Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Samojłowicz Gabriela | Rzędy | Polska | Bieg rocznik 2013-2014 | Pasłęk | |
2 | Spiżewski Tymoteusz | Sztum | Polska | Bieg rocznik 2013-2014 | SP Nr 1 w Sztumie | |
3 | Bartoszak Wiktoria | Toruń | Polska | Bieg rocznik 2013-2014 | ZSM Toruń | |
4 | Pepliński Stanisław | Sztum | Polska | Bieg rocznik 2013-2014 | ||
5 | Dobis Albert | Sztum | Polska | Bieg rocznik 2013-2014 | ||
6 | Bieniek Ksawery | Sztum | Polska | Bieg rocznik 2013-2014 | SP 1 SZTUM | |
7 | Jaśtak Łucja | Sztum | Polska | Bieg rocznik 2013-2014 | Szkoła podstawowa nr 2 Sztum | |
8 | Ragus Laura | Zajezierze | Polska | Bieg rocznik 2013-2014 | SP 2 Sztum | |
9 | Perwenis Miłosz | Sztum, Sztumski, POMORSKIE | Polska | Bieg rocznik 2013-2014 | SP Czernin | |
10 | Najda Jakub | Sztum | Polska | Bieg rocznik 2013-2014 | SP 1 Sztum | |
11 | Luberda Stanisław | Benowo | Polska | Bieg rocznik 2013-2014 | Sp Ryjewo | |
12 | Szot Nina | Sztum | Polska | Bieg rocznik 2013-2014 | Szkoła Podstawowa nr 1 w Sztumie | |
13 | Burda Hania | Malbork | Polska | Bieg rocznik 2013-2014 | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | |
14 | Dębska Martyna | Sztum | Polska | Bieg rocznik 2013-2014 | Szkoła Podstawowa nr 1 w Sztumie | |
15 | Rutkowski Szymon | Barcice | Polska | Bieg rocznik 2013-2014 | Sp Ryjewo | |
16 | Siwiec Bartosz | Barcice | Polska | Bieg rocznik 2013-2014 | Sp Ryjewo | |
17 | Spiżewski Tymoteusz | Sztum | Polska | Bieg rocznik 2013-2014 | LKS Zantyr Sztum | |
18 | Duda Antonina | Sztum | Polska | Bieg rocznik 2013-2014 | LKS Zantyr Sztum | |
19 | Duda Nina | Sztum | Polska | Bieg rocznik 2013-2014 | LKS Zantyr Sztum | |
20 | Piotrowska Maria | Sztum | Polska | Bieg rocznik 2013-2014 | LKS Zantyr Sztum | |
21 | Kacprowicz Aleksander | Sztum | Polska | Bieg rocznik 2013-2014 | SP1 Sztum | |
22 | Kotenecht Lidia | Sztum | Polska | Bieg rocznik 2013-2014 | SP1 Sztum | |
23 | Bieniek Kornelia | Sztum | Polska | Bieg rocznik 2013-2014 | SP1 Sztum | |
24 | Cebula Maria | Sztum | Polska | Bieg rocznik 2013-2014 | SP Nr 1 w Sztumie | |
25 | Sroka Blanka | Sztum | Polska | Bieg rocznik 2013-2014 | SP 2 Sztum | |
26 | Lic Zuzanna | Rokitki | Polska | Bieg rocznik 2013-2014 | ||
27 | Pobran Oliwia | Sztum | Polska | Bieg rocznik 2013-2014 | SP 2 Sztum | |
28 | Mikołajczyk Marcell Alex | Koniecwałd | Polska | Bieg rocznik 2013-2014 | SP 1 Sztum | |
29 | Cylka Antonina | Sztum | Polska | Bieg rocznik 2013-2014 | SP 1 Sztum | |
30 | Piotrowska Maria | Sztum | Polska | Bieg rocznik 2013-2014 | LKS Zantyr Sztum | |
31 | Dembinski Lucjan | Sztum | Polska | Bieg rocznik 2013-2014 | SP1 sztum | |
32 | Dembinski Leon | Sztum | Polska | Bieg rocznik 2013-2014 | SP1 sztum | |
33 | Jurkiewicz Natalia | Sztum | Polska | Bieg rocznik 2013-2014 | SP2 Sztum/LKS Zantyr Sztum | |
34 | Kosianko Roksana | Sztum | Polska | Bieg rocznik 2013-2014 | SP 2 Sztum | |
35 | Pettka Tymon | Trąbki Wielkie | Polska | Bieg rocznik 2013-2014 | ||
36 | Jaszewski Ignacy | Judyty | Polska | Bieg rocznik 2013-2014 | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | |
37 | Popis Antoni | Sztum | Polska | Bieg rocznik 2013-2014 | SP1 sztum | |
38 | Ukleja-Sabrowski Oskar | Pasłęk | Polska | Bieg rocznik 2013-2014 | Akademia Młodego Sportowca w Pasłęku | |
39 | Dziweńka Emilia | Malbork | Polska | Bieg rocznik 2013-2014 | ||
40 | Dziweńka Agata | Malbork | Polska | Bieg rocznik 2013-2014 | ||
41 | Chudzik Łucja | Sztum | Polska | Bieg rocznik 2013-2014 | Sztum Biega | |
42 | Kowalczuk Zuzanna | Gronajny | Polska | Bieg rocznik 2013-2014 | ||
