30 Żukowski Przełaj 6 km + biegi dzieci

Bieg PORUCZNIKA – 9 lat 6 km Bieg ADMIRAŁA – 14-16 lat Bieg BOSMANA – 5-7 lat Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat Bieg KAPITANA – 10 lat Bieg KOMANDORA – 11 lat Bieg MARYNARZA do lat 4 Bieg WICEADMIRAŁA – 12-13 lat Bieg Woja Żuka Maluch z Rodzicem Sztafeta biegowa Sztafeta nordic walking Bieg MARYNARZA do lat 4 K Bieg MARYNARZA do lat 4 M Bieg BOSMANA – 5-7 lat K Bieg BOSMANA – 5-7 lat M Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat K Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat M Bieg PORUCZNIKA – 9 lat K Bieg PORUCZNIKA – 9 lat M Bieg KAPITANA – 10 lat K Bieg KAPITANA – 10 lat M Bieg KOMANDORA – 11 lat K Bieg KOMANDORA – 11 lat M Bieg WICEADMIRAŁA – 12-13 lat K Bieg WICEADMIRAŁA – 12-13 lat M Bieg ADMIRAŁA – 14-16 lat K Bieg ADMIRAŁA – 14-16 lat M

Bieg PORUCZNIKA – 9 lat



6 km

Msc Numer Nazwisko Imię Płeć M pł Miejscowość Klub Kat M kat Dystans 1 OKR 2 OKR Meta
1 100 PYVOVAR ANDRII M 1 KYIV M 16-35 6 km 00:06:35.71 00:06:26.31 00:19:40.88
2 103 STASIUKIEWICZ RAFAL M 2 GDYNIA 7 POMORSKA OBRONA WOJSK TERYTORIALNYCH M 36-55 6 km 00:06:36.06 00:06:40.03 00:20:11.80
3 118 TRZEBIATOWSKI JERZY M 3 M 36-55 6 km 00:06:59.04 00:07:16.12 00:21:22.43
4 94 MIERZWA KRZYSZTOF M 4 BANINO KUJAWSCY RUNNERS M 36-55 1 6 km 00:07:09.91 00:07:13.08 00:21:46.86
5 89 KLONOWSKI MARCIN M 5 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM M 16-35 1 6 km 00:07:28.88 00:07:35.62 00:22:33.32
6 111 WÓJCIK ADAM M 6 CHOCZNIA EX TEAM M 16-35 2 6 km 00:06:42.85 00:07:23.07 00:23:04.16
7 116 PATALON ADAM M 7 M 36-55 2 6 km 00:07:21.52 00:07:41.76 00:23:16.07
8 98 PAPROCKA EWELINA K 1 LUZINO KASZUBI LUZINO K 16-35 6 km 00:07:24.12 00:07:54.19 00:23:35.15
9 85 HOLK-ŁEBIŃSKI MATEUSZ M 8 SIERAKOWICE KUJAWSCY RUNNERS M 16-35 3 6 km 00:07:53.60 00:08:27.36 00:23:58.78
10 104 STEINKA MARIAN M 9 KOŚCIERZYNA M 36-55 3 6 km 00:07:36.05 00:08:13.13 00:24:02.99
11 109 WIERCZYNSKI KAJETAN M 10 PĘPOWO M 16-35 4 6 km 00:07:42.39 00:08:16.19 00:24:03.73
12 97 NACZK BARTOSZ M 11 PRUSZCZ GDAŃSKI NEXUS TEAM M 36-55 4 6 km 00:07:53.06 00:08:27.36 00:24:50.29
13 115 WILCZEK MARCIN M 12 M 36-55 5 6 km 00:08:02.46 00:08:37.57 00:25:09.07
14 117 JASIŃSKI KRYSTIAN M 13 M 16-35 5 6 km 00:08:10.99 00:08:38.15 00:25:27.35
15 124 LUBIŃSKI KAMIL M 14 M 16-35 6 6 km 00:08:26.87 00:08:45.81 00:25:49.38
16 92 LOREK KINGA K 2 ELBLĄG BEKO TEAM K 16-35 6 km 00:08:23.30 00:08:51.09 00:25:53.90
17 82 BUGAJSKI ADAM M 15 GDAŃSK DEAD ON ARRIVAL M 36-55 6 6 km 00:08:28.26 00:08:46.74 00:25:54.08
18 123 ŻEBROWSKI PIOTR M 16 M 56+ 1 6 km 00:08:08.96 00:09:07.95 00:25:54.20
19 102 SERKOWSKA ANNA K 3 KARTUZY AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY K 36-55 6 km 00:08:23.18 00:08:50.60 00:26:00.73
20 110 WIŚNIEWSKI ROBERT M 17 JAWOR M 16-35 7 6 km 00:08:19.96 00:08:54.06 00:26:13.91
21 108 TABACZYŃSKI ŁUKASZ M 18 PĘPOWO M 36-55 7 6 km 00:08:10.74 00:08:41.99 00:26:23.42
22 119 PAŹDZIORA ARKADIUSZ M 19 M 16-35 8 6 km 00:08:17.59 00:09:24.01 00:27:08.45
23 122 PAŹDZIORA HENRYK M 20 M 36-55 8 6 km 00:08:41.51 00:09:28.60 00:27:25.96
24 113 ŻUCHOWSKI SEBASTIAN M 21 GDAŃSK USTAW SIĘ NA BIEGANIE W GDAŃSKU M 36-55 9 6 km 00:08:57.10 00:09:13.99 00:27:36.05
25 114 NACZK WIKTORIA K 4 LĘBORK K 16-35 1 6 km 00:08:28.97 00:09:37.50 00:27:53.10
26 91 LABUDA JOANNA K 5 CHMIELNO K 36-55 1 6 km 00:09:30.14 00:10:03.59 00:30:11.43
27 95 MIOTK KLAUDIA K 6 KARTUZY FORMA FITNESS CLUB K 16-35 2 6 km 00:09:32.01 00:10:19.96 00:30:26.14
28 84 HIRSZ SABINA K 7 BORKOWO K 36-55 2 6 km 00:09:55.13 00:10:45.65 00:31:43.78
29 93 MALINOWSKA - BIZON ALEKSANDRA K 8 BORKOWO AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY K 36-55 3 6 km 00:10:37.86 00:10:42.07 00:31:53.54
30 106 STRONGOWSKI KRZYSZTOF M 22 BANINO MORSJANKI & MORSJANIE M 36-55 10 6 km 00:10:11.68 00:11:18.25 00:32:20.94
31 81 BARTŁOMIEJCZUK MIROSŁAW M 23 ŻUKOWO BIEGAM Z RODZINKĄ M 36-55 11 6 km 00:10:28.50 00:11:09.76 00:33:08.89
32 96 MROZOWSKI SLAWOMIR M 24 RUMIA M 36-55 12 6 km 00:10:18.52 00:11:16.05 00:33:37.41
33 83 CYMAN ROBERT M 25 SIERAKOWICE M 16-35 9 6 km 00:10:15.77 00:11:26.63 00:34:01.72
34 121 KLOSKA MARCIN M 26 M 36-55 13 6 km 00:10:49.53 00:11:30.81 00:34:12.42
35 88 KIELPIKOWSKI TOMASZ KIELPIKOWSKI M 27 PRZYJAŹŃ M 36-55 14 6 km 00:10:54.55 00:11:53.76 00:34:50.09
36 125 WERENA NATALIA K 9 K 16-35 3 6 km 00:10:40.54 00:11:29.76 00:34:50.85
37 120 KLOSKA ŻANETA K 10 K 36-55 4 6 km 00:11:37.81 00:11:57.97 00:36:06.67
38 90 KOWALEWSKA KINGA K 11 GDANSK K 16-35 4 6 km 00:11:58.58 00:13:25.54 00:39:14.42
39 112 ZAŁĘSKA IWONA K 12 GDAŃSK MORSJANKI & MORSJANIE K 36-55 5 6 km 00:13:02.33 00:13:37.18 00:40:38.37
40 105 STRONGOWSKA PATRYCJA K 13 BANINO MORSJANKI & MORSJANIE K 36-55 6 6 km 00:13:29.06 00:14:11.52 00:41:39.13
41 99 PAPROCKI KRZYSZTOF M 28 LUZINO M 36-55 15 6 km


