Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Aktywne Lisewo | |||||||||
1 | Lewandowski Daniel | Lisewo | 10 km | Aktywne Lisewo | opłacono | ||||
Biegające Śliwice | |||||||||
2 | Frąckowski Patryk | Tuchola | 10 km | Biegające Śliwice | |||||
Biegam bo kocham ten stan | |||||||||
3 | Zych Daniel | Mala nieszawka | 10 km | Biegam bo kocham ten stan | opłacono | ||||
4 | Wąsik Marcin | Chełmża | 21,097 km - mieszkańcy Chełmży | Biegam bo kocham ten stan | |||||
Bydgoskie Żółwie | |||||||||
5 | Dering Tomasz | Osielsko | 10 km | Bydgoskie Żółwie | opłacono | ||||
6 | Dering Hanna | Osielsko | 10 km | Bydgoskie Żółwie | opłacono | ||||
Bydgoszcz Biega | |||||||||
7 | Moczynski Leszek | Bydgoszcz | 10 km - osoby powyżej 70 roku życia | Bydgoszcz Biega | |||||
CHETOR TEAM | |||||||||
8 | KAŁASKA KRZYSZTOF | CHEŁMŻA | 21,097 km - mieszkańcy Chełmży | CHETOR TEAM | |||||
CHTW 1927 | |||||||||
9 | Dundelski Jakub | Mirakowo | 10 km | CHTW 1927 | opłacono | ||||
Dad and Daughters | |||||||||
10 | Sztypka Paweł | Toruń | 10 km | Dad and Daughters | opłacono | ||||
Drużyna Stasia | |||||||||
11 | Szlinger Jakub | Bydgoszcz | 21 km | Drużyna Stasia | opłacono | ||||
EGGER runs | |||||||||
12 | Sobierajski Przemysław | TORUŃ | 21 km | EGGER runs | opłacono | ||||
ENDO GOLUB-DOBRZYŃ | |||||||||
13 | Foksiński Mariusz | Golub-Dobrzyń | 21 km | ENDO GOLUB-DOBRZYŃ | opłacono | ||||
FITPOINT TORUŃ | |||||||||
14 | Kondraciuk Dariusz | Toruń | 21 km | FITPOINT TORUŃ | opłacono | ||||
GKS Fabianki | |||||||||
15 | Jaranowski Andrzej | Brodnica | 21 km | GKS Fabianki | opłacono | ||||
GP Cross Chełmża | |||||||||
16 | Leśniak Mateusz | Chełmża | 10 km - mieszkańcy Chełmży | GP Cross Chełmża | |||||
17 | Kuczma Mikołaj | Chełmża | 21,097 km - mieszkańcy Chełmży | GP Cross Chełmża | |||||
18 | Strzelecki Piotr | Chełmża | 21,097 km - mieszkańcy Chełmży | GP Cross Chełmża | |||||
GP Cross Chełmża | |||||||||
19 | Szymeczko Aleksandra | CHEŁMŻA | 21,097 km - mieszkańcy Chełmży | GP Cross Chełmża | |||||
20 | Sawicki Piotr | Chełmża | 21,097 km - mieszkańcy Chełmży | GP Cross Chełmża | |||||
Iron House Włocławek | |||||||||
21 | Adamczewska Agnieszka | Janowice | 21 km | Iron House Włocławek | opłacono | ||||
KM UMK Toruń | |||||||||
22 | Murawski Marek | Otłoczyn | 10 km | KM UMK Toruń | opłacono | ||||
23 | Podbielska Alina | Toruń | 21 km | KM UMK Toruń | opłacono | ||||
KS Perun | |||||||||
24 | Kamiński Tomasz | Kowalewo Pomorskie | 21 km | KS Perun | opłacono | ||||
Klub Maratoński UMK | |||||||||
25 | Majchrzak Dariusz | Toruń | 10 km | Klub Maratoński UMK | opłacono | ||||
Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | |||||||||
26 | Frątczak Łukasz | Pelplin | 21 km | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | opłacono | ||||
