Półmaraton Chełmżyński i Chełmżyńska Dziesiątka
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
Aktywne Lisewo
1 Lewandowski Daniel Lisewo 10 km Aktywne Lisewo opłacono
Biegające Śliwice
2 Frąckowski Patryk Tuchola 10 km Biegające Śliwice
Biegam bo kocham ten stan
3 Zych Daniel Mala nieszawka 10 km Biegam bo kocham ten stan opłacono
4 Wąsik Marcin Chełmża 21,097 km - mieszkańcy Chełmży Biegam bo kocham ten stan
Bydgoskie Żółwie
5 Dering Hanna Osielsko 10 km Bydgoskie Żółwie opłacono
6 Dering Tomasz Osielsko 10 km Bydgoskie Żółwie opłacono
Bydgoszcz Biega
7 Moczynski Leszek Bydgoszcz 10 km - osoby powyżej 70 roku życia Bydgoszcz Biega
CHETOR TEAM
8 KAŁASKA KRZYSZTOF CHEŁMŻA 21,097 km - mieszkańcy Chełmży CHETOR TEAM
CHTW 1927
9 Dundelski Jakub Mirakowo 10 km CHTW 1927 opłacono
Dad and Daughters
10 Sztypka Paweł Toruń 10 km Dad and Daughters opłacono
Drużyna Stasia
11 Szlinger Jakub Bydgoszcz 21 km Drużyna Stasia opłacono
EGGER runs
12 Sobierajski Przemysław TORUŃ 21 km EGGER runs opłacono
ENDO GOLUB-DOBRZYŃ
13 Foksiński Mariusz Golub-Dobrzyń 21 km ENDO GOLUB-DOBRZYŃ opłacono
FITPOINT TORUŃ
14 Kondraciuk Dariusz Toruń 21 km FITPOINT TORUŃ opłacono
GKS Fabianki
15 Jaranowski Andrzej Brodnica 21 km GKS Fabianki opłacono
GP Cross Chełmża
16 Strzelecki Piotr Chełmża 21,097 km - mieszkańcy Chełmży GP Cross Chełmża
17 Leśniak Mateusz Chełmża 10 km - mieszkańcy Chełmży GP Cross Chełmża
18 Kuczma Mikołaj Chełmża 21,097 km - mieszkańcy Chełmży GP Cross Chełmża
GP Cross Chełmża
19 Sawicki Piotr Chełmża 21,097 km - mieszkańcy Chełmży GP Cross Chełmża
20 Szymeczko Aleksandra CHEŁMŻA 21,097 km - mieszkańcy Chełmży GP Cross Chełmża
Iron House Włocławek
21 Adamczewska Agnieszka Janowice 21 km Iron House Włocławek opłacono
KM UMK Toruń
22 Murawski Marek Otłoczyn 10 km KM UMK Toruń opłacono
23 Podbielska Alina Toruń 21 km KM UMK Toruń opłacono
KS Perun
24 Kamiński Tomasz Kowalewo Pomorskie 21 km KS Perun opłacono
Klub Maratoński UMK
25 Majchrzak Dariusz Toruń 10 km Klub Maratoński UMK opłacono
Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice
26 Frątczak Łukasz Pelplin 21 km Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice opłacono
Kowalewo Biega
27 Olkowski Damian Kowalewo Pomorskie 21 km Kowalewo Biega opłacono
LKS Bogmar / GINTER-ekotechnika / Presto
28 Retecki Krzysztof Ostromecko 21 km LKS Bogmar / GINTER-ekotechnika / Presto opłacono
LZS Mustang Ostaszewo
29 Pelc Filip Toruń 21 km LZS Mustang Ostaszewo opłacono
Niezrzeszony
30 Bajorek Piotr Brodnica 21 km Niezrzeszony opłacono
OSP Przydwórz
31 Stankiewicz Damian Przydwórz 10 km OSP Przydwórz opłacono
OSP Zelgno / WKB Meta Lubliniec
32 DROŻDŻAL MACIEJ TORUŃ 21 km OSP Zelgno / WKB Meta Lubliniec opłacono
Otwock Biega
33 Ostrowska Marta Przydwórz 10 km Otwock Biega opłacono
34 Ostrowski Michał Otwock 10 km Otwock Biega opłacono
PACIFIC NESTLE
35 Wojnar Robert Toruń 21 km PACIFIC NESTLE opłacono
Parkrun Bydgoszcz
