Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Biegająca Gdynia | |||||||||
1 | Orlikowski Tadeusz | Gdynia | 5 km | Biegająca Gdynia | opłacono on-line | ||||
Biegający Tczew | |||||||||
2 | Jagodda Adam | Tczew | 5 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
3 | Dywelski Mirosław | Tczew | 5 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
4 | Ścisłowski Andrzej | Tczew | 5 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
5 | Czechanowska Lucyna | Tczew | 5 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
6 | Czechanowski Piotr | Tczew | 5 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
7 | MACHLUS ELIGIUSZ | TCZEW | 5 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
8 | Janas Anna | Tczew | 5 km | Biegający Tczew | |||||
Biegam bo lubię Pelplin | |||||||||
9 | Czapiewska Iga | Pelplin | 5 km | Biegam bo lubię Pelplin | opłacono on-line | ||||
10 | Miesiarczyk Janusz | Rożental | 5 km | Biegam bo lubię Pelplin | opłacono on-line | ||||
Broker biegaj z nami. | |||||||||
11 | Sowiński Paweł Sowiński | Skórcz | 5 km | Broker biegaj z nami. | opłacono on-line | ||||
CSWOT | |||||||||
12 | Wysocki Dariusz | Toruń | 5 km | CSWOT | opłacono on-line | ||||
Crosselite | |||||||||
13 | Abryszyńska Karolina | Tczew | 5 km | Crosselite | opłacono on-line | ||||
14 | Piekut Robert | Tczew | 5 km | Crosselite | opłacono on-line | ||||
DCT Running Team | |||||||||
15 | Hinz Wojciech | Gniew | 5 km - mieszkańcy miasta i gminy Gniew | DCT Running Team | opłacono on-line | ||||
DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | |||||||||
16 | MAJEWSKI Ryszard | Dzierzgoń | 5 km | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono on-line | ||||
17 | Majewski Wojciech | Dzierzgon | 5 km | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono on-line | ||||
Decathlon Przymorze | |||||||||
18 | Lisiecki Jakub | Gdańsk | 5 km | Decathlon Przymorze | opłacono on-line | ||||
19 | Kowalski Szymon | Gdańsk | 5 km | Decathlon Przymorze | opłacono on-line | ||||
20 | Kwiatkowska Wiktoria | Franciszkowo Dolne | 5 km | Decathlon Przymorze | opłacono on-line | ||||
EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ | |||||||||
21 | Kawski Bartłomiej | Kisielice | 5 km | EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ | opłacono on-line | ||||
Eaton Running Team/Biegajacy Tczew | |||||||||
22 | Rekowski Kazimierz | Tczew | 5 km | Eaton Running Team/Biegajacy Tczew | opłacono on-line | ||||
Elektonicznezapisy.pl Team | |||||||||
23 | Sepetowska Kinga | Chwaszczyno | 5 km | Elektonicznezapisy.pl Team | |||||
Fighting Runners | |||||||||
24 | KURAJk MARIAN | RAKOWIEC | 5 km - mieszkańcy miasta i gminy Gniew | Fighting Runners | opłacono on-line | ||||
25 | KURAJK EWA | RAKOWIEC | 5 km - mieszkańcy miasta i gminy Gniew | Fighting Runners | opłacono on-line | ||||
Flex Runners | |||||||||
