VII Maraton Północy "Bieg Czterech Latarni"

Maraton Półmaraton Sztafeta 2 osobowa Sztafeta 4 osobowa

Maraton

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Miejscowość Klub Dystans Meta
1 72 RUDNICKI DARIUSZ M 1 POGÓRZE DZIADERSY TEAM Maraton 02:54:58.59
2 62 PAWELCZYK PIOTR M 2 GDYNIA Maraton 02:55:29.42
3 22 HATŁAS ADAM M 3 GDYNIA Maraton 03:07:16.33
4 49 MICHALIK MATEUSZ M 4 RAWA MAZOWIECKA FUNDACJA BIEGAMY POLESIE Maraton 03:15:22.22
5 36 KOWALSKI MIROSŁAW M 5 SZCZECINEK SZCZECINECCY BIEGACZE Maraton 03:27:53.28
6 91 WĘDLIKOWSKI ADAM M 6 KATOWICE HURAGAN LIGOTA Maraton 03:28:50.91
7 19 GŁUPCZYK TADEUSZ M 7 WARSZAWA 100 MARATHON CLUB POLSKA Maraton 03:29:35.59
8 40 KUPC ZBIGNIEW M 8 GDYNIA TRAIL IS OUR WAY Maraton 03:31:47.82
9 47 MELLER WOJCIECH M 9 DĄBROWA CHEŁMIŃSKA BIEGAM BO LUBIĘ Maraton 03:42:33.34
10 48 MENZEL STANISŁAW M 10 ŚREM ŚREMSKI KLUB MORSÓW MROZIK Maraton 03:44:54.31
11 18 GLEBA MARIUSZ M 11 OLSZTYN PSZCZÓŁKOWSKI TEAM Maraton 03:45:34.73
12 34 KOSIOŁ ANDRZEJ M 12 WROCŁAW WKW WIADRUS Maraton 03:45:53.74
13 4 BORKOWSKI ALEKSANDER M 13 ŚWINOUJŚCIE Maraton 03:46:53.23
14 30 KOBYRA JANUSZ M 14 ELBLĄG Maraton 03:48:37.05
15 59 ORZECHOWSKI DAMIAN M 15 LUBICZ GÓRNY Maraton 03:50:09.03
16 66 PIOTROWICZ WOJCIECH M 16 WEJHEROWO Maraton 03:51:33.00
17 73 RUDŹKO WOJCIECH M 17 WEJHEROWO Maraton 03:52:42.98
18 41 LEKSYCKI ROBERT M 18 GDYNIA AZS UNIWERSYTET GDAŃSKI Maraton 03:53:35.22
19 87 SZAFRAŃSKI RAFAŁ M 19 MOSZCZENICA Maraton 03:54:29.70
20 57 NIEMIEC MAREK M 20 GDYNIA ACTIV EAGLES PRO Maraton 03:55:11.55
21 58 ORESZKE JAN M 21 KARWIA BRW KP PSP Maraton 03:56:39.15
22 3 BISKUPSKI MARCIN M 22 BYDGOSZCZ TOWARZYSKI MARATON PUSZCZY BYDGOSKIEJ Maraton 03:57:01.52
23 7 BRZYKCY JACEK M 23 TORUŃ AGB HD RUNNERS Maraton 03:58:51.08
24 32 KONDRATIUK RENATA K 1 GDAŃSK Maraton 04:03:07.42
25 54 MOLSA ALBERT M 24 MOSZCZENICA Maraton 04:03:47.87
26 13 FOGIEL ALEKSANDRA K 2 KOSÓW Maraton 04:04:19.13
27 79 SŁODOWNIK RAFAŁ M 25 ZIELONKA TOWARZYSKI MARATON PUSZCZY BYDGOSKIEJ Maraton 04:05:35.08
28 78 SŁODOWNIK MACIEJ M 26 GNIEWKÓWIEC TOWARZYSKI MARATON PUSZCZY BYDGOSKIEJ Maraton 04:08:10.04
29 5 BROWARCZYK TOMASZ M 27 ŁEBIEŃSKA HUTA Maraton 04:09:58.52
30 89 UCZCIWEK SZYMON M 28 ŁÓDŹ Maraton 04:11:36.43
31 15 GAWEŁ MARCIN M 29 KOSZALIN Maraton 04:13:04.47
32 67 PIOTROWSKI SLAWOMIR M 30 GDYNIA Maraton 04:13:15.79
33 29 KARCZEWSKI GRZEGORZ M 31 HEL LKS BŁĘKITNI ŻEGLCE Maraton 04:14:26.48
34 16 GIERAS MIROSŁAW M 32 GLIWICE Maraton 04:15:45.39
35 33 KONIECZNY ROBERT M 33 NAKŁO NAD NOTECIĄ Maraton 04:16:28.54
36 86 STRÓZIK BARTLOMIEJ M 34 TARNOWSKIE GÓRY Maraton 04:17:23.80
