Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 LO tczew | |||||||||
1 | Hulewicz Filip | Tczew | 5 km | 1 LO tczew | opłacono on-line | ||||
22.BLT | |||||||||
2 | Dobrowolski Kamil | Malbork | 5 km | 22.BLT | |||||
AP TCZEW | |||||||||
3 | Peplinska Renata | Tczew | 5 km | AP TCZEW | opłacono on-line | ||||
ARTURO TEAM | |||||||||
4 | Rogocki Artur | Orle | 5 km | ARTURO TEAM | opłacono on-line | ||||
AZS AWFIS GDAŃSK | |||||||||
5 | Sztejter Jakub | Pruszcz Gdański | 5 km | AZS AWFIS GDAŃSK | |||||
Aktywni Kociewiacy | |||||||||
6 | Sokół Paweł | Zduny | 5 km | Aktywni Kociewiacy | opłacono on-line | ||||
Apator Metrix | |||||||||
7 | Nelke Eliasz | Tczew | 5 km | Apator Metrix | opłacono on-line | ||||
Apator Metrix S.A. | |||||||||
8 | Grubich Marcin | Tczew | 5 km | Apator Metrix S.A. | opłacono on-line | ||||
Biegający Tczew | |||||||||
9 | Kalinowska Ewa | Tczew | 5 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
10 | Czechanowska Lucyna | Tczew | 5 km | Biegający Tczew | opłacono | ||||
11 | Czechanowski Piotr | Tczew | 5 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
12 | Mrozek Marcin | Tczew | 5 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
13 | Czechowska Dorota | Subkowy | 5 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
14 | Nowak Grzegorz | Tczew | 5 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
15 | Nowak Katarzyna | Tczew | 5 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
16 | Tocha Andrzej | Damaszka | 5 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
17 | Brzozowski Piotr | Rokitki | 5 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
18 | Niespodziński Lesław | Tczew | 5 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
19 | Wolski Jarosław | Tczew | 5 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
20 | Bakuła Tomasz | Tczew | 5 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
21 | Ostrowski Piotr | Tczew | 5 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
22 | Zimna Agnieszka | Tczew | 5 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
23 | Serafin Dorota | Rokitki | 5 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
24 | Tobiańska Hanna | Tczew | 5 km | Biegający Tczew | opłacono | ||||
25 | Szulc Anna Szulc | Tczew | 5 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
26 | Dywelski Mirosław | Tczew | 5 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
27 | ZIÓŁKOWSKA ANNA | Tczew | 5 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
28 | Pióro Maria | Gorzędziej | 5 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
29 | Główczewski Grzegorz | Tczew | 5 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
30 | Michalak Marek | Tczew | 5 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
31 | Hulewicz Grażyna | Tczew | 5 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
32 | Hulewicz Przemysław | Tczew | 5 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
33 | Markowski Szymon | Tczew | 5 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
34 | Markowska Aleksandra | Tczew | 5 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
35 | Dejna Sylwia | Tczew | 5 km | Biegający Tczew | opłacono | ||||
36 | Jagodda Adam | Tczew | 5 km | Biegający Tczew | opłacono | ||||
37 | KARGUL JAN | Tczew | 5 km | Biegający Tczew | |||||
38 | Karczewska Aleksandra | Tczew | 5 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
39 | Piekarska Anna | Tczew | 5 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