36 SUDOŁ Jacek Bydgoszcz 21 km Parkrun Bydgoszcz opłacono
Parkrun Toruń
37 Szpeciński Przemek Rymań 10 km Parkrun Toruń
38 Szarwiński Mariusz Toruń 10 km Parkrun Toruń opłacono
Podgórz Toruń
39 Sikut Arkadiusz Toruń 21 km Podgórz Toruń opłacono
Przebiegli Unisław
40 Musiał Szymon Unisław 10 km Przebiegli Unisław opłacono
RCR Rozgarty
41 Beauvale Monika Rozgarty 10 km RCR Rozgarty opłacono
Ranczo Michalin
42 Cieślik Marek Michalin 10 km Ranczo Michalin opłacono
Rozgarty Run Cross
43 Wieczyński Patryk Toruń 21 km Rozgarty Run Cross opłacono
44 Kruszyńska Magdalena Toruń 10 km Rozgarty Run Cross opłacono
45 Lechowska Agnieszka Łubianka 10 km Rozgarty Run Cross opłacono
46 Czechowski Rajmund Toruń 10 km - osoby powyżej 70 roku życia Rozgarty Run Cross
RunCross Rozgarty
47 Kowalski Paweł Toruń 10 km RunCross Rozgarty
SKWARKA STRONG
48 Ferliński Michał Chełmża 21,097 km - mieszkańcy Chełmży SKWARKA STRONG
SOPOT
49 Kulpiński Tomasz Gdańsk 21 km SOPOT opłacono
SPC/KM UMK Toruń
50 Grabowska Joanna Toruń 10 km SPC/KM UMK Toruń opłacono
Spartan Warriors
51 Murawski Mateusz Chełmno 10 km Spartan Warriors opłacono
Stale Biegam Nova Trading
52 Hińczewski Marcin Obrowo 10 km Stale Biegam Nova Trading opłacono
Stale biegam Nova Trading
53 Lada Przemysław Zalesie 21 km Stale biegam Nova Trading opłacono
Start Team Wąbrzeźno
54 Szczepański Mateusz Szembruk 10 km Start Team Wąbrzeźno opłacono
55 Simson Irek Wąbrzeźno 10 km Start Team Wąbrzeźno opłacono
56 Gapiński Łukasz Wąbrzeźno 21 km Start Team Wąbrzeźno opłacono
57 Zdrojewski Paweł Wąbrzeźno 10 km Start Team Wąbrzeźno opłacono
Strong Guziec
58 Hadała Sebastian Toruń 10 km Strong Guziec
Studio Nieruchomości
59 Butowski Krzysztof Toruń 21 km Studio Nieruchomości opłacono
Studio Nieruchomości Toruń
60 Ślósarek Piotr Toruń 21 km Studio Nieruchomości Toruń opłacono
T.S. Opatrunki Toruń
61 Góralski Krzysztof Toruń 21 km T.S. Opatrunki Toruń opłacono
TEAM KOPEĆ
62 Wierzbowski Piotr Brzozówka 10 km TEAM KOPEĆ opłacono
TMT / DAWAJ KALACH TEAM
63 Ciemielewski Piotr Toruń 10 km TMT / DAWAJ KALACH TEAM opłacono
TRIATHLONISTA.com
64 Myślak Piotr Świecie 21 km TRIATHLONISTA.com opłacono
Taekwondo Gromowski
65 Celarek Marcin Chełmża 21,097 km - mieszkańcy Chełmży Taekwondo Gromowski
66 Kalin Wladyslaw Unislaw 21 km Taekwondo Gromowski opłacono
67 Kuffel Bartosz Chełmża 21,097 km - mieszkańcy Chełmży Taekwondo Gromowski
Team Tapflo
68 Żurawski Mariusz Tczew 21 km Team Tapflo opłacono
69 Steinka Mateusz Tczew 21 km Team Tapflo
70 Kordunowski Tomasz Gniew 21 km Team Tapflo opłacono
The Runners Świecie
71 Dzierliński Paweł Świecie 10 km The Runners Świecie opłacono
Toruński Klub Triathlonowy
72 Berendt Mariusz Toruń 21 km Toruński Klub Triathlonowy opłacono
73 Ożóg Andrzej Golub-Dobrzyń 21 km Toruński Klub Triathlonowy opłacono
74 Wysocki Marcin Wysocki Nowa Chełmża 21,097 km - mieszkańcy Chełmży Toruński Klub Triathlonowy
Toruński Klub Triathlonowy
