Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
101 | Zelik stanisław | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
102 | Zieliński Wojciech | Siemianowice Śląskie | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | Siemianowice Śląskie | opłacono |
103 | Zgoda Joanna | Siemianowice Śląskie | Polska | Małżeństwa | Siemianowice Śląskie | opłacono |
104 | Zgoda Bogusław | Siemianowice Śląskie | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
105 | HEFEMAN EWA | KATOWICE | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
106 | Kot Eugeniusz | Katowice | Polska | Osoby urodzone w roku 1947 i wcześniej | opłacono | |
107 | Guzy Sylwia | Siemianowice Śląskie | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
108 | Marekwica Jakub | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | MK Team Siemianowice Śląskie | opłacono |
109 | Wiśniewski Sławomir | Zabrze | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
110 | WIśniewska Marzanna | Zabrze | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
111 | Maceluch Marta | Rybnik | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
112 | Zemła Piotr | Gliwice | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
113 | Ciesielska Sylwia | Siemianowice Śląskie | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
114 | Kopala Marek | Ruda Śląska | Polska | Pozostałe osoby | Ekipa Na Kijach | opłacono |
115 | Tkocz Adam | Ruda Śląska | Polska | Małżeństwa | Ekipa Na Kijach | opłacono |
116 | Tkocz Alicja | Ruda Śląska | Polska | Małżeństwa | Ekipa Na Kijach | opłacono |
117 | Iwanecki Jarosław | Orzesze | Polska | Pozostałe osoby | ŚWIRY STELA | opłacono |
118 | ADAMIAK EDYTA | Skoczów | Polska | Pozostałe osoby | ŚWIRY STELA | opłacono |
119 | ROSADA ZDZISŁAW | Gliwice | Polska | Pozostałe osoby | Poruszeni - Aktywni z Sośnicy | opłacono |
120 | Pacana Krzysztof | Tarnowskie Góry | Polska | Pozostałe osoby | Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry | opłacono |
121 | Lubowiecka Barbara | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
122 | Chrobok Joanna | Mysłowice | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
123 | Kurek Adam | Siemianowice Śląskie | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
124 | Walkowski Dariusz | Ruda Śląska | Polska | Pozostałe osoby | Augustem | opłacono |
125 | KRZYK MAGDALENA | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |
126 | MUSZER POLA | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |
127 | Muszer Nina | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |
128 | Czapura Elżbieta | Siemianowice Śląskie | Polska | Pozostałe osoby | MK team | opłacono |
129 | Dendra Marcin | Chorzów | Polska | Pozostałe osoby | Trees' Friends | opłacono |
130 | Korfanty Karol | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
131 | Skwarek Jarosław | Łaziska Górne | Polska | Pozostałe osoby | Skwarek Racing Team | opłacono |
132 | Przybyłka Anna | Bytom | Polska | Pozostałe osoby | Stadion Śląski | opłacono |
133 | Kuczborska Barbara | Sosnowiec | Polska | Pozostałe osoby | Harpagan Sosnowiec | opłacono |
134 | Kuczborski Piotr | Sosnowiec | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | Harpagan Sosnowiec | opłacono |
135 | Kuczborska Marta | Sosnowiec | Polska | Małżeństwa | Harpagan Sosnowiec | opłacono |
136 | Kuczborski Jarosław | Sosnowiec | Polska | Małżeństwa | Harpagan Sosnowiec | opłacono |
137 | Fryt Marcin | Mysłowice | Polska | Małżeństwa | biegaMYsłowice | opłacono |
138 | Różycka-Fryt Katarzyna | Mysłowice | Polska | Małżeństwa | biegaMYsłowice | opłacono |
139 | Polakowicz Aleksandra | Chorzów | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
140 | Więcek Beata | Sosnowiec | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
141 | Więcek Przemysław | Sosnowiec | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
142 | Morys Aleksandra | Ruda Śląska | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
143 | Kopeć Karolina | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | Sp 35 katowice | opłacono |
144 | Bukowsko Filip | Kraków | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
145 | Skubis Agnieszka | Krzykawka | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
146 | Racewicz Aleksander | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | MKS MOS KATOWICE | opłacono |
147 | Sitkowski Tomasz | Mysłowice | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
148 | Morawiec Marzena | Tarnowskie Góry | Polska | Pozostałe osoby | NORDICUS Strzybnica | opłacono |
149 | Nowak Barbara | CHORZÓW | Polska | Pozostałe osoby | MALINOWE GWIAZDY | opłacono |
