Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pe Adi | Rumia | 5 km | opłacono on-line | |||||
#TriMarla | |||||||||
2 | Zakrzewska Marlena | Gdańsk | 5 km | #TriMarla | opłacono on-line | ||||
3LO Sopot | |||||||||
3 | Grębla Oliwia | Sopot | 5 km z kartą Sopocką | 3LO Sopot | |||||
7 Pomorska Obrona Wojsk Terytorialnych | |||||||||
4 | stasiukiewicz rafal | Gdynia | 5 km | 7 Pomorska Obrona Wojsk Terytorialnych | opłacono on-line | ||||
ADVA | |||||||||
5 | Strużyński Szymon | Gdańsk | 5 km | ADVA | opłacono on-line | ||||
ARTURO TEAM | |||||||||
6 | Rogocki Artur | Orle | 5 km | ARTURO TEAM | opłacono on-line | ||||
AZS Uniwersytet Gdański | |||||||||
7 | Bachórz Agata | Gdańsk | 5 km | AZS Uniwersytet Gdański | opłacono on-line | ||||
Anddach | |||||||||
8 | Żuchowski Jan | Gdynia | 5 km osoby powyżej 65 roku życia | Anddach | |||||
Atlas Running Team | |||||||||
9 | Malek Andrzej | Koscierzyna | 5 km osoby powyżej 65 roku życia | Atlas Running Team | |||||
BBKTS | |||||||||
10 | Grajewski Piotr | Lębork | 5 km | BBKTS | opłacono on-line | ||||
BCT TEAM | |||||||||
11 | Zawisza Dariusz | Gdańsk | 5 km | BCT TEAM | opłacono on-line | ||||
BHMW_GDYNIA | |||||||||
12 | GAZARKIEWICZ ANTONI | GDAŃSK | 5 km osoby powyżej 65 roku życia | BHMW_GDYNIA | |||||
BIEGAM BO LUBIĘ | |||||||||
13 | Czapiewski Jarosław | Gdańsk | 5 km | BIEGAM BO LUBIĘ | opłacono on-line | ||||
14 | POHNKE WŁADYSŁAW | GDAŃSK | 5 km osoby powyżej 65 roku życia | BIEGAM BO LUBIĘ | |||||
BIEGAM WOLNO ALE DOKŁADNIE | |||||||||
15 | Machnicki Radosław | Sopot | 5 km z kartą Sopocką | BIEGAM WOLNO ALE DOKŁADNIE | opłacono on-line | ||||
BROWAR GDYNIA | |||||||||
16 | schutz tomasz | Gdynia | 5 km z kartą Sopocką | BROWAR GDYNIA | opłacono on-line | ||||
Biegający Tczew | |||||||||
17 | Główczewski Grzegorz | Tczew | 5 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
18 | Sarach Karolina | Czarlin | 5 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
Biegający Tczew | |||||||||
19 | Strzeszyńska Martyna | Tczew | 5 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
20 | Strzeszyński Wojciech | Tczew | 5 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
Biegowa Rodzina | |||||||||
21 | Budziarek Adam | Gdańsk | 5 km | Biegowa Rodzina | opłacono on-line | ||||
Chylońskie Dziki | |||||||||
22 | Dąbek Adrian | Gdynia | 5 km | Chylońskie Dziki | opłacono on-line | ||||
CrossElite | |||||||||
23 | Czech Przemysław | Tczew | 5 km | CrossElite | opłacono on-line | ||||
24 | Abryszyńska Karolina | Tczew | 5 km | CrossElite | opłacono on-line | ||||
25 | TARKOWSKI DAWID | PRUSZCZ GDANSKI | 5 km | CrossElite | opłacono on-line | ||||
DCT Drużyna Biegowa | |||||||||
26 | Brokos Tomasz | Gdańsk | 5 km | DCT Drużyna Biegowa | opłacono on-line | ||||
DCT TEAM | |||||||||
27 | MIREK EMILIA | GDANSK | 5 km | DCT TEAM | opłacono on-line | ||||
DUDYCZ run | |||||||||
28 | Tomczyk Rafał | Gdańsk | 5 km | DUDYCZ run | opłacono on-line | ||||
Dietetyka-24.pl | |||||||||
29 | Dziewiatowska Joanna | Tuchom | 5 km | Dietetyka-24.pl | opłacono on-line | ||||
Domin Team | |||||||||
30 | Tobjasz Agnieszka | Czerniewice | 5 km | Domin Team | opłacono on-line | ||||
