Veolia Run - 5 km biegiem po Gniewie - III edycja
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Szczepański Mateusz Szembruk 5 km Start Team Wąbrzeźno opłacono on-line
2 Laskowski Janusz Rajkowy 5 km opłacono on-line
3 Boschke Magdalena Pelplin 5 km KS GP "SPRINT" KULICE opłacono on-line
4 Szachta Marta Skórcz 5 km RulińskiRunningTeam opłacono on-line
5 Knot Sławomir Gniew 5 km - mieszkańcy miasta i gminy Gniew opłacono on-line
6 MAJEWSKI Ryszard Dzierzgoń 5 km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono on-line
7 Brzóska Krzysztof Nowe 5 km opłacono on-line
8 Zakrzewski Jakub Starogard Gdański 5 km opłacono on-line
9 Góralski Marcin Gdynia 5 km 50.00 PLN
10 Wnuk Damian Wielki Klincz 5 km Ziaja opłacono on-line
11 Abryszyńska Karolina Tczew 5 km Crosselite opłacono on-line
12 Rejmanowski Ryszard GNIEW 5 km - mieszkańcy miasta i gminy Gniew GNIEW opłacono on-line
13 Dulkiewicz Zdzisław kwidzyn 5 km opłacono on-line
14 Sakhnik Dmytro Gniew 5 km - mieszkańcy miasta i gminy Gniew opłacono on-line
15 Szulc Monika tczew 5 km opłacono on-line
16 Dorotin Wioleta Gniew 5 km - mieszkańcy miasta i gminy Gniew brak opłacono on-line
17 Szyplewska Agata Nowe 5 km opłacono on-line
18 Sosnowski Wiesław Gniszewo 5 km Sambor Tczew opłacono on-line
19 Ossowska Ewa Zblewo 5 km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
20 Sabiniarz Modest Pinczyn 5 km Morsy Zblewo opłacono on-line
21 Szamocki Dominik Śliwice 5 km opłacono on-line
22 Zarębski Tymoteusz Gniew 5 km - mieszkańcy miasta i gminy Gniew opłacono on-line
23 Kłos Szymon Zblewo 5 km opłacono on-line
24 Kłos Łukasz Zblewo 5 km opłacono on-line
25 Gapski Zbigniew Starogard Gd. 5 km opłacono on-line
26 Byczyńska Barbara Starogard Gdański 5 km opłacono on-line
27 Dorotin Mirosław Gniew 5 km - mieszkańcy miasta i gminy Gniew tRUNsformacja Gniewu opłacono on-line
28 Wisniewski Milosz Nicponia 5 km - mieszkańcy miasta i gminy Gniew opłacono on-line
29 Gawkowski Piotr Starogard Gdański 5 km opłacono on-line
30 miszke patryk Wejherowo 5 km Unique Hair Team Wejherowo 50.00 PLN
31 Olejarczyk Piotr Elbląg 5 km Gmina Elblag-Elektromet opłacono on-line
32 Maliszewska Marianna Elbląg 5 km opłacono on-line
33 Lisiecki Jakub Gdańsk 5 km Decathlon Przymorze opłacono on-line
34 Megger Piotr Trąbki Wielkie 5 km Iron Team 50.00 PLN
35 Wisniewski Wieslaw Nicponia 5 km - mieszkańcy miasta i gminy Gniew opłacono on-line
36 Adamczyk Marek Gręblin 5 km Flex Runners opłacono
37 Żardecki Dawid Starogard Gdański 5 km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
38 GUZ Robert Tczew 5 km opłacono on-line
39 Marszałek Marian Starogard Gd. 5 km opłacono on-line
40 Żmijewska Brygida Tczew 5 km Flex Runners opłacono
41 Chronowski Waldemar Gdańsk 5 km Mkrawczynska Team opłacono on-line
42 Połomski Jarosław Gniew 5 km - mieszkańcy miasta i gminy Gniew tRUNsformacja Gniewu opłacono on-line
43 Rogiewicz Andrzej Grudziądz 5 km PACKMAN TEAM 50.00 PLN
44 Betker Rafał Gniew 5 km - mieszkańcy miasta i gminy Gniew Flex Runners opłacono
45 Korynt Wiktoria Gniew 5 km - mieszkańcy miasta i gminy Gniew opłacono on-line
46 Jeske Jakub Gniew 5 km - mieszkańcy miasta i gminy Gniew opłacono on-line
47 Ziobro Joanna Grudziądz 5 km 50.00 PLN
48 SZUBERT KATARZYNA SIWIAŁKA 5 km opłacono on-line
