Veolia Run - 5 km biegiem po Gniewie - III edycja

5 km

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Miejscowość Klub Dystans Kat M kat Czas netto
1 197 WAŚKIEWICZ SEBASTIAN M 1 LIPNO DABROWSKI TEAM 5 km M 30-39 00:16:31.77
2 165 SZYMAŃSKI SEBASTIAN M 2 SZPRUDOWO 5 km M 20-29 00:17:00.15
3 204 GÓRALSKI MARCIN M 3 GDYNIA 5 km M 40-49 00:17:05.60
4 196 GAJDUS LEON M 4 SKÓRCZ LKS ZIEMI KOCIEWSKIEJ 5 km M 20-29 1 00:17:09.23
5 73 KŁOS KLAUDIUSZ M 5 SKÓRCZ LLKS ZIEMI KOCIEWSKIEJ SKÓRCZ 5 km M 30-39 1 00:17:17.43
6 158 SZAMOCKI DOMINIK M 6 ŚLIWICE 5 km M 40-49 1 00:17:21.71
7 151 SOSNOWSKI WIESŁAW M 7 GNISZEWO SAMBOR TCZEW 5 km M 50-59 1 00:17:24.00
8 20 CHYB RADOSŁAW M 8 GDYNIA FLEX RUNNERS 5 km M 40-49 2 00:17:27.14
9 184 WNUK DAMIAN M 9 WIELKI KLINCZ ZIAJA 5 km M 30-39 2 00:17:33.86
10 191 ŻARDECKI DAWID M 10 STAROGARD GDAŃSKI KS SOKÓŁ ZBLEWO 5 km M 30-39 3 00:17:36.09
11 62 JAKUBOWSKI MAREK M 11 PSZCZÓŁKI SPRINT S.A./KUJAWSCY RUNNERS 5 km M 40-49 3 00:17:38.88
12 160 SZCZEPAŃSKI MATEUSZ M 12 SZEMBRUK START TEAM WĄBRZEŹNO 5 km M 20-29 2 00:17:40.39
13 119 NAWROCKI DARIUSZ M 13 GDAŃSK GRUPA BIEGOWA 65 5 km M 40-49 4 00:17:53.95
14 53 GÓRSKI KAMIL M 14 GNIEW TRUNSFORMACJA GNIEWU 5 km M 30-39 4 00:17:54.27
15 59 HINZ ADAM M 15 GNIEW RULIŃSKIRUNNINGTEAM 5 km M 16-19 1 00:17:55.48
16 67 KACZMAR BŁAŻEJ M 16 TCZEW TEAM TAPFLO 5 km M 20-29 3 00:18:43.25
17 94 LANG PAWEŁ M 17 GDAŃSK KUJAWSCY RUNNERS 5 km M 30-39 5 00:18:49.65
18 171 TRZCIŃSKI KRZYSZTOF M 18 TCZEW FLEX RUNNERS 5 km M 40-49 5 00:18:54.99
19 71 KIEDROWSKI GRZEGORZ M 19 POGÓDKI FLEX RUNNERS 5 km M 40-49 6 00:18:55.00
20 92 KWIATKOWSKI WIESŁAW M 20 FRANCISZKOWO DOLNE 5 km M 50-59 2 00:19:00.03
21 98 LENKIEWICZ TOMASZ M 21 MĄTOWY WIELKIE 5 km M 30-39 6 00:19:10.96
22 162 SZRAMKA ŁUKASZ M 22 GNIEW TRUNSFORMACJA GNIEWU 5 km M 30-39 7 00:19:15.11
23 149 SŁAWIŃSKI JAROSŁAW M 23 KOLONIA OSTROWICKA 5 km M 40-49 7 00:19:15.62
24 185 WÓDKOWSKI KRZYSZTOF M 24 SZPĘGAWSK GOIA 5 km M 40-49 8 00:19:18.36
25 80 KOPCZYŃSKI PIOTR M 25 LIPINKI START TEAM WĄBRZEŹNO 5 km M 20-29 4 00:19:19.80
26 108 MAJEWSKI WOJCIECH M 26 DZIERZGON DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ 5 km M 40-49 9 00:19:22.49
27 57 GRZONKA KAMILA K 1 BYTONIA KS SOKÓŁ ZBLEWO 5 km K 30-39 00:19:29.36
28 157 SZACHTA MARTA K 2 SKÓRCZ RULIŃSKIRUNNINGTEAM 5 km K 20-29 00:19:38.63
29 129 PATELCZYK SŁAWOMIR M 27 DEMLIN 5 km M 40-49 10 00:19:40.82