Bieg ADMIRAŁA – 14-16 lat



Bieg BOSMANA – 5-7 lat



Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat



Bieg KAPITANA – 10 lat



Bieg KOMANDORA – 11 lat



Bieg MARYNARZA do lat 4



Bieg WICEADMIRAŁA – 12-13 lat



Bieg Woja Żuka

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Miejscowość Klub Dystans 1 okr 2 okr Meta
63 KUJAWSKI ŁUKASZ M 1 KUJAWSCY RUNNERS Bieg Woja Żuka 00:13:41.88 00:13:43.50 00:27:28.43
35 DZIÓBEK LECH M 2 GDAŃSK BIEGUN OCR TEAM Bieg Woja Żuka 00:13:42.97 00:14:17.44 00:28:01.88
58 WÓJCIK ADAM M 3 CHOCZNIA EX TEAM Bieg Woja Żuka 00:14:06.11 00:14:18.74 00:28:25.88
42 JELIŃSKI MATEUSZ M 4 KARTUZY XRUNNERS Bieg Woja Żuka 00:14:30.93 00:14:26.59 00:28:59.21
36 GAŁUSZYŃSKI PAWEŁ GAŁUSZYŃSKI M 5 GDYNIA ACTIVE FLOW Bieg Woja Żuka 00:15:38.49 00:17:16.31 00:32:56.31
51 ROPELA RADOSŁAW M 6 ŁĘCZYCE WOLF TEAM Bieg Woja Żuka 00:15:55.17 00:17:18.97 00:33:15.00
60 WILCZEK MARCIN M 7 Bieg Woja Żuka 00:16:32.60 00:17:38.68 00:34:13.02
55 TESKA PATRYCJA K 1 GDYNIA BIEGUN OCR TEAM Bieg Woja Żuka 00:17:07.47 00:17:39.00 00:34:47.63
62 DARGA MARCIN M 8 STARZYNO WOLF TEAM Bieg Woja Żuka 00:16:58.96 00:18:09.19 00:35:10.89
61 KRĘGIELSKI BARTOSZ M 9 GDAŃSK Bieg Woja Żuka 00:18:09.73 00:19:47.53 00:38:01.65
52 SCHWEIZER MIRKA K 2 GDYNIA BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM Bieg Woja Żuka 00:18:58.82 00:19:46.77 00:38:46.82
46 NACZK WIKTORIA K 3 LĘBORK POLIPACK TEAM GWE, LKB IM. BRACI PETK Bieg Woja Żuka 00:19:38.55 00:20:16.82 00:39:56.82
33 BOROWSKI MATEUSZ M 10 GDAŃSK Bieg Woja Żuka 00:19:42.76 00:20:24.04 00:40:10.07
53 SITTERLEE PIOTR M 11 ZGORZAŁE WYKOP LENIA Bieg Woja Żuka 00:19:47.41 00:20:44.04 00:40:35.07
47 OKRÓJ-SITTERLEE MARIOLA K 4 ZGORZAŁE WYKOP LENIA Bieg Woja Żuka 00:19:59.79 00:21:11.69 00:41:14.80
59 PYTKA JAKUB M 12 Bieg Woja Żuka 00:21:24.00 00:22:04.05 00:43:33.66
45 KRASOWSKI PIOTR M 13 CZECZEWO ATS Bieg Woja Żuka 00:22:30.22 00:22:16.18 00:44:52.28
57 WAROWNY JAROSŁAW M 14 BANINO ATS Bieg Woja Żuka 00:22:32.28 00:22:15.53 00:44:52.47
49 PŁOTKA MACIEJ M 15 ŻUKOWO ATS Bieg Woja Żuka 00:22:31.05 00:22:17.45 00:44:53.45
66 CIRECKI DOMINIK M 16 Bieg Woja Żuka 00:22:44.96 00:22:20.70 00:45:12.28
41 JAROCKI JAKUB M 17 GDAŃSK Bieg Woja Żuka 00:22:16.90 00:23:04.41 00:45:25.10
34 CWIKLA TOMASZ M 18 KIEŁPINO Bieg Woja Żuka 00:22:30.15 00:22:58.30 00:45:30.28
48 PLISZKA DOMINIKA PLISZKA K 5 TCZEW BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM Bieg Woja Żuka 00:22:04.44 00:23:22.13 00:45:30.30
39 GÓRA ALEKSANDRA K 6 ŁĘCZYCE WOLF TEAM Bieg Woja Żuka 00:22:51.96 00:24:17.83 00:47:13.08
40 GÓRA PIOTR M 19 ŁĘCZYCE WOLF TEAM Bieg Woja Żuka 00:23:03.67 00:24:35.59 00:47:41.61
38 GOTOWAŁA KAROLINA K 7 ŻUKOWO Bieg Woja Żuka 00:23:32.18 00:24:49.72 00:48:23.12
50 ROPELA MONIKA K 8 ŁĘCZYCE WOLF TEAM Bieg Woja Żuka 00:23:45.09 00:25:31.60 00:49:19.98
31 BAŁUT NIKODEM M 20 CEWICE Bieg Woja Żuka 00:24:06.97 00:25:40.37 00:49:50.33
54 SZCZĘCH ANNA K 9 ŻUKOWO Bieg Woja Żuka 00:25:13.36 00:28:11.30 00:53:27.36
56 TUR ANNA K 10 ŻUKOWO MALINOWA BIEGA Bieg Woja Żuka 00:26:37.44 00:28:48.90 00:55:27.64
43 KALKOWSKA MARTYNA K 11 ŻUKOWO MALINOWA BIEGA Bieg Woja Żuka 00:26:39.72 00:28:55.12 00:55:35.64
44 KMERA RAFAŁ M 21 GDAŃSK BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM Bieg Woja Żuka 00:26:45.20 00:29:37.76 00:56:27.55
67 GOWIN KATARZYNA K 12 Bieg Woja Żuka 00:30:06.17 00:29:16.16 00:59:27.61
37 GONIA KRZYSZTOF M 22 BANINO TO MY Bieg Woja Żuka 00:30:09.23 00:29:14.02 00:59:29.26


