Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kowalska Joanna Warszawa Ultramaraton 50 km 12tri opłacono on-line
2 Jaroszewski Konrad Warszawa Mały KrwiObieg 5 km
3 Dejneko Marcin Warszawa Mały KrwiObieg 5 km - Honorowi Dawcy Krwi opłacono on-line
4 Ewak Ewa Kirsz Warszawa Duży KrwiObieg 10 km opłacono on-line
5 Bartkiewicz Rafał Otwock Mały KrwiObieg 5 km - Honorowi Dawcy Krwi opłacono on-line
6 Graczyk Mariusz Warszawa Mały KrwiObieg 5 km opłacono on-line
7 troniarz stanislaw raszyn Mały KrwiObieg Chodziarze i Nordic Walking 5 km
8 Seroczyński Arkadiusz Parzniew Duży KrwiObieg 10 km opłacono on-line
9 NASKRĘT MARIUSZ RACOT Duży KrwiObieg 10 km opłacono on-line
10 Droś Aleksander Warszawa Ultramaraton 50 km Daleko_do_mety opłacono on-line
11 Bielecki Jakub Artur Bielecki Warszawa Mały KrwiObieg 5 km opłacono on-line
12 Lipińska Joanna Kazuń Polski Mały KrwiObieg 5 km BrAMPka
13 Jaczewski Paweł Warszawa Duży KrwiObieg 10 km PKF Consult Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
14 Serwaczyński Mirosław Piaseczno Duży KrwiObieg 10 km Spartanie Dzeciom opłacono
15 BITOWSKI HUBERT JÓZEFOSŁAW Mały KrwiObieg 5 km opłacono on-line
16 Leśniewski Michał Leśniewski Warszawa Duży KrwiObieg 10 km Spartanie Dzieciom opłacono on-line
17 Pływaczewski Emilian Nadarzyn Duży KrwiObieg 10 km opłacono on-line
18 Zbieć Bożena Siedlce Mały KrwiObieg Chodziarze i Nordic Walking 5 km DARFIK TEAM opłacono on-line
19 Zbieć Janusz Siedlce Mały KrwiObieg Chodziarze i Nordic Walking 5 km - Honorowi Dawcy Krwi DARFIK TEAM opłacono on-line
20 Siwakowski Mateusz Warszawa Mały KrwiObieg 5 km - Honorowi Dawcy Krwi opłacono on-line
21 Kowalunas-Bem Olga Kraków Mały KrwiObieg 5 km LPP Team
22 Rudnik Marzena Legionowo Duży KrwiObieg 10 km Bestie OCR Legionowo opłacono on-line
23 Fijałkowska Aleksandra Legionowo Duży KrwiObieg 10 km opłacono on-line
24 Krztoń Marlena Legionowo Duży KrwiObieg 10 km Bestie OCR Legionowo opłacono on-line
25 Łoń Agnieszka Legionowo Mały KrwiObieg 5 km Bestie OCR Legionowo opłacono on-line
26 Herman Daria Warszawa Duży KrwiObieg 10 km opłacono on-line
27 Karczewski Przemysław Warszawa Mały KrwiObieg 5 km Voxcrm opłacono on-line
28 Ciborski Jakub Warszawa Ultramaraton 50 km
29 Gmaj-Dąbrowska Agata Warszawa Duży KrwiObieg 10 km opłacono on-line
30 Gańska-Karamon Monika Gańska-Karamon Warszawa Mały KrwiObieg 5 km Bemowo Biega opłacono on-line
31 Latak Michał Warszawa Mały KrwiObieg 5 km opłacono on-line
32 Kordyszewski Marek Warszawa Mały KrwiObieg 5 km opłacono on-line
33 Mikołajczyk Jakub Ząbki Duży KrwiObieg 10 km - Honorowi Dawcy Krwi opłacono on-line
34 Muciek Tomasz Warszawa Duży KrwiObieg 10 km - Honorowi Dawcy Krwi opłacono on-line