75 Falkowski Przemek Toruń 21 km Toruński Klub Triathlonowy opłacono
Towarzystwo Miast Partnerskich Torunia
76 majewski jan torun 21,097 km - osoby powyżej 70 roku życia Towarzystwo Miast Partnerskich Torunia
77 Lange Maria Lange Toruń 21 km Towarzystwo Miast Partnerskich Torunia opłacono
UMK COLLEGIUM MEDICUM RATOWNICTWO MEDYCZNE RATUJE I BIEGA
78 Bagrowski Marek Dąbrowa Chełmińska 21 km UMK COLLEGIUM MEDICUM RATOWNICTWO MEDYCZNE RATUJE I BIEGA opłacono
UpsBydgoszcz/TEAMOCHAL
79 Maćkowski Maciej BYDGOSZCZ 10 km UpsBydgoszcz/TEAMOCHAL opłacono
WKB Maratończyk Włocławek
80 Marciniak Witold Włocławek 10 km WKB Maratończyk Włocławek opłacono
Wąbrzeźno
81 Borowski Rafał WĄBRZEŹNO 10 km Wąbrzeźno opłacono
82 Falkowski Mariusz Wąbrzeźno 10 km Wąbrzeźno opłacono
Wędzona Śliwka
83 Strzelecki Mariusz Brzozówka 21 km Wędzona Śliwka opłacono
Zabiegani Łubianka
84 Hendrzak Sylwester Łubianka 10 km Zabiegani Łubianka opłacono
85 Jasiński Paweł Łubianka 21 km Zabiegani Łubianka opłacono
ZeusTEAM
86 Klecha Krzysztof Toruń 21,097 km - mieszkańcy Chełmży ZeusTEAM
_BRAK NAZWY_
87 Okorska Basia Radom 10 km opłacono
88 Grzenkowitz Dariusz Chełmno 10 km opłacono
89 Wawrzyniak Marcin Strużal 10 km - mieszkańcy Chełmży
90 Klecha Grzegorz Toruń 10 km opłacono
91 Drążewski Jakub LUBICZ GÓRNY 21 km opłacono
92 Perski Andrzej Toruń 10 km
93 Stokłosa Karina Kuczwały 21 km opłacono
94 Kubacki Krystian Chełmno 21 km opłacono
95 Cholewa Oliwia Wałdowo Królewskie 21 km opłacono
96 Adamczewska Anna Lubanie 10 km opłacono
97 Lisius Tomasz Gdańsk 21 km opłacono
98 LOPATA SZYMON PAPOWO TORUŃSKIE 10 km opłacono
99 Wrotek Jakub Torun 10 km opłacono
100 Wrotek Artur Toruń 10 km opłacono
101 Wrotek Artur Torun 10 km
102 Wawrzynowicz Sylwester Toruń 21 km opłacono
103 Skowron Piotr Chełmża 10 km - mieszkańcy Chełmży
104 Szczutkowski Karol Szczutkowski Golub-Dobrzyń 10 km opłacono
105 KAŁASKA Ewelina Chełmża 21,097 km - mieszkańcy Chełmży
106 Śrutkowski Sylwester Sztum 10 km opłacono
107 Ruchlewicz Natalia Sztum 10 km opłacono
108 Ziółkowska Sylwia Chełmża 10 km - mieszkańcy Chełmży
109 Ziółkowski Wojciech Chełmża 10 km - mieszkańcy Chełmży
110 Ścibior Izabela Chełmża 10 km - mieszkańcy Chełmży
111 Kowalska Joanna Bydgoszcz 10 km opłacono
112 Łubkowski Dariusz GRZYWNA 10 km opłacono
113 Czerwiński Michał Gdańsk 10 km opłacono
114 Maszkiewicz Miłosz Chełmża 10 km - mieszkańcy Chełmży
115 Jankiewicz Mateusz Gostkowo 10 km opłacono
116 Buczyński Krzysztof Chełmża 21,097 km - mieszkańcy Chełmży
117 Hara Sławomir Rybieniec 10 km opłacono
118 Topol Agnieszka Bydgoszcz 21 km opłacono
119 Gumienny Maciej Bydgoszcz 10 km opłacono
120 Truszczyńska Joanna Truszczyńska Gdynia 10 km opłacono
121 Bilski Michał Bydgoszcz 21 km opłacono
122 Ziółkowski Damian Sulechów 21 km opłacono
123 Weiland Emila Unisław 21 km opłacono
124 Pawłowski Rafał Toruń 21 km opłacono
125 fedorowski konrad Toruń 21 km opłacono