Kowalewo Biega | |||||||||
27 | Olkowski Damian | Kowalewo Pomorskie | 21 km | Kowalewo Biega | opłacono | ||||
LKS Bogmar / GINTER-ekotechnika / Presto | |||||||||
28 | Retecki Krzysztof | Ostromecko | 21 km | LKS Bogmar / GINTER-ekotechnika / Presto | opłacono | ||||
LZS Mustang Ostaszewo | |||||||||
29 | Pelc Filip | Toruń | 21 km | LZS Mustang Ostaszewo | opłacono | ||||
Niezrzeszony | |||||||||
30 | Bajorek Piotr | Brodnica | 21 km | Niezrzeszony | opłacono | ||||
OSP Przydwórz | |||||||||
31 | Stankiewicz Damian | Przydwórz | 10 km | OSP Przydwórz | opłacono | ||||
OSP Zelgno / WKB Meta Lubliniec | |||||||||
32 | DROŻDŻAL MACIEJ | TORUŃ | 21 km | OSP Zelgno / WKB Meta Lubliniec | opłacono | ||||
Otwock Biega | |||||||||
33 | Ostrowski Michał | Otwock | 10 km | Otwock Biega | opłacono | ||||
34 | Ostrowska Marta | Przydwórz | 10 km | Otwock Biega | opłacono | ||||
PACIFIC NESTLE | |||||||||
35 | Wojnar Robert | Toruń | 21 km | PACIFIC NESTLE | opłacono | ||||
Parkrun Bydgoszcz | |||||||||
36 | SUDOŁ Jacek | Bydgoszcz | 21 km | Parkrun Bydgoszcz | opłacono | ||||
Parkrun Toruń | |||||||||
37 | Szpeciński Przemek | Rymań | 10 km | Parkrun Toruń | |||||
38 | Szarwiński Mariusz | Toruń | 10 km | Parkrun Toruń | opłacono | ||||
Podgórz Toruń | |||||||||
39 | Sikut Arkadiusz | Toruń | 21 km | Podgórz Toruń | opłacono | ||||
Przebiegli Unisław | |||||||||
40 | Musiał Szymon | Unisław | 10 km | Przebiegli Unisław | opłacono | ||||
RCR Rozgarty | |||||||||
41 | Beauvale Monika | Rozgarty | 10 km | RCR Rozgarty | opłacono | ||||
Ranczo Michalin | |||||||||
42 | Cieślik Marek | Michalin | 10 km | Ranczo Michalin | opłacono | ||||
Rozgarty Run Cross | |||||||||
43 | Lechowska Agnieszka | Łubianka | 10 km | Rozgarty Run Cross | opłacono | ||||
44 | Kruszyńska Magdalena | Toruń | 10 km | Rozgarty Run Cross | opłacono | ||||
45 | Czechowski Rajmund | Toruń | 10 km - osoby powyżej 70 roku życia | Rozgarty Run Cross | |||||
46 | Wieczyński Patryk | Toruń | 21 km | Rozgarty Run Cross | opłacono | ||||
RunCross Rozgarty | |||||||||
47 | Kowalski Paweł | Toruń | 10 km | RunCross Rozgarty | |||||
SKWARKA STRONG | |||||||||
48 | Ferliński Michał | Chełmża | 21,097 km - mieszkańcy Chełmży | SKWARKA STRONG | |||||
SOPOT | |||||||||
49 | Kulpiński Tomasz | Gdańsk | 21 km | SOPOT | opłacono | ||||
SPC/KM UMK Toruń | |||||||||
50 | Grabowska Joanna | Toruń | 10 km | SPC/KM UMK Toruń | opłacono | ||||
Spartan Warriors | |||||||||
51 | Murawski Mateusz | Chełmno | 10 km | Spartan Warriors | opłacono | ||||
Stale Biegam Nova Trading | |||||||||
52 | Hińczewski Marcin | Obrowo | 10 km | Stale Biegam Nova Trading | opłacono | ||||
Stale biegam Nova Trading | |||||||||