49 Chęciński Leszek Jeleń 5 km - mieszkańcy miasta i gminy Gniew 30.00 PLN
50 Czapiewski Przemysław Kopytkowo 5 km opłacono on-line
51 Korjat Bartek Gdynia 5 km opłacono on-line
52 Kruszczyńska Marta Gdynia 5 km opłacono on-line
53 Wódkowski Krzysztof Szpęgawsk 5 km GOIA opłacono on-line
54 Gostomski Piotr tczew 5 km Team Tapflo opłacono on-line
55 Waśniewski Edward Pelplin 5 km Klub Aktywnego Pelpliniaka opłacono on-line
56 Adamczyk Artur Semlin 5 km WYBIEGANE Semlin 50.00 PLN
57 Majewski Wojciech Dzierzgon 5 km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono on-line
58 Domke Patrycja Starogard Gdański 5 km opłacono on-line
59 Cichowska Joanna Ostróda 5 km Ostróda Runners opłacono on-line
60 Dejna Sylwia Tczew 5 km opłacono on-line
61 Jędraszewski Łukasz Tczew 5 km Flex Runners opłacono
62 Wysocki Dariusz Toruń 5 km CSWOT opłacono on-line
63 Wiczynska Marta Aniołowo 5 km opłacono on-line
64 Gapa-Jakubowska Anna Pszczółki 5 km opłacono on-line
65 Jakubowski Marek Pszczółki 5 km SPRINT S.A./KUJAWSCY RUNNERS opłacono on-line
66 Lenkiewicz Andrzej Bądki 5 km Piękny opłacono on-line
67 Chojnacki Krzysztof Pelplin 5 km opłacono on-line
68 Chojnacka Jolanta Pelplin 5 km opłacono on-line
69 Rumkowski Piotr Gdynia 5 km opłacono on-line
70 Jagodda Adam Tczew 5 km Biegający Tczew opłacono on-line
71 Frątczak Łukasz Pelplin 5 km Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice opłacono on-line
72 Golombek Piotr Grudziądz 5 km opłacono on-line
73 Frątczak Wioleta Gdańsk 5 km opłacono on-line
74 Wiczyńska Alicja Aniołowo 5 km opłacono on-line
75 Wiczyński Krzysztof Aniołowo 5 km opłacono on-line
76 Dabrowski Krzysztof Dabrowski Gdansk 5 km opłacono on-line
77 Kruk Agnieszka Szymankowo 5 km Flex Runners opłacono
78 Bieliński Krzysztof Starogard Gdański 5 km opłacono on-line
79 Bielińska Barbara Starogard Gdański 5 km SKL/FILIPPIDES BBL STAROGARD GD opłacono on-line
80 Grabowski Marcin Wda 5 km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
81 Lang Paweł Gdańsk 5 km Kujawscy Runners opłacono on-line
82 Zdanowicz Wioleta Starogard Gdanski 5 km Flex Runners opłacono
83 Kik Andrzej Gdańsk 5 km Nie Marnuj Tlenu opłacono on-line
84 Dywelski Mirosław Tczew 5 km Biegający Tczew opłacono on-line
85 Drzycimska Małgorzata Gdańsk 5 km LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
86 Brzeziński Przemysław Linowiec 5 km brak 50.00 PLN
87 Brzezińska Sylwia Linowiec 5 km brak opłacono on-line
88 LANG Marcin Gdynia 5 km LANG TEAM ŻABIANKA opłacono on-line
89 Ścisłowski Andrzej Tczew 5 km Biegający Tczew opłacono on-line
90 Trzciński Krzysztof Tczew 5 km Flex Runners opłacono
91 Bartosiak Ryszard Gardeja 5 km Gmina Gardeja Biega 50.00 PLN
92 Loose Dariusz Wda 5 km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
93 Loose Anna Wda 5 km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
94 Osiecki Grzegorz 14-220 Kisielice 5 km opłacono on-line
95 Sieniek Krzysztof Licze 5 km 50.00 PLN
96 Dahm Beata Tymawa 5 km - mieszkańcy miasta i gminy Gniew 30.00 PLN
97 Ruchlewicz Urszula Sztum 5 km opłacono on-line
98 Turowicz Krzysztof KWIDZYN 5 km opłacono on-line
99 Mokwiński Czesław Pelplin 5 km opłacono on-line
100 Rekowski Kazimierz Tczew 5 km Eaton Running Team/Biegajacy Tczew opłacono on-line


Wyświetleń: 7762

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