150 | Kuczera Sabina | CHORZÓW | Pozostałe osoby | MALINOWE GWIAZDY | opłacono | |
151 | NIESŁONY RYSZARD | CHORZÓW | Polska | Pozostałe osoby | MALINOWE GWIAZDY | opłacono |
152 | Wolko Barbara | Tarnowskie Góry | Polska | Pozostałe osoby | NORDICUS Strzybnica | opłacono |
153 | Pytel Aleksandra | Siemianowice śląskie | Polska | Pozostałe osoby | Mk team | opłacono |
154 | Jagiełła Danuta | Tarnowskie Góry | Polska | Pozostałe osoby | NORDICUS Strzybnica | opłacono |
155 | Poniatowska Alina | Tarnowskie Góry | Polska | Pozostałe osoby | NORDICUS Strzybnica | opłacono |
156 | Giza Elżbieta | Tarnowskie Góry | Polska | Pozostałe osoby | NORDICUS Strzybnica | opłacono |
157 | Kamińska Anna | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
158 | Szkuta Bogdan | Tychy | Polska | Małżeństwa | Leica Geosystems | opłacono |
159 | Szkuta Izabela | Tychy | Polska | Małżeństwa | Leica Geosystems | opłacono |
160 | Wower Maria | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
161 | Tanistra - Słowik Katarzyna | KATOWICE | Polska | Pozostałe osoby | Huragan Ligota | opłacono |
162 | Cader Wojciech | Chorzów | Polska | Pozostałe osoby | Latający Klimzowiec | |
163 | Szczepanek Asia | OLKUSZ | Polska | Pozostałe osoby | Ślimaczki Olkusz | opłacono |
164 | Wyleżałek Iwona | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
165 | Golly Arkadiusz | Chorzów | Polska | Pozostałe osoby | Silesia Marathon Club | opłacono |
166 | Bińkowski CZESŁAW | Orzesze | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
167 | Drynda Franciszek | Tarnowskie Góry | Polska | Pozostałe osoby | NORDICUS Strzybnica | opłacono |
168 | Laskowska Sabina | Rudziczka | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
169 | Fiuk Michal | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | MMATADORES | opłacono |
170 | Rygulski Andrzej | Łaziska Górne | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
171 | Kawalec Grzegorz | Orzesze | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
172 | walusz jolanta | Bytom | Polska | Pozostałe osoby | SZOMBIERKI DREAM TEAM | opłacono |
173 | Wloka Natalia | Chorzów | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
174 | Świerkot Paweł | Ruda Śląska | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
175 | Bujoczek Milena | Bytom | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |
176 | Bujoczek Piotr | Bytom | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
177 | Bujoczek Ewa Bujoczek | Bytom | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
178 | Sliwka Krzysztof i Katarzyna | Chorzów | Polska | Małżeństwa | CHOMIKI | opłacono |
179 | Mansfeld Dorota | Tarnowskie Gory | Polska | Pozostałe osoby | NORDICUS Strzybnica | opłacono |
180 | Breguła Ewa | Tarnowskie Góry | Polska | Pozostałe osoby | NORDICUS Strzybnica | opłacono |
181 | Kolasa Gabriela | Tarnowskie Góry | Polska | Pozostałe osoby | NORDICUS Strzybnica | opłacono |
182 | Dudkiewicz Wojciech | Tarnowskie Góry | Polska | Małżeństwa | NORDICUS Strzybnica | opłacono |
183 | Dudkiewicz Anna | Tarnowskie Góry | Polska | Małżeństwa | NORDICUS Strzybnica | opłacono |
184 | Snochowski Mirek | Bytom | Polska | Małżeństwa | Szombierki chodzą i biegają | opłacono |
185 | Snochowska Agata | Bytom | Polska | Małżeństwa | Szombierki chodzą i biegają | opłacono |
186 | Hanusik-Jeruzel Zofia | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | ||
187 | Kirsz Mariola | Tarnowskie Góry | Polska | Pozostałe osoby | NORDICUS Strzybnica | opłacono |
188 | Janus Krzysztof | Świętochłowice | Polska | Pozostałe osoby | CROSS-ŚWIONY | opłacono |
189 | Kupibida Boguslawa | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
190 | Pilarz Dominika | Zbrosławice | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | NORDICUS Strzybnica | opłacono |
191 | Pilarz Tomasz | Zbrosławice | Polska | Małżeństwa | NORDICUS Strzybnica | opłacono |
192 | Pilarz Zuzanna | Zbrosławice | Polska | Małżeństwa | NORDICUS Strzybnica | opłacono |
193 | Strzelecki Piotr | ZABRZE | Polska | Pozostałe osoby | ||
194 | Tuleja Blanka | Świętochłowice | Polska | Pozostałe osoby | ||
195 | Ogorek Wioletta | Chorzów | Polska | Małżeństwa | Batory Loto | opłacono |
196 | Ogórek Adam | Chorzów | Polska | Małżeństwa | Batory Loto | opłacono |
197 | Kordon Anna | Łaziska Górne | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
198 | Cichoń Michał | Ruda Śląska | Polska | Pozostałe osoby | Michał Team | opłacono |
199 | Miszczyk Łukasz | Siemianowice Śląskie | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
200 | Dudek Katarzyna | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | opłacono |
Wyświetleń: 8864