53 | Lada Przemysław | Zalesie | 21 km | Stale biegam Nova Trading | opłacono | ||||
Start Team Wąbrzeźno | |||||||||
54 | Zdrojewski Paweł | Wąbrzeźno | 10 km | Start Team Wąbrzeźno | opłacono | ||||
55 | Simson Irek | Wąbrzeźno | 10 km | Start Team Wąbrzeźno | opłacono | ||||
56 | Szczepański Mateusz | Szembruk | 10 km | Start Team Wąbrzeźno | opłacono | ||||
57 | Gapiński Łukasz | Wąbrzeźno | 21 km | Start Team Wąbrzeźno | opłacono | ||||
Strong Guziec | |||||||||
58 | Hadała Sebastian | Toruń | 10 km | Strong Guziec | |||||
Studio Nieruchomości | |||||||||
59 | Butowski Krzysztof | Toruń | 21 km | Studio Nieruchomości | opłacono | ||||
Studio Nieruchomości Toruń | |||||||||
60 | Ślósarek Piotr | Toruń | 21 km | Studio Nieruchomości Toruń | opłacono | ||||
T.S. Opatrunki Toruń | |||||||||
61 | Góralski Krzysztof | Toruń | 21 km | T.S. Opatrunki Toruń | opłacono | ||||
TEAM KOPEĆ | |||||||||
62 | Wierzbowski Piotr | Brzozówka | 10 km | TEAM KOPEĆ | opłacono | ||||
TMT / DAWAJ KALACH TEAM | |||||||||
63 | Ciemielewski Piotr | Toruń | 10 km | TMT / DAWAJ KALACH TEAM | opłacono | ||||
TRIATHLONISTA.com | |||||||||
64 | Myślak Piotr | Świecie | 21 km | TRIATHLONISTA.com | opłacono | ||||
Taekwondo Gromowski | |||||||||
65 | Kalin Wladyslaw | Unislaw | 21 km | Taekwondo Gromowski | opłacono | ||||
66 | Kuffel Bartosz | Chełmża | 21,097 km - mieszkańcy Chełmży | Taekwondo Gromowski | |||||
67 | Celarek Marcin | Chełmża | 21,097 km - mieszkańcy Chełmży | Taekwondo Gromowski | |||||
Team Tapflo | |||||||||
68 | Kordunowski Tomasz | Gniew | 21 km | Team Tapflo | opłacono | ||||
69 | Steinka Mateusz | Tczew | 21 km | Team Tapflo | |||||
70 | Żurawski Mariusz | Tczew | 21 km | Team Tapflo | opłacono | ||||
The Runners Świecie | |||||||||
71 | Dzierliński Paweł | Świecie | 10 km | The Runners Świecie | opłacono | ||||
Toruński Klub Triathlonowy | |||||||||
72 | Ożóg Andrzej | Golub-Dobrzyń | 21 km | Toruński Klub Triathlonowy | opłacono | ||||
73 | Berendt Mariusz | Toruń | 21 km | Toruński Klub Triathlonowy | opłacono | ||||
74 | Wysocki Marcin Wysocki | Nowa Chełmża | 21,097 km - mieszkańcy Chełmży | Toruński Klub Triathlonowy | |||||
Toruński Klub Triathlonowy | |||||||||
75 | Falkowski Przemek | Toruń | 21 km | Toruński Klub Triathlonowy | opłacono | ||||
Towarzystwo Miast Partnerskich Torunia | |||||||||
76 | Lange Maria Lange | Toruń | 21 km | Towarzystwo Miast Partnerskich Torunia | opłacono | ||||
77 | majewski jan | torun | 21,097 km - osoby powyżej 70 roku życia | Towarzystwo Miast Partnerskich Torunia | |||||
UMK COLLEGIUM MEDICUM RATOWNICTWO MEDYCZNE RATUJE I BIEGA | |||||||||
78 | Bagrowski Marek | Dąbrowa Chełmińska | 21 km | UMK COLLEGIUM MEDICUM RATOWNICTWO MEDYCZNE RATUJE I BIEGA | opłacono | ||||
