30 Żukowski Przełaj 6 km + biegi dzieci
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Naczk Bartosz Pruszcz Gdański 6 km - bieg główny NEXUS Team opłacono on-line
2 Wierczynski Kajetan Pępowo 6 km - bieg główny opłacono on-line
3 Naczk Dorota Pruszcz Gdański Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
4 Naczk Hanna Pruszcz Gdański Bieg MARYNARZA – do 4
5 Wierczynska Hanna Pępowo Bieg BOSMANA – 5-7 lat
6 Rybarczyk Teofil Pępowo Bieg BOSMANA – 5-7 lat SP Pępowo
7 Rybarczyk Julia Pępowo Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat SP Pępowo
8 Dybowska Weronika Sopot Bieg PORUCZNIKA – 9 lat
9 Niewegłowski Szymon Gdańsk Bieg ADMIRAŁA – 14-16 lat
10 Niewęgłowska Marcelina Gdańsk Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat Szkoła Podstawowa w Chwaszczynie
11 Twórz Laura Borkowo Bieg KAPITANA – 10 lat SP Kowale
12 Jelinska Dorota Szarłata Bieg WICEADMIRAŁA – 12-13 lat
13 Jeliński Franciszek Szarłata Bieg WICEADMIRAŁA – 12-13 lat
14 Jelinski Antoni Szarłata Bieg PORUCZNIKA – 9 lat
15 Garas Lena Banino Bieg PORUCZNIKA – 9 lat SP Banino
16 Klein Liva Lubań Bieg KAPITANA – 10 lat REMUS Kościerzyna
17 Klein Celia Lubań Bieg WICEADMIRAŁA – 12-13 lat REMUS Kościerzyna
18 Garas Bartosz Banino Bieg ADMIRAŁA – 14-16 lat SP Banino
19 Fedoryniec Wojciech Borkowo Bieg KAPITANA – 10 lat
20 Fedoryniec Marta Borkowo Bieg BOSMANA – 5-7 lat
21 Fedoryniec Aleksandra Borkowo Bieg BOSMANA – 5-7 lat
22 Kmera Mateusz Pruszcz Gdańsk Bieg ADMIRAŁA – 14-16 lat Szkola Podstawowa nr 3 im.Jana Matejki 1 83-000 Pruszcz Gdański
23 MIKOS TOMASZ Banino Maluch z Rodzicem
24 MIKOS Weronika Banino Bieg BOSMANA – 5-7 lat
25 MIKOS KUBA Banino Bieg ADMIRAŁA – 14-16 lat SP Banino
26 Olińska Marzena Gardeja 6 km - bieg główny Gmina Gardeja Biega
27 Krystian Nikodem Banino Maluch z Rodzicem
28 Krystian Marcel Banino Bieg BOSMANA – 5-7 lat
29 Krystian Kornelia Banino Bieg PORUCZNIKA – 9 lat
30 Chojnacki Mikołaj Sopot Bieg BOSMANA – 5-7 lat Active Flow
31 Reimer Stanisław Chmielno Bieg KOMANDORA – 11 lat Sp Chmielno
32 Reimer Zofia Chmielno Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat Sp Chmielno
33 Gulbiński Paweł Pępowo Bieg BOSMANA – 5-7 lat Szkoła Podstawowa w Pępowie
34 Gulbińska Hanna Pępowo Bieg PORUCZNIKA – 9 lat Szkoła Podstawowa w Pępowie
35 Wunsz Sebastian Pępowo Bieg WICEADMIRAŁA – 12-13 lat SP Pępowo
36 LABUDA JOANNA CHMIELNO 6 km - bieg główny opłacono on-line
37 Pawlak Leon Gdynia Bieg KAPITANA – 10 lat
38 stasiukiewicz rafal Gdynia 6 km - bieg główny 7 Pomorska Obrona Wojsk Terytorialnych opłacono on-line
39 Solecka Nela Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4
40 Solecki Filip Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat Gorillas OCR
41 Zdanowska Lena Chwaszczyno Bieg KOMANDORA – 11 lat UKS WILKI CHWASZCZYNO
42 Zdanowska Blanka Chwaszczyno Maluch z Rodzicem UKS WILKI CHWASZCZYNO
43 Cyman Patrycja Gdynia Bieg KAPITANA – 10 lat
44 Zdanowska Blanka Chwaszczyno Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat UKS WILKI CHWASZCZYNO
45 Cyman Tamara Warzenko Bieg BOSMANA – 5-7 lat
46 Smarszcz-Cyman Izabela Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4
47 Czerwiec Liliana Rumia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat RKS Rumia
48 Czerwiec Jaśmina Rumia Bieg KOMANDORA – 11 lat RKS Rumia
49 Miler Rafał Pępowo Bieg BOSMANA – 5-7 lat SP Pępowo
50 Miler Natalia Pępowo Bieg ADMIRAŁA – 14-16 lat SP Pępowo