Dziki z Trójmiasta | |||||||||
31 | Riabukha Oleksandr | Kremieńćzuk Ukraina | 5 km | Dziki z Trójmiasta | opłacono on-line | ||||
Dąbrowski Team | |||||||||
32 | Wąsik Krzysztof | Malbork | 5 km | Dąbrowski Team | opłacono on-line | ||||
33 | Waśkiewicz Sebastian | Gdańsk | 5 km | Dąbrowski Team | opłacono on-line | ||||
Endorfina FIT Elbląg | |||||||||
34 | Tomczyk Stanisław | Elbląg | 5 km osoby powyżej 65 roku życia | Endorfina FIT Elbląg | |||||
Enzo Team Kołomański Rowery | |||||||||
35 | DAWIDOWSKI ŁUKASZ | GDYNIA | 5 km | Enzo Team Kołomański Rowery | opłacono | ||||
EvoTriathlon | |||||||||
36 | Śliwka Piotr | Sopot | 5 km z kartą Sopocką | EvoTriathlon | opłacono on-line | ||||
37 | Śliwka Piotr Śliwka | Sopot | 5 km z kartą Sopocką | EvoTriathlon | |||||
Fighting Runners | |||||||||
38 | Łatas Paweł | Gdańsk | 5 km | Fighting Runners | opłacono on-line | ||||
Fihting runners | |||||||||
39 | KURAJk Ewa | GDANSK | 5 km osoby powyżej 65 roku życia | Fihting runners | |||||
40 | KURAJk MARIAN | GDANSK | 5 km osoby powyżej 65 roku życia | Fihting runners | |||||
Gmina Elblag-Elektromet | |||||||||
41 | Olejarczyk Piotr | Elbląg | 5 km | Gmina Elblag-Elektromet | opłacono on-line | ||||
Hapag-Lloyd Running Crew | |||||||||
42 | Trzaskalski Kamil | Gdańsk | 5 km | Hapag-Lloyd Running Crew | opłacono on-line | ||||
Hopsasa | |||||||||
43 | Bogucki Arkadiusz | Gdańsk | 5 km | Hopsasa | opłacono on-line | ||||
Invictus 3City / ALE - Active Life Energy | |||||||||
44 | Krakowski Jan | Gdynia | 5 km | Invictus 3City / ALE - Active Life Energy | opłacono on-line | ||||
Jagiełły 6 | |||||||||
45 | Bogdanis Georgis | Sopot | 5 km osoby powyżej 65 roku życia | Jagiełły 6 | |||||
KOWO UDVIKLING/ TEAM ELWART/ LKS PUCK | |||||||||
46 | Elwart Roman | PUCK | 5 km | KOWO UDVIKLING/ TEAM ELWART/ LKS PUCK | |||||
KS Sokół Zblewo PKP CARGO Gdynia | |||||||||
47 | Mania Roman | Bedzmierowice | 5 km | KS Sokół Zblewo PKP CARGO Gdynia | opłacono on-line | ||||
48 | Hartuna zenon | Piece | 5 km | KS Sokół Zblewo PKP CARGO Gdynia | opłacono on-line | ||||
Kaszubi Luzino | |||||||||
49 | Wasylka Łukasz | Luzino | 5 km | Kaszubi Luzino | opłacono on-line | ||||
50 | Płotka Adam | Luzino | 5 km | Kaszubi Luzino | opłacono on-line | ||||
51 | Płotka-Wasylka Justyna | Luzino | 5 km | Kaszubi Luzino | opłacono on-line | ||||
Keep Calm And Run | |||||||||
52 | Stykuć Ewa | Gdańsk | 5 km | Keep Calm And Run | opłacono on-line | ||||
Kolonia Prabuty | |||||||||
53 | Kośka Tomasz | Sopot | 5 km z kartą Sopocką | Kolonia Prabuty | opłacono on-line | ||||
Kontener Formy | |||||||||
54 | Pociask Krzysztof | Rumia | 5 km | Kontener Formy | opłacono on-line | ||||
Kontener Formy | |||||||||
55 | Ławniczak Sławomir | Rumia | 5 km | Kontener Formy | opłacono on-line | ||||
Kuj Formę Kujawski | |||||||||
56 | Karolewska Anna | Wejherowo | 5 km | Kuj Formę Kujawski | opłacono on-line | ||||
Kujawscy Runners | |||||||||
57 | Mierzwa Krzysztof | Gdańsk | 5 km | Kujawscy Runners | opłacono on-line | ||||
58 | Deka Przemysław | Gdynia | 5 km | Kujawscy Runners | opłacono on-line | ||||
LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | |||||||||
