ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW!

Poniżej znajdują się tylko wybrane podpunkty z regulaminu i konieczne jest zapoznanie z całością tekstu, który znajduje się po prawej stronie.


Celem zawodów jest uczczenie pamięci świętego Jana Pawła II, popularyzacja zdrowego, aktywnego trybu życia oraz rekreacji na świeżym powietrzu, jako formy walki z uzależnieniami oraz promocja terenów gmin Jastarnia i Władysławowo jako doskonałego miejsca do uprawiania aktywnego wypoczynku.

Organizator
Parafia pw. Wniebowzięcia NMP we Władysławowie

Współorganizatorzy
- Ośrodek Sportu i Rekreacji we Władysławowie:
tel. 537-247-994, e-mail: sport@wladyslawowo.pl,
- grupa „Biegamy Razem Władysławowo”,
- parafie w Chałupach i Kuźnicy,
- Urząd Miasta w Jastarni,
- MPWiK „Ekowik” we Władysławowie,
- Morze Finansów.

Wydarzenie odbędzie się 2 października 2022 r., start o godz. 14:00.

Otwarcie biegu i rajdu rowerowego oraz start honorowy – o godz. 13:30 spod tablicy upamiętniającej Jana Pawła II przy Hali Sportowo-Widowiskowej w Jastarni przy ul. Stelmaszczyka 4, następnie przejście przez ulicę Mickiewicza na ścieżkę rowerową i start o godz. 14:00.

Otwarcie i start honorowy marszu NW – spod kościoła w Kuźnicy o godz. 13:45, następnie przejście na start o godz. 14:00, - meta przy kościele we Władysławowie.

Dowóz uczestników biegu i marszu NW autokarem na start: - godz. 12:30 z parkingu przy kościele we Władysławowie, al. Żeromskiego 32.

Dystanse
- biegu i rajdu rowerowego: ok. 21,097 km, oznaczony na trasie znakami pionowymi co 1 km,
- marszu NW na 1/3 maratonu: ok. 14,065 km.

Limit czasu przebiegnięcia/przejścia/przejazdu – 3 godziny

Pomiar czasu dla biegaczy i kijkarzy będzie prowadzony ręcznie.

Więcej informacji w regulaminie.

 

Wyświetleń: 3253

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