51 Szwedowski Kacper Kulice Bieg ADMIRAŁA – 14-16 lat Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice
52 Szwedowska Laura Kulice Bieg WICEADMIRAŁA – 12-13 lat Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice
53 Szwedowska Julia Kulice Bieg BOSMANA – 5-7 lat Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice
54 Szwedowska Martyna Kulice Bieg PORUCZNIKA – 9 lat Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice
55 Borowiec Natalia Pępowo Bieg WICEADMIRAŁA – 12-13 lat SP Pępowo
56 Borowiec Maciej Pępowo Bieg WICEADMIRAŁA – 12-13 lat SP Pępowo
57 Holk-Łebiński Mateusz Sierakowice 6 km - bieg główny Kujawscy Runners opłacono on-line
58 Pilas Sergiusz Straszyn Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat SP Straszyn
59 Klasa Filip Chmielno Bieg PORUCZNIKA – 9 lat Sp Chmielno
60 Mrozowski Slawomir Rumia 6 km - bieg główny opłacono on-line
61 BYCZKOWSKI ALEKSANDER ZAWORY Bieg PORUCZNIKA – 9 lat Sp Chmielno
62 Stańczyk Marek Żukowo Bieg WICEADMIRAŁA – 12-13 lat
63 Frankiewicz Anastazja Borowo Bieg BOSMANA – 5-7 lat
64 Frankiewicz Helena Borowo Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
65 Szemis Gabriela Banino Bieg KAPITANA – 10 lat
66 Szemis Wiktoria Banino Bieg PORUCZNIKA – 9 lat
67 Szemis Ignacy Banino Bieg BOSMANA – 5-7 lat
68 Wrońska Nadia Banino Bieg BOSMANA – 5-7 lat
69 Wroński Marcel Banino Bieg PORUCZNIKA – 9 lat
70 Labuda Nela OSTRZYCE Maluch z Rodzicem KS STOLEM
71 Labuda Łukasz Ostrzyce Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat KS STOLEM
72 Walkusz Kacper Chmielno Bieg MARYNARZA – do 4
73 Wiśniewski Robert Jawor 6 km - bieg główny opłacono on-line
74 Walkusz Iga Chmielno Bieg BOSMANA – 5-7 lat
75 Gdaniec Antonina Gdaniec Kożyczkowo Bieg PORUCZNIKA – 9 lat Sp Chmielno
76 Paprocki Krzysztof Luzino 6 km - bieg główny opłacono on-line
77 Paprocka Ewelina Luzino 6 km - bieg główny Kaszubi Luzino opłacono on-line
78 Kitowski Aleksander Chmielno Bieg BOSMANA – 5-7 lat Przedszkole Baśniowa Kraina
79 Kitowska Natalia Chmielno Bieg KOMANDORA – 11 lat Sp Chmielno
80 Żywiecka Pola Borzestowska Huta Bieg PORUCZNIKA – 9 lat Sp Chmielno
81 Kitowski Jan Chmielno Bieg KAPITANA – 10 lat Sp Chmielno
82 Baske Antoni Chmielno Bieg PORUCZNIKA – 9 lat Sp Chmielno
83 Gurzyńska Michalina Żukowo Bieg BOSMANA – 5-7 lat Przedszkole Kogucik
84 DUDEK Mateusz Pępowo Bieg KAPITANA – 10 lat
85 Werema Nikodem Pasłęk Bieg BOSMANA – 5-7 lat
86 Czoska Majk Pępowo Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat żukowo
87 Plichta Antoni Małkowo Bieg WICEADMIRAŁA – 12-13 lat
88 Riegel Maksymilian Małkowo Maluch z Rodzicem
89 Gadaj Michał Elbląg Bieg PORUCZNIKA – 9 lat SSP3
90 Gadaj Krzyś Elbląg Bieg BOSMANA – 5-7 lat
91 Lorek Kinga Elbląg 6 km - bieg główny Beko Team opłacono on-line
92 Trzoska Stasiu Pępowo Bieg PORUCZNIKA – 9 lat SP Pępowo
93 Trzoska Kazik Pępowo Bieg KAPITANA – 10 lat SP Pępowo
94 Wójcik Adam Chocznia 6 km - bieg główny Ex Team opłacono on-line
95 Krawczyk Helena Kłosowo Maluch z Rodzicem
96 Krawczyk Ignacy Kłosowo Bieg KOMANDORA – 11 lat SP CZECZEWO
97 Krawczyk Aniela Kłosowo Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat SP CZECZEWO
98 Dunst Piotr Kartuzy Bieg BOSMANA – 5-7 lat AMS Kartuzy
99 Dunst Bartosz Kartuzy Bieg KAPITANA – 10 lat AMS Kartuzy
100 Wendt Patryk Kościerzyna 6 km - bieg główny Wencik Team


Wyświetleń: 6098

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