59 | Derdowski Michał | Sopot | 5 km | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | opłacono on-line | ||||
Lila | |||||||||
60 | Karpenko Andrzej | Gdansk | 5 km goście z Ukrainy | Lila | |||||
61 | Karpenko Lilia | Gdansk | 5 km goście z Ukrainy | Lila | |||||
Lion Brokers-Bike U Up | |||||||||
62 | Czapiński Michał | Reda | 5 km | Lion Brokers-Bike U Up | opłacono on-line | ||||
MAJATEAM | |||||||||
63 | Mrówka Michał | GDAŃSK | 5 km | MAJATEAM | opłacono on-line | ||||
MKrawczyńska Team | |||||||||
64 | Drawc Mieczysław | Gdańsk | 5 km | MKrawczyńska Team | opłacono on-line | ||||
65 | Chronowski Waldemar | Gdańsk | 5 km | MKrawczyńska Team | opłacono on-line | ||||
MLKS NADWIŚLANIN CHEŁMNO | |||||||||
66 | Ossowski Mateusz | GDYNIA | 5 km | MLKS NADWIŚLANIN CHEŁMNO | opłacono on-line | ||||
MORSjANKI & MORSjANIE | |||||||||
67 | Załęska Agnieszka | Gdańsk | 5 km | MORSjANKI & MORSjANIE | opłacono on-line | ||||
MaratonyPolskie.PL TEAM | |||||||||
68 | Witt Grażyna | Sopot | 5 km osoby powyżej 65 roku życia | MaratonyPolskie.PL TEAM | |||||
Maratończyk. Elbląg | |||||||||
69 | Stefański Andrzej | Elbląg | 5 km | Maratończyk. Elbląg | opłacono on-line | ||||
Morski Klub Seniorów Lotnictwa | |||||||||
70 | Padias Paweł | Gdynia | 5 km osoby powyżej 65 roku życia | Morski Klub Seniorów Lotnictwa | |||||
My Głowacze | |||||||||
71 | Chowaniec Ela | Gdańska | 5 km | My Głowacze | opłacono on-line | ||||
Nadzieja wuja | |||||||||
72 | Cherek Piotr | Gdańsk | 5 km | Nadzieja wuja | opłacono on-line | ||||
OSP POGRODZIE | |||||||||
73 | Ślęzak Adam | Elbląg | 5 km | OSP POGRODZIE | |||||
One Person Team | |||||||||
74 | Mach Dawid | Reda | 5 km | One Person Team | opłacono on-line | ||||
PGSPORT.PL | |||||||||
75 | Kreft Piotr | Płock | 5 km | PGSPORT.PL | opłacono on-line | ||||
Parkrun Gdynia | |||||||||
76 | MAJNA Kazimierz | Gdynia | 5 km osoby powyżej 65 roku życia | Parkrun Gdynia | |||||
77 | Balicki Andrzej | Gdynia | 5 km osoby powyżej 65 roku życia | Parkrun Gdynia | |||||
Piwo to moje paliwo | |||||||||
78 | Pawłowski Mateusz | Rumia | 5 km | Piwo to moje paliwo | opłacono on-line | ||||
79 | Pawłowska Jolanta | Dębogórze | 5 km | Piwo to moje paliwo | opłacono on-line | ||||
80 | Bieszk Grzegorz | Dębogórze | 5 km | Piwo to moje paliwo | opłacono on-line | ||||
Przodkowski Team | |||||||||
81 | Richert Rozalia | Przodkowo | 5 km | Przodkowski Team | opłacono on-line | ||||
Przodkowski Tean | |||||||||
82 | Richert Piotr | Przodkowo | 5 km | Przodkowski Tean | opłacono on-line | ||||
RAGE | |||||||||
83 | Frączak Radosław | Gdynia | 5 km | RAGE | opłacono on-line | ||||
REWA 12:15 | |||||||||
84 | Zborowski Arkadiusz | Rumia | 5 km osoby powyżej 65 roku życia | REWA 12:15 | |||||
RockyRUN | |||||||||
85 | Rokita Maja | Gdynia | 5 km | RockyRUN | opłacono on-line | ||||
Rozbiegany Susz | |||||||||
86 | Gasior Pawel | Susz | 5 km | Rozbiegany Susz | opłacono on-line | ||||
S...K...S... | |||||||||
87 | Witt Henryk | Sopot | 5 km osoby powyżej 65 roku życia | S...K...S... | |||||
SP nr 35 w Gdańsku Oliwie | |||||||||
88 | Urbaniak Marek | Gdańsk | 5 km | SP nr 35 w Gdańsku Oliwie | opłacono on-line | ||||