26 | Żmijewska Brygida | Tczew | 5 km | Flex Runners | opłacono | ||||
27 | Betker Rafał | Gniew | 5 km - mieszkańcy miasta i gminy Gniew | Flex Runners | opłacono | ||||
28 | Jędraszewski Łukasz | Tczew | 5 km | Flex Runners | opłacono | ||||
29 | Kruk Agnieszka | Szymankowo | 5 km | Flex Runners | opłacono | ||||
30 | Zdanowicz Wioleta | Starogard Gdanski | 5 km | Flex Runners | opłacono | ||||
31 | Trzciński Krzysztof | Tczew | 5 km | Flex Runners | opłacono | ||||
32 | Eggert Piotr | Kwidzyn | 5 km | Flex Runners | opłacono | ||||
33 | Mroczkowski Tomasz | Malbork | 5 km | Flex Runners | opłacono | ||||
34 | Fryszka Błażej | Tczew | 5 km | Flex Runners | opłacono | ||||
35 | TROCHOWSKA Anna | TCZEW | 5 km | Flex Runners | opłacono | ||||
36 | Maciejewski Paweł | Tczew | 5 km | Flex Runners | opłacono | ||||
37 | Zaremba Marcin | Tczew | 5 km | Flex Runners | opłacono | ||||
38 | Dubiel Piotr | Gniszewo | 5 km | Flex Runners | opłacono | ||||
39 | Szczyglak Mariusz | Tczew | 5 km | Flex Runners | opłacono | ||||
Flex Runners | |||||||||
40 | Adamczyk Marek | Gręblin | 5 km | Flex Runners | opłacono | ||||
41 | Chyb Radosław | Gdynia | 5 km | Flex Runners | opłacono | ||||
42 | Czoske Aneta | Tczew | 5 km | Flex Runners | opłacono | ||||
43 | Kiedrowski Grzegorz | Pogódki | 5 km | Flex Runners | opłacono | ||||
GNIEW | |||||||||
44 | Rejmanowski Ryszard | GNIEW | 5 km - mieszkańcy miasta i gminy Gniew | GNIEW | opłacono on-line | ||||
GOIA | |||||||||
45 | Wódkowski Krzysztof | Szpęgawsk | 5 km | GOIA | opłacono on-line | ||||
Gmina Elblag-Elektromet | |||||||||
46 | Olejarczyk Piotr | Elbląg | 5 km | Gmina Elblag-Elektromet | opłacono on-line | ||||
Gmina Gardeja Biega | |||||||||
47 | Bartosiak Ryszard | Gardeja | 5 km | Gmina Gardeja Biega | |||||
Grupa Biegowa 65 | |||||||||
48 | Nawrocki Dariusz | Gdańsk | 5 km | Grupa Biegowa 65 | opłacono on-line | ||||
Ideal Parapety | |||||||||
49 | Dyro Rafał | Tymawa | 5 km - mieszkańcy miasta i gminy Gniew | Ideal Parapety | opłacono on-line | ||||
Iron Team | |||||||||
50 | Megger Piotr | Trąbki Wielkie | 5 km | Iron Team | |||||
KOCHANKI TEAM | |||||||||
51 | Gruchała Daniel | Starogard Gdański | 5 km | KOCHANKI TEAM | opłacono on-line | ||||
52 | Slisewski Tomasz | Starogard Gdański | 5 km | KOCHANKI TEAM | opłacono on-line | ||||
KP Keramzyt | |||||||||
53 | Czarnecki Maciej | Gniew | 5 km - mieszkańcy miasta i gminy Gniew | KP Keramzyt | opłacono on-line | ||||
54 | Bąkowski Michał | Gniew | 5 km - mieszkańcy miasta i gminy Gniew | KP Keramzyt | opłacono on-line | ||||
KS GP "SPRINT" KULICE | |||||||||
55 | Boschke Magdalena | Pelplin | 5 km | KS GP "SPRINT" KULICE | opłacono on-line | ||||
KS Sokół Zblewo | |||||||||
56 | Ossowska Ewa | Zblewo | 5 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line | ||||
57 | Żardecki Dawid | Starogard Gdański | 5 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line | ||||