35 Gajda Paweł Gajda Warszawa Duży KrwiObieg 10 km - Honorowi Dawcy Krwi opłacono on-line
36 Zduńczak Patryk Warszawa Duży KrwiObieg 10 km Ania super biega! opłacono on-line
37 Gałęzia Grzegorz Warszawa Duży KrwiObieg 10 km Spartanie Dzieciom opłacono
38 Sykłowski Michał Sykłowski Warszawa Mały KrwiObieg 5 km Spartanie Dzieciom opłacono
39 Kaczmarek Adam Józefosław Mały KrwiObieg 5 km Maximus CNC opłacono on-line
40 Czyżewska Marta Warszawa Mały KrwiObieg 5 km - Honorowi Dawcy Krwi opłacono on-line
41 Domagała Aleksandra Dziekanów Nowy Duży KrwiObieg 10 km opłacono on-line
42 Tkaczyk Piotr Warszawa Ultramaraton 50 km Vege Runners opłacono on-line
43 Chmielewski Mariusz Chmielewski Warszawa Duży KrwiObieg 10 km - Honorowi Dawcy Krwi Dowództwo Komponentu Wojsk Obrony Cyberprzestrzeni
44 Lisiewski Tomasz Borowa Góra Mały KrwiObieg 5 km opłacono on-line
45 Bereznowska Patrycja. Wieliszew Mały KrwiObieg Chodziarze i Nordic Walking 5 km Wieliszew Heron Team Hoka Poland Team opłacono
46 Bereznowska Patrycja Wieliszew Ultramaraton 50 km Wieliszew Heron Team Hoka Poland Team opłacono
47 Gliński Paweł Warszawa Ultramaraton 50 km opłacono on-line
48 Mochtak Marek Dębe Mały KrwiObieg 5 km opłacono on-line
49 Michalski Robert Warszawa Duży KrwiObieg 10 km Zabiegany Wołomin opłacono on-line
50 Kruk Andrzej Otwock Mały KrwiObieg 5 km - Honorowi Dawcy Krwi opłacono on-line
51 Tomczak Sebastian Warszawa Duży KrwiObieg 10 km Ministerstwo Finansów opłacono
52 Bonisławski Łukasz Legionowo Ultramaraton 50 km opłacono on-line
53 Grajewski Artur Warszawa Duży KrwiObieg 10 km Spartanie Dzieciom opłacono
54 Różowicz Eliza Warszawa Duży KrwiObieg 10 km Spartanie Dzieciom opłacono
55 Spalińska Kamila Warszawa Duży KrwiObieg 10 km Spartanie Dzieciom opłacono
56 Nowara Marta Warszawa Mały KrwiObieg 5 km SHIMI opłacono on-line
57 Kucharczyk Piotr Piastów Mały KrwiObieg 5 km - Honorowi Dawcy Krwi Warszawski Uniwersytet Medyczny opłacono on-line
58 Wójcik Marzena Warszawa Mały KrwiObieg Chodziarze i Nordic Walking 5 km opłacono on-line
59 Jesionowski Marcin Warszawa Mały KrwiObieg 5 km opłacono on-line
60 Miller Kacper Leszno Mały KrwiObieg 5 km AWF WARSZAWA opłacono on-line
61 Gańko Tomasz Nowy Dwor Mazowiecki Duży KrwiObieg 10 km opłacono on-line
62 Walecki Filip Walecki Czarków Duży KrwiObieg 10 km Filip na 21-szym biegu opłacono
63 Obłąkowski Hubert Zazdrość Mały KrwiObieg Chodziarze i Nordic Walking 5 km opłacono on-line
64 Karczewski Karol Otrębusy Mały KrwiObieg 5 km opłacono
65 Smoczyńska Ewa Warszawa Mały KrwiObieg 5 km - Honorowi Dawcy Krwi opłacono
66 Zych Paweł Warszawa Mały KrwiObieg 5 km opłacono on-line
67 Zych Kinga Warszawa Mały KrwiObieg 5 km opłacono on-line