SRC Sport Team | |||||||||
89 | Witkowski Jarosław | Gdańsk | 5 km | SRC Sport Team | opłacono on-line | ||||
SolwitTeam/ BBL Gdańsk | |||||||||
90 | Jakubowski Paweł | Gdańsk | 5 km | SolwitTeam/ BBL Gdańsk | opłacono | ||||
Sopocki Klub Morsów | |||||||||
91 | Polikowski Patryk | Sopot | 5 km z kartą Sopocką | Sopocki Klub Morsów | opłacono on-line | ||||
Sopockie Morsy | |||||||||
92 | Kuziuta Magdalena | Sopot | 5 km z kartą Sopocką | Sopockie Morsy | opłacono on-line | ||||
Sopot Team | |||||||||
93 | Konecko Izabela | Sopot | 5 km z kartą Sopocką | Sopot Team | opłacono on-line | ||||
Sosnowa Team Grudziądz | |||||||||
94 | WOJTACKA Roksana | Grudziądz | 5 km | Sosnowa Team Grudziądz | opłacono on-line | ||||
95 | WOJTACKI Tomasz | Grudziądz | 5 km | Sosnowa Team Grudziądz | opłacono on-line | ||||
Stalowowolski Klub Biegacza | |||||||||
96 | Pawłowski Jacek | Nisko | 5 km | Stalowowolski Klub Biegacza | opłacono on-line | ||||
Start Team Wąbrzeźno | |||||||||
97 | Wojnowski Michał | Gdańsk | 5 km | Start Team Wąbrzeźno | opłacono on-line | ||||
Talex Borzytuchom | |||||||||
98 | GUZOWSKI DARIUSZ | Cetyń | 5 km | Talex Borzytuchom | |||||
Talex Borzytuchom/Prawie jak Hermes | |||||||||
99 | Guzowski Denis | Słupsk | 5 km | Talex Borzytuchom/Prawie jak Hermes | |||||
Thales | |||||||||
100 | Torbicz Piotr | Gdansk | 5 km | Thales | opłacono on-line | ||||
Trimama | |||||||||
101 | Salkowska Barbara | Gdańsk | 5 km | Trimama | opłacono on-line | ||||
Unique Hair Team Wejherowo | |||||||||
102 | Miszke Aneta | Wejherowo | 5 km | Unique Hair Team Wejherowo | opłacono on-line | ||||
103 | Miszke Patryk | Wejherowo | 5 km | Unique Hair Team Wejherowo | opłacono on-line | ||||
Ustaw się na bieganie w Gdańsku | |||||||||
104 | Pomagruk Łukasz | Gdańsk | 5 km | Ustaw się na bieganie w Gdańsku | opłacono on-line | ||||
Widłorogi | |||||||||
105 | Czerwoński Artur | Łomianki | 5 km | Widłorogi | opłacono on-line | ||||
Widłorogi/Zabiegany Wołomin | |||||||||
106 | Majewska Edyta | Wołomin | 5 km | Widłorogi/Zabiegany Wołomin | opłacono on-line | ||||
Wuj wraca | |||||||||
107 | Cherek Maciej | Gdańsk | 5 km | Wuj wraca | opłacono on-line | ||||
Wędrowny druciarz | |||||||||
108 | Skwierawski Wojciech | Gdańsk | 5 km | Wędrowny druciarz | opłacono on-line | ||||
Zakwas Team | |||||||||
109 | Hojka Tomasz | Lipie | 5 km | Zakwas Team | opłacono on-line | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
110 | Szachmytowski Jan | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | |||||
111 | Męczyński Rafał | Sopot | 5 km | opłacono on-line | |||||
112 | Zychora Piotr | Warszawa | 5 km | opłacono on-line | |||||
113 | Zakrzewski Jakub | Starogard Gdański | 5 km | opłacono on-line | |||||
114 | Mital Katarzyna | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | |||||
115 | Roszkowski Kacper | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | |||||
116 | Warsińska Patrycja | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | |||||
117 | Czapiewski Paweł | Osówko | 5 km | opłacono on-line | |||||
118 | Freitag Paulina | Sopot | 5 km | opłacono on-line | |||||