43 | Pechnikova Mariia | Odessa | Ukraina | Bieg rocznik 2013-2014 | ||
44 | Michalski Aleksander | Poliksy | Polska | Bieg rocznik 2013-2014 | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | |
45 | Tutkowska Katarzyna | Kościerzyna | Polska | Bieg rocznik 2013-2014 | AMS | |
46 | Kazanowski Tymon | Pasłęk | Polska | Bieg rocznik 2013-2014 | Akademia Młodego Sportowca w Pasłęku | |
47 | kitowski kajetan | pruszcz gdański | Polska | Bieg rocznik 2013-2014 | Czarni pruszcz | |
48 | Waniewski Mikołaj | Pasłęk | Polska | Bieg rocznik 2013-2014 | Akademia Młodego Sportowca w Pasłęku | |
49 | Szcześniak Antonina | Pasłęk | Polska | Bieg rocznik 2013-2014 | Akademia Młodego Sportowca w Pasłęku | |
50 | Szarszunowicz Laura | Pasłęk | Polska | Bieg rocznik 2013-2014 | Akademia Młodego Sportowca w Pasłęku | |
51 | Stasiak Kacper | Pasłęk | Polska | Bieg rocznik 2013-2014 | Akademia Młodego Sportowca w Pasłęku | |
52 | Sokołowska Karina | Pasłęk | Polska | Bieg rocznik 2013-2014 | Akademia Młodego Sportowca w Pasłęku | |
53 | Olbryś Antoni | Pasłęk | Polska | Bieg rocznik 2013-2014 | Akademia Młodego Sportowca w Pasłęku | |
54 | Młynarczyk Zofia | Pasłęk | Polska | Bieg rocznik 2013-2014 | Akademia Młodego Sportowca w Pasłęku | |
55 | Markowski Marcel | Pasłęk | Polska | Bieg rocznik 2013-2014 | Akademia Młodego Sportowca w Pasłęku | |
56 | Górecki Jakub | Pasłęk | Polska | Bieg rocznik 2013-2014 | Akademia Młodego Sportowca w Pasłęku | |
57 | Faszyński Filip | Pasłęk | Polska | Bieg rocznik 2013-2014 | Akademia Młodego Sportowca w Pasłęku | |
58 | Demkiv Artur | Pasłęk | Polska | Bieg rocznik 2013-2014 | Akademia Młodego Sportowca w Pasłęku | |
59 | Kapuścińska Kornelia | Sztum | Polska | Bieg rocznik 2013-2014 | ||
60 | Kurdupska Zuzanna | WAPLEWO WIELKIE | Polska | Bieg rocznik 2013-2014 | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | |
61 | Czerniak Julia | Elbląg, WARMIŃSKO-MAZURSKIE | Polska | Bieg rocznik 2013-2014 | Szkoła 25 w Elblągu | |
62 | Dancewicz Amelka | Gdynia | Polska | Bieg rocznik 2013-2014 | Szkoła podstawowa nr 31 | |
63 | Lenkiewicz Zofia | Mątowy Wielkie | Polska | Bieg rocznik 2013-2014 | ||
64 | Szwedowska Martyna | Kulice | Polska | Bieg rocznik 2013-2014 | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | |
65 | Jastrzębska Julia | Elbląg | Polska | Bieg rocznik 2013-2014 | ||
66 | Ćwiek Arkadiusz | Zajezierze | Polska | Bieg rocznik 2013-2014 | ||
67 | Jarczewska Nadia | Sztum | Polska | Bieg rocznik 2013-2014 | ||
68 | Hering Lena | Tczew | Kenia | Bieg rocznik 2013-2014 | ||
69 | Krasiński Cezary | Rodowo | Polska | Bieg rocznik 2013-2014 | ||
70 | Drozdowska Julia | Rodowo | Polska | Bieg rocznik 2013-2014 | ||
71 | Pudlewski Aleks | Grudziądz | Polska | Bieg rocznik 2013-2014 | ||
72 | Jasiulewicz Franciszek | Elbląg | Polska | Bieg rocznik 2013-2014 | Szkoła Podstawowa nr 19 | |
73 | Rozalewicz Pola | Malbork | Polska | Bieg rocznik 2013-2014 | SP 5 | |
74 | Jurczak Franciszek | Gdańsk | Polska | Bieg rocznik 2013-2014 | ||
75 | Godlewska Małgorzata | Malbork | Polska | Bieg rocznik 2013-2014 | Sp2 Malbork | |
76 | ZAREMBA LENA | TCZEW | Polska | Bieg rocznik 2013-2014 | SP10 TCZEW | |
77 | Czerwiec Liliana | Rumia | Polska | Bieg rocznik 2013-2014 | RKS Rumia | |
78 | Wnuk Liwia | Sztum | Polska | Bieg rocznik 2013-2014 | ||
79 | Mokłowicz Klara | Wejherowo | Polska | Bieg rocznik 2013-2014 | Znikające punkty | |
80 | Wojtacka Zofia | Mirowice | Polska | Bieg rocznik 2013-2014 | ||
81 | Teska Martyna | Gdynia | Polska | Bieg rocznik 2013-2014 | Active Flow | |
82 | Wolańska Lena | Rumia | Bieg rocznik 2013-2014 |
Wyświetleń: 10037