Maluch z Rodzicem



Sztafeta biegowa

Msc Numer Skład drużyny Nazwa sztafety Typ sztafety Miejscowość 1 okr 2 okr 3 okr 4 okr 5 okr 6 okr Meta
1 5 PRZEMYSŁAW DEKA, ANNA KAROLEWSKA, ŁUKASZ KUJAWSKI, MATEUSZ HOLK-ŁEBIŃSKI KUJAWSCY RUNNERS I Sztafeta biegowa mieszana GDYNIA 00:07:03.26 00:07:12.65 00:07:58.61 00:06:34.90 00:06:26.49 00:07:16.62 00:42:33.82
2 3 BŁAŻEJ KACZMAR, JACEK JĘDRASIEWICZ, MARIUSZ ŻURAWSKI, AGNIESZKA PAŁKOWSKA TEAMTAPFLO Sztafeta biegowa mieszana TCZEW 00:07:13.14 00:07:24.84 00:07:24.78 00:07:01.02 00:07:16.83 00:07:34.48 00:43:55.69
3 1 KRZYSZTOF MIERZWA, JACEK GRALAK MACIEJ OSIELSKI, MATEUSZ CYRZAN KUJAWSCY RUNNERS III Sztafeta biegowa mężczyzn GDAŃSK 00:07:18.03 00:07:07.60 00:07:08.16 00:08:01.09 00:08:19.35 00:07:58.34 00:45:53.38
4 2 ELŻBIETA MIERSKA, MARTA JUCHNIEWICZ-KOŻUCHOWSKA, ALEKSANDRA WENTOWSKA, IWONA HINC KUJAWSCY RUNNERS II Sztafeta biegowa kobiet ŻUKOWO 00:09:05.32 00:09:47.83 00:09:53.79 00:09:32.56 00:10:46.42 00:10:02.61 00:59:10.00
5 4 KRZYSZTOF KURPIEWSKI, KATARZYNA WITKOWSKA, TOMASZ HECHLIŃSKI, RYSZARD JABŁOŃSKI FITNESSFITBACK MIX1 Sztafeta biegowa mieszana GDAŃSK 00:09:36.96 00:10:02.50 00:12:12.49 00:09:21.55 00:09:55.37 00:09:38.37 01:00:49.39


Sztafeta nordic walking

Msc Numer Skład drużyny Nazwa drużyny Typ sztafety Miejscowość 1 okr 2 okr 3 okr 4 okr 5 okr 6 okr Meta
1 24 PIOTR BRZOZOWSKI, JACEK MAŚLANKA, PATRYK GÓRECKI, JOHN WALKER, AKTYWNI POSTOMINO Sztafeta nordic walking mężczyzn SŁAWNO 00:11:59.19 00:12:10.36 00:11:48.58 00:11:25.19 00:12:16.64 00:13:29.01 01:13:14.13
2 20 KWIDZYŃSKA EMILIA, KATARZYNA KOLMETZ, ADAM MARCZYŃSKI, MARZENA SPYCHAŁA POLIPACK TEAM GWE I Sztafeta nordic walking mieszana GOŚCICINO 00:12:36.28 00:12:59.61 00:12:45.12 00:12:02.13 00:12:27.82 00:12:38.59 01:15:40.46
3 17 KRYSTYNA KRÓLIKOWSKA, MARTA MARCZYŃSKA, ALEKSANDRA OSTROCHALSKA, WIKTORIA NACZK POLIPACK TEAM GWE III Sztafeta nordic walking kobiet KRĘPA KASZUBSKA 00:12:21.30 00:12:44.42 00:13:55.76 00:13:10.63 00:13:21.37 00:12:52.31 01:18:37.25
4 18 MIRELA LEJKOWSKA, ANNA WAWRZYNIAK, ELŻBIETA RYBUS, DOROTA KWIDZIŃSKA, POLIPACK TEAM GWE II Sztafeta nordic walking kobiet GOWINO 00:13:08.93 00:13:15.09 00:13:52.20 00:13:29.19 00:13:26.30 00:13:16.50 01:20:40.67
5 22 MAGDALENA KUŹMICZ, DOMINIK KUŹMICZ, ADAM KUŹMICZ, SZYMON KUŹMICZ POLIPACK TEAM GWE Sztafeta nordic walking - rodzinna MASZEWKO 00:13:47.76 00:14:34.27 00:13:43.65 00:10:34.18 00:11:19.10 00:17:45.87 01:21:57.97
6 21 PAWEŁ MEGER, RAFAŁ SZULC, MARZENA KACZYŃSKA, KATARZYNA SZULC KANGURY Sztafeta nordic walking mieszana GRANICZNA -WIEŚ 00:14:00.92 00:14:52.16 00:13:31.59 00:14:04.12 00:14:26.08 00:14:20.00 01:25:20.00
7 19 KRZYSZTOF GONIA, KATARZYNA GONIA, IWONA WIŚNIEWSKA, SŁAWOMIR WIŚNIEWSKI TO MY Sztafeta nordic walking mieszana BANINO 00:14:23.56 00:15:17.21 00:16:53.60 00:12:07.14 00:13:25.53 00:16:08.58 01:28:20.79
8 23 KLOSKA KAZIMIERZ, LABUDA JOANNA KLOSKA MARCIN, KLOSKA ŻANETA Sztafeta Nordic Walking Rodzinna 00:17:09.52 00:17:55.33 00:12:34.90 00:13:56.95 00:14:23.88 00:14:31.78 01:30:40.06
9 16 KATARZYNA GRZYBKOWSKA, BEATA JABŁONOWSKA, ELŻBIETA LUBOCKA, GABRIELA SZCZYPIOR FITNESS FITBACK QUEENS Sztafeta nordic walking kobiet GDAŃSK 00:15:19.25 00:16:11.36 00:17:03.40 00:17:10.78 00:17:45.40 00:18:06.35 01:41:42.00