119 | Freitag Jacek | Sopot | 5 km | opłacono on-line | |||||
120 | Kurpiewska Wiesława | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | |||||
121 | Kowalik Stanisław | Pieniężno | 5 km | opłacono on-line | |||||
122 | Brzeziński Grzegorz Brzeziński | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | |||||
123 | Czarniecki Kamil | Sopot | 5 km | opłacono on-line | |||||
124 | Zeszutek Natalia | Gdynia | 5 km | opłacono on-line | |||||
125 | Szewczyk Łukasz | Warszawa | 5 km | opłacono on-line | |||||
126 | Pęśko Michał | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | |||||
127 | Wasielewska Ewa | Sopot | 5 km | opłacono on-line | |||||
128 | Dyro Ewa | Sopot | 5 km | opłacono on-line | |||||
129 | Śrutkowski Sylwester | Sztum | 5 km | opłacono on-line | |||||
130 | Ruchlewicz Natalia | Sztum | 5 km | opłacono on-line | |||||
131 | Rinc Małgorzata | Gdynia | 5 km | opłacono on-line | |||||
132 | Dąbrowski Krzysztof | Gdansk | 5 km | opłacono on-line | |||||
133 | Kuzborski Krzysztof | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | |||||
134 | Bieliński Dominik | Nowe | 5 km | opłacono on-line | |||||
135 | Keslinka Piotr | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | |||||
136 | Grzelak Maciej | Sopot | 5 km osoby powyżej 65 roku życia | ||||||
137 | Piątek Maciej | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | |||||
138 | Tobjasz Krzysztof | Czerniewice | 5 km | opłacono on-line | |||||
139 | Dębski Dominik | Gdańsk | 5 km | ||||||
140 | Ubrych Monika | Gdynia | 5 km | opłacono on-line | |||||
141 | Ubrych Szczepan Ubrych | Gdynia | 5 km | opłacono on-line | |||||
142 | PudlewskI Piotr | Grudziądz | 5 km | opłacono on-line | |||||
143 | Nałęcz Mateusz | Czernice Borowe | 5 km | opłacono on-line | |||||
144 | Czechowska Magdalena | Gdansk | 5 km | opłacono on-line | |||||
145 | Solecka Małgorzata | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | |||||
146 | Pałasz Edmund | Rumia | 5 km osoby powyżej 65 roku życia | ||||||
147 | Deik Elżbieta | Przyjaźń | 5 km osoby powyżej 65 roku życia | ||||||
148 | Kośla Paweł | Żyrardów | 5 km | opłacono on-line | |||||
149 | Benke Robert | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | |||||
150 | Ossowski Maciej | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | |||||
151 | Łaniec Marek | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | |||||
152 | Matuszak Marta | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | |||||
153 | Czapiewska Marta | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | |||||
154 | Nietupski Marcin | Gdańsk | 5 km z kartą Sopocką | opłacono on-line | |||||
155 | Karasiewicz Jolanta | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | |||||
156 | Zając Łukasz | Bydgoszcz | 5 km | opłacono on-line | |||||
157 | Ludwikowska Anna | Gdynia | 5 km | opłacono on-line | |||||
158 | Wyrwa Tomasz | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | |||||
159 | Kukliński Stanisław | Chojnice | 5 km osoby powyżej 65 roku życia | ||||||
160 | Drewniak Artur | Kielno | 5 km | opłacono on-line | |||||
161 | Rucińska Olga | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | |||||
