Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
AMATOR | |||||||||
1 | Świtała Roman | Kwidzyn | Bieg 5km | AMATOR | |||||
AMATOR | |||||||||
2 | ŚWITAŁA JOLANTA | KWIDZYN | Bieg 5km | AMATOR | opłacono BM | ||||
Aktywni Kociewiacy | |||||||||
3 | Majkowski Tomasz | Skórcz | Bieg 5km | Aktywni Kociewiacy | opłacono BM | ||||
4 | Reimus Maciej | Skórcz | Bieg 5km | Aktywni Kociewiacy | opłacono BM | ||||
BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ | |||||||||
5 | Wądołowski Sławomir | Braniewo | Bieg 5km | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ | opłacono BM | ||||
Biegający Tczew | |||||||||
6 | Bładzikowski Rafał | Tczew | Bieg 5km | Biegający Tczew | opłacono BM | ||||
DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | |||||||||
7 | Brzezińska Martyna | Litewki | Bieg 5km | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono BM | ||||
8 | Panuś Patrycja | Stanowo | Bieg 5km | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono BM | ||||
9 | MAJEWSKI Ryszard | Dzierzgoń | Bieg 5km | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono BM | ||||
10 | Kacperski Mateusz | Dzierzgon | Bieg 5km | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono BM | ||||
11 | Kacperski Bartosz | Dzierzgon | Bieg 5km | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono BM | ||||
12 | Mańka Eryk | Dzierzgon | Bieg 5km | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono BM | ||||
13 | Mańka Sandra | Dzierzgon | Bieg 5km | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono BM | ||||
14 | Jabłońska Laura | Dzierzgoń | Bieg 5km | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono BM | ||||
15 | Majewski Wojciech | Dzierzgon | Bieg 5km | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono BM | ||||
Eaton Running Team/Biegajacy Tczew | |||||||||
16 | Rekowski Kazimierz | Tczew | Bieg 5km | Eaton Running Team/Biegajacy Tczew | opłacono BM | ||||
El-Aktywni | |||||||||
17 | Dudzik Piotr | Elbląg | Bieg 5km | El-Aktywni | opłacono BM | ||||
Finisz Morąg | |||||||||
18 | Schoenrock Tomasz | Nowy Dwór Gdański | Bieg 5km | Finisz Morąg | opłacono BM | ||||
GNIEW | |||||||||
19 | Rejmanowski Ryszard | GNIEW | Bieg 5km | GNIEW | opłacono BM | ||||
GRUPA MALBORK | |||||||||
20 | Czerniakowska Paulina | Malbork | Bieg 5km | GRUPA MALBORK | |||||
Gmina Elblag-Elektromet | |||||||||
21 | Olejarczyk Piotr | Elbląg | Bieg 5km | Gmina Elblag-Elektromet | |||||
INTER DOOR | |||||||||
22 | Czarnowska Zuzanna | Reda | Bieg 5km | INTER DOOR | opłacono BM | ||||
23 | Czarnowski Krzysztof | Reda | Bieg 5km | INTER DOOR | opłacono BM | ||||
KS Sokół Zblewo | |||||||||
24 | Ossoska Ewa | Zblewo | Bieg 5km | KS Sokół Zblewo | opłacono BM | ||||
25 | Trygalska Paulina | Pinczyn | Bieg 5km | KS Sokół Zblewo | opłacono BM | ||||
26 | Grzonka Szymon | Bytonia | Bieg 5km | KS Sokół Zblewo | opłacono BM | ||||
27 | Loose Anna | Wda | Bieg 5km | KS Sokół Zblewo | opłacono BM | ||||
KUJAWCY RUNNERS | |||||||||
28 | SALEWSKI JAN | GDYNIA | Bieg 5km | KUJAWCY RUNNERS | |||||
Kijowy folk | |||||||||
29 | ZAKRZEWSKA AGNIESZKA | MALBORK | Bieg 5km | Kijowy folk | |||||
Klub Emerytów | |||||||||
30 | KUSIAK Włodzimierz | GDAŃSK | Bieg 5km | Klub Emerytów | opłacono BM | ||||
Kujawscy Runners | |||||||||
31 | Lang Paweł | Gdańsk | Bieg 5km | Kujawscy Runners | opłacono BM | ||||
LKS Zantyr Sztum | |||||||||
32 | Giembicki Jan | Sztum | Bieg 5km | LKS Zantyr Sztum | opłacono BM | ||||
33 | Cebula Bogdan | Sztum | Bieg 5km | LKS Zantyr Sztum | opłacono BM | ||||
MUZEUM ZAMKOWE MALBORK | |||||||||
34 | sojka zbigniew | malbork | Bieg 5km | MUZEUM ZAMKOWE MALBORK | opłacono BM | ||||
Malborskie Morsy | |||||||||