UpsBydgoszcz/TEAMOCHAL | |||||||||
79 | Maćkowski Maciej | BYDGOSZCZ | 10 km | UpsBydgoszcz/TEAMOCHAL | opłacono | ||||
WKB Maratończyk Włocławek | |||||||||
80 | Marciniak Witold | Włocławek | 10 km | WKB Maratończyk Włocławek | opłacono | ||||
Wąbrzeźno | |||||||||
81 | Falkowski Mariusz | Wąbrzeźno | 10 km | Wąbrzeźno | opłacono | ||||
82 | Borowski Rafał | WĄBRZEŹNO | 10 km | Wąbrzeźno | opłacono | ||||
Wędzona Śliwka | |||||||||
83 | Strzelecki Mariusz | Brzozówka | 21 km | Wędzona Śliwka | opłacono | ||||
Zabiegani Łubianka | |||||||||
84 | Hendrzak Sylwester | Łubianka | 10 km | Zabiegani Łubianka | opłacono | ||||
85 | Jasiński Paweł | Łubianka | 21 km | Zabiegani Łubianka | opłacono | ||||
ZeusTEAM | |||||||||
86 | Klecha Krzysztof | Toruń | 21,097 km - mieszkańcy Chełmży | ZeusTEAM | |||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
87 | Perski Andrzej | Toruń | 10 km | ||||||
88 | Szczutkowski Karol Szczutkowski | Golub-Dobrzyń | 10 km | opłacono | |||||
89 | Czerwiński Michał | Gdańsk | 10 km | opłacono | |||||
90 | Wrotek Artur | Toruń | 10 km | opłacono | |||||
91 | Wrotek Jakub | Torun | 10 km | opłacono | |||||
92 | LOPATA SZYMON | PAPOWO TORUŃSKIE | 10 km | opłacono | |||||
93 | Adamczewska Anna | Lubanie | 10 km | opłacono | |||||
94 | Wrotek Artur | Torun | 10 km | ||||||
95 | Klecha Grzegorz | Toruń | 10 km | opłacono | |||||
96 | Grzenkowitz Dariusz | Chełmno | 10 km | opłacono | |||||
97 | Okorska Basia | Radom | 10 km | opłacono | |||||
98 | Śrutkowski Sylwester | Sztum | 10 km | opłacono | |||||
99 | Łubkowski Dariusz | GRZYWNA | 10 km | opłacono | |||||
100 | Kowalska Joanna | Bydgoszcz | 10 km | opłacono | |||||
101 | Ruchlewicz Natalia | Sztum | 10 km | opłacono | |||||
102 | Huzarski Kamil | Toruń | 10 km | opłacono | |||||
103 | Ośwałdowski Piotr | Rozgarty | 10 km | opłacono | |||||
104 | Majcher Paweł | Pędzewo | 10 km | opłacono | |||||
105 | Bombas Jacek | Grudziądz | 10 km | opłacono | |||||
106 | Małkińska-Bięga Dorota | Dobrcz | 10 km | opłacono | |||||
107 | Bąkowski Dawid | Bydgoszcz | 10 km | opłacono | |||||
108 | Kalkowski Łukasz | Grudziądz | 10 km | opłacono | |||||
109 | Kostecka Justyna | Łubianka | 10 km | opłacono | |||||
110 | BURDACH MICHAŁ | Łubianka | 10 km | opłacono | |||||
111 | Stramek Łukasz | Torun | 10 km | opłacono | |||||
112 | Miechowiecka Maja | Toruń | 10 km | opłacono | |||||
113 | Wernik Roman | Świecie | 10 km | opłacono | |||||
114 | Krajewski Piotr | Grudziądz | 10 km | opłacono | |||||
115 | Kozłowski Wiesiek | Lubawa | 10 km | opłacono | |||||
116 | Lipek Rafał | Lubawa | 10 km | opłacono | |||||
117 | Basiński Paweł | Bydgoszcz | 10 km | opłacono | |||||
118 | KRAJEWSKI LESZEK | PIGŻA | 10 km | opłacono | |||||