68 Włodarczyk Michał Warszawa Mały KrwiObieg 5 km SHIMI opłacono on-line
69 Łuczak Sebastian Warszawa Mały KrwiObieg 5 km SHIMI opłacono on-line
70 Nowara Dariusz Warszawa Mały KrwiObieg 5 km SHIMI opłacono on-line
71 Stekowska Ewa Warszawa Mały KrwiObieg 5 km SHIMI opłacono on-line
72 Gajdowicz Julia Warszawa Mały KrwiObieg 5 km SHIMI opłacono on-line
73 Jankowska Klaudia Warszawa Mały KrwiObieg 5 km SHIMI opłacono on-line
74 Strojek Edyta Warszawa Mały KrwiObieg 5 km SHIMI opłacono on-line
75 Topolewski Stanisław Topolewski Warszawa Mały KrwiObieg 5 km Czempion Warszawa opłacono on-line
76 Strojek Klaudia Warszawa Mały KrwiObieg 5 km SHIMI opłacono on-line
77 Dziekański Artur Warszawa Duży KrwiObieg 10 km Ministerstwo Finansów opłacono
78 Dziedziejko Roman Warszawa Mały KrwiObieg 5 km opłacono on-line
79 Roszczyk Anna Warszawa Duży KrwiObieg 10 km opłacono on-line
80 Grussy Konrad Warszawa Mały KrwiObieg 5 km opłacono on-line
81 Sidorczuk-Kumosa Dorota Warszawa Duży KrwiObieg 10 km - Honorowi Dawcy Krwi PrettyFittyTEAM opłacono on-line
82 Bany Izabela Bany Warszawa Duży KrwiObieg 10 km opłacono on-line
83 Wojciechowska Aneta WARSZAWA Mały KrwiObieg Chodziarze i Nordic Walking 5 km Ministerstwo Finansów opłacono
84 Anderson Marcin Warszawa Mały KrwiObieg 5 km - Honorowi Dawcy Krwi Rozbiegane Michałowice opłacono on-line
85 Anderson Paweł Warszawa Mały KrwiObieg 5 km - Honorowi Dawcy Krwi opłacono on-line
86 Anderson Agnieszka Warszawa Mały KrwiObieg 5 km - Honorowi Dawcy Krwi Rozbiegane Michałowice opłacono on-line
87 Kuczewska Kinga Warszawa Mały KrwiObieg 5 km - Honorowi Dawcy Krwi opłacono on-line
88 Freszel Krzysztof Warszawa Ultramaraton 50 km BOERNEROWO BIEGA opłacono on-line
89 Lech Anna Warszawa Mały KrwiObieg 5 km opłacono
90 Szałek Swietłana Warszawa Duży KrwiObieg 10 km - opłacono on-line
91 Synowiecka Agnieszka Warszawa Duży KrwiObieg 10 km opłacono on-line
92 Murzynowska - Roślik Paulina Warszawa Duży KrwiObieg 10 km opłacono on-line
93 Cygas Ewa Czarna Duży KrwiObieg 10 km Zabiegany Wołomin
94 Janiec Karol Warsaw Duży KrwiObieg 10 km MBC Team
95 Płotkowiak Patryk Warszawa Duży KrwiObieg 10 km opłacono on-line
96 Mikaszewska Wiktoria Warszawa Mały KrwiObieg 5 km Warszawski Uniwersytet Medyczny opłacono on-line
97 Gapiński Kamil Gapiński Płock Duży KrwiObieg 10 km
98 Kurowicka Monika Warszawa Mały KrwiObieg 5 km - Honorowi Dawcy Krwi opłacono on-line
99 Jarosz Wojciech Kętrzyn Duży KrwiObieg 10 km - Honorowi Dawcy Krwi
100 Kozłowski Bartosz Warszawa Duży KrwiObieg 10 km - Honorowi Dawcy Krwi Fundacja Kocyk opłacono on-line


Wyświetleń: 8139

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