30 203 ĆWIKLIŃSKI STANISŁAW M 28 ROKITKI BIEGAJĄCY TCZEW 5 km M 50-59 3 00:19:41.77
31 19 CHRONOWSKI WALDEMAR M 29 GDAŃSK MKRAWCZYNSKA TEAM 5 km M 50-59 4 00:19:47.56
32 60 HINZ WOJCIECH M 30 GNIEW DCT RUNNING TEAM 5 km M 40-49 11 00:20:02.04
33 41 DZIEDZIC ANDRZEJ M 31 GRABÓWKO 5 km M 20-29 5 00:20:05.40
34 155 STEINKA MATEUSZ M 32 TCZEW TEAM TAPFLO 5 km M 20-29 6 00:20:11.02
35 9 BOETTCHER GRZEGORZ M 33 NICPONIA TRUNSFORMACJA GNIEWU 5 km M 40-49 12 00:20:17.23
36 148 SLISEWSKI TOMASZ M 34 STAROGARD GDAŃSKI KOCHANKI TEAM 5 km M 40-49 13 00:20:19.45
37 28 CZECHANOWSKI PIOTR M 35 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 5 km M 40-49 14 00:20:23.79
38 69 KASZUBOWSKI ZENON M 36 MALBORK VEOLIA PÓŁNOC 5 km M 50-59 5 00:20:25.41
39 139 REZMER RYSZARD M 37 GNIEW TRUNSFORMACJA GNIEWU 5 km M 40-49 15 00:20:29.36
40 118 MROCZKOWSKI TOMASZ M 38 MALBORK FLEX RUNNERS 5 km M 40-49 16 00:20:30.56
41 193 ŻURAWSKI MARIUSZ M 39 TCZEW TEAM TAPFLO 5 km M 40-49 17 00:20:31.35
42 114 MIKOŁAJCZYK WOJCIECH M 40 STAROGARD GDAŃSKI SKL FILIPPIDES 5 km M 40-49 18 00:20:32.16
43 126 PAŁKOWSKA AGNIESZKA K 3 SWAROŻYN TEAM TAPFLO 5 km K 30-39 00:20:32.23
44 68 KAISER KRZYSZTOF M 41 GNIEW KIEROWCY CIĘŻARÓWEK 5 km M 40-49 19 00:20:35.53
45 32 DERING MARCIN M 42 DEMLIN 5 km M 30-39 8 00:20:43.64
46 107 MAJEWSKI RYSZARD M 43 DZIERZGOŃ DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ 5 km M 60-69 1 00:20:46.41
47 55 GRUCHAŁA DANIEL M 44 STAROGARD GDAŃSKI KOCHANKI TEAM 5 km M 30-39 9 00:20:48.37
48 187 ZAKRZEWSKI JAKUB M 45 STAROGARD GDAŃSKI 5 km M 30-39 10 00:20:58.52
49 33 DOMKE PATRYCJA K 4 STAROGARD GDAŃSKI 5 km K 30-39 1 00:21:05.91
50 46 FRYSZKA BŁAŻEJ M 46 TCZEW FLEX RUNNERS 5 km M 30-39 11 00:21:08.83
51 58 GUZ ROBERT M 47 TCZEW 5 km M 40-49 20 00:21:10.04
52 179 WICZYŃSKI KRZYSZTOF M 48 ANIOŁOWO 5 km M 50-59 6 00:21:18.66
53 82 KORJAT BARTEK M 49 GDYNIA 5 km M 30-39 12 00:21:18.74
54 113 MIESIARCZYK JANUSZ M 50 ROŻENTAL BIEGAM BO LUBIĘ PELPLIN 5 km M 30-39 13 00:21:24.63
55 13 BRZÓSKA KRZYSZTOF M 51 NOWE 5 km M 30-39 14 00:21:27.39
56 18 CHOJNACKI KRZYSZTOF M 52 PELPLIN 5 km M 50-59 7 00:21:27.52
57 156 STELMACH DARIUSZ M 53 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 5 km M 40-49 21 00:21:28.81
58 200 JASKÓLSKI RAFAŁ M 54 GNIEW QARK-BIKES 5 km M 40-49 22 00:21:38.24
59 133 POŁOMSKI JAROSŁAW M 55 GNIEW TRUNSFORMACJA GNIEWU 5 km M 60-69 2 00:21:39.51
