Biegi dla dzieci i młodzieży w ramach XXX  Sztumskiego Biegu Solidarności  pod Patronatem Leszka Tabora Burmistrza Miasta i Gmin
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Wojtacka Emilia Mirowice Bieg rodzinny maluchów rocznik 2015 i mł.
2 Roman Michał Nowa Wieś Bieg rodzinny maluchów rocznik 2015 i mł.
3 Roman Agnieszka Nowa wieś Bieg rocznik 2011-2012
4 Samojłowicz Gabriela Rzędy Bieg rocznik 2013-2014 Pasłęk
5 Spiżewski Tymoteusz Sztum Bieg rocznik 2013-2014 SP Nr 1 w Sztumie
6 Bartoszak Tymoteusz Toruń Bieg rodzinny maluchów rocznik 2015 i mł.
7 Bartoszak Wiktoria Toruń Bieg rocznik 2013-2014 ZSM Toruń
8 Bartoszak Oliwia Toruń Bieg rocznik 2011-2012 ZSM Toruń
9 Liszewski Nikodem Sztum Bieg rocznik 2011-2012 SP 2 Sztum
10 morżyk Tola Sztum Bieg rocznik 2011-2012 SP 2 Sztum
11 Pepliński Stanisław Sztum Bieg rocznik 2013-2014
12 Dobis Albert Sztum Bieg rocznik 2013-2014
13 Dobis Stefan Sztum Bieg rocznik 2011-2012
14 Wszelak Filip Kulice Bieg rocznik 2008-2007 Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice
15 Więcaszek Igor Witkowo Bieg rocznik 2008-2007 Szkoła Podstawowa im. Lotnictwa Polskiego w Witkowie
16 Kowalski Filip Starogard Gd Bieg rocznik 2008-2007 SKL Filippides
17 Szafrański Rafał Sztum Bieg rocznik 2009-2010 SP2 Sztum
18 Bieniek Ksawery Sztum Bieg rocznik 2013-2014 SP 1 SZTUM
19 Jakub Jaśtak Sztum Bieg rocznik 2008-2007 SP Nr 1 w Sztumie
20 Jaśtak Łucja Sztum Bieg rocznik 2013-2014 Szkoła podstawowa nr 2 Sztum
21 Banach Maciej Sztum Bieg rocznik 2009-2010 SP 1 Sztum
22 Kirsz Krystian Sztum Bieg rodzinny maluchów rocznik 2015 i mł. SP 2 Sztum
23 Białkowska Maria Sztum Bieg rocznik 2008-2007 LKS Zantyr Sztum
24 Pyzik Oliwia Sztum Bieg rocznik 2009-2010
25 Wiatrowska Maja Sztum Bieg rocznik 2011-2012 SP 2 Sztum
26 Ragus Jan Zajezierze Bieg rocznik 2011-2012 SP 2 Sztum
27 Ragus Laura Zajezierze Bieg rocznik 2013-2014 SP 2 Sztum
28 Błaszczak Filip Sztum Bieg rocznik 2011-2012 Szkoła Podstawowa Nr. 2
29 Perwenis Tymoteusz Sztum, Sztumski, POMORSKIE Bieg rodzinny maluchów rocznik 2015 i mł. Publiczne przedszkole Kubusia Puchatka Sztum