37 1 AMROGOWICZ MAREK M 35 KRAKÓW NOWYSTYL RUNING TEAM Maraton 04:21:12.96
38 24 JANOWICZ ANNA K 3 WŁADYSŁAWOWO BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO Maraton 04:22:23.69
39 46 MARCISZ SŁAWOMIR M 36 POZNAŃ Maraton 04:22:51.27
40 69 PODCZARSKA IZABELA K 4 KOLBUDY KOLBUDY TEAM Maraton 04:24:06.93
41 23 HRYNIEWICKA MONIKA K 5 RUMIA Maraton 04:29:31.13
42 71 ROCH PAWEŁ M 37 TARNOWSKIE GÓRY Maraton 04:32:26.29
43 68 POBŁOCKI JAN M 38 GDAŃSK SPARTANIE DZIECIOM GRUPA TRÓJMIASTO Maraton 04:32:31.93
44 55 MUSIAŁ MICHAŁ M 39 PIERWOSZYNO KOMANDO FLAKI Maraton 04:32:55.99
45 44 MACISZKA MARTA K 6 RUMIA FITNINJA Maraton 04:34:39.23
46 43 ŁĄDKOWSKI WOJTEK M 40 GDYNIA ONE Maraton 04:34:39.45
47 27 KACZMAREK PIOTR M 41 GDAŃSK DOBORY.PL Maraton 04:37:03.21
48 25 JASTRZEMBSKI EDMUND M 42 GDAŃSK BYDGOSZCZ FAN MARATON Maraton 04:37:31.36
49 12 FLISIKOWSKI BARTŁOMIEJ M 43 GDAŃSK Maraton 04:40:17.20
50 80 SŁONIKOWSKI JAROSŁAW M 44 GDAŃSK Maraton 04:41:18.81
51 51 MIERZEJEWSKI RYSZARD M 45 KROTOSZYN WITKOWSKI RUNNING TEAM KROTOSZYN Maraton 04:42:04.80
52 11 DZIEKAN KACPER M 46 GDAŃSK Maraton 04:43:53.27
53 56 NESTEROWICZ TOMASZ M 47 SZPETAL GÓRNY Maraton 04:43:53.45
54 83 SOBOL MAGDALENA K 7 NAKŁO NAD NOTECIĄ Maraton 04:49:59.74
55 94 ZIELONKA MARIUSZ M 48 POZNAŃ CENTRUM SZKOLENIA WOJSK LĄDOWYCH POZNAŃ Maraton 04:51:07.59
56 31 KOLLEK ANNA K 8 WŁADYSŁAWOWO BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO Maraton 04:52:27.47
57 42 LUBIŃSKI PIOTR M 49 KĘPNO Maraton 04:53:39.49
58 61 PAPIERNIK JUSTYNA K 9 ŁÓDŹ Maraton 04:55:12.77
59 38 KUBICA ADAM M 50 BRUKSELA Maraton 04:56:07.33
60 53 MOCZYŃSKI LESZEK M 51 BYDGOSZCZ BYDGOSZCZ BIEGA Maraton 05:00:08.00
61 74 SADEK JAROSŁAW M 52 PIŁA Maraton 05:04:45.85
62 75 SAGAŁA PATRYCJA K 10 SŁUPSK ANANASY Z 3 FAL Maraton 05:09:21.34
63 2 ANDRZEJCZYK EWELINA K 11 SŁUPSK ANANASY Z 3 FAL Maraton 05:09:21.65
64 90 URBAN EWELINA K 12 DĘBNICA KASZUBSKA ANANASY Z 3 FAL Maraton 05:09:21.69
65 8 BURMAN TOMASZ M 53 SŁUPSK ANANASY Z 3 FAL Maraton 05:09:21.73
66 45 MAŁKIŃSKI JÓZEF M 54 BYDGOSZCZ Maraton 05:15:17.02
67 88 TORŁOP PRZEMYSŁAW M 55 GDAŃSK Maraton 05:21:10.85
68 17 GLAZIK RENATA K 13 NASIEGNIEWO Maraton 05:23:48.77
69 92 WLAZŁO WNUKIEWICZ ANNA K 14 KRĘPINY Maraton 05:23:48.97
70 37 KOZDEMBA KRZYSZTOF M 56 WIŚLINKA Maraton 05:28:50.35
71 93 WOJCIECHOWSKI PIOTR M 57 GŁĘBOCZEK 100MCP Maraton 05:43:16.97
72 63 PIECHOWSKI KRYSTIAN M 58 GDAŃSK Maraton 05:49:07.45
73 85 SOWIŃSKI CZESŁAW M 59 POTWORÓW Maraton 05:51:26.13
74 84 SOWIŃSKA JADWIGA K 15 POTWORÓW Maraton 05:51:26.15