119 | Wysocki Adrian | Rypin | 10 km | opłacono | |||||
120 | Rudewicz Sandra | Kowalewo Pomorskie | 10 km | opłacono | |||||
121 | Groch Jerzy | Grudziądz | 10 km | opłacono | |||||
122 | Kowalczyk Paweł | Toruń | 10 km | opłacono | |||||
123 | Piekarczyk Piotr | Unisław | 10 km | opłacono | |||||
124 | Lewandowska Malwina | Bydgoszcz | 10 km | opłacono | |||||
125 | Kaczyński Rafał | Toruń | 10 km | ||||||
126 | Apczyński Łukasz | Brodnica | 10 km | opłacono | |||||
127 | Zielińska Justyna | Solec Kujawski | 10 km | opłacono | |||||
128 | Piskorska Marta | Solec Kujawski | 10 km | opłacono | |||||
129 | Kopczyński Szymon | Ryńsk | 10 km | opłacono | |||||
130 | Robaczewska Kinga | Dobrcz | 10 km | ||||||
131 | Jaworska Kaczmarek Sylwia | Toruń | 10 km | opłacono | |||||
132 | CHORĄŻAK Sławek | UNISŁAW | 10 km | opłacono | |||||
133 | Witkowski Łukasz | Górsk | 10 km | opłacono | |||||
134 | Malinowska Andżelina | Poznan | 10 km | opłacono | |||||
135 | Ziobro Joanna | Grudziądz | 10 km | opłacono | |||||
136 | Kosiarski Tomasz | Bydgoszcz | 10 km | opłacono | |||||
137 | Zaborowska Grażyna | Błoto | 10 km | opłacono | |||||
138 | Sudoł Karolina | Bydgoszcz | 10 km | opłacono | |||||
139 | Ochocka-Grzelak Emilia | Pigża | 10 km | opłacono | |||||
140 | Gawlińska Kamila | Wielgie | 10 km | opłacono | |||||
141 | Gawlińska Patrycja | Włocławek | 10 km | opłacono | |||||
142 | Dudek Zofia | Unisław | 10 km | opłacono | |||||
143 | Hołda Paweł | Stolno | 10 km | opłacono | |||||
144 | OSTROWSKI MARCIN | OTWOCK | 10 km | opłacono | |||||
145 | Truszczyńska Joanna Truszczyńska | Gdynia | 10 km | opłacono | |||||
146 | Gumienny Maciej | Bydgoszcz | 10 km | opłacono | |||||
147 | Hara Sławomir | Rybieniec | 10 km | opłacono | |||||
148 | Jankiewicz Mateusz | Gostkowo | 10 km | opłacono | |||||
149 | Gołombiewski Bartosz | Chełmża | 10 km - mieszkańcy Chełmży | ||||||
150 | Minge Ewelina | Chełmża | 10 km - mieszkańcy Chełmży | ||||||
151 | Darby Brett | Chelmza | 10 km - mieszkańcy Chełmży | ||||||
152 | Jopp Marek | Chełmża | 10 km - mieszkańcy Chełmży | ||||||
153 | Piotrowicz Dawid | Chełmża | 10 km - mieszkańcy Chełmży | ||||||
154 | Jagodzinski Łukasz | Chełmża | 10 km - mieszkańcy Chełmży | ||||||
155 | Szczukowski Janusz | Chełmża | 10 km - mieszkańcy Chełmży | ||||||
156 | Różyńska Ewa | Chełmża | 10 km - mieszkańcy Chełmży | ||||||
157 | Zieliński Dominik | Chełmża | 10 km - mieszkańcy Chełmży | ||||||
158 | Chmielewski Jan | Chełmża | 10 km - mieszkańcy Chełmży | ||||||
159 | Grajkowski Dariusz | Chełmża | 10 km - mieszkańcy Chełmży | ||||||
160 | Depczyńska Oliwia | Chełmża | 10 km - mieszkańcy Chełmży | ||||||
161 | Smolarz Jerzy | Chełmża | 10 km - mieszkańcy Chełmży | ||||||