162 | Zygaj-Strojk Anna | Gdynia | 5 km | opłacono on-line | |||||
163 | Wszeborowski Kacper | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | |||||
164 | Lewandowska Magdalena | Sopot | 5 km z kartą Sopocką | opłacono on-line | |||||
165 | Czapiewski Michał | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | |||||
166 | Buczyński Paweł | Trąbki Małe | 5 km | opłacono on-line | |||||
167 | Polinceusz Adam | Gdańsk | 5 km osoby powyżej 65 roku życia | ||||||
168 | Polinceusz Małgorzata | Gdańsk | 5 km osoby powyżej 65 roku życia | ||||||
169 | Taszarek Jakub | Gdynia | 5 km | opłacono on-line | |||||
170 | Rak Anatoli | Gdansk | 5 km | opłacono on-line | |||||
171 | Łąkowski Łukasz | Rumia | 5 km | opłacono on-line | |||||
172 | Plieth Jerzy | Gdańsk | 5 km osoby powyżej 65 roku życia | ||||||
173 | Sikorski Janusz | Sopot | 5 km osoby powyżej 65 roku życia | ||||||
174 | Wesołowski Józef | Warszawa | 5 km | opłacono on-line | |||||
175 | Frątczak Wioleta | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | |||||
176 | Janiuk Paweł | Malbork | 5 km | opłacono on-line | |||||
177 | Skłodowski Konrad Skłodowski | Cieplewo | 5 km | ||||||
178 | Szarko Maciej | Elbląg | 5 km | opłacono on-line | |||||
179 | Bielicka Agnieszka | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | |||||
180 | Twórz Adam | Borkowo | 5 km | opłacono on-line | |||||
181 | Śreniawa-Pisarska Weronika | Sopot | 5 km z kartą Sopocką | opłacono on-line | |||||
182 | Zakrzewska Katarzyna | Gdynia | 5 km | opłacono on-line | |||||
183 | Staniszewski Jerzy | Gdansk | 5 km | opłacono on-line | |||||
184 | ryźlewicz agata | Gdańsk | 5 km | ||||||
185 | Bogdanis Mar | Sopot | 5 km | opłacono on-line | |||||
186 | Mickiewicz -Szymańska Ilona | Domatówko | 5 km | opłacono on-line | |||||
187 | Szymański Krzysztof | Domatówko | 5 km | opłacono on-line | |||||
188 | Borzyszkowski Bartosz | Kwidzyn | 5 km | opłacono on-line | |||||
189 | Mach Anna | Reda | 5 km | opłacono on-line | |||||
190 | Pecka Izabella | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | |||||
191 | Mroczkowska Joanna | Kwidzyn | 5 km | ||||||
192 | Adamowicz Katarzyna | Gdynia | 5 km | opłacono on-line | |||||
193 | Jąkalska Sandra | Pruszcz Gdański | 5 km | opłacono on-line | |||||
194 | Bluma Agata | Wejherowo | 5 km | ||||||
195 | Pikos Wiktoria | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | |||||
196 | Bogusz Paweł | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | |||||
197 | Leppert-Ignaszak Sylwia | Gdynia | 5 km | opłacono on-line | |||||
198 | García Castro Iván Manuel | Rumia | 5 km | opłacono on-line | |||||
199 | Sułek Karolina | Rumia | 5 km | ||||||
200 | Pelpliński Krzysztof | Sopot | 5 km z kartą Sopocką | opłacono on-line | |||||
201 | Łaga Ireneusz | Sopot | 5 km z kartą Sopocką | opłacono on-line | |||||
202 | Grubba Krzysztof | Wejherowo | 5 km | opłacono on-line | |||||
203 | Nowakowska Natalia | Bydgoszcz | 5 km | opłacono on-line | |||||
204 | Klarkowski Jakub | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | |||||
205 | Cichosz Aleksandra | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | |||||