Półmaraton

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Miejscowość Klub Dystans Meta
1 102 FRĄCKOWIAK ROMAN M 1 WIELEŃ EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN Półmaraton 02:35:57.04
2 109 OKRZESIK - FRĄCKOWIAK IZABELA K 1 WIELEŃ EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN Półmaraton 02:35:57.23
3 104 GÓRSKA-STUCKA ANNA K 2 WŁADYSŁAWOWO BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO Półmaraton 02:42:53.94
4 114 WÓJCIK PIOTR M 2 GDYNIA MORSIK WETERAN Półmaraton 02:53:22.35
5 108 OBERZIG-ZASADA MAGDALENA K 3 WŁADYSŁAWOWO Półmaraton 02:55:06.32
6 107 NIEMIEC MARIOLA K 4 GDYNIA Półmaraton 02:57:44.30
7 106 MAKOWSKA IZABELA K 5 WŁADYSŁAWOWO Półmaraton 03:02:35.06
8 101 BRATKO ANNA K 6 GDAŃSK Półmaraton 03:10:06.41
9 112 TORŁOP MAŁGORZATA K 7 GDAŃSK WRZESZCZ TUMBOTEAM Półmaraton 03:14:19.99
10 110 RATYŃSKA DOROTA K 8 WARSZAWA Półmaraton 03:26:34.79
11 113 WŁODKOWSKA ANNA K 9 WARSZAWA Półmaraton 03:26:34.81
12 105 KONDRATOWICZ MAGDALENA K 10 WARSZAWA Półmaraton 03:26:35.06
13 111 TARAPATA-SKWIOT EDYTA K 11 GDAŃSK TAKA RYBA Półmaraton 03:37:40.55