40 | ĆWIKLIŃSKI STANISŁAW | ROKITKI | 5 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
41 | Ścisłowski Andrzej | Tczew | 5 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
42 | Zimna Anna | Tczewskie Łąki | 5 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
43 | Jaroński Janusz | Tczew | 5 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
44 | Frankiewicz Andrzej | Tczew | 5 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
45 | Dubiela Halina | Tczew | 5 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
46 | MARKOWSKI WIESŁAW | TCZEW | 5 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
47 | Plutowska Barbara | Tczew | 5 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
Biegający Tczew | |||||||||
48 | Strzeszyński Wojciech | Tczew | 5 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
49 | Czechowski Dawid | Subkowy | 5 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
50 | GOLICKI ADAM | TCZEW | 5 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
51 | Frankiewicz Żaneta | Tczew | 5 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
Biegający Tczew , Press Glass Biegamy i Wspieramy | |||||||||
52 | Zimny Tomasz Zimny | Tczew | 5 km | Biegający Tczew , Press Glass Biegamy i Wspieramy | opłacono on-line | ||||
53 | Zimny Sebastian | Tczewskie Łąki | 5 km | Biegający Tczew , Press Glass Biegamy i Wspieramy | opłacono on-line | ||||
Biegam Bo Lubię Pelplin | |||||||||
54 | Nadolny Radosław | Pelplin | 5 km | Biegam Bo Lubię Pelplin | opłacono on-line | ||||
Biegam Bo Lubię Pelplin | |||||||||
55 | Czapiewska Iga | Rożental | 5 km | Biegam Bo Lubię Pelplin | opłacono on-line | ||||
Biegam bo lubie Pelplin | |||||||||
56 | Lewandowski Dariusz | Pelplin | 5 km | Biegam bo lubie Pelplin | |||||
Crosselite | |||||||||
57 | Czech Przemysław | Tczew | 5 km | Crosselite | opłacono on-line | ||||
58 | Abryszyńska Karolina | Tczew | 5 km | Crosselite | opłacono on-line | ||||
59 | Piekut Robert | Tczew | 5 km | Crosselite | opłacono on-line | ||||
DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | |||||||||
60 | Zima Jan | Minięta | 5 km | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono on-line | ||||
Decathlon Przymorze | |||||||||
61 | Kowalski Szymon | Gdańsk | 5 km | Decathlon Przymorze | opłacono on-line | ||||
62 | Kwiatkowska Wiktoria | Franciszkowo Dolne | 5 km | Decathlon Przymorze | opłacono on-line | ||||
Dovista Active Team | |||||||||
63 | Dudziński Tomasz | Tczew | 5 km | Dovista Active Team | opłacono on-line | ||||
Drużyna Pierścienia | |||||||||
64 | Jurewicz Adam | Elbląg | 5 km | Drużyna Pierścienia | opłacono on-line | ||||
Dzika Wataha | |||||||||
65 | Puckowski Dawid | Tczew | 5 km | Dzika Wataha | opłacono on-line | ||||
66 | Kordowska Magdalena | Tczew | 5 km | Dzika Wataha | opłacono on-line | ||||
67 | Lipke Krzysztof | Tczew | 5 km | Dzika Wataha | opłacono on-line | ||||
Eaton Running Team/Biegajacy Tczew | |||||||||
68 | Rekowski Kazimierz | Tczew | 5 km | Eaton Running Team/Biegajacy Tczew | opłacono on-line | ||||
Fighting Runners | |||||||||
69 | Budziarek Adam | Gdańsk | 5 km | Fighting Runners | opłacono on-line | ||||
First Malbork Team | |||||||||
70 | Bieńkowski Dawid | Malbork | 5 km | First Malbork Team | opłacono on-line | ||||
Flex Runners | |||||||||
71 | Doroszkiewicz Andrzej | Pogórze | 5 km | Flex Runners | opłacono | ||||
72 | Owerczuk Luiza | Godziszewo | 5 km | Flex Runners | opłacono | ||||
