
37 115 LEWANDOWSKA EWELINA K 11 CZERWIŃSK NAD WISŁĄ Bieg 2,5 km 9.3 00:06:27 00:00:03.07 00:16:08.29
38 148 ZIÓŁKOWSKA ANNA K 12 PŁOŃSK Bieg 2,5 km 8.98 00:06:41 00:00:05.06 00:16:42.97
39 132 RYBICKA AGNIESZKA K 13 PŁOŃSK Bieg 2,5 km 8.96 00:06:41 00:00:05.49 00:16:44.65
40 129 PIOTROWSKA KATARZYNA K 14 PŁOŃSK Bieg 2,5 km 8.93 00:06:43 00:00:04.84 00:16:48.35
41 111 FABIAŃSKA GABRIELA K 15 CZERWIŃSK NAD WISŁĄ Bieg 2,5 km 8.81 00:06:49 00:00:03.22 00:17:02.92
42 142 MIKOŁAJCZYK JAKUB M 27 NARUSZEWO Bieg 2,5 km 8.63 00:06:57 00:00:02.50 00:17:23.08

NW 5 km

Msc Numer Nazwisko Imię Płeć M pł Miejscowość Klub Dystans Prędkość Czas/km NW 5km Start Czas netto
1 158 RADOMSKI MARCIN M 1 PŁOCK NW CZŁAPSKI TEAM NW 5 km 9.21 00:06:30 00:01:35.62 00:32:34.91
2 167 DEGNER DAMIAN M 2 PŁOCK GRUBY TEAM NW 5 km 7.69 00:07:48 00:01:35.96 00:39:00.56
3 166 KRUPA PAWEŁ M 3 PŁOCK NW 5 km 7.59 00:07:54 00:01:36.64 00:39:33.68
4 169 TOMCZAK EWA K 1 CIECHANÓW KOCI PAZUR NW 5 km 7.58 00:07:54 00:01:36.19 00:39:34.07
5 156 KUREK KRZYSZTOF M 4 PLOCK PŁOCK BIEGA NO AGE LIMIT NW 5 km 7.38 00:08:07 00:01:38.22 00:40:38.93
6 155 KANIAK ZBIGNIEW M 5 PŁOŃSK GRUPA NORDIC WALKING PŁOŃSK NW 5 km 7.13 00:08:25 00:01:36.16 00:42:05.74
7 164 ŚWIERCZ MAŁGORZATA K 2 PŁOŃSK KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO NW 5 km 7.09 00:08:28 00:01:37.18 00:42:20.65
8 153 GUT BEATA K 3 UNIECK NW 5 km 7.03 00:08:32 00:01:36.58 00:42:40.14
9 161 SZOT MARIA K 4 UJAZD NW 5 km 6.71 00:08:56 00:01:38.02 00:44:42.28
10 168 NOWICKI PIOTR M 6 PŁOCK NW 5 km 6.48 00:09:15 00:01:38.49 00:46:18.85
11 162 SZYMAŃSKA KATARZYNA K 5 NOWE MIASTO NW 5 km 6.39 00:09:23 00:01:36.58 00:46:59.17
12 163 SZYMAŃSKI MARIUSZ M 7 NOWE MIASTO NW 5 km 6.38 00:09:24 00:01:36.94 00:47:00.01
13 170 PRZYBYSZEWSKA WIOLETA K 6 PŁOŃSK NW 5 km 6.12 00:09:48 00:01:36.13 00:49:02.87
14 159 RÓŻAŃSKA HELENA K 7 PŁOŃSK NW CZŁAPSKI TEAM NW 5 km 5.25 00:11:25 00:01:39.63 00:57:07.15
DNF 160 SĘKOWSKA BOŻENA K DNF PŁOŃSK KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO NW 5 km 00:01:37.62

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