Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Rozmiar koszulki Do zapłaty
1 Aksjonów Łukasz Pruszcz Gdański 1963 metry 49 Baza Lotnicza
2 Bodnar Daniel Gdańsk 1963 metry XL
3 Borzyszkowski Bartosz Kwidzyn 1963 metry XXL
4 Bukojemski Bartosz Gdańsk 1963 metry XXL
5 Chrząszcz Ania Pruszcz Gdański 1963 metry L
6 Chrząszcz Marysia Pruszcz Gdański 1963 metry L
7 Cylkowska Marta Pruszcz Gdański 1963 metry 49 Baza Lotnicza
8 Cylkowski Dominic Pruszcz Gdański 1963 metry 49 Baza Lotnicza
9 Domel Dariusz Pruszcz Gdański 1963 metry XXL
10 Durda Filip Pruszcz Gdański 1963 metry XXL
11 Durda Tomasz Durda Pruszcz Gdański 1963 metry XXL
12 DURDA Wiktor Pruszcz Gdański 1963 metry XXL
13 Dyguła Bartosz Pruszcz Gdański 1963 metry 49 Baza Lotnicza
14 Gałczyński Piotr Juszkowo 1963 metry L
15 Geslowska Julia Pruszcz Gdański 1963 metry Szkola podstawowa im Danuty Siedzikowny w Wislinie XXL
16 Grodecki Jan Pruszcz Gdanski 1963 metry XXL
17 Guszczyńska Alex Pruszcz Gdański 1963 metry L
18 Guszczyńska Izabela Pruszcz Gdański 1963 metry XXL
19 Hiska Anna Pruszcz Gdański 1963 metry L
20 Kowalski Michał Pruszcz Gdański 1963 metry XL
21 Krawczuk Lidia Pruszcz Gdanski 1963 metry XXL
22 Krawczuk Michał Pruszcz Gdański 1963 metry 49 Baza Lotnicza XXL
23 Kudela Barbara Pruszcz Gdanski 1963 metry XL
24 Kudela Boguslaw Pruszcz Gdański 1963 metry XL
25 Kudela Hanna Pruszcz Gdański 1963 metry XL
26 Kurajk Ewa Gdansk 1963 metry Fihting runner XXL
27 KURAJk MARIAN Gdańsk 1963 metry Fihting runner XXL
28 Lewinski Krzysztof Pruszcz Gdański 1963 metry 49 Baza Lotnicza
29 Lokś GRAŻYNA Janowo 1963 metry XXL
30 Lokś Paulina Janowo 1963 metry L
31 Lokś Piotr Janowo 1963 metry L
32 Lokś Sławomir Janowo 1963 metry XL
33 Loranty Radosław Gdańsk 1963 metry XL
34 Mańka Kuba Pruszcz Gdański 1963 metry MKS Czarni Pruszcz Gdański XXL
35 Marczak Marek Pruszcz Gdański 1963 metry Pruszcz Biega L
36 Marczak Renata Pruszcz Gdański 1963 metry XL
37 Michalczyk Mirosława Pruszcz Gdański 1963 metry Pruszcz Biega Kobieta w Biegu L
38 Michałowska-Lewinska Anita Pruszcz Gdański 1963 metry Iron Team XL
39 Myrcik Rafał Pruszcz Gdański 1963 metry L
40 Parandyk Adam Juszkowo 1963 metry 49 Baza Lotnicza L
41 Pitak Piotr Pruszcz Gdański 1963 metry 49 Baza Lotnicza
42 Pitak Sebastian Pruszcz Gdański 1963 metry MKS Czarni Pruszcz Gdański L
43 Pitak Szymon Pruszcz Gdański 1963 metry MKS Czarni Pruszcz Gdański L
44 Plewa Paulina Borkowo 1963 metry XL
45 Podwysocka Aleksandra Pruszcz Gdański 1963 metry L
46 Podwysocki Wojciech Pruszcz Gdański 1963 metry Pruszcz Biega XL
47 Przesławska Hanna Pruszcz Gdański 1963 metry XL
48 Redwanc Piotr Gdańsk 1963 metry XL
49 Ścińska Zuzanna Pruszcz Gdański 1963 metry MKS Czarni Pruszcz Gdański L
50 Sowa Andrzej Gdańsk 1963 metry XXL
51 Stawska Amelia Pruszcz Gdański 1963 metry L
52 Stawska Klaudia Pruszcz Gdański 1963 metry L
53 Sutkowska Elżbieta Pruszcz gdański 1963 metry XL
54 Szramke Jacek Gdańsk 1963 metry XXL
55 Tęcza Piotr Pruszcz Gdański 1963 metry 49 Baza Lotnicza XXL
56 Wąsik Darek Pruszczu gdański 1963 metry Pruszcz Biega XXL
57 WĄSIK Jakub Pruszcz Gdański 1963 metry XXL
58 Zachara Piotr Gdańsk 1963 metry XL
59 Zalewska KAMILA Pruszcz Gdański 1963 metry 49 Baza Lotnicza XXL
60 Łada Zosia Pruszcz Gdański 1963 metry L


Wyświetleń: 1057

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