162 | Szwaja Aleksandra | Chełmża | 10 km - mieszkańcy Chełmży | ||||||
163 | Maszkiewicz Miłosz | Chełmża | 10 km - mieszkańcy Chełmży | ||||||
164 | Skowron Piotr | Chełmża | 10 km - mieszkańcy Chełmży | ||||||
165 | Ziółkowski Wojciech | Chełmża | 10 km - mieszkańcy Chełmży | ||||||
166 | Ścibior Izabela | Chełmża | 10 km - mieszkańcy Chełmży | ||||||
167 | Wawrzyniak Marcin | Strużal | 10 km - mieszkańcy Chełmży | ||||||
168 | Ziółkowska Sylwia | Chełmża | 10 km - mieszkańcy Chełmży | ||||||
169 | Majcher Stanisław | Golub-Dobrzyń | 10 km - osoby powyżej 70 roku życia | ||||||
170 | Olszewski Łukasz | Pigża | 21 km | opłacono | |||||
171 | Kowalski Piotr | Bydgoszcz | 21 km | opłacono | |||||
172 | Wiśniewski Wojciech | Łysomice | 21 km | opłacono | |||||
173 | pierzchała sławomir | GOLUB-DOBRZYŃ | 21 km | opłacono | |||||
174 | Sołtysiak Marta | Łódź | 21 km | opłacono | |||||
175 | Frątczak Wioleta | Gdańsk | 21 km | opłacono | |||||
176 | Jaworski Marek | Toruń | 21 km | ||||||
177 | Dworakowska Anna | Toruń | 21 km | opłacono | |||||
178 | Murawski Piotr | Lisewo | 21 km | ||||||
179 | Krzyżanowski Maciej | Łódź | 21 km | opłacono | |||||
180 | Gapys Dorota | ŁÓDŹ | 21 km | opłacono | |||||
181 | Bubak Grzegorz | Toruń | 21 km | opłacono | |||||
182 | Urlich Tomasz | Toruń | 21 km | opłacono | |||||
183 | Deruś Stanisław | Biskupice | 21 km | opłacono | |||||
184 | smykowski Łukasz | Jeleniec | 21 km | opłacono | |||||
185 | Czuk Marek | Toruń | 21 km | opłacono | |||||
186 | Brzykcy Jacek | Toruń | 21 km | opłacono | |||||
187 | Kowalczyk Marek | Bydgoszcz | 21 km | opłacono | |||||
188 | Piwoński Robert | Toruń | 21 km | opłacono | |||||
189 | Spychalska Kinga | Solec Kujawski | 21 km | opłacono | |||||
190 | Kaźmirski Darusz | Bydgoszcz | 21 km | opłacono | |||||
191 | Kaźmirski Krzysztof | Bydgoszcz | 21 km | opłacono | |||||
192 | Barwikowska Bogusia | Solec Kujawski | 21 km | opłacono | |||||
193 | Kołosowski Piotr | Warszawa | 21 km | opłacono | |||||
194 | POPKO PRZEMYSŁAW | STAROGRÓD | 21 km | opłacono | |||||
195 | Jasiniecki Darek | Wolverhampton | 21 km | opłacono | |||||
196 | Lewandowski Bartosz | Torun | 21 km | opłacono | |||||
197 | Góralski Marcin | Gdynia | 21 km | opłacono | |||||
198 | Jabłoński Marek | Golub-Dobrzyń | 21 km | opłacono | |||||
199 | Kaczmarek Joanna | Toruń | 21 km | opłacono | |||||
200 | Jarocka Beata | Dąbrowa Chełmińska | 21 km | opłacono | |||||
201 | fedorowski konrad | Toruń | 21 km | opłacono | |||||
202 | Pawłowski Rafał | Toruń | 21 km | opłacono | |||||
203 | Weiland Emila | Unisław | 21 km | opłacono | |||||
204 | Ziółkowski Damian | Sulechów | 21 km | opłacono | |||||
205 | Bilski Michał | Bydgoszcz | 21 km | opłacono | |||||
206 | Topol Agnieszka | Bydgoszcz | 21 km | opłacono | |||||
