Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kowalewski Konrad | Banino | Polska | Bieg rocznik 2008-2007 | ||
2 | Siwiec Bartosz | Barcice | Polska | Bieg rocznik 2013-2014 | Sp Ryjewo | |
3 | Siwiec Maciej | Barcice | Polska | Bieg rocznik 2009-2010 | Sp Ryjewo | |
4 | Rutkowski Jakub | Barcice | Polska | Bieg rocznik 2009-2010 | Sp Ryjewo | |
5 | Rutkowski Szymon | Barcice | Polska | Bieg rocznik 2013-2014 | Sp Ryjewo | |
6 | Luberda Stanisław | Benowo | Polska | Bieg rocznik 2013-2014 | Sp Ryjewo | |
7 | Luberda Patryk | Benowo | Polska | Bieg rocznik 2009-2010 | Sp Ryjewo | |
8 | Matlewska Hanna | Biała Góra | Polska | Bieg rocznik 2011-2012 | SP 2 Sztum | |
9 | Kadzinska Elena | Braniewo | Bieg rocznik 2011-2012 | Sp6 Braniewo | ||
10 | Kawecka Amelia | Cygany | Polska | Bieg rocznik 2009-2010 | UMKS Kwidzyn | |
11 | Wyżlic Jan | Czernin | Polska | Bieg rodzinny maluchów rocznik 2015 i mł. | ||
12 | Mańka Marika | Dzierzgon | Polska | Bieg rocznik 2009-2010 | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | |
13 | Stępak Małgorzata | Dzierzgon | Polska | Bieg rocznik 2009-2010 | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | |
14 | Zielinska Ada | Dzierzgon | Polska | Bieg rodzinny maluchów rocznik 2015 i mł. | ||
15 | Jabłońska Laura | Dzierzgoń | Polska | Bieg rocznik 2009-2010 | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | |
16 | Jonczyk Elena | Dzierzgoń | Polska | Bieg rodzinny maluchów rocznik 2015 i mł. | ||
17 | Jabłońska Alicja | Dzierzgoń | Polska | Bieg rodzinny maluchów rocznik 2015 i mł. | ||
18 | Zielińska Lena | Dzierzgoń | Polska | Bieg rocznik 2011-2012 | ||
19 | Skrzypska Maja | Elbląg | Polska | Bieg rodzinny maluchów rocznik 2015 i mł. | ||
20 | Skrzypski Grzegorz | Elbląg | Polska | Bieg rodzinny maluchów rocznik 2015 i mł. | ||
21 | Jasiulewicz Zofia | Elbląg | Polska | Bieg rodzinny maluchów rocznik 2015 i mł. | Żłobek Miejski | |
22 | Jasiulewicz Franciszek | Elbląg | Polska | Bieg rocznik 2013-2014 | Szkoła Podstawowa nr 19 | |
23 | Jastrzębska Julia | Elbląg | Polska | Bieg rocznik 2013-2014 | ||
24 | Rogalska Liliana | Elbląg | Polska | Bieg rodzinny maluchów rocznik 2015 i mł. | ||
25 | Rogalski Aleksander | Elbląg | Polska | Bieg rodzinny maluchów rocznik 2015 i mł. | ||
26 | Mrozowicz Wojciech | Elbląg | Polska | Bieg rocznik 2011-2012 | Sportowa szkoła podstawowa nr.3 Elbląg | |
27 | Franek Szylman | Elbląg | Polska | Bieg rocznik 2011-2012 | Sportowa szkoła podstawowa nr.3 Elbląg | |
28 | Czerniak Julia | Elbląg, WARMIŃSKO-MAZURSKIE | Polska | Bieg rocznik 2013-2014 | Szkoła 25 w Elblągu | |
29 | Jurczak Franciszek | Gdańsk | Polska | Bieg rocznik 2013-2014 | ||
30 | Dębski Dominik | Gdańsk | Polska | Bieg rocznik 2008-2007 | ||
31 | Smołoński Marcel | Gdańsk | Polska | Bieg rocznik 2011-2012 | ||
32 | Smołoński Ignacy | Gdańsk | Polska | Bieg rocznik 2009-2010 | ||
33 | Bójko Martyna | Gdańsk | Polska | Bieg rocznik 2011-2012 | UKS GALA Gdańsk | |
34 | Teska Martyna | Gdynia | Polska | Bieg rocznik 2013-2014 | Active Flow | |
35 | Teska Patrycja | Gdynia | Polska | Bieg rocznik 2008-2007 | Biegun OCR Team | |