58 | Grabowski Marcin | Wda | 5 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line | ||||
59 | Loose Dariusz | Wda | 5 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line | ||||
60 | Loose Anna | Wda | 5 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line | ||||
61 | Grzonka Kamila | Bytonia | 5 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line | ||||
Kierowcy Ciężarówek | |||||||||
62 | Kaiser Krzysztof | Gniew | 5 km - mieszkańcy miasta i gminy Gniew | Kierowcy Ciężarówek | opłacono on-line | ||||
Klub Aktywnego Pelpliniaka | |||||||||
63 | Waśniewski Edward | Pelplin | 5 km | Klub Aktywnego Pelpliniaka | opłacono on-line | ||||
64 | Waśniewski Edward | Pelplin | 5 km | Klub Aktywnego Pelpliniaka | opłacono on-line | ||||
Klub Kociewiak Tczew | |||||||||
65 | Różycki Ryszard | Tczew | 5 km | Klub Kociewiak Tczew | |||||
Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | |||||||||
66 | Frątczak Łukasz | Pelplin | 5 km | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | opłacono on-line | ||||
Kociewski Klub Biegacza | |||||||||
67 | KOLINSKI MATEUSZ | KALISKA | 5 km | Kociewski Klub Biegacza | opłacono on-line | ||||
Kujawscy Runners | |||||||||
68 | Lang Paweł | Gdańsk | 5 km | Kujawscy Runners | opłacono on-line | ||||
Kwidzyn Biega | |||||||||
69 | OLSZEWSKI ŁUKASZ | Kwidzyn | 5 km | Kwidzyn Biega | |||||
70 | Stelmach Dariusz | Kwidzyn | 5 km | Kwidzyn Biega | opłacono on-line | ||||
LANG TEAM ŻABIANKA | |||||||||
71 | LANG Marcin | Gdynia | 5 km | LANG TEAM ŻABIANKA | opłacono on-line | ||||
LKS Zantyr Sztum | |||||||||
72 | Drzycimska Małgorzata | Gdańsk | 5 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line | ||||
LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | |||||||||
73 | Kłos Klaudiusz | Skórcz | 5 km | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | opłacono on-line | ||||
74 | Boczek Dagmara | Nowe | 5 km | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | opłacono on-line | ||||
75 | Szyplewski Bartosz | Nowe | 5 km | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | opłacono on-line | ||||
MM Kwidzyn Team | |||||||||
76 | Kosiorowski Andrzej | Kwidzyn | 5 km | MM Kwidzyn Team | opłacono on-line | ||||
Mama Biega | |||||||||
77 | Majer Justyna | Malbork | 5 km | Mama Biega | opłacono on-line | ||||
78 | Reksyn Małgorzata | Tczew | 5 km - mieszkańcy miasta i gminy Gniew | Mama Biega | opłacono on-line | ||||
MaratonyPolskie.PL TEAM | |||||||||
79 | Lenkiewicz Ryszard | Gdańsk | 5 km | MaratonyPolskie.PL TEAM | opłacono on-line | ||||
80 | Witt Grażyna | Sopot | 5 km | MaratonyPolskie.PL TEAM | opłacono | ||||
Mkrawczynska Team | |||||||||
81 | Chronowski Waldemar | Gdańsk | 5 km | Mkrawczynska Team | opłacono on-line | ||||
Morsy Zblewo | |||||||||
82 | Sabiniarz Modest | Pinczyn | 5 km | Morsy Zblewo | opłacono on-line | ||||
