Bieg Solidarni z Ukrainą
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 KOLENKIEWICZ DARIUSZ ELBLĄG Marsz NW 5km KS ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE
2 Golecka Joanna Warszawa Marsz NW 5km NW CZŁAPSKI TEAM
3 Kasperek Edyta Warszawa Marsz NW 5km NW CZŁAPSKI TEAM
4 Wypych Aneta Łomianki Marsz NW 5km NW CZŁAPSKI TEAM
5 Dobosz Anna Warszawa Marsz NW 5km NW CZŁAPSKI TEAM
6 Rylska Oliwia Pass Bieg 5km UKS Filipides Teresin
7 Karpinski Tomasz Nowe Miasto Bieg 5km
8 Pyszkowski Piotr Nasiegniewo Bieg 5km
9 Franczak Anna Warszawa Marsz NW 5km NW CZŁAPSKI TEAM
10 Jaksina Dariusz Ruciane-nida Marsz NW 5km Na rolkach przez mazury
11 Romanowicz Sylwia Miszewo Wielkie Bieg 5km
12 Człapski Krzysztof Warszawa Marsz NW 5km NW CZŁAPSKI TEAM
13 Czajkowska Eliza Nowe Miasto Marsz NW 5km
14 Zalewski Sławomir Nowe Miasto Marsz NW 5km
15 Jaworska Klaudia Sochaczew Bieg 5km
16 Szpakiewicz Zbigniew Strzembowo Bieg 5km KB im. Piotra Sękowskiego w Płońsku
17 Zembrzuski Łukasz Zembrzuski Szczytno Bieg 5km MKS BS PŁOŃSK
18 Kowalczuk Adam Siedlce Marsz NW 5km NoWi Siedlce
19 Baranowska Marta Leszczydół Nowiny Bieg 5km Klub Biegających leśnikow
20 Racinowski Dariusz Płońsk Bieg 5km
21 Wrotny Mariusz Mlawa Bieg 5km
22 Pałka Krzysztof Płońsk Marsz NW 5km
23 Pałka Grażyna Płońsk Marsz NW 5km
24 Pałka Mateusz Płońsk Bieg 5km
25 Goszczyński Mikołaj Sochocin Bieg 5km
26 Goszczyński Jarosław Sochocin Bieg 5km
27 Gołębiewski Łukasz Nasielsk Bieg 5km Run Team Nasielsk
28 Jarząbkowski Jakub Gościmin Wielki Bieg 5km
29 Wójcik Michalina Grabie Bieg 5km
30 Maksiewicz Katarzyna Nowe Miasto Marsz NW 5km
31 Szot Maria Ujazd Marsz NW 5km
32 Gadomski Łukasz Płońsk Bieg 5km
33 Szczurek Przemysław Świętochłowice Bieg 5km Zgredy
34 Perłowski Witold Leszno Bieg 5km Zgredy
35 Bębenek Andrzej Nowe Miasto Bieg 5km Zgredy
36 Gorząch Zbigniew Ciechanów Bieg 5km ASFaltLove Dziki
37 Żebrowski Gracjan Warszawa Marsz NW 5km
38 Żebrowski Szymon Płońsk Bieg 5km
39 Gut Cezary Unieck Bieg 5km
40 Gut Beata Unieck Marsz NW 5km
41 Nerć Robert Kosewo Marsz NW 5km
42 luberacki artur dobrska-kolonia Bieg 5km
43 Kuczyński Dawid Ojrzeń Bieg 5km Morsy Nowe Miasto
44 Kuczyński Mariusz Ojrzeń Bieg 5km Morsy Nowe Miasto
45 Kościelski Mariusz Ciechanów Marsz NW 5km ASFALTLOVE DZIKI
46 Kościelska Agnieszka Ciechanów Bieg 5km ASFALTLOVE DZIKI
47 Pogorzelska Barbara Ciechanów Marsz NW 5km ASFALTLOVE DZIKI
48 Pogorzelski Andrzej Ciechanów Marsz NW 5km ASFALTLOVE DZIKI
49 Żebrowski Krzysztof Cieksyn Bieg 5km KB im. Piotra Sękowskiego w Płońsku
50 Bylicki Wiktor Brwilno Bieg 5km Biegaj z Dymkiem
51 Tomala Patryk Tomala Załuski Bieg 5km KB IM.PIOTRA SĘKOWSKIEGO W PŁOŃSKU
52 Różańska Helena Płońsk Marsz NW 5km NW CZŁAPSKI TEAM
53 Kaniak Zbigniew Płońsk Marsz NW 5km Grupa Nordic Walking Płońsk
54 Kondracki Stanisław Sochaczew Marsz NW 5km
55 Kondracki Maciej Sochaczew Marsz NW 5km
56 Kondracka Justyna Sochaczew Marsz NW 5km
57 Dziegielewski Krzysztof Sochocin Bieg 5km
58 Ostrowski Sławomir OJRZEŃ Bieg 5km Płońscy Patrioci
59 Skrzynski Adam Płońsk Bieg 5km
60 Nerć Karolina Kosewo Bieg 5km
61 Sawicka Justyna Płońsk Bieg 5km
62 GRUDZICKI DANIEL KOŁOZĄB Marsz NW 5km Wojak Danczos
63 Bielska Anna PŁOŃSK Bieg 5km Płońszczanki
64 Szczepańska Julia Nowe Miasto Bieg 5km
65 Ciarkowski Klaudiusz Płońsk Bieg 5km MKS Pantera
66 Kołtunowicz Krzysztof Nowe Miasto Marsz NW 5km
67 Budniak Tomasz Władysławowo Bieg 5km Runners Team
68 Budniak Aleksandra Władysławowo Marsz NW 5km Runners Team
69 Cieplińska Wioletta Warszawa Bieg 5km Naprzód Młociny
70 Rucińska Wioleta Gawłowo Bieg 5km
71 Szymański Mariusz Nowe Miasto Marsz NW 5km
72 RADOMSKI Marcin Płock Marsz NW 5km NW CZŁAPSKI TEAM
73 Szymańska Katarzyna Nowe Miasto Marsz NW 5km
74 Lewicki Adrian Płońsk Bieg 5km Gimnazjon Płońsk
75 Gołubowicz Eliza Warszawa Marsz NW 5km
76 Bombała Martyna Płońsk Marsz NW 5km Płońscy Patrioci
77 Bombała Michał Płońsk Bieg 5km Płońscy Patrioci


Wyświetleń: 2211

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