73 | Maciejewski Martin | Tczew | 5 km | Flex Runners | opłacono | ||||
74 | Kurkowski Marek | Starogard Gdański | 5 km | Flex Runners | opłacono | ||||
75 | Kryża Rafał | Tczew | 5 km | Flex Runners | opłacono | ||||
76 | Mazella Monika | Tczew | 5 km | Flex Runners | opłacono | ||||
77 | Kukliński Marek | Tczew | 5 km | Flex Runners | opłacono | ||||
78 | Wicher Łucja | Tczew | 5 km | Flex Runners | opłacono | ||||
79 | Chorążewska Agnieszka | Tczew | 5 km | Flex Runners | opłacono | ||||
80 | Doczyk Jakub | Gdańsk | 5 km | Flex Runners | opłacono | ||||
81 | Tersa Michał | Dąbrówka Tczewska | 5 km | Flex Runners | opłacono | ||||
82 | Cierlicka Magdalena | Gdansk | 5 km | Flex Runners | opłacono | ||||
83 | Jędraszewski Łukasz | Tczew | 5 km | Flex Runners | opłacono | ||||
84 | Eggert Piotr | Kwidzyn | 5 km | Flex Runners | opłacono | ||||
85 | Fryszka Błażej | Tczew | 5 km | Flex Runners | opłacono | ||||
86 | Szczyglak Mariusz | Tczew | 5 km | Flex Runners | opłacono | ||||
87 | Maciejewski Paweł | Tczew | 5 km | Flex Runners | opłacono | ||||
88 | Kucharski Adam | Gdańsk | 5 km | Flex Runners | opłacono | ||||
89 | Dubiel Piotr | Gniszewo | 5 km | Flex Runners | opłacono | ||||
90 | Wicenbach Wioleta | Tczew | 5 km | Flex Runners | opłacono | ||||
91 | Orzechowska-Górska Karolina Orzechowska-Górska | Tczew | 5 km | Flex Runners | opłacono | ||||
92 | Wawrzyniak Adam | Tczew | 5 km | Flex Runners | opłacono | ||||
93 | Zaremba Marcin | Tczew | 5 km | Flex Runners | opłacono | ||||
94 | TROCHOWSKA Anna | TCZEW | 5 km | Flex Runners | opłacono | ||||
95 | Trzciński Krzysztof | Tczew | 5 km | Flex Runners | opłacono | ||||
Flex Runners | |||||||||
96 | Motylski Stanisław | Gdynia | 5 km | Flex Runners | opłacono | ||||
97 | Kosater Aleksandra | Tczew | 5 km | Flex Runners | opłacono | ||||
98 | Czoske Aneta | Tczew | 5 km | Flex Runners | opłacono | ||||
99 | Zagórowska Anna | Malbork | 5 km | Flex Runners | opłacono | ||||
100 | Kiedrowski Grzegorz | Pogódki | 5 km | Flex Runners | opłacono on-line | ||||
101 | Kruk Agnieszka | Szymankowo | 5 km | Flex Runners | opłacono | ||||
Flex Runners /Biegający Tczew | |||||||||
102 | Piekarski Przemysław | Tczew | 5 km | Flex Runners /Biegający Tczew | opłacono | ||||
Flex Runners/Grupa Malbork | |||||||||
103 | Dylert Arkadiusz | Malbork | 5 km | Flex Runners/Grupa Malbork | opłacono | ||||
104 | Mroczkowski Tomasz | Malbork | 5 km | Flex Runners/Grupa Malbork | opłacono | ||||
Forma Jak Wino | |||||||||
105 | Kujawski Grzegorz | Puck | 5 km | Forma Jak Wino | opłacono on-line | ||||
Gmina Elblag-Elektromet | |||||||||
106 | Olejarczyk Piotr | Elbląg | 5 km | Gmina Elblag-Elektromet | |||||
Godlewski Runner /Waniewski Coaching | |||||||||
107 | godlewski łukasz | malbork | 5 km | Godlewski Runner /Waniewski Coaching | opłacono on-line | ||||
Grupa Biegowa 65 | |||||||||
108 | Nawrocki Dariusz | Gdańsk | 5 km | Grupa Biegowa 65 | |||||
Grupa Malbork | |||||||||
109 | Nowakowski Wojciech | Malbork | 5 km | Grupa Malbork | |||||
Jasiu Team | |||||||||
110 | Zawłocki Daniel | Tczew | 5 km | Jasiu Team | opłacono on-line | ||||
KS Metraco Polkowice | |||||||||
111 | Gajewski Eugeniusz | Gorzów Wielkopolski | 5 km | KS Metraco Polkowice | opłacono on-line | ||||
KWIDZYN BIEGA | |||||||||
112 | JANIK Roman | KWIDZYN | 5 km | KWIDZYN BIEGA | opłacono on-line | ||||
Kierowcy Ciężarówek | |||||||||
113 | Kaiser Krzysztof | Gniew | 5 km | Kierowcy Ciężarówek | opłacono on-line | ||||