83 | Stencel Tomasz | Pinczyn | 5 km | Morsy Zblewo | |||||
Nie Marnuj Tlenu | |||||||||
84 | Kik Andrzej | Gdańsk | 5 km | Nie Marnuj Tlenu | opłacono on-line | ||||
OSP POGRODZIE | |||||||||
85 | Ślęzak Adam | Elbląg | 5 km | OSP POGRODZIE | opłacono on-line | ||||
Ostróda Runners | |||||||||
86 | Cichowska Joanna | Ostróda | 5 km | Ostróda Runners | opłacono on-line | ||||
PACKMAN TEAM | |||||||||
87 | Rogiewicz Andrzej | Grudziądz | 5 km | PACKMAN TEAM | |||||
Piękny | |||||||||
88 | Lenkiewicz Andrzej | Bądki | 5 km | Piękny | opłacono on-line | ||||
Pruszcz biega | |||||||||
89 | Robaczewski Tomasz | Pruszcz Gdański | 5 km | Pruszcz biega | opłacono on-line | ||||
RulińskiRunningTeam | |||||||||
90 | Szachta Marta | Skórcz | 5 km | RulińskiRunningTeam | opłacono on-line | ||||
91 | Hinz Adam | Gniew | 5 km - mieszkańcy miasta i gminy Gniew | RulińskiRunningTeam | opłacono on-line | ||||
S...K...S... | |||||||||
92 | Witt Henryk | Sopot | 5 km | S...K...S... | opłacono | ||||
SKL/FILIPPIDES BBL STAROGARD GD | |||||||||
93 | Bielińska Barbara | Starogard Gdański | 5 km | SKL/FILIPPIDES BBL STAROGARD GD | opłacono on-line | ||||
SKL Filippides | |||||||||
94 | Mikołajczyk Wojciech | Starogard Gdański | 5 km | SKL Filippides | opłacono on-line | ||||
SPRINT S.A./KUJAWSCY RUNNERS | |||||||||
95 | Jakubowski Marek | Pszczółki | 5 km | SPRINT S.A./KUJAWSCY RUNNERS | opłacono on-line | ||||
Sambor Tczew | |||||||||
96 | Sosnowski Wiesław | Gniszewo | 5 km | Sambor Tczew | opłacono on-line | ||||
Start Team Wąbrzeźno | |||||||||
97 | Szczepański Mateusz | Szembruk | 5 km | Start Team Wąbrzeźno | opłacono on-line | ||||
98 | Kopczyński Piotr | Lipinki | 5 km | Start Team Wąbrzeźno | opłacono on-line | ||||
Strefa Kobiet Kwidzyn | |||||||||
99 | Rosiak Paulina | Kwidzyn | 5 km | Strefa Kobiet Kwidzyn | opłacono on-line | ||||
Team MX Skórcz | |||||||||
100 | Firyn-Bogalecka Barnadeta | Osiek | 5 km | Team MX Skórcz | opłacono on-line | ||||
Team MX Skórcz | |||||||||
101 | Legaszewski Roman | Skórcz | 5 km | Team MX Skórcz | |||||
Team Tapflo | |||||||||
102 | Gostomski Piotr | tczew | 5 km | Team Tapflo | opłacono on-line | ||||
103 | Grundman Dariusz | Tczew | 5 km | Team Tapflo | opłacono on-line | ||||
104 | Kocerba Mateusz | Tczew | 5 km | Team Tapflo | opłacono on-line | ||||
105 | Kocerba Weronika | Tczew | 5 km | Team Tapflo | opłacono on-line | ||||
106 | Pałkowska Agnieszka | Swarożyn | 5 km | Team Tapflo | opłacono on-line | ||||
107 | Kaczmar Błażej | Tczew | 5 km | Team Tapflo | opłacono on-line | ||||
108 | Żurawski Mariusz | Tczew | 5 km | Team Tapflo | opłacono on-line | ||||
109 | Steinka Mateusz | Tczew | 5 km | Team Tapflo | opłacono on-line | ||||
110 | Kordunowski Tomasz | Jeleń | 5 km - mieszkańcy miasta i gminy Gniew | Team Tapflo | opłacono on-line | ||||
Traktor team gmina Kwidzyn | |||||||||
111 | Tumiłowicz Jerzy | Licze | 5 km | Traktor team gmina Kwidzyn | |||||