126 Jarocka Beata Dąbrowa Chełmińska 21 km opłacono
127 Szwaja Aleksandra Chełmża 10 km - mieszkańcy Chełmży
128 OSTROWSKI MARCIN OTWOCK 10 km opłacono
129 Smolarz Jerzy Chełmża 10 km - mieszkańcy Chełmży
130 Depczyńska Violetta Chełmża 21,097 km - mieszkańcy Chełmży
131 Hołda Paweł Stolno 10 km opłacono
132 Dudek Zofia Unisław 10 km opłacono
133 Kaczmarek Joanna Toruń 21 km opłacono
134 Gawlińska Patrycja Włocławek 10 km opłacono
135 Gawlińska Kamila Wielgie 10 km opłacono
136 Jabłoński Marek Golub-Dobrzyń 21 km opłacono
137 Mol Wiktor Chełmża 21,097 km - mieszkańcy Chełmży
138 Góralski Marcin Gdynia 21 km opłacono
139 piatek adam elblag 21,097 km - osoby powyżej 70 roku życia
140 Lewandowski Bartosz Torun 21 km opłacono
141 Ochocka-Grzelak Emilia Pigża 10 km opłacono
142 Sudoł Karolina Bydgoszcz 10 km opłacono
143 Jasiniecki Darek Wolverhampton 21 km opłacono
144 Zaborowska Grażyna Błoto 10 km opłacono
145 Kosiarski Tomasz Bydgoszcz 10 km opłacono
146 Ziobro Joanna Grudziądz 10 km opłacono
147 Depczyńska Oliwia Chełmża 10 km - mieszkańcy Chełmży
148 Budziak Wiesław Chełmża 21,097 km - mieszkańcy Chełmży
149 POPKO PRZEMYSŁAW STAROGRÓD 21 km opłacono
150 Malinowska Andżelina Poznan 10 km opłacono
151 Witkowski Łukasz Górsk 10 km opłacono
152 Grajkowski Dariusz Chełmża 10 km - mieszkańcy Chełmży
153 CHORĄŻAK Sławek UNISŁAW 10 km opłacono
154 Kołosowski Piotr Warszawa 21 km opłacono
155 Jaworska Kaczmarek Sylwia Toruń 10 km opłacono
156 Robaczewska Kinga Dobrcz 10 km
157 Drożdżal Marian Toruń 21,097 km - osoby powyżej 70 roku życia
158 Chmielewski Jan Chełmża 10 km - mieszkańcy Chełmży
159 Zieliński Dominik Chełmża 10 km - mieszkańcy Chełmży
160 Barwikowska Bogusia Solec Kujawski 21 km opłacono
161 Kaźmirski Krzysztof Bydgoszcz 21 km opłacono
162 Kaźmirski Darusz Bydgoszcz 21 km opłacono
163 Spychalska Kinga Solec Kujawski 21 km opłacono
164 Kopczyński Szymon Ryńsk 10 km opłacono
165 Piskorska Marta Solec Kujawski 10 km opłacono
166 Zielińska Justyna Solec Kujawski 10 km opłacono
167 Piwoński Robert Toruń 21 km opłacono
168 Różyńska Ewa Chełmża 10 km - mieszkańcy Chełmży
169 Apczyński Łukasz Brodnica 10 km opłacono
170 Kowalczyk Marek Bydgoszcz 21 km opłacono
171 Szczukowski Janusz Chełmża 10 km - mieszkańcy Chełmży
172 Brzykcy Jacek Toruń 21 km opłacono
173 Beszczyński Patryk Chełmża 21,097 km - mieszkańcy Chełmży
174 Kaczyński Rafał Toruń 10 km
175 Czuk Marek Toruń 21 km opłacono
176 Jagodzinski Łukasz Chełmża 10 km - mieszkańcy Chełmży
177 Lewandowska Malwina Bydgoszcz 10 km opłacono
178 smykowski Łukasz Jeleniec 21 km opłacono
179 Deruś Stanisław Biskupice 21 km opłacono
180 Tuszyński Michał Chełmża 21,097 km - mieszkańcy Chełmży
181 Jasiniecki Dominik Chełmża 21,097 km - mieszkańcy Chełmży
182 Piekarczyk Piotr Unisław 10 km opłacono
183 Kowalczyk Paweł Toruń 10 km opłacono
184 Groch Jerzy Grudziądz 10 km opłacono
185 Dębski Jan Dąbrowa 21,097 km - osoby powyżej 70 roku życia
