Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18 WOG | |||||||||
1 | KLEIN KRZYSZTOF | HEL | Bieg 10km | 18 WOG | opłacono on-line | ||||
Akademia Biegowa Kartuzy | |||||||||
2 | Serkowska Anna | Kartuzy | Bieg 10km | Akademia Biegowa Kartuzy | opłacono | ||||
Aktywni Kociewiacy | |||||||||
3 | Reimus Maciej | Skórcz | Bieg 10km | Aktywni Kociewiacy | opłacono on-line | ||||
4 | Majkowski Tomasz | Skórcz | Bieg 10km | Aktywni Kociewiacy | opłacono on-line | ||||
Chylońskie Dziki Gdynia | |||||||||
5 | Krużycka Żaneta | Gdynia | Bieg 10km | Chylońskie Dziki Gdynia | |||||
Florian Chojnice | |||||||||
6 | GÓRNOWICZ Andrzej | Chojnice | Bieg 10km | Florian Chojnice | |||||
Gazeta Polska Starogard Gdański | |||||||||
7 | Zaworski Mateusz | Starogard Gdanski | Bieg 10km | Gazeta Polska Starogard Gdański | |||||
Helskie Morsy | |||||||||
8 | Słupek Jacek | Hel | Bieg 10km | Helskie Morsy | |||||
LKS Błękitni Żeglce | |||||||||
9 | Karczewski Grzegorz | Hel | Bieg 10km | LKS Błękitni Żeglce | opłacono on-line | ||||
MRC | |||||||||
10 | Ogonowski Michał | Gdynia | Bieg 10km | MRC | opłacono on-line | ||||
OSP POGRODZIE | |||||||||
11 | Ślęzak Adam | Elbląg | Bieg 10km | OSP POGRODZIE | |||||
RCI Gdynia/WT Lębork | |||||||||
12 | Sałabon Grzegorz | Lębork | Bieg 10km | RCI Gdynia/WT Lębork | |||||
ST Runners | |||||||||
13 | Zawaluk Marcin | Jankowo Gdańskie | Bieg 10km | ST Runners | |||||
Stowarzyszenie Prawy Starogard | |||||||||
14 | Waliński Jarosław | Starogard - Gdański | Bieg 10km | Stowarzyszenie Prawy Starogard | opłacono | ||||
The North Runners | |||||||||
15 | Kowalik Adam | Jastarnia | Bieg 10km | The North Runners | |||||
Wolf Team | |||||||||
16 | Stankiewicz Witold | Godętowo | Bieg 10km | Wolf Team | |||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
17 | Machowski Mateusz | Rzeszów | Bieg 10km | ||||||
18 | KRUŻYCKI Bartosz | Gdynia | Bieg 10km | ||||||
19 | Gawkowski Piotr | Starogard Gdański | Bieg 10km | ||||||
20 | Hirsz Sabina | Borkowo | Bieg 10km | ||||||
21 | Szmaglinski Bartosz | Hel | Bieg 10km | opłacono | |||||
22 | Świtońska Aleksandra | Gdynia | Bieg 10km | opłacono | |||||
23 | Wawrzyniak Michał | Chojnice | Bieg 10km | opłacono | |||||
24 | Sikora Anna | Bojano | Bieg 10km | opłacono | |||||
25 | rybarz artur | Brzeszcze | Bieg 10km | opłacono on-line | |||||
26 | Łuczak Mateusz | Hel | Bieg 10km | opłacono on-line | |||||
27 | Sławski Krzysztof | Bytów | Bieg 10km | opłacono | |||||
28 | milkowski mariusz | gdynia | Bieg 10km | ||||||
29 | Stromidło Jan Stromidło | Swarzewo | Bieg 10km | opłacono on-line | |||||
30 | Paczuła Urszula | Cewice | Bieg 10km | opłacono | |||||
31 | Paczuła Stanisław | Cewice | Bieg 10km | opłacono | |||||
32 | Śmigaj Mirosław | Gdynia | Bieg 10km | ||||||
33 | Kupczak Bogusława | Brzusnik | Bieg 10km | ||||||
34 | Kupczak Tadeusz | Brzuśnik | Bieg 10km | ||||||
35 | Kolasinska Monika | Warszawa | Bieg 10km | opłacono | |||||
36 | Labun Zenon | Mrzezino | Bieg 10km | opłacono on-line | |||||
37 | Król Benedykt | Werblinia | Bieg 10km | opłacono | |||||
38 | Modzelewska Wiola | Brodnica | Bieg 10km | ||||||
39 | Modzelewski Paweł | CZARNE | Bieg 10km | ||||||
40 | Kucharczyk Sebastian Kucharczyk | Starogard Gdański | Bieg 10km | ||||||
41 | Jezierski Krzysztof | Bolszewo | Bieg 10km | opłacono on-line | |||||
42 | Pacek-Jezierska Marta | Bolszewo | Bieg 10km | opłacono on-line |
Wyświetleń: 4022