Unique Hair Team Wejherowo | |||||||||
112 | miszke patryk | Wejherowo | 5 km | Unique Hair Team Wejherowo | |||||
Veolia Północ | |||||||||
113 | Kaszubowski Zenon | Malbork | 5 km | Veolia Północ | opłacono | ||||
WYBIEGANE Semlin | |||||||||
114 | Adamczyk Artur | Semlin | 5 km | WYBIEGANE Semlin | |||||
Ziaja | |||||||||
115 | Wnuk Damian | Wielki Klincz | 5 km | Ziaja | opłacono on-line | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
116 | Laskowski Janusz | Rajkowy | 5 km | opłacono on-line | |||||
117 | Knot Sławomir | Gniew | 5 km - mieszkańcy miasta i gminy Gniew | opłacono on-line | |||||
118 | Brzóska Krzysztof | Nowe | 5 km | opłacono on-line | |||||
119 | Zakrzewski Jakub | Starogard Gdański | 5 km | opłacono on-line | |||||
120 | Góralski Marcin | Gdynia | 5 km | opłacono on-line | |||||
121 | Dulkiewicz Zdzisław | kwidzyn | 5 km | opłacono on-line | |||||
122 | Sakhnik Dmytro | Gniew | 5 km - mieszkańcy miasta i gminy Gniew | opłacono on-line | |||||
123 | Szulc Monika | tczew | 5 km | opłacono on-line | |||||
124 | Szyplewska Agata | Nowe | 5 km | opłacono on-line | |||||
125 | Szamocki Dominik | Śliwice | 5 km | opłacono on-line | |||||
126 | Zarębski Tymoteusz | Gniew | 5 km - mieszkańcy miasta i gminy Gniew | opłacono on-line | |||||
127 | Kłos Szymon | Zblewo | 5 km | opłacono on-line | |||||
128 | Kłos Łukasz | Zblewo | 5 km | opłacono on-line | |||||
129 | Gapski Zbigniew | Starogard Gd. | 5 km | opłacono on-line | |||||
130 | Byczyńska Barbara | Starogard Gdański | 5 km | opłacono on-line | |||||
131 | Wisniewski Milosz | Nicponia | 5 km - mieszkańcy miasta i gminy Gniew | opłacono on-line | |||||
132 | Gawkowski Piotr | Starogard Gdański | 5 km | opłacono on-line | |||||
133 | Maliszewska Marianna | Elbląg | 5 km | opłacono on-line | |||||
134 | Wisniewski Wieslaw | Nicponia | 5 km - mieszkańcy miasta i gminy Gniew | opłacono on-line | |||||
135 | GUZ Robert | Tczew | 5 km | opłacono on-line | |||||
136 | Marszałek Marian | Starogard Gd. | 5 km | opłacono on-line | |||||
137 | Korynt Wiktoria | Gniew | 5 km - mieszkańcy miasta i gminy Gniew | opłacono on-line | |||||
138 | Jeske Jakub | Gniew | 5 km - mieszkańcy miasta i gminy Gniew | opłacono on-line | |||||
139 | Ziobro Joanna | Grudziądz | 5 km | ||||||
140 | SZUBERT KATARZYNA | SIWIAŁKA | 5 km | opłacono on-line | |||||
141 | Chęciński Leszek | Jeleń | 5 km - mieszkańcy miasta i gminy Gniew | ||||||
142 | Czapiewski Przemysław | Kopytkowo | 5 km | opłacono on-line | |||||
143 | Korjat Bartek | Gdynia | 5 km | opłacono on-line | |||||
144 | Kruszczyńska Marta | Gdynia | 5 km | opłacono on-line | |||||
145 | Domke Patrycja | Starogard Gdański | 5 km | opłacono on-line | |||||
146 | Dejna Sylwia | Tczew | 5 km | opłacono on-line | |||||
147 | Wiczynska Marta | Aniołowo | 5 km | opłacono on-line | |||||