60 93 LANG MARCIN M 56 GDYNIA LANG TEAM ŻABIANKA 5 km M 40-49 23 00:21:39.90
61 145 SAKHNIK DMYTRO M 57 GNIEW 5 km M 40-49 24 00:21:42.11
62 48 GAPSKI ZBIGNIEW M 58 STAROGARD GD. 5 km M 60-69 3 00:21:44.66
63 79 KOLINSKI MATEUSZ M 59 KALISKA KOCIEWSKI KLUB BIEGACZA 5 km M 40-49 25 00:21:48.62
64 16 CENDROWSKA WERONIKA K 5 CHEŁMNO 5 km K 20-29 1 00:21:52.09
65 140 ROBACZEWSKI TOMASZ M 60 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA 5 km M 50-59 8 00:21:54.59
66 34 DOROTIN MIROSŁAW M 61 GNIEW TRUNSFORMACJA GNIEWU 5 km M 40-49 26 00:21:57.91
67 75 KŁOS SZYMON M 62 ZBLEWO 5 km M 20-29 7 00:22:02.90
68 205 POKORSKI PATRYK M 63 GNIEW BAJU BAJ 5 km M 30-39 15 00:22:02.91
69 23 CZAPIEWSKI PRZEMYSŁAW M 64 KOPYTKOWO 5 km M 30-39 16 00:22:11.90
70 128 PATELCZYK KAROL M 65 DEMLIN 5 km M 16-19 2 00:22:12.82
71 202 CZARNECKI DOBROMIŁ M 66 BORKOWO 5 km M 16-19 3 00:22:13.46
72 99 LISIECKI JAKUB M 67 GDAŃSK DECATHLON PRZYMORZE 5 km M 20-29 8 00:22:14.08
73 22 CZAPIEWSKA IGA K 6 PELPLIN BIEGAM BO LUBIĘ PELPLIN 5 km K 16-19 1 00:22:15.11
74 85 KOWALSKI SZYMON M 68 GDAŃSK DECATHLON PRZYMORZE 5 km M 20-29 9 00:22:20.35
75 39 DYRO RAFAŁ M 69 TYMAWA IDEAL PARAPETY 5 km M 40-49 27 00:22:21.59
76 152 SOWIŃSKI PAWEŁ SOWIŃSKI M 70 SKÓRCZ BROKER BIEGAJ Z NAMI. 5 km M 30-39 17 00:22:21.73
77 147 SKOSOLAS JANUSZ M 71 MOSTY 5 km M 50-59 9 00:22:25.83
78 64 JESKE JAKUB M 72 GNIEW 5 km M 20-29 10 00:22:31.67
79 154 STEFANIAK PIOTR M 73 KOKOSZKOWY 5 km M 30-39 18 00:22:31.85
80 74 KŁOS ŁUKASZ M 74 ZBLEWO 5 km M 20-29 11 00:22:32.07
81 172 TUROWICZ KRZYSZTOF M 75 KWIDZYN 5 km M 20-29 12 00:22:33.23
82 180 WISNIEWSKI MILOSZ M 76 NICPONIA 5 km M 16-19 4 00:22:34.50
83 91 KWIATKOWSKA WIKTORIA K 7 FRANCISZKOWO DOLNE DECATHLON PRZYMORZE 5 km K 20-29 2 00:22:40.89
84 110 MALINOWSKA KAROLINA K 8 GNIEW 5 km K 20-29 3 00:22:43.68
85 122 ORLIKOWSKI TADEUSZ M 77 GDYNIA BIEGAJĄCA GDYNIA 5 km M 70+ 1 00:22:46.92
86 11 BOSCHKE MAGDALENA K 9 PELPLIN KS GP "SPRINT" KULICE 5 km K 30-39 2 00:23:10.64
87 8 BOCZEK DAGMARA K 10 NOWE LLKS ZIEMI KOCIEWSKIEJ SKÓRCZ 5 km K 20-29 4 00:23:17.27
88 27 CZECHANOWSKA LUCYNA K 11 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 5 km K 40-49 1 00:23:22.29
89 54 GRABOWSKI MARCIN M 78 WDA KS SOKÓŁ ZBLEWO 5 km M 40-49 28 00:23:27.22
90 81 KORDUNOWSKI TOMASZ M 79 JELEŃ TEAM TAPFLO 5 km M 30-39 19 00:23:28.28
91 186 WYSOCKI DARIUSZ M 80 TORUŃ CSWOT 5 km M 30-39 20 00:23:29.43
