Biegi dla dzieci i młodzieży w ramach XXX  Sztumskiego Biegu Solidarności  pod Patronatem Leszka Tabora Burmistrza Miasta i Gmin
Bieg rocznik 2009-2010
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Szafrański Rafał Sztum Bieg rocznik 2009-2010 SP2 Sztum
2 Banach Maciej Sztum Bieg rocznik 2009-2010 SP 1 Sztum
3 Pyzik Oliwia Sztum Bieg rocznik 2009-2010
4 Krzysztofik Kacper Sztum Bieg rocznik 2009-2010
5 Kawecka Amelia Cygany Bieg rocznik 2009-2010 UMKS Kwidzyn
6 Luberda Patryk Benowo Bieg rocznik 2009-2010 Sp Ryjewo
7 Święcicka Maria Sztum Bieg rocznik 2009-2010 Szkoła Podstawowa nr 2 Sztum
8 Rutkowski Jakub Barcice Bieg rocznik 2009-2010 Sp Ryjewo
9 Siwiec Maciej Barcice Bieg rocznik 2009-2010 Sp Ryjewo
10 Kaszteranda Małgorzata Sztum Bieg rocznik 2009-2010 LKS Zantyr Sztum
11 Sroka Justyna Nowa Wieś Bieg rocznik 2009-2010 LKS Zantyr Sztum
12 Iwańska Anna Sztum Bieg rocznik 2009-2010 LKS Zantyr Sztum
13 Zembrzuska Anna Sztum Bieg rocznik 2009-2010 LKS Zantyr Sztum
14 Kerner Kinga Sztum Bieg rocznik 2009-2010 LKS Zantyr Sztum
15 Lepka Blanca Sztum Bieg rocznik 2009-2010 LKS Zantyr Sztum
16 Lewandowska Weronika Sztum Bieg rocznik 2009-2010 LKS Zantyr Sztum
17 Lenczewski Paweł Sztum Bieg rocznik 2009-2010
18 Makulec Izabela Sztum Bieg rocznik 2009-2010 SP2 Sztum/LKS ZANTYR SZTUM
19 Żochowski Oliwier Grudziądz Bieg rocznik 2009-2010 SP12 im. Synów Pułku w Grudziądzu
20 Knitter Zofia Sztumska Wieś Bieg rocznik 2009-2010
21 Tutkowski Szymon Kościerzyna Bieg rocznik 2009-2010 ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 3 W KOŚCIERZYNIE
22 Plichta Karol ZGORZAŁE Bieg rocznik 2009-2010
23 Tucka Martyna Pasłęk Bieg rocznik 2009-2010 UKS GIMPAS Pasłęk
24 Potrapeluk Aleksandra Pasłęk Bieg rocznik 2009-2010 UKS GIMPAS Pasłęk
25 Szuba Magdalena Pasłęk Bieg rocznik 2009-2010 UKS GIMPAS Pasłęk
26 Wojtysiak Maja Sztum Bieg rocznik 2009-2010 LKS Zantyr Sztum
27 Pobran Antonina Sztum Bieg rocznik 2009-2010
28 Kwiatkowski Tymon Sztum Bieg rocznik 2009-2010
29 Półtorak Tymon Pasłęk Bieg rocznik 2009-2010 Akademia Młodego Sportowca w Pasłęku
30 Maciejewska Antonina Pasłęk Bieg rocznik 2009-2010 UKS GIMPAS Pasłęk
31 Grzebińska Alicja Pasłęk Bieg rocznik 2009-2010 UKS GIMPAS Pasłęk
32 Dzika Antonina Pasłęk Bieg rocznik 2009-2010 UKS GIMPAS Pasłęk
33 Drzewiecka Alicja Pasłęk Bieg rocznik 2009-2010 UKS GIMPAS Pasłęk
34 Auguściak Mikołaj Pruszcz Gdański Bieg rocznik 2009-2010
35 Gawrylczyk Nina Wejherowo Bieg rocznik 2009-2010
36 Jabłońska Laura Dzierzgoń Bieg rocznik 2009-2010 DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ
37 Rębowski Mateusz Pasłęk Bieg rocznik 2009-2010 Active Family Pasłęk
38 Szwedowska Laura Kulice Bieg rocznik 2009-2010 Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice
39 Leszczyńska Hanna Sztum Bieg rocznik 2009-2010 SP 1 Sztum
40 Stępak Małgorzata Dzierzgon Bieg rocznik 2009-2010 DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ
41 Mańka Marika Dzierzgon Bieg rocznik 2009-2010 DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ
42 Smołoński Ignacy Gdańsk Bieg rocznik 2009-2010
43 Pudlewski Oskar Grudziądz Bieg rocznik 2009-2010
44 Gołąbek Agnieszka Tczew Bieg rocznik 2009-2010
45 Panuś Anna Stanowo Bieg rocznik 2009-2010 DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ


Wyświetleń: 5378

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