Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Konkel Andrzej | Władysławowo | Polska | BIEG GŁÓWNY | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono |
2 | Kobierzyński Paweł | Władysławowo | Polska | BIEG GŁÓWNY | opłacono | |
3 | Mielcarek Izabela | Reda | Polska | BIEG GŁÓWNY | ||
4 | Klebba Krzysztof | Łebcz / Puck | Polska | BIEG GŁÓWNY | Kaszëbë Łebcz | |
5 | Wójcik Piotr | Gdynia | Polska | BIEG GŁÓWNY | morsik weteran | opłacono |
6 | Chudzik Beata | Władysławowo | Polska | BIEG GŁÓWNY | opłacono | |
7 | Górska-Stucka Anna | Władysławowo | Polska | BIEG GŁÓWNY | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono |
8 | Stucki Sławomir | Władysławowo | Polska | BIEG GŁÓWNY | opłacono | |
9 | Puzdrowski Krzysztof | Gowino | Polska | BIEG GŁÓWNY | opłacono | |
10 | Puzdrowski Daniel | Gowino | Polska | BIEG GŁÓWNY | opłacono | |
11 | Mach Izabela | Władysławowo | Polska | BIEG GŁÓWNY | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono |
12 | Patalas Angelika | Chłapowo | Polska | BIEG GŁÓWNY | Team Sarenki | opłacono |
13 | Labudda Katarzyna | Władysławowo | Polska | BIEG GŁÓWNY | opłacono | |
14 | Boza Beata | Gdynia | Polska | BIEG GŁÓWNY | PADŁ NA RYJ TEAM | opłacono |
15 | Ławniczak Sławomir | Rumia | Polska | BIEG GŁÓWNY | Kontener Formy | opłacono |
16 | Korzeniewski Michał | Władysławowo | Polska | BIEG GŁÓWNY | opłacono | |
17 | Mrozowski Sławomir | Rumia | Polska | BIEG GŁÓWNY | opłacono | |
18 | Oreszke Jan | Karwia | Polska | BIEG GŁÓWNY | BRW KP PSP | opłacono |
19 | Oreszke Radosław | Karwia | Polska | BIEG GŁÓWNY | ||
20 | Brzozowski Piotr | Jastrzębia Góra | Polska | BIEG GŁÓWNY | ||
21 | Bieszk Grzegorz | Dębogórze | Polska | BIEG GŁÓWNY | Piwo to moje paliwo | opłacono |
22 | Pawłowska Jolanta | Dębogórze | Polska | BIEG GŁÓWNY | Piwo to moje paliwo | opłacono |
23 | Bollin Wiesława | Władysławowo | Polska | BIEG GŁÓWNY | ||
24 | Puckowska - Pociask Ilona | Rumia | Polska | BIEG GŁÓWNY | Kontener Formy | opłacono |
25 | Makowska Izabela | Władysławowo | Polska | BIEG GŁÓWNY | opłacono | |
26 | Janowicz Anna | Władysławowo | Polska | BIEG GŁÓWNY | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono |
27 | Witt Karolina | Bolszewo | Polska | BIEG GŁÓWNY | Ks Wejher Wejherowo | |
28 | Pociask Krzysztof | Rumia | Polska | BIEG GŁÓWNY | Kontener Formy | opłacono |
29 | Kollek Anna | Władysławowo | Polska | BIEG GŁÓWNY | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono |
30 | Grzegory Marek | Rumia | Polska | BIEG GŁÓWNY | Decathlon Rumia | opłacono |
31 | Patok Amelia | Władysławowo | Polska | BIEG SZKOLNY | SP2 Władysławowo | |
32 | Ławniczak Julian | Rumia | Polska | BIEG SZKOLNY | SP 9 Rumia | |
33 | Kotewicz Laura | Władysławowo | Polska | BIEG SZKOLNY | Przedszkole | |
34 | Koss Dominik | Władysławowo | Polska | BIEG SZKOLNY | ||
35 | Kotewicz Wiktor | Władysławowo | Polska | BIEG SZKOLNY | Przedszkole | |
36 | Teska Martyna | Gdynia | Polska | BIEG SZKOLNY | Active Flow | |
37 | Teska Patrycja | Gdynia | Polska | BIEG SZKOLNY | Biegun OCR Team | |
38 | Puzdrowski Wojciech | Gowino | Polska | BIEG SZKOLNY | ||
39 | Okroy Sylwester | Puck | Polska | BIEG SZKOLNY | ||
40 | Okroy Kamil | Puck | Polska | BIEG SZKOLNY | ||
41 | Pociask Witold | Rumia | Polska | BIEG SZKOLNY | RC Arka Rumia | |
42 | Labudda Adam | Władysławowo | Polska | BIEG SZKOLNY | SP2 Władysławowo | |
43 | Labudda Zofia | Władysławowo | Polska | BIEG SZKOLNY | SP2 Władysławowo | |
44 | Labudda Matylda | Władysławowo | Polska | BIEG SZKOLNY | SP2 Władysławowo | |
45 | Pociask Gustaw | Rumia | Polska | BIEG SZKOLNY | ||
46 | Pociask Mikołaj | Rumia | Polska | BIEG SZKOLNY | ||
47 | Michalska Pola | Kosakowo | Polska | BIEG SZKOLNY | GSS GDYNIA | |
48 | Górska Sandra | Władysławowo | Polska | BIEG SZKOLNY | Szkoła podstawowa nr 2 we Władysławowie | |
49 | Stucki Oliwier | Władysławowo | Polska | BIEG SZKOLNY | Szkoła Podstawowa w Chłapowie | |
50 | Chudzik Oliwia | Władysławowo | Polska | BIEG SZKOLNY | ||
51 | Elmanowska Zuzanna | Reda | Polska | BIEG SZKOLNY | ||
52 | Elmanowska Natalia | Reda | Polska | BIEG SZKOLNY | Sp3 Reda | |
53 | Elmanowska Joanna | Reda | Polska | BIEG SZKOLNY | Sp3 Reda | |
54 | Klebba Natalia | Łebcz | Polska | BIEG SZKOLNY | Szkoła Podstawowa Małe Morze im. KS. Jana Kaczkowskiego w Pucku | |
55 | Klebba Szymon | Łebcz | Polska | BIEG SZKOLNY | Pozytywne Przedszkole Małe Morze im. KS. Jana Kaczkowskiego w Pucku | |
56 | Bendyk Nikodem | Władysławowo | Polska | BIEG SZKOLNY | Przedszkole | |
57 | Mielcarek Antonina | Reda | Polska | BIEG SZKOLNY | ||
58 | Kobierzyńska Maja | Władysławowo | Polska | BIEG SZKOLNY | Biegamy Razem Władysławowo |
Wyświetleń: 4641