92 14 BYCZYŃSKA BARBARA K 12 STAROGARD GDAŃSKI 5 km K 40-49 2 00:23:35.57
93 120 NOWAK ARKADIUSZ M 81 SZPRUDOWO 5 km M 30-39 21 00:23:45.17
94 121 OLEJARCZYK PIOTR M 82 ELBLĄG GMINA ELBLAG-ELEKTROMET 5 km M 60-69 4 00:23:47.41
95 138 REZMER DAWID M 83 GNIEW TRUNSFORMACJA GNIEWU 5 km M 20-29 13 00:23:57.69
96 163 SZUBERT KATARZYNA K 13 SIWIAŁKA 5 km K 30-39 3 00:24:00.67
97 190 ZDANOWICZ WIOLETA K 14 STAROGARD GDANSKI FLEX RUNNERS 5 km K 30-39 4 00:24:02.53
98 21 CICHOWSKA JOANNA K 15 OSTRÓDA OSTRÓDA RUNNERS 5 km K 20-29 5 00:24:03.57
99 47 GAPA-JAKUBOWSKA ANNA K 16 PSZCZÓŁKI 5 km K 40-49 3 00:24:06.93
100 169 ŚLĘZAK ADAM M 84 ELBLĄG OSP POGRODZIE 5 km M 30-39 22 00:24:13.83
101 199 DAHM BEATA K 17 TYMAWA 5 km K 40-49 4 00:24:36.61
102 153 SPRĘGA AURELIA K 18 STAROGARD GDAŃSKI 5 km K 40-49 5 00:24:40.55
103 43 FIRYN-BOGALECKA BARNADETA K 19 OSIEK TEAM MX SKÓRCZ 5 km K 30-39 5 00:24:42.00
104 181 WISNIEWSKI WIESLAW M 85 NICPONIA 5 km M 50-59 10 00:24:47.69
105 201 CZARNECKI ARTUR M 86 BORKOWO 5 km M 40-49 29 00:25:05.38
106 189 ZARĘBSKI TYMOTEUSZ M 87 GNIEW 5 km M 20-29 14 00:25:05.45
107 35 DOROTIN WIOLETA K 20 GNIEW BRAK 5 km K 40-49 6 00:25:12.95
108 109 MAKOWSKI KRZYSZTOF M 88 STAROGARD GDAŃSKI 5 km M 40-49 30 00:25:15.92
109 84 KOSIOROWSKI ANDRZEJ M 89 KWIDZYN MM KWIDZYN TEAM 5 km M 50-59 11 00:25:17.61
110 168 ŚCISŁOWSKI ANDRZEJ M 90 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 5 km M 60-69 5 00:25:25.30
111 176 WIATROWSKA IGA K 21 GNIEW 5 km K 20-29 6 00:25:29.31
112 5 BIELIŃSKA BARBARA K 22 STAROGARD GDAŃSKI SKL/FILIPPIDES BBL STAROGARD GD 5 km K 40-49 7 00:25:30.97
113 124 OSSOWSKA EWA K 23 ZBLEWO KS SOKÓŁ ZBLEWO 5 km K 60-100 1 00:25:34.93
114 83 KORYNT WIKTORIA K 24 GNIEW 5 km K 20-29 7 00:25:39.54
115 101 LOOSE DARIUSZ M 91 WDA KS SOKÓŁ ZBLEWO 5 km M 40-49 31 00:25:40.64
116 130 PIEKUT ROBERT M 92 TCZEW CROSSELITE 5 km M 16-19 5 00:25:42.91
117 38 DULKIEWICZ ZDZISŁAW M 93 KWIDZYN 5 km M 50-59 12 00:25:44.82
118 206 WASILEWSKI SZYMON M 94 GNIEW 5 km M 20-29 15 00:25:46.16
119 167 SZYPLEWSKA AGATA K 25 NOWE 5 km K 16-19 2 00:25:49.76
120 1671 SZYPLEWSKI BARTOSZ M 95 NOWE LLKS ZIEMI KOCIEWSKIEJ SKÓRCZ 5 km M 20-29 16 00:25:49.76
121 182 WITT GRAŻYNA K 26 SOPOT MARATONYPOLSKIE.PL TEAM 5 km K 60-100 2 00:25:55.74
122 159 SZARMACH ANDRZEJ M 96 PELPLIN 5 km M 50-59 13 00:25:55.76
123 72 KIK ANDRZEJ M 97 GDAŃSK NIE MARNUJ TLENU 5 km M 70+ 2 00:25:57.48