Bieg MARYNARZA do lat 4 K

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Dystans
1 435 CIROCKA MELANIA K Bieg MARYNARZA do lat 4
2 152 K ZOSIA K ŻUKOWO Bieg MARYNARZA do lat 4
3 158 OLSZEWSKA EMILIA K ŻUKOWO ŻUKOWO Bieg MARYNARZA do lat 4
4 163 SOLECKA NELA K GDYNIA Bieg MARYNARZA do lat 4
5 376 KRZYŻAK BARBARA K Bieg MARYNARZA do lat 4
6 155 LEPAK POLA K SKORZEWO UKS OLIMPIJCZYK SKORZEWO Bieg MARYNARZA do lat 4
7 153 KĄKOL MAJA K ŁEBIEŃSKA HUTA Bieg MARYNARZA do lat 4
8 498


Bieg MARYNARZA do lat 4 M

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Dystans
1 449 PLICHTA MAKSYMILIAN M Bieg MARYNARZA do lat 4
2 159 PLICHTA DOMINIK M ZGORZAŁE Bieg MARYNARZA do lat 4
3 154 KUROWSKI HUBERT M ŻUKOWO Bieg MARYNARZA do lat 4
4 161 SKALSKI KAJETAN M ŻUKOWO MMKS GDAŃSK Bieg MARYNARZA do lat 4
5 382 KONIAREK IGNACY M Bieg MARYNARZA do lat 4
6 405 MASZK IGNACY M Bieg MARYNARZA do lat 4
7 407 BIEDRZYCKI BARTOSZ M BANINO Bieg MARYNARZA do lat 4
8 156 MALEK TADEUSZ M ŻUKOWO Bieg MARYNARZA do lat 4
9 399 JAKUBOWSKI BRUNO M Bieg MARYNARZA do lat 4
10 151 DERA TOMASZ M GORĘCZYNO AMS GORĘCZYNO Bieg MARYNARZA do lat 4
11 499 WALCZAK KONRAD M GDYNIA LEŚNA PĘTELKA Bieg MARYNARZA do lat 4
12 439 FORMELA OLIWIER M Bieg MARYNARZA do lat 4
13 160 REGLIŃSKI EMILIAN M GLINCZ Bieg MARYNARZA do lat 4
PK 418 KOWALSKI PATRYK M BANINO Bieg BOSMANA – 5-7 lat
PK 472 DARGA MARKUS M Bieg BOSMANA – 5-7 lat
PK 359 KWIDZIŃSKI JAŚ M SOMONINO AMS SOMONINO Maluch z Rodzicem


Bieg BOSMANA – 5-7 lat K

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Dystans
1 393 STASIOŁEK NATALIA K Bieg BOSMANA – 5-7 lat
2 210 TUTKOWSKA KATARZYNA K KOŚCIERZYNA AMS Bieg BOSMANA – 5-7 lat
3 194 MELDER ANTONINA K GORĘCZYNO AMS GORĘCZYNO Bieg BOSMANA – 5-7 lat
4 476 MACHALEWSKA ANETA K Bieg BOSMANA – 5-7 lat
5 198 NACZK HANNA K PRUSZCZ GDAŃSKI Bieg BOSMANA – 5-7 lat
6 189 KUROWSKA IDALIA K ŻUKOWO Bieg BOSMANA – 5-7 lat
7 404 MASZK HELENA K Bieg BOSMANA – 5-7 lat
8 378 SKIERKA WIKTORIA K Bieg BOSMANA – 5-7 lat
9 454 REGIEL ALICJA K Bieg BOSMANA – 5-7 lat
10 373 KOSZNIK JOANNA K Bieg BOSMANA – 5-7 lat
11 412 LASKOWSKA WIKTORIA` K Bieg BOSMANA – 5-7 lat
12 413 LASKOWSKA DIANA K CHWASZCZYNO Bieg BOSMANA – 5-7 lat
13 181 GURZYŃSKA MICHALINA K ŻUKOWO PRZEDSZKOLE KOGUCIK Bieg BOSMANA – 5-7 lat
14 177 FEDORYNIEC MARTA K BORKOWO Bieg BOSMANA – 5-7 lat
15 171 DOROSŁAWSKA ZOFIA K ŻUKOWO Bieg BOSMANA – 5-7 lat
16 199 OLSZEWSKA JULITA K ŻUKOWO ŻUKOWO Bieg BOSMANA – 5-7 lat
17 381 KONIAREK HANNA K Bieg BOSMANA – 5-7 lat
18 195 MIKOS WERONIKA K BANINO Bieg BOSMANA – 5-7 lat
19 183 KAMIŃSKA OLIWIA K NOWY KLINCZ Bieg BOSMANA – 5-7 lat
20 213 WIERCZYNSKA HANNA K PĘPOWO Bieg BOSMANA – 5-7 lat
21 431 GONSKA ZENA K Bieg BOSMANA – 5-7 lat
22 167 BEDNAREK ANTONINA K ZUKOWO PRZEDSZKOLE KOGUCIK Bieg BOSMANA – 5-7 lat
23 465 WIŚNIEWSKA JAGODA K Bieg BOSMANA – 5-7 lat
24 441 GAJEWSKA IGA K Bieg BOSMANA – 5-7 lat
25 409 DIWAN ALEKSANDRA K BANINO Bieg BOSMANA – 5-7 lat
26 211 WALKUSZ IGA K CHMIELNO Bieg BOSMANA – 5-7 lat
27 374 KOSMOWSKA EMMA K BANINO Bieg BOSMANA – 5-7 lat
28 176 FEDORYNIEC ALEKSANDRA K BORKOWO Bieg BOSMANA – 5-7 lat
29 166 ANTONIEWICZ WIKTORIA K RUMIA Bieg BOSMANA – 5-7 lat
30 391 KUBLER KINGA K Bieg BOSMANA – 5-7 lat
31 203 SKALSKA KAMILA K ŻUKOWO MMKS GDAŃSK Bieg BOSMANA – 5-7 lat