36 | Teska Robert | Gdynia | Polska | Bieg rodzinny maluchów rocznik 2015 i mł. | ||
37 | Rumkowska nikola | gdynia | Polska | Bieg rodzinny maluchów rocznik 2015 i mł. | ||
38 | Dancewicz Amelka | Gdynia | Polska | Bieg rocznik 2013-2014 | Szkoła podstawowa nr 31 | |
39 | Dubiel Aleksander | Gniszewo | Polska | Bieg rodzinny maluchów rocznik 2015 i mł. | ||
40 | Jastrzębski Mateusz | GOŚCISZEWO | Polska | Bieg rodzinny maluchów rocznik 2015 i mł. | ||
41 | Kowalczuk Zuzanna | Gronajny | Polska | Bieg rocznik 2013-2014 | ||
42 | Kowalczuk Nina | Gronajny | Polska | Bieg rodzinny maluchów rocznik 2015 i mł. | ||
43 | Kowalczuk Tymon | Gronajny | Polska | Bieg rodzinny maluchów rocznik 2015 i mł. | ||
44 | Rulewska Inka | Grudziadz | Polska | Bieg rodzinny maluchów rocznik 2015 i mł. | ||
45 | Rulewska Iga | Grudziadz | Polska | Bieg rodzinny maluchów rocznik 2015 i mł. | ||
46 | Rulewska Łucja | Grudziadz | Polska | Bieg rodzinny maluchów rocznik 2015 i mł. | ||
47 | Pudlewski Oskar | Grudziądz | Polska | Bieg rocznik 2009-2010 | ||
48 | Pudlewski Aleks | Grudziądz | Polska | Bieg rocznik 2013-2014 | ||
49 | Żochowski Oliwier | Grudziądz | Polska | Bieg rocznik 2009-2010 | SP12 im. Synów Pułku w Grudziądzu | |
50 | Jaszewska Marianna | Judyty | Polska | Bieg rodzinny maluchów rocznik 2015 i mł. | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | |
51 | Jaszewski Ignacy | Judyty | Polska | Bieg rocznik 2013-2014 | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | |
52 | Błędowski Kacper | Jurkowice | Polska | Bieg rocznik 2008-2007 | LKS Zantyr Sztum | |
53 | Keller Gracjan | Karczemki | Polska | Bieg rocznik 2011-2012 | Znikające punkty | |
54 | Mikołajczyk Marcell Alex | Koniecwałd | Polska | Bieg rocznik 2013-2014 | SP 1 Sztum | |
55 | Tutkowski Szymon | Kościerzyna | Polska | Bieg rocznik 2009-2010 | ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 3 W KOŚCIERZYNIE | |
56 | Tutkowski Łukasz | Kościerzyna | Polska | Bieg rodzinny maluchów rocznik 2015 i mł. | ||
57 | Tutkowska Katarzyna | Kościerzyna | Polska | Bieg rocznik 2013-2014 | AMS | |
58 | SZWEDOWSKI Kacper | Kulice | Polska | Bieg rocznik 2008-2007 | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | |
59 | Szwedowska Laura | Kulice | Polska | Bieg rocznik 2009-2010 | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | |
60 | Szwedowska Martyna | Kulice | Polska | Bieg rocznik 2013-2014 | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | |
61 | Szwedowska Julia | Kulice | Polska | Bieg rodzinny maluchów rocznik 2015 i mł. | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | |
62 | Wszelak Filip | Kulice | Polska | Bieg rocznik 2008-2007 | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | |
63 | Gretkowska Antonia | Kwidzyn | Polska | Bieg rodzinny maluchów rocznik 2015 i mł. | ||
64 | Kownacka Emilia | Lasowice Wielkie | Polska | Bieg rocznik 2011-2012 | ||
65 | Godlewska Małgorzata | Malbork | Polska | Bieg rocznik 2013-2014 | Sp2 Malbork | |
66 | Godlewska Antonina | Malbork | Polska | Bieg rodzinny maluchów rocznik 2015 i mł. | Przedszkle pod Kasztanami Malbork | |