124 141 ROSIAK PAULINA K 27 KWIDZYN STREFA KOBIET KWIDZYN 5 km K 30-39 6 00:25:58.31
125 173 WAŚNIEWSKI EDWARD M 98 PELPLIN KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA 5 km M 70+ 3 00:26:04.44
126 7 BINISZKIEWICZ MARCIN M 99 TCZEW 5 km M 40-49 32 00:26:06.16
127 65 JĘDRASZEWSKI ŁUKASZ M 100 TCZEW FLEX RUNNERS 5 km M 40-49 33 00:26:15.80
128 77 KOCERBA MATEUSZ M 101 TCZEW TEAM TAPFLO 5 km M 20-29 17 00:26:21.99
129 78 KOCERBA WERONIKA K 28 TCZEW TEAM TAPFLO 5 km K 20-29 8 00:26:23.68
130 127 PATELCZYK AGATA K 29 DEMLIN 5 km K 16-19 3 00:26:26.53
131 100 LOOSE ANNA K 30 WDA KS SOKÓŁ ZBLEWO 5 km K 30-39 7 00:26:30.92
132 95 LASKOWSKI JANUSZ M 102 RAJKOWY 5 km M 30-39 23 00:26:35.65
133 146 SKOSOLAS AGNIESZKA K 31 GDAŃSK 5 km K 40-49 8 00:26:37.29
134 144 SABINIARZ MODEST M 103 PINCZYN MORSY ZBLEWO 5 km M 50-59 14 00:26:43.37
135 136 REKSYN MAŁGORZATA K 32 TCZEW MAMA BIEGA 5 km K 40-49 9 00:26:44.82
136 31 DEJNA SYLWIA K 33 TCZEW 5 km K 40-49 10 00:26:48.05
137 207 ORŁOWSKI WOJCIECH M 104 GNIEW 5 km M 20-29 18 00:27:10.39
138 3 BĄKOWSKI MICHAŁ M 105 GNIEW KP KERAMZYT 5 km M 40-49 34 00:27:13.39
139 1 ABRYSZYŃSKA KAROLINA K 34 TCZEW CROSSELITE 5 km K 30-39 8 00:27:17.19
140 42 EGGERT PIOTR M 106 KWIDZYN FLEX RUNNERS 5 km M 40-49 35 00:27:18.49
141 37 DUBIEL PIOTR M 107 GNISZEWO FLEX RUNNERS 5 km M 40-49 36 00:27:20.61
142 105 MACIEJEWSKI PAWEŁ M 108 TCZEW FLEX RUNNERS 5 km M 30-39 24 00:27:21.03
143 4 BETKER RAFAŁ M 109 GNIEW FLEX RUNNERS 5 km M 40-49 37 00:27:21.63
144 106 MAJER JUSTYNA K 35 MALBORK MAMA BIEGA 5 km K 30-39 9 00:27:27.75
145 2 ADAMCZYK MAREK M 110 GRĘBLIN FLEX RUNNERS 5 km M 40-49 38 00:27:38.16
146 198 NICIEJEWSKA MAŁGORZATA K 36 GNIEW 5 km K 20-29 9 00:27:46.94
147 50 GESING JOANNA K 37 CHEŁMNO 5 km K 30-39 10 00:27:48.10
148 49 GAWKOWSKI PIOTR M 111 STAROGARD GDAŃSKI 5 km M 20-29 19 00:27:50.31
149 6 BIELIŃSKI KRZYSZTOF M 112 STAROGARD GDAŃSKI 5 km M 40-49 39 00:27:50.88
150 104 MACHLUS NATALIA K 38 GDAŃSK 5 km K 20-29 10 00:28:12.44
151 192 ŻMIJEWSKA BRYGIDA K 39 TCZEW FLEX RUNNERS 5 km K 40-49 11 00:28:26.63
152 137 REZMER BEATA K 40 GNIEW TRUNSFORMACJA GNIEWU 5 km K 40-49 12 00:28:27.60
153 125 PACHOTA PAWEŁ M 113 GNIEW 5 km M 30-39 25 00:28:41.76
154 142 RUCHLEWICZ URSZULA K 41 SZTUM 5 km K 50-59 1 00:28:54.33
155 164 SZULC MONIKA K 42 TCZEW 5 km K 40-49 13 00:29:05.45
156 96 LENKIEWICZ ANDRZEJ M 114 BĄDKI PIĘKNY 5 km M 60-69 6 00:29:26.76