Bieg BOSMANA – 5-7 lat M

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Dystans
1 179 GADAJ KRZYŚ M ELBLĄG Bieg BOSMANA – 5-7 lat
2 174 DUNST PIOTR M KARTUZY AMS KARTUZY Bieg BOSMANA – 5-7 lat
3 190 KWIATKOWSKI JAKUB M GDAŃSK Bieg BOSMANA – 5-7 lat
4 209 TUR BARTOSZ M ŻUKOWO TURKI Bieg BOSMANA – 5-7 lat
5 185 KĄKOL SZYMON M ŁEBIEŃSKA HUTA Bieg BOSMANA – 5-7 lat
6 170 DERA MIKOŁAJ M GORĘCZYNO AMS GORĘCZYNO Bieg BOSMANA – 5-7 lat
7 450 PLICHTA KSAWERY M Bieg BOSMANA – 5-7 lat
8 372 KOSZNIK MAREK M ŻUKOWO Bieg BOSMANA – 5-7 lat
9 442 KAŃSKI GRACJAN M Bieg BOSMANA – 5-7 lat
10 196 MILER RAFAŁ M PĘPOWO SP PĘPOWO Bieg BOSMANA – 5-7 lat
11 188 KRYSTIAN MARCEL M BANINO Bieg BOSMANA – 5-7 lat
12 433 CIROCKI CYPRIAN M Bieg BOSMANA – 5-7 lat
13 192 MAKSYMIUK TOBIASZ M GDAŃSK Bieg BOSMANA – 5-7 lat
14 208 TABACZYŃSKI NIKODEM M PĘPOWO PRZEDSZKOLE FANTAZJA Bieg BOSMANA – 5-7 lat
15 207 SZYBA FILIP M BANINO Bieg BOSMANA – 5-7 lat
16 182 KALETA ANTONI M GDAŃSK SP 19 Bieg BOSMANA – 5-7 lat
17 202 RYBARCZYK TEOFIL M PĘPOWO SP PĘPOWO Bieg BOSMANA – 5-7 lat
18 426 WANAGOŚ TYMON M GDYNIA Bieg BOSMANA – 5-7 lat
19 187 KOPEĆ KAMIL M ŻUKOWO Bieg BOSMANA – 5-7 lat
20 212 WEREMA NIKODEM M PASŁĘK Bieg BOSMANA – 5-7 lat
21 173 DUBIEL ALEKSANDER M GNISZEWO Bieg BOSMANA – 5-7 lat
22 462 GRAJKOWSKI ALEKSANDER M Bieg BOSMANA – 5-7 lat
23 415 KASICKI BRUNO M KOŚCIERZYNA Bieg BOSMANA – 5-7 lat
24 418 KOWALSKI PATRYK M BANINO Bieg BOSMANA – 5-7 lat
25 500 WALCZAK IGNACY M GDYNIA LEŚNA PĘTELKA Bieg BOSMANA – 5-7 lat
26 204 STALKA JAKUB M KOŚCIERZYNA STALSPEED SPEDYCJA Bieg BOSMANA – 5-7 lat
27 186 KITOWSKI ALEKSANDER M CHMIELNO PRZEDSZKOLE BAŚNIOWA KRAINA Bieg BOSMANA – 5-7 lat
28 443 FORMELA JULIAN M Bieg BOSMANA – 5-7 lat
29 201 PATELCZYK WOJCIECH M ŻUKOWO J.HEWELIUSZ SP2 Bieg BOSMANA – 5-7 lat
30 180 GULBIŃSKI PAWEŁ M PĘPOWO SZKOŁA PODSTAWOWA W PĘPOWIE Bieg BOSMANA – 5-7 lat
31 172 DOROSŁAWSKI STANISŁAW M ŻUKOWO Bieg BOSMANA – 5-7 lat
32 184 KĄKOL PATRYK M ŁEBIEŃSKA HUTA Bieg BOSMANA – 5-7 lat
33 390 GUBAŁA IGNACY M Bieg BOSMANA – 5-7 lat
PK 377 SKIERKA IGOR M Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat


Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat K

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Dystans
1 221 CZERWIEC LILIANA K RUMIA RKS RUMIA Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
2 241 ZDANOWSKA BLANKA K CHWASZCZYNO UKS WILKI CHWASZCZYNO Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
3 227 KRAWCZYK ANIELA K KŁOSOWO SP CZECZEWO Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
4 230 NACZK DOROTA K PRUSZCZ GDAŃSKI Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
5 237 RYBARCZYK JULIA K PĘPOWO SP PĘPOWO Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
6 396 LYSY ALEKSANDRA K Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
7 387 MUCHA JOANNA K Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
8 380 KONIAREK ZUZANNA K Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
9 235 REIMER ZOFIA K CHMIELNO SP CHMIELNO Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
10 232 OLSZEWSKA MILENA K ŻUKOWO SP 2 J HEWELIUSZ Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
11 446 JAŹDŻEWSKA AGATA K Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
12 420 MIKOŁAJCZYK ALEKSANDRA K MISZEWO Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
13 402 MORUŃ AMELIA K ŻUKOWO Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
14 231 NIEWĘGŁOWSKA MARCELINA K GDAŃSK SZKOŁA PODSTAWOWA W CHWASZCZYNIE Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
15 417 GROSH PAULINA K BANINO Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
16 452 KRUSZYŃSKA ALEKSANDRA K Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
17 225 FRANKIEWICZ HELENA K BOROWO Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
18 460 KRZAK ANTONINA K Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
19 459 KRZAK MARIA K Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
PK 440 MIŁAŃSKA MAJA K Bieg BOSMANA – 5-7 lat


Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat M

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Dystans
1 236 RICHERT DAMIAN M KOSY AMS KARTUZY Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
2 234 PILAS SERGIUSZ M STRASZYN SP STRASZYN Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
3 222 CZOSKA MAJK M PĘPOWO ŻUKOWO Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
4 457 BYCZKOWSKI ADAM M Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
5 229 LABUDA ŁUKASZ M OSTRZYCE KS STOLEM Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
6 238 SOLECKI FILIP M GDYNIA GORILLAS OCR Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
7 218 ANDRUSZKIEWICZ MARCEL M PĘPOWO MMM-SY Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
8 226 GRUDZIEN MAKSYMILIAN M ŻUKOWO AMS Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
9 432 CIROCKI MARCEL M Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
10 467 LITTWIN ALBERT M Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
11 239 TABACZYŃSKI DAWID M PĘPOWO SP PĘPOWO Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
12 475 DRAWK JAKUB M Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
13 430 GONSKA PRZEMYSŁAW M Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
14 219 ANDRUSZKIEWICZ MIKOŁAJ M PĘPOWO MMM-SY Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
15 400 DYBIKOWSKI KACPER M Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
16 421 KALINOWSKI JAKUB M BANINO Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
17 455 DZIENISZ DOMINIK M Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat


Bieg PORUCZNIKA – 9 lat K

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub Dystans
1 260 TESKA MARTYNA GDYNIA ACTIVE FLOW Bieg PORUCZNIKA – 9 lat
2 252 KLAWIKOWSKA ALICJA RĄTY AMS GORĘCZYNO Bieg PORUCZNIKA – 9 lat
3 427 WANAGOS JULIA Bieg PORUCZNIKA – 9 lat
4 244 DYBOWSKA WERONIKA SOPOT Bieg PORUCZNIKA – 9 lat
5 259 SZYBA DOMINIKA BANINO Bieg PORUCZNIKA – 9 lat
6 248 GÓRECKA LENA ŻUKOWO AMS KIEŁPINO Bieg PORUCZNIKA – 9 lat
7 263 WENDT KORNELIA KOŚCIERZYNA WENCIK TEAM Bieg PORUCZNIKA – 9 lat
8 247 GDANIEC ANTONINA GDANIEC KOŻYCZKOWO SP CHMIELNO Bieg PORUCZNIKA – 9 lat
9 403 MASZK ZOFIA Bieg PORUCZNIKA – 9 lat
10 408 BIEDRZYCKA AGATA BANINO Bieg PORUCZNIKA – 9 lat
11 369 WIRKUS ZUZANNA KOŚCIERZYNA SP2 Bieg PORUCZNIKA – 9 lat
12 254 KRYSTIAN KORNELIA BANINO Bieg PORUCZNIKA – 9 lat
13 257 SZEMIS WIKTORIA BANINO Bieg PORUCZNIKA – 9 lat
14 246 GARAS LENA BANINO SP BANINO Bieg PORUCZNIKA – 9 lat
15 463 KARSUNOVA ALISIYA Bieg PORUCZNIKA – 9 lat
16 249 GULBIŃSKA HANNA PĘPOWO SZKOŁA PODSTAWOWA W PĘPOWIE Bieg PORUCZNIKA – 9 lat
17 262 TUR PATRYCJA ŻUKOWO TURKI Bieg PORUCZNIKA – 9 lat


Bieg PORUCZNIKA – 9 lat M

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Dystans
1 245 GADAJ MICHAŁ M ELBLĄG SSP3 Bieg PORUCZNIKA – 9 lat
2 470 WACHUŁKA MICHAŁ M Bieg PORUCZNIKA – 9 lat
3 242 BASKE ANTONI M CHMIELNO SP CHMIELNO Bieg PORUCZNIKA – 9 lat
4 265 WROŃSKI MARCEL M BANINO Bieg PORUCZNIKA – 9 lat
5 243 BYCZKOWSKI ALEKSANDER M ZAWORY SP CHMIELNO Bieg PORUCZNIKA – 9 lat
6 478 JELIŃSKI MAKSYMILIAN M Bieg PORUCZNIKA – 9 lat
7 261 TRZOSKA STASIU M PĘPOWO SP PĘPOWO Bieg PORUCZNIKA – 9 lat
8 253 KOLODZIEJCZAK KAJETAN M BANINO Bieg PORUCZNIKA – 9 lat
9 251 KLASA FILIP M CHMIELNO SP CHMIELNO Bieg PORUCZNIKA – 9 lat
10 250 JELINSKI ANTONI M SZARŁATA Bieg PORUCZNIKA – 9 lat
11 481 RICHERT TYMOTEUSZ M Bieg PORUCZNIKA – 9 lat
12 255 MALEK FRANCISZEK M ŻUKOWO Bieg PORUCZNIKA – 9 lat
13 461 GAJEWSKI MATEUSZ M Bieg PORUCZNIKA – 9 lat
14 425 MŁYŃSKI ANTONI M GNISZEWO Bieg PORUCZNIKA – 9 lat
15 479 BRONK SZYMON M Bieg PORUCZNIKA – 9 lat
16 256 PATELCZYK JAKUB M ŻUKOWO J.HEWELIUSZ SP2 Bieg PORUCZNIKA – 9 lat
17 370 BIZEWSKI JAKUB M Bieg PORUCZNIKA – 9 lat
PK 434 KAMILKOW SASZA M Bieg KAPITANA – 10 lat
PK 352 FIEDOROWICZ IGA K PĘPOWO Maluch z Rodzicem


Bieg KAPITANA – 10 lat K

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Dystans
1 474 MACHALEWSKA KAROLINA K Bieg KAPITANA – 10 lat
2 275 KLEIN LIVA K LUBAŃ REMUS KOŚCIERZYNA Bieg KAPITANA – 10 lat
3 285 SZEMIS GABRIELA K BANINO Bieg KAPITANA – 10 lat
4 273 FORMELA ALICJA K SIERAKOWICE AMS SIERAKOWICE Bieg KAPITANA – 10 lat
5 278 KRYSZEWSKA MARTYNA K KARTUZY AMS KARTUZY Bieg KAPITANA – 10 lat
6 279 KWIDZIŃSKA AMELIA K SOMONINO AMS SOMONINO Bieg KAPITANA – 10 lat
7 131 MIĄSKOWSKA NINA K Bieg KAPITANA – 10 lat
8 375 LUBOCKA KORNELIA K Bieg KAPITANA – 10 lat
9 287 TWÓRZ LAURA K BORKOWO SP KOWALE Bieg KAPITANA – 10 lat
10 144 PLICHTA WIKTORIA K Bieg KAPITANA – 10 lat
11 267 BRZOZOWSKA NINA K ŻUKOWO SP 6 GDAŃSK Bieg KAPITANA – 10 lat
12 491 CIROCKA MARCELINA K Bieg KAPITANA – 10 lat