Klub Aktywnego Pelpliniaka | |||||||||
114 | Waśniewski Edward | Pelplin | 5 km | Klub Aktywnego Pelpliniaka | opłacono on-line | ||||
LKS Zantyr Sztum | |||||||||
115 | Cebula Bogdan | Sztum | 5 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line | ||||
LKS Zantyr Sztum/GarboTeam | |||||||||
116 | Garbowski Krzysztof | Sztum | 5 km | LKS Zantyr Sztum/GarboTeam | opłacono on-line | ||||
MP5 | |||||||||
117 | Połaczek Marta | Tczew | 5 km | MP5 | opłacono on-line | ||||
118 | Połaczek Marcin | Tczew | 5 km | MP5 | opłacono on-line | ||||
Mama Biega | |||||||||
119 | Majer Justyna | Malbork | 5 km | Mama Biega | opłacono on-line | ||||
Maratończyk. Elbląg | |||||||||
120 | Stefański Andrzej | Elbląg | 5 km | Maratończyk. Elbląg | opłacono on-line | ||||
Mkrawczynska Team | |||||||||
121 | Chronowski Waldemar | Gdańsk | 5 km | Mkrawczynska Team | opłacono on-line | ||||
OSP POGRODZIE | |||||||||
122 | Ślęzak Adam | Elbląg | 5 km | OSP POGRODZIE | opłacono on-line | ||||
PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY / NOWY STAW BIEGA | |||||||||
123 | Derlaga Kamil | Szymankowo | 5 km | PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY / NOWY STAW BIEGA | |||||
PZU Sport Team | |||||||||
124 | Siekierzyński Rafał | Skarszewy | 5 km | PZU Sport Team | |||||
Parkrun Rumia | |||||||||
125 | Skocka Ania | Gdynia | 5 km | Parkrun Rumia | |||||
Piękny | |||||||||
126 | Lenkiewicz Andrzej | Bądki | 5 km | Piękny | opłacono on-line | ||||
PlawgoTeam | |||||||||
127 | Olszewski Roman | Elbląg | 5 km | PlawgoTeam | opłacono on-line | ||||
Przyjaciele w biegu | |||||||||
128 | Hintzke Leszek | Leśniewo | 5 km | Przyjaciele w biegu | opłacono on-line | ||||
Real-na Gwiazdeczka | |||||||||
129 | Dudziak Mateusz | Tczew | 5 km | Real-na Gwiazdeczka | |||||
Restauracja Hacjenda | |||||||||
130 | Szoska Sławomir | Tczew | 5 km | Restauracja Hacjenda | opłacono on-line | ||||
Rodzinka SiF | |||||||||
131 | STEINKA Marian | Kościerzyna | 5 km | Rodzinka SiF | opłacono on-line | ||||
RulińskiRunningTeam | |||||||||
132 | Hinz Adam | Gniew | 5 km | RulińskiRunningTeam | opłacono on-line | ||||
SKL Filippodes | |||||||||
133 | Mikołajczyk Wojciech | Starogard Gdański | 5 km | SKL Filippodes | opłacono on-line | ||||
134 | Rysiewski Robert | Starogard Gdański | 5 km | SKL Filippodes | opłacono on-line | ||||
Subkowskie łepy | |||||||||
135 | Kalinowski Michał | Tczew | 5 km | Subkowskie łepy | opłacono on-line | ||||
TakaRYBA | |||||||||
136 | Ambroziak Sylwia | Kowale | 5 km | TakaRYBA | |||||
137 | Ambroziak Adam | Kowale | 5 km | TakaRYBA | |||||
Team Tapflo | |||||||||
138 | STEINKA JUSTYNA | ŁĘGOWO | 5 km | Team Tapflo | opłacono on-line | ||||
139 | Jelinski Aureliusz | Tczew | 5 km | Team Tapflo | opłacono on-line | ||||
140 | Czajka Bartłomiej | Tczew | 5 km | Team Tapflo | opłacono on-line | ||||
141 | Pałkowska Agnieszka | Swarożyn | 5 km | Team Tapflo | opłacono on-line | ||||
142 | Steinka Mariusz | Łęgowo | 5 km | Team Tapflo | opłacono on-line | ||||
143 | Kocerba Weronika | Tczew | 5 km | Team Tapflo | opłacono on-line | ||||
144 | Kocerba Mateusz | Tczew | 5 km | Team Tapflo | opłacono on-line | ||||
145 | Jędrasiewicz Jacek | Tczew | 5 km | Team Tapflo | opłacono on-line | ||||
146 | Kaczmar Błażej | Tczew | 5 km | Team Tapflo | opłacono on-line | ||||
147 | Steinka Mateusz | Tczew | 5 km | Team Tapflo | opłacono on-line | ||||