207 | Lisius Tomasz | Gdańsk | 21 km | opłacono | |||||
208 | Wawrzynowicz Sylwester | Toruń | 21 km | opłacono | |||||
209 | Drążewski Jakub | LUBICZ GÓRNY | 21 km | opłacono | |||||
210 | Stokłosa Karina | Kuczwały | 21 km | opłacono | |||||
211 | Kubacki Krystian | Chełmno | 21 km | opłacono | |||||
212 | Cholewa Oliwia | Wałdowo Królewskie | 21 km | opłacono | |||||
213 | Kamiński Stefan | Toruń | 21,097 km - osoby powyżej 70 roku życia | ||||||
214 | Dębski Jan | Dąbrowa | 21,097 km - osoby powyżej 70 roku życia | ||||||
215 | Drożdżal Marian | Toruń | 21,097 km - osoby powyżej 70 roku życia | ||||||
216 | piatek adam | elblag | 21,097 km - osoby powyżej 70 roku życia | ||||||
217 | Lewandowski Marcin | Kuczwały | 21,097 km - mieszkańcy Chełmży | ||||||
218 | Ziarnik Anna | Chełmża | 21,097 km - mieszkańcy Chełmży | ||||||
219 | Lewandowski Łukasz | Chełmża | 21,097 km - mieszkańcy Chełmży | ||||||
220 | Ingram Jakub | CHEŁMŻA | 21,097 km - mieszkańcy Chełmży | ||||||
221 | Grabowski Rafał | Chełmża | 21,097 km - mieszkańcy Chełmży | ||||||
222 | Wojciechowski Sławomir | Chełmża | 21,097 km - mieszkańcy Chełmży | ||||||
223 | Ziółkowski Pawel | Chełmża | 21,097 km - mieszkańcy Chełmży | ||||||
224 | OLCHAWA PIOTR | CHEŁMŻA | 21,097 km - mieszkańcy Chełmży | ||||||
225 | Pilarski Wojciech Pilarski | Chełmża | 21,097 km - mieszkańcy Chełmży | ||||||
226 | Pawelec MAREK | NOWA CHEŁMŻA | 21,097 km - mieszkańcy Chełmży | ||||||
227 | Domżalski Sebastian | Chełmża | 21,097 km - mieszkańcy Chełmży | ||||||
228 | Jasiniecki Dominik | Chełmża | 21,097 km - mieszkańcy Chełmży | ||||||
229 | Tuszyński Michał | Chełmża | 21,097 km - mieszkańcy Chełmży | ||||||
230 | Beszczyński Patryk | Chełmża | 21,097 km - mieszkańcy Chełmży | ||||||
231 | Budziak Wiesław | Chełmża | 21,097 km - mieszkańcy Chełmży | ||||||
232 | Mol Wiktor | Chełmża | 21,097 km - mieszkańcy Chełmży | ||||||
233 | Depczyńska Violetta | Chełmża | 21,097 km - mieszkańcy Chełmży | ||||||
234 | Buczyński Krzysztof | Chełmża | 21,097 km - mieszkańcy Chełmży | ||||||
235 | KAŁASKA Ewelina | Chełmża | 21,097 km - mieszkańcy Chełmży | ||||||
archimodel | |||||||||
236 | Dabrowski krzysztof | Gdańsk | 10 km | archimodel | opłacono | ||||
brak | |||||||||
237 | Gabriel Marcin | Toruń | 10 km | brak | opłacono | ||||
238 | Kocińska ANDRZEJ | Brzozówka | 10 km | brak | opłacono | ||||
239 | Zygadło Tomasz Zygadło | Toruń | 10 km | brak | opłacono | ||||
240 | Salach Agnieszka | Błoto | 10 km | brak | opłacono | ||||
gładziorki | |||||||||
241 | GŁADYSZ Krzysztof | Świecie | 10 km | gładziorki | opłacono | ||||
kujawsko-pomorskie | |||||||||
242 | Pilarski Krzysztof | Toruń | 21 km | kujawsko-pomorskie | opłacono |
Wyświetleń: 17605