Bieg KAPITANA – 10 lat M

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Dystans
1 270 DUDEK MATEUSZ M PĘPOWO Bieg KAPITANA – 10 lat
2 271 DUNST BARTOSZ M KARTUZY AMS KARTUZY Bieg KAPITANA – 10 lat
3 281 PAWLAK LEON M GDYNIA Bieg KAPITANA – 10 lat
4 282 SIENIEK JAKUB M KARTUZY AMS Bieg KAPITANA – 10 lat
5 482 BARANIOK KAMIL M Bieg KAPITANA – 10 lat
6 286 TRZOSKA KAZIK M PĘPOWO SP PĘPOWO Bieg KAPITANA – 10 lat
7 277 KRASOWSKI TOMASZ M PRZYJAŹŃ Bieg KAPITANA – 10 lat
8 272 FEDORYNIEC WOJCIECH M BORKOWO Bieg KAPITANA – 10 lat
9 395 STASIOŁEK BARTŁOMIEJ M Bieg KAPITANA – 10 lat
10 411 DIWAN MATEUSZ M Bieg KAPITANA – 10 lat
11 280 MISZEWSKI ANTONI M GDAŃSK SP 18 GDAŃSK Bieg KAPITANA – 10 lat
12 456 REGIEL DAMIAN M Bieg KAPITANA – 10 lat
13 276 KOPEĆ MICHAŁ M ŻUKOWO Bieg KAPITANA – 10 lat
14 274 KITOWSKI JAN M CHMIELNO SP CHMIELNO Bieg KAPITANA – 10 lat
15 141 PIEKAREK ANTONI M Bieg KAPITANA – 10 lat
PK 370 BIZEWSKI JAKUB M Bieg PORUCZNIKA – 9 lat
PK 256 PATELCZYK JAKUB M ŻUKOWO J.HEWELIUSZ SP2 Bieg PORUCZNIKA – 9 lat


Bieg KOMANDORA – 11 lat K

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Dystans
1 301 NOWAKOWSKA KALINA K KIEŁPINO K. KARTUZ AMS KIEŁPINO Bieg KOMANDORA – 11 lat
2 306 STOLC AMELIA K KIEŁPINO AMS KIEŁPINO Bieg KOMANDORA – 11 lat
3 291 CZERWIEC JAŚMINA K RUMIA RKS RUMIA Bieg KOMANDORA – 11 lat
4 300 MASZK LILIANA K GOŁUBIE AMS KIEŁPINO Bieg KOMANDORA – 11 lat
5 303 PUZDROWSKA OLIWIA K GORĘCZYNO AMS Bieg KOMANDORA – 11 lat
6 145 KOSTUCH LAURA K Bieg KOMANDORA – 11 lat
7 302 PLICHTA WIKTORIA K ZGORZAŁE Bieg KOMANDORA – 11 lat
8 298 KUBLER JULIA K RUMIA Bieg KOMANDORA – 11 lat
9 445 JAŹDŻEWSKA PAULINA K Bieg KOMANDORA – 11 lat
10 293 KALK OLIWIA K GDYNIA KGJ Bieg KOMANDORA – 11 lat
11 307 SYLDATK ZUZANNA K KOLONIA AMS-KARTUZY Bieg KOMANDORA – 11 lat
12 295 KITOWSKA NATALIA K CHMIELNO SP CHMIELNO Bieg KOMANDORA – 11 lat
13 309 ZDANOWSKA LENA K CHWASZCZYNO UKS WILKI CHWASZCZYNO Bieg KOMANDORA – 11 lat
14 294 KAMIŃSKA JULIA K NOWY KLINCZ Bieg KOMANDORA – 11 lat
15 305 SITTERLEE ZOSIA K ZGORZAŁE Bieg KOMANDORA – 11 lat
16 424 MŁYŃSKA MATYLDA K GNISZEWO Bieg KOMANDORA – 11 lat
17 87 DRAWC NATALIA K Bieg KOMANDORA – 11 lat
18 379 CIESZYŃSKA ELIANA K Bieg KOMANDORA – 11 lat
19 384 JANK MONIKA K Bieg KOMANDORA – 11 lat


Bieg KOMANDORA – 11 lat M

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Dystans
1 297 KRAWCZYK IGNACY M KŁOSOWO SP CZECZEWO Bieg KOMANDORA – 11 lat
2 299 LEPAK FILIP M SKORZEWO UKS OLIMPIJCZYK SKORZEWO Bieg KOMANDORA – 11 lat
3 296 KLAWIKOWSKI WOJCIECH M RĄTY AMS GORĘCZYNO Bieg KOMANDORA – 11 lat
4 292 KALETA MIŁOSZ M GDAŃSK SP 19 Bieg KOMANDORA – 11 lat
5 471 WACHUŁKA ADAM M Bieg KOMANDORA – 11 lat
6 401 MORUŃ PAWEŁ M Bieg KOMANDORA – 11 lat
7 493 WĄSIURA ALEKSANDER M Bieg KOMANDORA – 11 lat
8 143 FORC MIKOŁAJ M Bieg KOMANDORA – 11 lat
9 149 MAZUREK MICHAŁ M Bieg KOMANDORA – 11 lat
10 304 REIMER STANISŁAW M CHMIELNO SP CHMIELNO Bieg KOMANDORA – 11 lat
11 289 ANTONIEWICZ PAWEŁ M RUMIA Bieg KOMANDORA – 11 lat
12 371 KĄKEL MICHAŁ M Bieg KOMANDORA – 11 lat
PK 318 GURZĘDA ERYK M RUMIA Bieg WICEADMIRAŁA – 12-13 lat


Bieg WICEADMIRAŁA – 12-13 lat K

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Dystans
1 127 WYSOCKA KARMELA K Bieg WICEADMIRAŁA – 12-13 lat
2 324 KLEIN CELIA K LUBAŃ REMUS KOŚCIERZYNA Bieg WICEADMIRAŁA – 12-13 lat
3 448 KORZENIEWSKA LILIANA K Bieg WICEADMIRAŁA – 12-13 lat
4 325 KONKEL MAJA K SIERAKOWICE AMS SIERAKOWICE Bieg WICEADMIRAŁA – 12-13 lat
5 316 GERASZEK JULIA K GDYNIA Bieg WICEADMIRAŁA – 12-13 lat
6 485 MAJEWSKA JULIA K Bieg WICEADMIRAŁA – 12-13 lat
7 321 KALK NATALIA K GDYNIA KGJ Bieg WICEADMIRAŁA – 12-13 lat
8 146 CYGERT MARTA K Bieg WICEADMIRAŁA – 12-13 lat
9 148 BRZESKA ZUZANNA K Bieg WICEADMIRAŁA – 12-13 lat
10 414 LASKOWSKA NADIA K CHWASZCZYNO Bieg WICEADMIRAŁA – 12-13 lat
11 469 RYBARCZYK ZOFIA K Bieg WICEADMIRAŁA – 12-13 lat
12 333 SZYDEŁKO WIKTORIA K SKRZESZEWO SP SKRZESZEWO Bieg WICEADMIRAŁA – 12-13 lat
13 486 SOBCZAK ZOFIA K Bieg WICEADMIRAŁA – 12-13 lat
14 326 MIERSKA MARIKA K PĘPOWO Bieg WICEADMIRAŁA – 12-13 lat
15 312 BOROWIEC NATALIA K PĘPOWO SP PĘPOWO Bieg WICEADMIRAŁA – 12-13 lat
16 392 KOSZNIK DOROTA K Bieg WICEADMIRAŁA – 12-13 lat
17 336 WILLICH AMELIA K SKRZESZEWO SP SKRZESZEWO Bieg WICEADMIRAŁA – 12-13 lat
18 147 ROMANÓW MICHALINA K Bieg WICEADMIRAŁA – 12-13 lat
PK 453 KRUSZYŃSKA KLAUDIA K Bieg ADMIRAŁA – 14-16 lat