186 Rudewicz Sandra Kowalewo Pomorskie 10 km opłacono
187 Wysocki Adrian Rypin 10 km opłacono
188 Piotrowicz Dawid Chełmża 10 km - mieszkańcy Chełmży
189 Urlich Tomasz Toruń 21 km opłacono
190 KRAJEWSKI LESZEK PIGŻA 10 km opłacono
191 Basiński Paweł Bydgoszcz 10 km opłacono
192 Lipek Rafał Lubawa 10 km opłacono
193 Kozłowski Wiesiek Lubawa 10 km opłacono
194 Krajewski Piotr Grudziądz 10 km opłacono
195 Jopp Marek Chełmża 10 km - mieszkańcy Chełmży
196 Wernik Roman Świecie 10 km opłacono
197 Miechowiecka Maja Toruń 10 km opłacono
198 Stramek Łukasz Torun 10 km opłacono
199 Bubak Grzegorz Toruń 21 km opłacono
200 Gapys Dorota ŁÓDŹ 21 km opłacono
201 Darby Brett Chelmza 10 km - mieszkańcy Chełmży
202 BURDACH MICHAŁ Łubianka 10 km opłacono
203 Kostecka Justyna Łubianka 10 km opłacono
204 Krzyżanowski Maciej Łódź 21 km opłacono
205 Murawski Piotr Lisewo 21 km
206 Minge Ewelina Chełmża 10 km - mieszkańcy Chełmży
207 Kalkowski Łukasz Grudziądz 10 km opłacono
208 Dworakowska Anna Toruń 21 km opłacono
209 Jaworski Marek Toruń 21 km
210 Bąkowski Dawid Bydgoszcz 10 km opłacono
211 Małkińska-Bięga Dorota Dobrcz 10 km opłacono
212 Domżalski Sebastian Chełmża 21,097 km - mieszkańcy Chełmży
213 Pawelec MAREK NOWA CHEŁMŻA 21,097 km - mieszkańcy Chełmży
214 Frątczak Wioleta Gdańsk 21 km opłacono
215 Pilarski Wojciech Pilarski Chełmża 21,097 km - mieszkańcy Chełmży
216 Bombas Jacek Grudziądz 10 km opłacono
217 OLCHAWA PIOTR CHEŁMŻA 21,097 km - mieszkańcy Chełmży
218 Sołtysiak Marta Łódź 21 km opłacono
219 Ziółkowski Pawel Chełmża 21,097 km - mieszkańcy Chełmży
220 pierzchała sławomir GOLUB-DOBRZYŃ 21 km opłacono
221 Majcher Paweł Pędzewo 10 km opłacono
222 Wojciechowski Sławomir Chełmża 21,097 km - mieszkańcy Chełmży
223 Gołombiewski Bartosz Chełmża 10 km - mieszkańcy Chełmży
224 Majcher Stanisław Golub-Dobrzyń 10 km - osoby powyżej 70 roku życia
225 Grabowski Rafał Chełmża 21,097 km - mieszkańcy Chełmży
226 Ingram Jakub CHEŁMŻA 21,097 km - mieszkańcy Chełmży
227 Wiśniewski Wojciech Łysomice 21 km opłacono
228 Kamiński Stefan Toruń 21,097 km - osoby powyżej 70 roku życia
229 Ośwałdowski Piotr Rozgarty 10 km opłacono
230 Huzarski Kamil Toruń 10 km opłacono
231 Kowalski Piotr Bydgoszcz 21 km opłacono
232 Olszewski Łukasz Pigża 21 km opłacono
233 Lewandowski Łukasz Chełmża 21,097 km - mieszkańcy Chełmży
234 Ziarnik Anna Chełmża 21,097 km - mieszkańcy Chełmży
235 Lewandowski Marcin Kuczwały 21,097 km - mieszkańcy Chełmży
archimodel
236 Dabrowski krzysztof Gdańsk 10 km archimodel opłacono
brak
237 Gabriel Marcin Toruń 10 km brak opłacono
238 Kocińska ANDRZEJ Brzozówka 10 km brak opłacono
239 Salach Agnieszka Błoto 10 km brak opłacono
240 Zygadło Tomasz Zygadło Toruń 10 km brak opłacono
gładziorki
241 GŁADYSZ Krzysztof Świecie 10 km gładziorki opłacono
kujawsko-pomorskie
242 Pilarski Krzysztof Toruń 21 km kujawsko-pomorskie opłacono


Wyświetleń: 12551

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