148 | Kordunowski Tomasz | Jeleń | 5 km | Team Tapflo | opłacono on-line | ||||
149 | Żurawski Mariusz | Tczew | 5 km | Team Tapflo | opłacono on-line | ||||
Tri Max | |||||||||
150 | Mamcarz Jarosław | Tczew | 5 km | Tri Max | opłacono on-line | ||||
UKS Ekonomik Maratończyk Lębork | |||||||||
151 | Pobłocka-Głogowska Katarzyna | GDYNIA | 5 km | UKS Ekonomik Maratończyk Lębork | opłacono on-line | ||||
UKS Ekonomik Maratończyk Lębork / ATC-Cargo Team | |||||||||
152 | Głogowski Adam | Gdynia | 5 km | UKS Ekonomik Maratończyk Lębork / ATC-Cargo Team | opłacono on-line | ||||
UKS GIMPAS Pasłęk | |||||||||
153 | Zienkiewicz Piotr | Młynary | 5 km | UKS GIMPAS Pasłęk | opłacono on-line | ||||
ZABIEGANE DWIE | |||||||||
154 | Wiśniewska Kornelia | Gdańsk | 5 km | ZABIEGANE DWIE | opłacono on-line | ||||
Za Linią Mety Team | |||||||||
155 | Chamski Michał | Gdańsk | 5 km | Za Linią Mety Team | opłacono on-line | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
156 | Serafin Dariusz | Rokitki | 5 km | opłacono on-line | |||||
157 | Olszynka Robert Olszynka | Tczew | 5 km | ||||||
158 | Brzóska Krzysztof | Nowe | 5 km | opłacono on-line | |||||
159 | BIERNACKI SEBASTIAN | GDAŃSK | 5 km | opłacono on-line | |||||
160 | Szymańska Magdalena | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | |||||
161 | Iwanowicz Małgorzata | Tczew | 5 km | opłacono on-line | |||||
162 | Drzycimska Małgorzata | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | |||||
163 | Iwanowicz Adam | Tczew | 5 km | opłacono on-line | |||||
164 | Malinowska Karolina | Gniew | 5 km | opłacono on-line | |||||
165 | Dydymski Krzysztof | Rumia | 5 km | opłacono on-line | |||||
166 | Dydymska Monika | Rumia | 5 km | opłacono on-line | |||||
167 | Miąsek Ryszard | Szpęgawa | 5 km | opłacono on-line | |||||
168 | Werema Natalia | Pasłęk | 5 km | ||||||
169 | Bliźniuk Paweł | Subkowy | 5 km | opłacono on-line | |||||
170 | Czechowska Klaudia | Subkowy | 5 km | opłacono on-line | |||||
171 | Ackermann Tomasz | Tczew | 5 km | opłacono on-line | |||||
172 | Kuhn Rafał | Starogard Gdański | 5 km | opłacono on-line | |||||
173 | Dębski Dominik | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | |||||
174 | Zakrzewski Mateusz | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | |||||
175 | Laskiewicz Alicja | Starogard Gdański | 5 km | opłacono on-line | |||||
176 | Latoszewska Kamila | Starogard Gdański | 5 km | opłacono on-line | |||||
177 | Lehmann Justyna | Starogard Gdański | 5 km | opłacono on-line | |||||
178 | Plinska Monika | Kokoszkowy | 5 km | opłacono on-line | |||||
179 | SKAŁECKA KATARZYNA | STAROGARD GDAŃSKI | 5 km | opłacono on-line | |||||
180 | Pawełek Marcin | Tczew | 5 km | opłacono on-line | |||||
181 | GUZ Robert | Tczew | 5 km | opłacono on-line | |||||
182 | Formela Katarzyna | Marszewska Góra | 5 km | opłacono on-line | |||||
183 | Śrutkowski Sylwester | Sztum | 5 km | opłacono on-line | |||||
184 | Ruchlewicz Natalia | Sztum | 5 km | opłacono on-line | |||||
185 | Dziedzic Rafał | Kwidzyn | 5 km | opłacono on-line | |||||
186 | Stankiewicz Paweł | Tczew | 5 km | opłacono on-line | |||||
187 | JĘDRZEJCZAK ROBERT | MALBORK | 5 km | opłacono on-line | |||||
188 | Dalke Jowita | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | |||||
189 | Lejsa Dominik | Pruszcz Gdański | 5 km | opłacono on-line | |||||
190 | Czapiewski Marek | Tczew | 5 km | opłacono | |||||
191 | Kupryciuk Magdalena | Tczew | 5 km | opłacono on-line | |||||