148 | Gapa-Jakubowska Anna | Pszczółki | 5 km | opłacono on-line | |||||
149 | Chojnacki Krzysztof | Pelplin | 5 km | opłacono on-line | |||||
150 | Chojnacka Jolanta | Pelplin | 5 km | opłacono on-line | |||||
151 | Rumkowski Piotr | Gdynia | 5 km | opłacono on-line | |||||
152 | Golombek Piotr | Grudziądz | 5 km | opłacono on-line | |||||
153 | Frątczak Wioleta | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | |||||
154 | Wiczyńska Alicja | Aniołowo | 5 km | opłacono on-line | |||||
155 | Wiczyński Krzysztof | Aniołowo | 5 km | opłacono on-line | |||||
156 | Dabrowski Krzysztof Dabrowski | Gdansk | 5 km | opłacono on-line | |||||
157 | Bieliński Krzysztof | Starogard Gdański | 5 km | opłacono on-line | |||||
158 | Osiecki Grzegorz | 14-220 Kisielice | 5 km | opłacono on-line | |||||
159 | Sieniek Krzysztof | Licze | 5 km | ||||||
160 | Dahm Beata | Tymawa | 5 km - mieszkańcy miasta i gminy Gniew | ||||||
161 | Ruchlewicz Urszula | Sztum | 5 km | opłacono on-line | |||||
162 | Turowicz Krzysztof | KWIDZYN | 5 km | opłacono on-line | |||||
163 | Mokwiński Czesław | Pelplin | 5 km | opłacono on-line | |||||
164 | Kwiatkowski Wiesław | Franciszkowo Dolne | 5 km | opłacono on-line | |||||
165 | Pobłocki Henryk | Sopot | 5 km | opłacono on-line | |||||
166 | Lenkiewicz Tomasz | Mątowy Wielkie | 5 km | opłacono on-line | |||||
167 | Sławiński Jarosław | Kolonia Ostrowicka | 5 km - mieszkańcy miasta i gminy Gniew | opłacono on-line | |||||
168 | Młyński Zbigniew | Kokoszkowy | 5 km | opłacono on-line | |||||
169 | Wesołowski Dawid | Pruszcz Gdański | 5 km | opłacono on-line | |||||
170 | Jarosz Mateusz | Pelplin | 5 km | opłacono on-line | |||||
171 | Łukaszewicz Barbara | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | |||||
172 | Skosolas Agnieszka | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | |||||
173 | Skosolas Janusz | Mosty | 5 km | opłacono on-line | |||||
174 | Patelczyk Karol | Demlin | 5 km | opłacono on-line | |||||
175 | Patelczyk Agata | Demlin | 5 km | opłacono on-line | |||||
176 | Patelczyk Sławomir | Demlin | 5 km | opłacono on-line | |||||
177 | Dering Marcin | Demlin | 5 km | opłacono on-line | |||||
178 | Biniszkiewicz Marcin | Tczew | 5 km | opłacono on-line | |||||
179 | Smoczyńska Barbara | Szprudowo | 5 km - mieszkańcy miasta i gminy Gniew | opłacono on-line | |||||
180 | Szymański Sebastian | Szprudowo | 5 km - mieszkańcy miasta i gminy Gniew | opłacono on-line | |||||
181 | Szarmach Andrzej | Pelplin | 5 km | opłacono on-line | |||||
182 | Czapiewski Stefan | Pelplin | 5 km | opłacono on-line | |||||
183 | Makowski Krzysztof | Starogard Gdański | 5 km | opłacono on-line | |||||
184 | Stefaniak Piotr | Kokoszkowy | 5 km | opłacono on-line | |||||
185 | Sotowicz Slawomir | Grudziądz | 5 km | ||||||
186 | Machlus Natalia | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | |||||
187 | Myśliwiec Artur | Pszczółki | 5 km | ||||||