67 | Rozalewicz Pola | Malbork | Polska | Bieg rocznik 2013-2014 | SP 5 | |
68 | Kruszewski Tomek | Malbork | Polska | Bieg rocznik 2011-2012 | ||
69 | Kruszewska Anna | Malbork | Polska | Bieg rodzinny maluchów rocznik 2015 i mł. | ||
70 | Dziweńka Daniel | Malbork | Polska | Bieg rocznik 2011-2012 | ||
71 | Markowicz Kornelia | Malbork | Polska | Bieg rodzinny maluchów rocznik 2015 i mł. | ||
72 | Dziweńka Agata | Malbork | Polska | Bieg rocznik 2013-2014 | ||
73 | Markowicz Kacper | Malbork | Polska | Bieg rocznik 2011-2012 | ||
74 | Dziweńka Emilia | Malbork | Polska | Bieg rocznik 2013-2014 | ||
75 | Strzelecka Kaja | Malbork | Polska | Bieg rodzinny maluchów rocznik 2015 i mł. | ||
76 | Strzelecki Olaf | Malbork | Polska | Bieg rodzinny maluchów rocznik 2015 i mł. | ||
77 | Pajdzik Ewelina | Malbork | Polska | Bieg rodzinny maluchów rocznik 2015 i mł. | ||
78 | Leszczyński Dariusz | Malbork | Polska | Bieg rodzinny maluchów rocznik 2015 i mł. | ||
79 | Leszczyńska Marta | Malbork | Polska | Bieg rodzinny maluchów rocznik 2015 i mł. | ||
80 | Chodziński Jan | Malbork | Polska | Bieg rocznik 2011-2012 | Malborskie Morsy | |
81 | Leszczyńska Zuzanna | Malbork | Polska | Bieg rodzinny maluchów rocznik 2015 i mł. | ||
82 | Leszczyńska Alicja | Malbork | Polska | Bieg rodzinny maluchów rocznik 2015 i mł. | ||
83 | Szczerba Wiktoria | Malbork | Polska | Bieg rodzinny maluchów rocznik 2015 i mł. | Przedszkole | |
84 | Pietrzak Katarzyna | Malbork | Polska | Bieg rodzinny maluchów rocznik 2015 i mł. | Przedszkole | |
85 | Pietrzak Joanna | Malbork | Polska | Bieg rodzinny maluchów rocznik 2015 i mł. | Rodzic | |
86 | Ptaszyńska Jagoda | Malbork | Polska | Bieg rodzinny maluchów rocznik 2015 i mł. | Przedszkole | |
87 | Burda Hania | Malbork | Polska | Bieg rocznik 2013-2014 | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | |
88 | Lenkiewicz Zofia | Mątowy Wielkie | Polska | Bieg rocznik 2013-2014 | ||
89 | Weremczuk Martyna | Minięta | Polska | Bieg rocznik 2011-2012 | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | |
90 | Weremczuk Liliana | Minięta | Polska | Bieg rodzinny maluchów rocznik 2015 i mł. | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | |
91 | Wojtacka Zofia | Mirowice | Polska | Bieg rocznik 2013-2014 | ||
92 | Wojtacka Emilia | Mirowice | Polska | Bieg rodzinny maluchów rocznik 2015 i mł. | ||
93 | Sroka Justyna | Nowa Wieś | Polska | Bieg rocznik 2009-2010 | LKS Zantyr Sztum | |
94 | Roman Agnieszka | Nowa wieś | Polska | Bieg rocznik 2011-2012 | ||
95 | Roman Michał | Nowa Wieś | Polska | Bieg rodzinny maluchów rocznik 2015 i mł. | ||
96 | Strojecka Izabela | Nowa Wieś | Bieg rocznik 2011-2012 | SP Czernin | ||
97 | Pajdzik Leon | Nowa Wieś Malborska | Polska | Bieg rodzinny maluchów rocznik 2015 i mł. | ||
98 | Pajdzik Jan | Nowa Wieś Malborska | Polska | Bieg rodzinny maluchów rocznik 2015 i mł. | ||
99 | Pajdzik Andrzej | Nowa Wieś Malborska | Polska | Bieg rodzinny maluchów rocznik 2015 i mł. | ||
100 | Hrynowiecka Kinga | Nowy Dwór Gdański | Polska | Bieg rocznik 2011-2012 | LKS Żuławy Nowy Dwór Gdański |
Wyświetleń: 9710