192 | Błaszczuk Grzegorz | Mikołajki Pomorskie | 5 km | opłacono on-line | |||||
193 | Szarmach Andrzej Szarmach | Pelplin | 5 km | ||||||
194 | Chorążewski Piotr | Tczew | 5 km | opłacono on-line | |||||
195 | Stańczyk Martyna | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | |||||
196 | Pałasz Edmund | Rumia | 5 km | opłacono on-line | |||||
197 | Deik Elżbieta | Przyjaźń | 5 km | opłacono on-line | |||||
198 | Koziarska Anna | Elbląg | 5 km | ||||||
199 | Czapiewski Stefan | Pelplin | 5 km | opłacono on-line | |||||
200 | Przybyła Marta | Janówka | 5 km | opłacono on-line | |||||
201 | Nibus Marta | Pruszcz Gdański | 5 km | opłacono on-line | |||||
202 | Kuczkowski Miłosz | Wielki Klincz | 5 km | opłacono on-line | |||||
203 | Majewski Michalina | Bydgoszcz | 5 km | ||||||
204 | Kwiatkowski Wiesław | Franciszkowo Dolne | 5 km | opłacono on-line | |||||
205 | Pepliński Krzysztof | Tczew | 5 km | opłacono on-line | |||||
206 | Lenkiewicz Tomasz | Mątowy Wielkie | 5 km | ||||||
207 | Hardt Piotr | Tczew | 5 km | ||||||
208 | Siwczak Mariusz | Sobowidz | 5 km | opłacono on-line | |||||
209 | Liedtke Dariusz | Tczew | 5 km | opłacono on-line | |||||
210 | Posmyk Łukasz | Tczew | 5 km | ||||||
211 | Hulewicz Monika | Tczew | 5 km | opłacono on-line | |||||
212 | Motylski Stanislaw Motylski | Gdynia | 5 km | ||||||
213 | Jędraszewska Monika | Tczew | 5 km | opłacono on-line | |||||
214 | Pielak Katarzyna | Elbląg | 5 km | opłacono on-line | |||||
215 | Ziółek Karol | Tczew | 5 km | ||||||
216 | Ruchlewicz Urszula | Sztum | 5 km | opłacono on-line | |||||
217 | Gołąbek Mariusz | Tczew | 5 km | opłacono on-line | |||||
218 | Siadak Daria | Tczew | 5 km | opłacono on-line | |||||
219 | Kaczmarek Żaneta | Morąg | 5 km | ||||||
220 | Wesołowski Dawid | Pruszcz Gdański | 5 km | opłacono on-line | |||||
221 | Ackermann Piotr | Tczew | 5 km | opłacono on-line | |||||
222 | Kasiorek Grzegorz | Rotmanka | 5 km | ||||||
223 | Koper Antonina | Bałdowo | 5 km | opłacono on-line | |||||
224 | Gawkowski Piotr | Starogard Gdański | 5 km | ||||||
225 | Jędrzejewski Paweł | Pelplin | 5 km | opłacono on-line | |||||
226 | Dębski Tomasz | Kwidzyn | 5 km | ||||||
227 | Turek-Lizakowska Anita | Tczew | 5 km | opłacono on-line | |||||
228 | Żołądek Paweł | Starogard Gdański | 5 km | opłacono on-line | |||||
229 | Kollmann Kamila | Nowy Dwór Gdański | 5 km | ||||||
230 | Holk-Łebiński Mateusz | Sierakowice | 5 km | opłacono on-line | |||||
231 | Reksyn Małgorzata | Tczew | 5 km | ||||||
232 | Siekierzyńska Dorota | Skarszewy | 5 km | ||||||
233 | Kuczora Artur | Tczew | 5 km | opłacono on-line | |||||
234 | Paluchowski Robert | Tczew | 5 km | opłacono on-line | |||||
235 | Siwczak Mariusz | Sobowidz | 5 km | ||||||
236 | Konieczna Alekasandra | Sztum | 5 km | opłacono on-line | |||||
237 | Dreszler Wiesław | Skowarcz | 5 km | opłacono on-line | |||||
238 | POHNKE WŁADYSŁAW | GDAŃSK | 5 km | opłacono on-line | |||||
239 | Grocki Artur | Elbląg | 5 km | ||||||
drużyna pierścienia | |||||||||
240 | Malinowski Tomasz | Jegłownik | 5 km | drużyna pierścienia | opłacono on-line | ||||
evoubezpieczenia.pl | |||||||||
241 | Odziemczyk Tomasz | Elbląg | 5 km | evoubezpieczenia.pl | opłacono on-line | ||||
niezrzeszona | |||||||||
242 | Zaręba Beata | Kaliska | 5 km | niezrzeszona | opłacono on-line | ||||
tRUNsformacja z Gniewu | |||||||||
243 | Połomski Jarosław | Gniew | 5 km | tRUNsformacja z Gniewu | opłacono on-line |
Wyświetleń: 11611