Sztafeta 2 osobowa

Msc Numer Nazwa sztafety Skład sztafety Miejscowość Dystans 1 osoba 2 osoba Meta
1 155 DZIADERSY TEAM ŁUKASZ KUROPATWA, PIOTR BĘTKOWSKI, RUMIA Sztafeta 2 osobowa 01:24:19.86 01:17:58.30 02:42:18.16
2 157 ST RUNNERS TOMASZ OBERZIG, MARCIN ZAWALUK, REDA Sztafeta 2 osobowa 01:37:29.46 01:31:25.05 03:08:54.51
3 152 PĘDZĄCE DZIKI ARTUR ROGOCKI, LESZEK HINTZKE, ORLE Sztafeta 2 osobowa 01:42:53.54 01:26:30.31 03:09:23.85
4 154 REKOWO LECI KRZYSZTOF KREFT, ARKADIUSZ OKRÓJ, REDA Sztafeta 2 osobowa 01:46:09.49 01:33:47.17 03:19:56.66
5 156 USTAW SIĘ NA BIEGANIE W GDAŃSKU MACIEJ AZARCZYK SŁAWOMIR WASILEWSKI, KOLBUDY Sztafeta 2 osobowa 01:55:32.25 01:38:46.92 03:34:19.17
6 151 TAKA RYBA ALEKSANDRA DE VIRION, STANISŁAW SKWIOT, GDAŃSK Sztafeta 2 osobowa 02:03:57.48 01:49:53.48 03:53:50.96
7 153 TY I JA DOMINIKA LEWIŃSKA, SZYMON SOKOŁEK WŁADYSŁAWOWO Sztafeta 2 osobowa 02:08:20.82 02:04:08.05 04:12:28.87


Sztafeta 4 osobowa

Msc Numer Nazwa sztafety Skład sztafety Miejscowość Dystans 1 zmiana 2 zmiana 3 zmiana 4 zmiana Meta
1 164 43.BATALION SAPERÓW FOW ROZEWIE KAROL JETKE, MAREK DOROBCZYŃSKI, IGOR PECZ, DAWID WILK, STRZELNO Sztafeta 4 osobowa 00:44:18.00 00:46:02.27 00:50:21.65 00:34:56.63 02:55:38.55
2 166 USTAW SIĘ NA BIEGANIE W GDAŃSKU SEBASTIAN ŻUCHOWSKI, KRYSTIAN STENCEL, ARTUR RORZKOWSKI, DOMINIK WOŁOWICZ, GDAŃSK Sztafeta 4 osobowa 00:47:38.00 00:47:05.55 00:54:46.53 00:33:57.56 03:03:27.64
3 165 DREAM TEAM - USTAW SIĘ NA BIEGANIE W GDAŃSKU MACIEJ NYCEK, MATEUSZ GAPSKI, BOGUMIŁ JANISZEWSKI, BARBARA KARPIŃSKA, GDAŃSK Sztafeta 4 osobowa 00:44:16.00 00:49:21.81 00:55:11.49 00:36:55.66 03:05:44.96
4 163 ANIOŁKI OSTASZEWSKIEGO - USTAW SIĘ NA BIEGANIE W GDAŃSKU JUSTYNA MIĄCZYŃSKA, ALICJA LITKOWIEC, VITALII ZAKHARCHUK, KATARZYNA ŚWITAŁA, GDAŃSK Sztafeta 4 osobowa 00:48:22.00 00:56:26.06 00:51:17.08 00:42:02.34 03:18:07.48
5 162 TAKA RYBA JACEK RICHTER, ANIA SKOCKA, EWA KŁOSOWSKA, MONIKA KOPCZYŃSKA, GDAŃSK Sztafeta 4 osobowa 00:53:00.00 01:10:28.67 01:02:17.91 00:45:02.78 03:50:49.36
6 161 SUPER SPRINTERZY HUBERT RING, MACIEJ RATYNSKI, MARIUSZ DYRLA, PIOTR WENERSKI WARSZAWA Sztafeta 4 osobowa 00:57:48.00 01:00:09.14 01:07:03.72 00:47:15.33 03:52:16.19
7 167 DRUŻYNA OŚMIU GWIAZD SŁAWOMIR ŁAWNICZAK, KAMIL POCIASK, KRZYSZTOF POCIASK, KATARZYNA JASKULSKA, RUMIA Sztafeta 4 osobowa 01:06:30.00 00:55:06.02 01:13:54.96 00:52:26.99 04:07:57.97

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