Bieg WICEADMIRAŁA – 12-13 lat M

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Dystans
1 464 LITTWIN ROBERT M Bieg WICEADMIRAŁA – 12-13 lat
2 126 FIAŁEK PATRYK M Bieg WICEADMIRAŁA – 12-13 lat
3 107 KRĘGIELSKI FILIP M BIEGUN Bieg WICEADMIRAŁA – 12-13 lat
4 315 FORMELA JAKUB M SIERAKOWICE AMS SIERAKOWICE Bieg WICEADMIRAŁA – 12-13 lat
5 331 STAŃCZYK MAREK M ŻUKOWO Bieg WICEADMIRAŁA – 12-13 lat
6 330 SMOŁOŃSKI IGNACY M GDAŃSK NIECKO Bieg WICEADMIRAŁA – 12-13 lat
7 311 BOROWIEC MACIEJ M PĘPOWO SP PĘPOWO Bieg WICEADMIRAŁA – 12-13 lat
8 329 SITTERLEE FRANEK M ZGORZAŁE Bieg WICEADMIRAŁA – 12-13 lat
9 328 PLICHTA KAROL M ZGORZAŁE Bieg WICEADMIRAŁA – 12-13 lat
10 334 TUTKOWSKI SZYMON M KOŚCIERZYNA Bieg WICEADMIRAŁA – 12-13 lat
11 480 RICHER MAKSYMILIAN M Bieg WICEADMIRAŁA – 12-13 lat
12 317 GÓRECKI OLIVIER M ŻUKOWO AMS KIEŁPINO Bieg WICEADMIRAŁA – 12-13 lat
13 327 PLICHTA ANTONI M MAŁKOWO Bieg WICEADMIRAŁA – 12-13 lat
14 335 WENDT FRANEK M KOŚCIERZYNA Bieg WICEADMIRAŁA – 12-13 lat
15 386 MUCHA TYMON M Bieg WICEADMIRAŁA – 12-13 lat
16 323 KIEŁPIKOWSKI ANTONI M PRZYJAŻŃ SP NR 83 KOKOSZKI Bieg WICEADMIRAŁA – 12-13 lat
PK 479 BRONK SZYMON M Bieg PORUCZNIKA – 9 lat
PK 351 ELMANOWSKA ZUZANNA K REDA Maluch z Rodzicem
PK 473 MACHALEWSKI ADRIAN M Bieg ADMIRAŁA – 14-16 lat


Bieg ADMIRAŁA – 14-16 lat K

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Dystans
1 344 MARSZEWSKA MAJA K HOPOWO AMS KIEŁPINO Bieg ADMIRAŁA – 14-16 lat
2 349 TESKA PATRYCJA K GDYNIA BIEGUN OCR TEAM Bieg ADMIRAŁA – 14-16 lat
3 458 KOWALCZYK AMELIA K Bieg ADMIRAŁA – 14-16 lat
4 383 JANK MARTA K Bieg ADMIRAŁA – 14-16 lat
5 488 BARZOWSKA JULIA K Bieg ADMIRAŁA – 14-16 lat
6 350 ŻUCHOWSKA PAULINA K GDAŃSK Bieg ADMIRAŁA – 14-16 lat
7 128 PIOTRKOWSKA NATALIA K Bieg ADMIRAŁA – 14-16 lat
8 137 RZESZOT KINGA K Bieg ADMIRAŁA – 14-16 lat
9 498
10 484 GREGOREK JOANNA K Bieg ADMIRAŁA – 14-16 lat
11 487 SEJMICKA MAJA K Bieg ADMIRAŁA – 14-16 lat
12 495 MORAWSKA EMILIA K Bieg ADMIRAŁA – 14-16 lat
13 135 SZWABA ANNA K Bieg ADMIRAŁA – 14-16 lat
14 136 SMUGA KINGA K Bieg ADMIRAŁA – 14-16 lat
15 483 RYNKIEWICZ KAROLINA K Bieg ADMIRAŁA – 14-16 lat
16 494 GNIBA JULIA K Bieg ADMIRAŁA – 14-16 lat


Bieg ADMIRAŁA – 14-16 lat M

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Dystans
1 477 MACHALEWSKI SZYMON M Bieg ADMIRAŁA – 14-16 lat
2 345 MIKOS KUBA M BANINO SP BANINO Bieg ADMIRAŁA – 14-16 lat
3 343 LUBECKI SZYMON M BĘDOMIN UKS OLIMPIJCZYK SKORZEWO I KOŚCIERSKI KLUB KYOKUSHIN KARATE Bieg ADMIRAŁA – 14-16 lat
4 130 BARTNICKI ADAM M Bieg ADMIRAŁA – 14-16 lat
5 142 KOBIELA MARCIN M Bieg ADMIRAŁA – 14-16 lat
6 133 GAWIN MICHAŁ M Bieg ADMIRAŁA – 14-16 lat
7 129 WINKLAS ADAM M Bieg ADMIRAŁA – 14-16 lat
8 496 PRZYSTAWKO ALEKSANDER M Bieg ADMIRAŁA – 14-16 lat
9 139 SMIERZCHALSKI ERYK M Bieg ADMIRAŁA – 14-16 lat
10 492 LESISZ OSKAR M Bieg ADMIRAŁA – 14-16 lat
11 490 WRONKOWSKI BŁAŻEJ M Bieg ADMIRAŁA – 14-16 lat
12 138 KONDRACKI OLIVIER M Bieg ADMIRAŁA – 14-16 lat
13 340 GURZĘDA KACPER M RUMIA Bieg ADMIRAŁA – 14-16 lat
14 140
15 339 GARAS BARTOSZ M BANINO SP BANINO Bieg ADMIRAŁA – 14-16 lat
16 342 KMERA MATEUSZ M PRUSZCZ GDAŃSK SZKOLA PODSTAWOWA NR 3 IM.JANA MATEJKI 1 83-000 PRUSZCZ GDAŃSKI Bieg ADMIRAŁA – 14-16 lat

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