35 | Patynka Patrycja | Elbląg | Bieg 5km | Malborskie Morsy | opłacono BM | ||||
36 | Chabowski Tomasz | sztum | Bieg 5km | Malborskie Morsy | opłacono BM | ||||
Maratończyk Wielki Klincz | |||||||||
37 | Kordecki Robert | Wielki Klincz | Bieg 5km | Maratończyk Wielki Klincz | opłacono BM | ||||
NOWY STAW BIEGA | |||||||||
38 | Kiliman Beata | Dębina | Bieg 5km | NOWY STAW BIEGA | opłacono BM | ||||
Nowy Staw Biega | |||||||||
39 | Suchomski Marcin | Nowy Staw | Bieg 5km | Nowy Staw Biega | opłacono BM | ||||
Nowy staw biega | |||||||||
40 | Ceran Katarzyna Ceran | Nowy staw | Bieg 5km | Nowy staw biega | opłacono BM | ||||
PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY / NOWY STAW BIEGA | |||||||||
41 | Derlaga Kamil | Szymankowo | Bieg 5km | PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY / NOWY STAW BIEGA | |||||
Prokopki | |||||||||
42 | Prokop Anna | Elbląg | Bieg 5km | Prokopki | opłacono BM | ||||
Przebiegli Unisław i Okolice | |||||||||
43 | Brzozowska Iwona | Unisław | Bieg 5km | Przebiegli Unisław i Okolice | |||||
S...K...S... | |||||||||
44 | Tokarski Krzysztof | Gdańsk | Bieg 5km | S...K...S... | opłacono BM | ||||
Traktor team gmina Kwidzyn | |||||||||
45 | Tumiłowicz Jerzy | Licze | Bieg 5km | Traktor team gmina Kwidzyn | |||||
Tri Starogard Gdański | |||||||||
46 | Kalinowski Juliusz | Lubichowo | Bieg 5km | Tri Starogard Gdański | opłacono BM | ||||
Wda Run Team | |||||||||
47 | Grabowski Marcin | Wda | Bieg 5km | Wda Run Team | opłacono BM | ||||
48 | Loose Sebastian | Wda | Bieg 5km | Wda Run Team | opłacono BM | ||||
49 | Loose Dariusz | Wda | Bieg 5km | Wda Run Team | opłacono BM | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
50 | Sidorowicz Anna | Stogi | Bieg 5km | opłacono BM | |||||
51 | Tumilon Jan | Malbork | Bieg 5km | ||||||
52 | Trzebiatowski Sławek | Trzebiatkowa | Bieg 5km | opłacono BM | |||||
53 | Stankiewicz Martyna | Czernin | Bieg 5km | opłacono BM | |||||
54 | Meller Marcin | Malbork | Bieg 5km | opłacono BM | |||||
55 | Wąsik Aleksandra | Malbork | Bieg 5km | opłacono BM | |||||
56 | Jukowska Aneta | Malbork | Bieg 5km | opłacono BM | |||||
57 | Denis Arkadiusz | Malbork | Bieg 5km | opłacono BM | |||||
58 | Szok Magdalena | Malbork | Bieg 5km | opłacono BM | |||||
59 | Majewski Dawid | Elbląg | Bieg 5km | opłacono BM | |||||
60 | Majewska Agnieszka | Elbląg | Bieg 5km | opłacono BM | |||||
61 | Żytkiewicz Katarzyna | Gdańsk | Bieg 5km | opłacono BM | |||||
62 | Dudzik Amelia | Elbląg | Bieg 5km | opłacono BM | |||||
63 | Pyśk Natalia | Malbork | Bieg 5km | opłacono BM | |||||
64 | Grabkowski Andrzej | Iława | Bieg 5km | opłacono BM | |||||
65 | Jędrzejewski Mariusz | Malbork | Bieg 5km | opłacono BM | |||||
66 | Ruchlewicz Urszula | Sztum | Bieg 5km | opłacono BM | |||||
67 | Dziweńka Beata | Malbork | Bieg 5km | ||||||
68 | Chodór Izabela | Kwidzyn | Bieg 5km | ||||||
69 | Markowicz Paulina | Malbork | Bieg 5km | ||||||
70 | Koralewska Irena | Sadlinki | Bieg 5km | ||||||
71 | Kosiorowski Andrzej | Kwidzyn | Bieg 5km | opłacono BM | |||||
72 | Szarmach Andrzej Szarmach | Pelplin | Bieg 5km | opłacono BM | |||||
73 | Konieczna Alekasandra | Sztum | Bieg 5km | opłacono BM | |||||
74 | Dębski Tomasz | Kwidzyn | Bieg 5km | opłacono BM | |||||
75 | Chlistowska Kamila | Malbork | Bieg 5km | ||||||
76 | Biniszkiewicz Marcin | Tczew | Bieg 5km | opłacono BM | |||||
77 | Lenkiewicz Tomasz | Mątowy Wielkie | Bieg 5km | opłacono BM | |||||
traktor team gm.kwidzyn | |||||||||
78 | Hapke Tomasz | Wilkowo | Bieg 5km | traktor team gm.kwidzyn | opłacono BM | ||||
Żarta Wataha | |||||||||
79 | Hinc Aldona | Gdańsk | Bieg 5km | Żarta Wataha | |||||
80 | Hinc Stanisław | Gdańsk | Bieg 5km | Żarta Wataha |
Wyświetleń: 8959