Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jaroszewski Konrad | Warszawa | Polska | Mały KrwiObieg 5 km | ||
2 | troniarz stanislaw | raszyn | Polska | Mały KrwiObieg Chodziarze i Nordic Walking 5 km | ||
3 | Lipińska Joanna | Kazuń Polski | Polska | Mały KrwiObieg 5 km | BrAMPka | |
4 | Jaczewski Paweł | Warszawa | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | PKF Consult Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. | |
5 | Kowalunas-Bem Olga | Kraków | Polska | Mały KrwiObieg 5 km | LPP Team | |
6 | Ciborski Jakub | Warszawa | Polska | Ultramaraton 50 km | ||
7 | Chmielewski Mariusz Chmielewski | Warszawa | Polska | Duży KrwiObieg 10 km - Honorowi Dawcy Krwi | Dowództwo Komponentu Wojsk Obrony Cyberprzestrzeni | |
8 | Cygas Ewa | Czarna | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | Zabiegany Wołomin | |
9 | Janiec Karol | Warsaw | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | MBC Team | |
10 | Gapiński Kamil Gapiński | Płock | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | ||
11 | Jarosz Wojciech | Kętrzyn | Polska | Duży KrwiObieg 10 km - Honorowi Dawcy Krwi | ||
12 | Kuc Anna | Warszawa | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | BGK Bractwo Biegowe | |
13 | Tomczak Marcin | Ciechanów | Polska | Mały KrwiObieg Chodziarze i Nordic Walking 5 km | ||
14 | Markut Radomir | Warszawa | Polska | Mały KrwiObieg 5 km | Strefa Tenisa | |
15 | Buczak Małgorzata | Warszawa | Polska | Mały KrwiObieg 5 km | ||
16 | Frank Michał | LEGIONOWO | Polska | Duży KrwiObieg 10 km - Honorowi Dawcy Krwi | ||
17 | Janiec Katarzyna | Warszawa | Polska | Mały KrwiObieg 5 km | ||
18 | Mrówka Dariusz | Warszawa | Polska | Mały KrwiObieg 5 km - Honorowi Dawcy Krwi | ||
19 | Mróz Sebastian | Komorów | Polska | Mały KrwiObieg 5 km | ||
20 | Czernich Kamil | Warszawa | Polska | Ultramaraton 50 km | Rozbiegane Michałowice | |
21 | szymczak Agnieszka | Zabiezki | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | ||
22 | Marczewska Marta | Warszawa | Polska | Mały KrwiObieg 5 km | ||
23 | KRZYSIAK ANNA | OWCZARNIA | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | ||
24 | Żach Robert | Pruszków | Polska | Duży KrwiObieg 10 km - Honorowi Dawcy Krwi | ||
25 | Stachowicz Sylwia | 09-100 Płońsk | Polska | Mały KrwiObieg 5 km - Honorowi Dawcy Krwi | ||
26 | Wojtkowski Adam | Wyszków | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | ACGC KGP | |
27 | Kun Bartlomiej | Warka | Polska | Mały KrwiObieg 5 km - Honorowi Dawcy Krwi | KUNA TRIK | |
28 | Binger Aneta | Sępólno Krajeńskie | Polska | Mały KrwiObieg Chodziarze i Nordic Walking 5 km | ||
29 | Wilk Jarosław | Warszawa | Polska | Ultramaraton 50 km | Bemowo Biega | |
30 | Specjalski Paweł | Warszawa | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | ||
31 | Grabski Paweł | Piaseczno | Polska | Ultramaraton 50 km | ||
32 | Pyrzak Paweł | Przemyśl | Polska | Ultramaraton 50 km | Bieganiepo40.pl | |
33 | Bychowski Piotr | Warszawa | Polska | Ultramaraton 50 km |
Wyświetleń: 15820