188 | Nowak Arkadiusz | Szprudowo | 5 km - mieszkańcy miasta i gminy Gniew | opłacono on-line | |||||
189 | Dębski Tomasz | Kwidzyn | 5 km | ||||||
190 | CENDROWSKA WERONIKA | Chełmno | 5 km | opłacono on-line | |||||
191 | Cejrowski Oskar Cejrowski | Gniew | 5 km - mieszkańcy miasta i gminy Gniew | opłacono on-line | |||||
192 | Gesing Joanna | Chełmno | 5 km | opłacono on-line | |||||
193 | Dziedzic Andrzej | Grabówko | 5 km | opłacono on-line | |||||
194 | Janik-Nazorek Ewa | Kwidzyn | 5 km | ||||||
195 | Bombas Jacek | Grudziądz | 5 km | opłacono on-line | |||||
196 | Pliszka Julia | Świecie | 5 km | opłacono on-line | |||||
197 | Wawrzyniak Paweł | Świecie | 5 km | opłacono on-line | |||||
198 | Lasota Aleksandra | Wielkie Walichnowy | 5 km - mieszkańcy miasta i gminy Gniew | ||||||
199 | Malinowska Karolina | Gniew | 5 km - mieszkańcy miasta i gminy Gniew | opłacono on-line | |||||
200 | milkowski mariusz | gdynia | 5 km | opłacono on-line | |||||
201 | Wiatrowska Iga | Gniew | 5 km - mieszkańcy miasta i gminy Gniew | opłacono on-line | |||||
202 | Czarnecka Anita Czarnecka | Gniew | 5 km - mieszkańcy miasta i gminy Gniew | opłacono on-line | |||||
203 | spręga aurelia | starogard gdański | 5 km | opłacono on-line | |||||
204 | Pachota Paweł | Gniew | 5 km - mieszkańcy miasta i gminy Gniew | opłacono on-line | |||||
205 | Reuschel Karolina | Bochlin | 5 km | ||||||
brak | |||||||||
206 | Dorotin Wioleta | Gniew | 5 km - mieszkańcy miasta i gminy Gniew | brak | opłacono on-line | ||||
207 | Brzeziński Przemysław | Linowiec | 5 km | brak | |||||
208 | Brzezińska Sylwia | Linowiec | 5 km | brak | opłacono on-line | ||||
tRUNsformacja Gniewu | |||||||||
209 | Dorotin Mirosław | Gniew | 5 km - mieszkańcy miasta i gminy Gniew | tRUNsformacja Gniewu | opłacono on-line | ||||
210 | Połomski Jarosław | Gniew | 5 km - mieszkańcy miasta i gminy Gniew | tRUNsformacja Gniewu | opłacono on-line | ||||
211 | Górski Kamil | Gniew | 5 km - mieszkańcy miasta i gminy Gniew | tRUNsformacja Gniewu | opłacono on-line | ||||
212 | Justa Beata | Gniew | 5 km - mieszkańcy miasta i gminy Gniew | tRUNsformacja Gniewu | opłacono on-line | ||||
213 | Rezmer Beata | Gniew | 5 km - mieszkańcy miasta i gminy Gniew | tRUNsformacja Gniewu | opłacono on-line | ||||
214 | Szramka Łukasz | Gniew | 5 km - mieszkańcy miasta i gminy Gniew | tRUNsformacja Gniewu | opłacono on-line | ||||
215 | Rezmer Ryszard | Gniew | 5 km - mieszkańcy miasta i gminy Gniew | tRUNsformacja Gniewu | opłacono on-line | ||||
216 | Kujawska Małgorzata | Gniew | 5 km - mieszkańcy miasta i gminy Gniew | tRUNsformacja Gniewu | opłacono on-line | ||||
217 | Boettcher Grzegorz | Nicponia | 5 km - mieszkańcy miasta i gminy Gniew | tRUNsformacja Gniewu | opłacono on-line | ||||
218 | Rezmer Dawid | Gniew | 5 km - mieszkańcy miasta i gminy Gniew | tRUNsformacja Gniewu | opłacono on-line |
Wyświetleń: 13975