157 195 SOBIERAJSKI MARCIN M 115 GNIEW XGW 5 km M 30-39 26 00:29:27.15
158 63 JAROSZ MATEUSZ M 116 PELPLIN 5 km M 20-29 20 00:29:27.82
159 135 REKOWSKI KAZIMIERZ M 117 TCZEW EATON RUNNING TEAM/BIEGAJACY TCZEW 5 km M 60-69 7 00:29:27.89
160 87 KRUSZCZYŃSKA MARTA K 43 GDYNIA 5 km K 30-39 11 00:29:29.69
161 134 REJMANOWSKI RYSZARD M 118 GNIEW GNIEW 5 km M 70+ 4 00:29:34.09
162 170 TROCHOWSKA ANNA K 44 TCZEW FLEX RUNNERS 5 km K 40-49 14 00:29:41.28
163 194 KACZMAREK WERONIKA K 45 GDAŃSK 5 km K 16-19 4 00:29:54.80
164 111 MALISZEWSKA MARIANNA K 46 ELBLĄG 5 km K 50-59 2 00:29:56.60
165 70 KAWSKI BARTŁOMIEJ M 119 KISIELICE EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ 5 km M 50-59 15 00:30:10.59
166 102 ŁUKASZEWICZ BARBARA K 47 GDAŃSK 5 km K 50-59 3 00:30:17.01
167 40 DYWELSKI MIROSŁAW M 120 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 5 km M 60-69 8 00:30:22.94
168 174 WAWRZYNIAK PAWEŁ M 121 ŚWIECIE 5 km M 30-39 27 00:30:34.38
169 131 PLISZKA JULIA K 48 ŚWIECIE 5 km K 30-39 12 00:30:36.32
170 66 JUSTA BEATA K 49 GNIEW TRUNSFORMACJA GNIEWU 5 km K 50-59 4 00:30:38.32
171 97 LENKIEWICZ RYSZARD M 122 GDAŃSK MARATONYPOLSKIE.PL TEAM 5 km M 60-69 9 00:30:55.91
172 88 KUJAWSKA MAŁGORZATA K 50 GNIEW TRUNSFORMACJA GNIEWU 5 km K 50-59 5 00:31:00.76
173 24 CZAPIEWSKI STEFAN M 123 PELPLIN 5 km M 70+ 5 00:31:11.66
174 116 MŁYŃSKI ZBIGNIEW M 124 KOKOSZKOWY 5 km M 70+ 6 00:31:19.16
175 178 WICZYŃSKA ALICJA K 51 ANIOŁOWO 5 km K 20-29 11 00:31:53.80
176 150 SMOCZYŃSKA BARBARA K 52 SZPRUDOWO 5 km K 30-39 13 00:32:05.48
177 29 CZOSKE ANETA K 53 TCZEW FLEX RUNNERS 5 km K 30-39 14 00:32:06.30
178 175 WESOŁOWSKI DAWID M 125 PRUSZCZ GDAŃSKI 5 km M 30-39 28 00:32:06.71
179 51 GOLOMBEK PIOTR M 126 GRUDZIĄDZ 5 km M 50-59 16 00:32:50.70
180 90 KURAJK MARIAN M 127 RAKOWIEC FIGHTING RUNNERS 5 km M 60-69 10 00:34:27.35
181 117 MOKWIŃSKI CZESŁAW M 128 PELPLIN 5 km M 60-69 11 00:35:14.54
182 56 GRUNDMAN DARIUSZ M 129 TCZEW TEAM TAPFLO 5 km M 30-39 29 00:35:58.91
183 115 MILKOWSKI MARIUSZ M 130 GDYNIA 5 km M 50-59 17 00:37:49.96
184 17 CHOJNACKA JOLANTA K 54 PELPLIN 5 km K 50-59 6 00:38:32.79
185 89 KURAJK EWA K 55 RAKOWIEC FIGHTING RUNNERS 5 km K 60-100 3 00:39:59.80
186 183 WITT HENRYK M 131 SOPOT S...K...S... 5 km M 70+ 7 00:40:38.57
187 52 GOSTOMSKI PIOTR M 132 TCZEW TEAM TAPFLO 5 km M 40-49 40 00:40:46.06

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