30 Krzysztofik Kacper Sztum Bieg rocznik 2009-2010
31 Perwenis Miłosz Sztum, Sztumski, POMORSKIE Bieg rocznik 2013-2014 SP Czernin
32 Zielińska Lena Dzierzgoń Bieg rocznik 2011-2012
33 Krzysztofik Oliwia Sztum Bieg rocznik 2011-2012
34 Kawecka Amelia Cygany Bieg rocznik 2009-2010 UMKS Kwidzyn
35 Najda Jakub Sztum Bieg rocznik 2013-2014 SP 1 Sztum
36 Wolska Dominika Tczew Bieg rocznik 2011-2012 SP 1 Tczew
37 Manista Łucja Tropy Bieg rocznik 2011-2012 SP St.Targ
38 Luberda Patryk Benowo Bieg rocznik 2009-2010 Sp Ryjewo
39 Luberda Stanisław Benowo Bieg rocznik 2013-2014 Sp Ryjewo
40 Maciejewska Aleksandra Pasłęk Bieg rocznik 2011-2012 Akademia Młodego Sportowca w Pasłęku
41 Szot Nela Sztum Bieg rodzinny maluchów rocznik 2015 i mł. Publiczne przedszkole Kubusia Puchatka Sztum
42 Szot Nina Sztum Bieg rocznik 2013-2014 Szkoła Podstawowa nr 1 w Sztumie
43 Urban Lena Nowy Dwór Gdański Bieg rocznik 2008-2007 LKS Zuławy Nowy Dwór Gdański
44 Kłys Hania Nowy Dwór Gdański Bieg rocznik 2011-2012 LKS Żuławy Nowy Dwór Gdański
45 Kłys Marta Nowy Dwór Gdański Bieg rocznik 2011-2012 LKS Żuławy Nowy Dwór Gdański
46 Hrynowiecka Kinga Nowy Dwór Gdański Bieg rocznik 2011-2012 LKS Żuławy Nowy Dwór Gdański
47 Fechner Oktawian Sztum Bieg rodzinny maluchów rocznik 2015 i mł.
48 Szkutnik Amelia Sztum Bieg rocznik 2011-2012
49 Parol Róża Sztum Bieg rodzinny maluchów rocznik 2015 i mł.
50 Burda Hania Malbork Bieg rocznik 2013-2014 DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ
51 Dolecka Nadia Sztum Bieg rocznik 2011-2012 SP 2 Sztum
52 Święcicka Maria Sztum Bieg rocznik 2009-2010 Szkoła Podstawowa nr 2 Sztum
53 Stępień Artur Sztum Bieg rodzinny maluchów rocznik 2015 i mł. LKS ZANTYR
54 Dębska Martyna Sztum Bieg rocznik 2013-2014 Szkoła Podstawowa nr 1 w Sztumie
55 Rutkowski Szymon Barcice Bieg rocznik 2013-2014 Sp Ryjewo
56 Rutkowski Jakub Barcice Bieg rocznik 2009-2010 Sp Ryjewo
57 Siwiec Maciej Barcice Bieg rocznik 2009-2010 Sp Ryjewo
58 Siwiec Bartosz Barcice Bieg rocznik 2013-2014 Sp Ryjewo
59 Spiżewski Tymoteusz Sztum Bieg rocznik 2013-2014 LKS Zantyr Sztum
60 Duda Antonina Sztum Bieg rocznik 2013-2014 LKS Zantyr Sztum
61 Duda Nina Sztum Bieg rocznik 2013-2014 LKS Zantyr Sztum
62 Sawicka Liliana Sztum Bieg rocznik 2011-2012 LKS Zantyr Sztum
63 Kaszteranda Małgorzata Sztum Bieg rocznik 2009-2010 LKS Zantyr Sztum
64 Piotrowska Maria Sztum Bieg rocznik 2013-2014 LKS Zantyr Sztum
65 Wiatrowska Alicja Sztum Bieg rocznik 2011-2012 LKS Zantyr Sztum
66 Jaworska Alicja Sztum Bieg rocznik 2011-2012 LKS Zantyr Sztum
67 Pychańska Kinga Sztum Bieg rocznik 2011-2012 LKS Zantyr Sztum
68 Sroka Justyna Nowa Wieś Bieg rocznik 2009-2010 LKS Zantyr Sztum
69 Iwańska Anna Sztum Bieg rocznik 2009-2010 LKS Zantyr Sztum
70 Zembrzuska Anna Sztum Bieg rocznik 2009-2010 LKS Zantyr Sztum
71 Kerner Kinga Sztum Bieg rocznik 2009-2010 LKS Zantyr Sztum
72 Lepka Blanca Sztum Bieg rocznik 2009-2010 LKS Zantyr Sztum
73 Falkowski Maciej Sztum Bieg rocznik 2011-2012 SP1 Sztum
74 Golczewski Adam Sztum Bieg rocznik 2011-2012 SP1 Sztum
75 Michalski Marcel Sztum Bieg rocznik 2011-2012 SP1 Sztum
76 Kacprowicz Aleksander Sztum Bieg rocznik 2013-2014 SP1 Sztum
77 Kotenecht Lidia Sztum Bieg rocznik 2013-2014 SP1 Sztum
78 Bieniek Kornelia Sztum Bieg rocznik 2013-2014 SP1 Sztum
79 Lewandowska Weronika Sztum Bieg rocznik 2009-2010 LKS Zantyr Sztum
80 Konopka Izabela Sztum Bieg rocznik 2011-2012 SP1 Sztum
81 Bączek Maja Sztum Bieg rocznik 2011-2012 SP1 Sztum
82 Lenczewski Paweł Sztum Bieg rocznik 2009-2010
83 Muntowska Katarzyna Sztum Bieg rocznik 2011-2012
84 Pięta Zuzanna Sztum Bieg rocznik 2011-2012 SP1 Sztum
85 Skok Hanna Sztum Bieg rocznik 2011-2012 SP1 Sztum
86 Krzysztofik Monik Sztum Bieg rocznik 2011-2012 SP1 sztum
87 Jaskulska Dominika Sztum Bieg rocznik 2011-2012 LKS Zantyr Sztum
88 Kwiatkowska Nina Sztum Bieg rocznik 2011-2012 LKS Zantyr Sztum
89 Kusztal Agata Sztum Bieg rocznik 2011-2012 SP 2 Sztum
90 Pajdzik Wojciech Sztumska Wieś Bieg rocznik 2011-2012 Szkoła Podstawowa w Nowej Wsi
91 Barski Paweł Sztumska Wieś Bieg rocznik 2011-2012 Szkoła podstawowa nr 2 Sztum
92 Cebula Maria Sztum Bieg rocznik 2013-2014 SP Nr 1 w Sztumie
93 Dragan Jan Pasłęk Bieg rocznik 2011-2012 UKS GIMPAS Pasłęk
94 Sroka Bartosz Sztum Bieg rocznik 2011-2012 SP 2 Sztum
95 Ptaszyńska Jagoda Malbork Bieg rodzinny maluchów rocznik 2015 i mł. Przedszkole
96 Sroka Blanka Sztum Bieg rocznik 2013-2014 SP 2 Sztum
97 Pietrzak Joanna Malbork Bieg rodzinny maluchów rocznik 2015 i mł. Rodzic
98 Pietrzak Katarzyna Malbork Bieg rodzinny maluchów rocznik 2015 i mł. Przedszkole
99 Kowalska Lena Sztum Bieg rodzinny maluchów rocznik 2015 i mł. Publiczne przedszkole Kubusia Puchatka Sztum
100 Szczerba Wiktoria Malbork Bieg rodzinny maluchów rocznik 2015 i mł. Przedszkole


Wyświetleń: 4614

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