Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sławski Krzysztof | Bytów | Polska | Bieg 10km | opłacono BM | |
2 | Maret Robert | Piła | Polska | Bieg 10km | Lokator Nieruchomości Piła | |
3 | Kuźniacki Jacek | Piła | Polska | Bieg 10km | LOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁA | |
4 | PIECHOWSKI KRZYSZTOF | Piła | Polska | Bieg 10km | Lokator Nieruchomości Piła | opłacono BM |
5 | Białczyk Mariusz | Piła | Polska | Bieg 10km | Lokator Nieruchomości Piła | opłacono BM |
6 | Nowicki Bartosz | Konin | Polska | Bieg 10km | opłacono BM | |
7 | Walczak Paweł | Koszalin | Polska | Bieg 10km | ||
8 | CIASTOŃ TOMASZ | CZAPLINEK | Polska | Bieg 10km | ORSKOV FOODS TEAM | opłacono BM |
9 | Błaszczyk Piotr | Polne | Polska | Bieg 10km | opłacono BM | |
10 | Lenartowicz Stanisław | Stara Łubianka | Polska | Bieg 10km | opłacono BM | |
11 | Dubiela Beata | Skórcz | Polska | Bieg 10km | opłacono BM | |
12 | Raszeja Jerzy | Kranek | Polska | Bieg 10km | opłacono BM | |
13 | Bodnar Anna | Wyczechy | Polska | Bieg 10km | Biegusy | opłacono BM |
14 | Wersocki Artur | Koszalin | Polska | Bieg 10km | opłacono BM | |
15 | Kalinowski Juliusz | Lubichowo | Polska | Bieg 10km | Tri Starogard Gdański | opłacono BM |
16 | Skoczylas Bożena | Okonek | Polska | Bieg 10km | Czarne Biega -Biegam Bo Lubię | opłacono BM |
17 | Rudnik Tomasz | Miastko | Polska | Bieg 10km | opłacono BM | |
18 | Wiliński Marek | Świdwin | Polska | Bieg 10km | trenuje bo dobrze się z tym czuje | |
19 | Wałdoch Ryszard | Barchnowy | Polska | Bieg 10km | KGP | opłacono BM |
20 | Czerniawski Maciej | Czarne | Polska | Bieg 10km | opłacono BM | |
21 | Depka Pradzinski Stanislaw | Chojnice | Polska | Bieg 10km | Florian | opłacono BM |
22 | Lewandowski Bartłomiej | Wyrzysk | Polska | Bieg 10km | KLUB BIEGOWY TSK ORZEŁ OSIEK | opłacono BM |
23 | Baranowski Ryszard | Szczecinek | Polska | Bieg 10km | opłacono BM | |
24 | Lesyk Rafał | Parsęcko | Polska | Bieg 10km | opłacono BM | |
25 | GÓRNOWICZ Andrzej | Brzeźno | Polska | Bieg 10km | Florian Chojnice | opłacono BM |
26 | Fiałkowski Krzysztof | Wałcz | Polska | Bieg 10km | WT Wałcz | opłacono BM |
27 | Chmielewski Tomasz | Barwice | Polska | Bieg 10km | Iron Team | opłacono BM |
28 | Krukowska Magdalena | Drzonowo | Polska | Bieg 10km | 12BZ | opłacono BM |
29 | Majkowski Tomasz | Skórcz | Polska | Bieg 10km | Aktywni Kociewiacy | opłacono BM |
30 | Waliński Jarosław | Starogard - Gdański | Polska | Bieg 10km | Stowarzyszenie Prawy Starogard | opłacono |
31 | stasiukiewicz rafal | Gdynia | Polska | Bieg 10km | 7 Pomorska Obrona Wojsk Terytorialnych | |
32 | Toporek Rafał | Przodkowo | Polska | Bieg 10km | Polipack Team GWE | |
33 | Kolanowski Jacek | Przechlewo | Polska | Bieg 10km | opłacono BM | |
34 | Gawkowski Piotr | Starogard Gdański | Polska | Bieg 10km | ||
35 | Bielińska Tatiana | Tuchola | Polska | Bieg 10km | opłacono | |
36 | Nocek Paweł | Szczecinek | Polska | Bieg 10km | ||
37 | Legawiec Łukasz | Starogard Gdański | Polska | Bieg 10km | opłacono BM | |
38 | Eckert Zbigniew | Szczecinek | Polska | Bieg 10km | Gladiator Szczecinek | opłacono BM |
39 | Reimus Maciej | Skórcz | Polska | Bieg 10km | Aktywni Kociewiacy | opłacono BM |
40 | Suchanowski Zygmunt | Lotyń | Polska | Bieg 10km | Respect lotyń | opłacono |
41 | Modzelewska Wiola | Brodnica | Polska | Bieg 10km | ||
42 | Modzelewski Paweł | CZARNE | Polska | Bieg 10km | ||
43 | Nering Jacek | Tuchola | Polska | Bieg 10km | Polacy biegają w UK | opłacono BM |
44 | Marszałkowski Radosław | Czarne | Polska | Bieg 10km | opłacono | |
45 | Jankowski Mariusz | Szczecinek | Polska | Bieg 10km | Team Biegowy Szczecinek | opłacono BM |
46 | Zaworski Mateusz | Starogard Gdanski | Polska | Bieg 10km | Gazeta Polska Starogard Gdański | opłacono |
47 | Kucharczyk Sebastian | Starogard Gdański | Polska | Bieg 10km | Gazeta Polska Starogard Gdański | |
48 | Ślęzak Adam | Elbląg | Polska | Bieg 10km | OSP POGRODZIE |
Wyświetleń: 5701