Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Oreszke Jan | Karwia | Polska | BIEG GŁÓWNY | BRW KP PSP | opłacono |
2 | Mrozowski Sławomir | Rumia | Polska | BIEG GŁÓWNY | opłacono | |
3 | Koss Dominik | Władysławowo | Polska | BIEG SZKOLNY | ||
4 | Korzeniewski Michał | Władysławowo | Polska | BIEG GŁÓWNY | opłacono | |
5 | Ławniczak Julian | Rumia | Polska | BIEG SZKOLNY | SP 9 Rumia | |
6 | Ławniczak Sławomir | Rumia | Polska | BIEG GŁÓWNY | Kontener Formy | opłacono |
7 | Patok Amelia | Władysławowo | Polska | BIEG SZKOLNY | SP2 Władysławowo | |
8 | Kotewicz Laura | Władysławowo | Polska | BIEG SZKOLNY | Przedszkole | |
9 | Kotewicz Wiktor | Władysławowo | Polska | BIEG SZKOLNY | Przedszkole | |
10 | Boza Beata | Gdynia | Polska | BIEG GŁÓWNY | PADŁ NA RYJ TEAM | opłacono |
11 | Okroy Sylwester | Puck | Polska | BIEG SZKOLNY | ||
12 | Okroy Kamil | Puck | Polska | BIEG SZKOLNY | ||
13 | Labudda Katarzyna | Władysławowo | Polska | BIEG GŁÓWNY | opłacono | |
14 | Labudda Adam | Władysławowo | Polska | BIEG SZKOLNY | SP2 Władysławowo | |
15 | Labudda Zofia | Władysławowo | Polska | BIEG SZKOLNY | SP2 Władysławowo | |
16 | Labudda Matylda | Władysławowo | Polska | BIEG SZKOLNY | SP2 Władysławowo | |
17 | Patalas Angelika | Chłapowo | Polska | BIEG GŁÓWNY | Team Sarenki | opłacono |
18 | Konkel Andrzej | Władysławowo | Polska | BIEG GŁÓWNY | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono |
19 | Puzdrowski Wojciech | Gowino | Polska | BIEG SZKOLNY | ||
20 | Puzdrowski Daniel | Gowino | Polska | BIEG GŁÓWNY | opłacono | |
21 | Puzdrowski Krzysztof | Gowino | Polska | BIEG GŁÓWNY | opłacono | |
22 | Stucki Sławomir | Władysławowo | Polska | BIEG GŁÓWNY | opłacono | |
23 | Górska Sandra | Władysławowo | Polska | BIEG SZKOLNY | Szkoła podstawowa nr 2 we Władysławowie | |
24 | Stucki Oliwier | Władysławowo | Polska | BIEG SZKOLNY | Szkoła Podstawowa w Chłapowie | |
25 | Górska-Stucka Anna | Władysławowo | Polska | BIEG GŁÓWNY | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono |
26 | Chudzik Oliwia | Władysławowo | Polska | BIEG SZKOLNY | ||
27 | Chudzik Beata | Władysławowo | Polska | BIEG GŁÓWNY | opłacono | |
28 | Mach Izabela | Władysławowo | Polska | BIEG GŁÓWNY | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono |
29 | Elmanowska Zuzanna | Reda | Polska | BIEG SZKOLNY | ||
30 | Elmanowska Natalia | Reda | Polska | BIEG SZKOLNY | Sp3 Reda | |
31 | Elmanowska Joanna | Reda | Polska | BIEG SZKOLNY | Sp3 Reda | |
32 | Klebba Natalia | Łebcz | Polska | BIEG SZKOLNY | Szkoła Podstawowa Małe Morze im. KS. Jana Kaczkowskiego w Pucku | |
33 | Klebba Szymon | Łebcz | Polska | BIEG SZKOLNY | Pozytywne Przedszkole Małe Morze im. KS. Jana Kaczkowskiego w Pucku | |
34 | Mielcarek Antonina | Reda | Polska | BIEG SZKOLNY | ||
35 | Kobierzyńska Maja | Władysławowo | Polska | BIEG SZKOLNY | Biegamy Razem Władysławowo | |
36 | Kobierzyński Paweł | Władysławowo | Polska | BIEG GŁÓWNY | opłacono | |
37 | Michalska Pola | Kosakowo | Polska | BIEG SZKOLNY | GSS GDYNIA | |
38 | Grzegory Marek | Rumia | Polska | BIEG GŁÓWNY | Decathlon Rumia | opłacono |
39 | Bendyk Nikodem | Władysławowo | Polska | BIEG SZKOLNY | Przedszkole | |
40 | Janowicz Anna | Władysławowo | Polska | BIEG GŁÓWNY | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono |
41 | Makowska Izabela | Władysławowo | Polska | BIEG GŁÓWNY | opłacono | |
42 | Pawłowska Jolanta | Dębogórze | Polska | BIEG GŁÓWNY | Piwo to moje paliwo | opłacono |
43 | Bieszk Grzegorz | Dębogórze | Polska | BIEG GŁÓWNY | Piwo to moje paliwo | opłacono |
44 | Pociask Mikołaj | Rumia | Polska | BIEG SZKOLNY | ||
45 | Pociask Gustaw | Rumia | Polska | BIEG SZKOLNY | ||
46 | Pociask Witold | Rumia | Polska | BIEG SZKOLNY | RC Arka Rumia | |
47 | Puckowska - Pociask Ilona | Rumia | Polska | BIEG GŁÓWNY | Kontener Formy | opłacono |
48 | Pociask Krzysztof | Rumia | Polska | BIEG GŁÓWNY | Kontener Formy | opłacono |
49 | Kollek Anna | Władysławowo | Polska | BIEG GŁÓWNY | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono |
50 | Teska Martyna | Gdynia | Polska | BIEG SZKOLNY | Active Flow | |
51 | Teska Patrycja | Gdynia | Polska | BIEG SZKOLNY | Biegun OCR Team | |
52 | Wójcik Piotr | Gdynia | Polska | BIEG GŁÓWNY | morsik weteran | opłacono |
Wyświetleń: 4654