Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Elmanowska Zuzanna | Reda | Polska | BIEG SZKOLNY | ||
2 | Michalska Pola | Kosakowo | Polska | BIEG SZKOLNY | GSS GDYNIA | |
3 | Kobierzyńska Maja | Władysławowo | Polska | BIEG SZKOLNY | Biegamy Razem Władysławowo | |
4 | Okroy Kamil | Puck | Polska | BIEG SZKOLNY | ||
5 | Mielcarek Antonina | Reda | Polska | BIEG SZKOLNY | ||
6 | Klebba Szymon | Łebcz | Polska | BIEG SZKOLNY | Pozytywne Przedszkole Małe Morze im. KS. Jana Kaczkowskiego w Pucku | |
7 | Klebba Natalia | Łebcz | Polska | BIEG SZKOLNY | Szkoła Podstawowa Małe Morze im. KS. Jana Kaczkowskiego w Pucku | |
8 | Elmanowska Joanna | Reda | Polska | BIEG SZKOLNY | Sp3 Reda | |
9 | Elmanowska Natalia | Reda | Polska | BIEG SZKOLNY | Sp3 Reda | |
10 | Okroy Sylwester | Puck | Polska | BIEG SZKOLNY | ||
11 | Labudda Adam | Władysławowo | Polska | BIEG SZKOLNY | SP2 Władysławowo | |
12 | Labudda Zofia | Władysławowo | Polska | BIEG SZKOLNY | SP2 Władysławowo | |
13 | Chudzik Oliwia | Władysławowo | Polska | BIEG SZKOLNY | ||
14 | Labudda Matylda | Władysławowo | Polska | BIEG SZKOLNY | SP2 Władysławowo | |
15 | Stucki Oliwier | Władysławowo | Polska | BIEG SZKOLNY | Szkoła Podstawowa w Chłapowie | |
16 | Górska Sandra | Władysławowo | Polska | BIEG SZKOLNY | Szkoła podstawowa nr 2 we Władysławowie | |
17 | Puzdrowski Wojciech | Gowino | Polska | BIEG SZKOLNY | ||
18 | Bendyk Nikodem | Władysławowo | Polska | BIEG SZKOLNY | Przedszkole | |
19 | Teska Patrycja | Gdynia | Polska | BIEG SZKOLNY | Biegun OCR Team | |
20 | Teska Martyna | Gdynia | Polska | BIEG SZKOLNY | Active Flow | |
21 | Koss Dominik | Władysławowo | Polska | BIEG SZKOLNY | ||
22 | Pociask Witold | Rumia | Polska | BIEG SZKOLNY | RC Arka Rumia | |
23 | Pociask Gustaw | Rumia | Polska | BIEG SZKOLNY | ||
24 | Pociask Mikołaj | Rumia | Polska | BIEG SZKOLNY | ||
25 | Ławniczak Julian | Rumia | Polska | BIEG SZKOLNY | SP 9 Rumia | |
26 | Patok Amelia | Władysławowo | Polska | BIEG SZKOLNY | SP2 Władysławowo | |
27 | Kotewicz Laura | Władysławowo | Polska | BIEG SZKOLNY | Przedszkole | |
28 | Kotewicz Wiktor | Władysławowo | Polska | BIEG SZKOLNY | Przedszkole | |
29 | Ławniczak Sławomir | Rumia | Polska | BIEG GŁÓWNY | Kontener Formy | opłacono |
30 | Korzeniewski Michał | Władysławowo | Polska | BIEG GŁÓWNY | opłacono | |
31 | Labudda Katarzyna | Władysławowo | Polska | BIEG GŁÓWNY | opłacono | |
32 | Mrozowski Sławomir | Rumia | Polska | BIEG GŁÓWNY | opłacono | |
33 | Oreszke Jan | Karwia | Polska | BIEG GŁÓWNY | BRW KP PSP | opłacono |
34 | Mach Izabela | Władysławowo | Polska | BIEG GŁÓWNY | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono |
35 | Boza Beata | Gdynia | Polska | BIEG GŁÓWNY | PADŁ NA RYJ TEAM | opłacono |
36 | Patalas Angelika | Chłapowo | Polska | BIEG GŁÓWNY | Team Sarenki | opłacono |
37 | Konkel Andrzej | Władysławowo | Polska | BIEG GŁÓWNY | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono |
38 | Oreszke Radosław | Karwia | Polska | BIEG GŁÓWNY | ||
39 | Witt Karolina | Bolszewo | Polska | BIEG GŁÓWNY | Ks Wejher Wejherowo | |
40 | Brzozowski Piotr | Jastrzębia Góra | Polska | BIEG GŁÓWNY | ||
41 | Kollek Anna | Władysławowo | Polska | BIEG GŁÓWNY | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono |
42 | Pociask Krzysztof | Rumia | Polska | BIEG GŁÓWNY | Kontener Formy | opłacono |
43 | Puckowska - Pociask Ilona | Rumia | Polska | BIEG GŁÓWNY | Kontener Formy | opłacono |
44 | Bieszk Grzegorz | Dębogórze | Polska | BIEG GŁÓWNY | Piwo to moje paliwo | opłacono |
45 | Pawłowska Jolanta | Dębogórze | Polska | BIEG GŁÓWNY | Piwo to moje paliwo | opłacono |
46 | Bollin Wiesława | Władysławowo | Polska | BIEG GŁÓWNY | ||
47 | Makowska Izabela | Władysławowo | Polska | BIEG GŁÓWNY | opłacono | |
48 | Janowicz Anna | Władysławowo | Polska | BIEG GŁÓWNY | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono |
49 | Puzdrowski Daniel | Gowino | Polska | BIEG GŁÓWNY | opłacono | |
50 | Grzegory Marek | Rumia | Polska | BIEG GŁÓWNY | Decathlon Rumia | opłacono |
51 | Kobierzyński Paweł | Władysławowo | Polska | BIEG GŁÓWNY | opłacono | |
52 | Mielcarek Izabela | Reda | Polska | BIEG GŁÓWNY | ||
53 | Klebba Krzysztof | Łebcz / Puck | Polska | BIEG GŁÓWNY | Kaszëbë Łebcz | |
54 | Wójcik Piotr | Gdynia | Polska | BIEG GŁÓWNY | morsik weteran | opłacono |
55 | Chudzik Beata | Władysławowo | Polska | BIEG GŁÓWNY | opłacono | |
56 | Górska-Stucka Anna | Władysławowo | Polska | BIEG GŁÓWNY | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono |
57 | Stucki Sławomir | Władysławowo | Polska | BIEG GŁÓWNY | opłacono | |
58 | Puzdrowski Krzysztof | Gowino | Polska | BIEG GŁÓWNY | opłacono |
Wyświetleń: 4973