206 | Maślana Elżbieta | Gdańsk | 5 km | ||||||
207 | Tuszyński Jarosław | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | |||||
208 | BŁASIAK ALICJA | GDAŃSK | 5 km | ||||||
209 | Janka Maciej | Pelplin | 5 km | opłacono on-line | |||||
210 | Rychter Magdalena | Sopot | 5 km z kartą Sopocką | opłacono on-line | |||||
211 | Malchow Erik | Sopot | 5 km z kartą Sopocką | ||||||
212 | Kostuch Adam | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | |||||
213 | Wiśniewska Sandra | Gdynia | 5 km | ||||||
214 | Smialkowska Iwona | Gdansk | 5 km | opłacono on-line | |||||
215 | Pasierbska Ewa | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | |||||
216 | Pawluć Michał | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | |||||
217 | Tomys RYSZARD | Przetoczyno | 5 km osoby powyżej 65 roku życia | ||||||
218 | Klahs Artur | Połczyno Bis | 5 km | opłacono on-line | |||||
219 | Uschler Leszek | Gdynia | 5 km | opłacono on-line | |||||
220 | Gutowska-Janiuk Małgorzata | Malbork | 5 km | opłacono on-line | |||||
221 | Dziubak Michał | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | |||||
222 | Skurzyński Grzegorz | Nidzica | 5 km | opłacono on-line | |||||
223 | RAK TOMASZ | Gdynia | 5 km | ||||||
224 | Kuzawiński Krzysztof | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | |||||
225 | Klahs Katarzyna | Połczyno | 5 km | opłacono on-line | |||||
226 | Leśniewski Tomasz | Sopot | 5 km | opłacono on-line | |||||
227 | Daniszewski Wojciech | Długie | 5 km | opłacono on-line | |||||
228 | Jeka Rafal | Łebcz | 5 km | opłacono on-line | |||||
229 | Rokicka-Hebel Magdalena | Sopot | 5 km z kartą Sopocką | opłacono on-line | |||||
230 | Paluszak Tadeusz | Elbląg | 5 km osoby powyżej 65 roku życia | ||||||
231 | Wysocki Mieczysław | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | |||||
232 | Wysocka Dorota | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | |||||
233 | Łachwicz Maciek | Sopot | 5 km z kartą Sopocką | opłacono on-line | |||||
234 | Panek Michał | Sopot | 5 km z kartą Sopocką | opłacono on-line | |||||
235 | Reksyn Małgorzata | Tczew | 5 km | ||||||
236 | Dąbrowicz Agnieszka | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | |||||
237 | Anger Donata | Lidzbark | 5 km | opłacono on-line | |||||
238 | Zmarzly Darek | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | |||||
239 | Bejster Paweł | Sopot | 5 km | ||||||
240 | Łakomski Mateusz | Sopot | 5 km z kartą Sopocką | opłacono on-line | |||||
241 | Własów Olga | Sopot | 5 km z kartą Sopocką | ||||||
242 | Pawłowska Maria | Gdynia | 5 km | ||||||
243 | Gergovskyi Viktor | Sopot | 5 km osoby powyżej 65 roku życia | ||||||
244 | Bogucka Magdalena | Sopot | 5 km | opłacono on-line | |||||
245 | Bogucki Marcin | Sopot | 5 km | opłacono on-line | |||||
246 | Karnabal Hubert | Sopot | 5 km | opłacono on-line | |||||
247 | Butkiewicz Anna | Sopot | 5 km | opłacono on-line | |||||
248 | WASILEWSKI ARKADIUSZ | SOPOT | 5 km | opłacono on-line | |||||
kkb | |||||||||
249 | Gapski Zbigniew | Starogard Gd. | 5 km osoby powyżej 65 roku życia | kkb | |||||
niezrzeszony | |||||||||
250 | Filipów Tadeusz | Lębork | 5 km osoby powyżej 65 roku życia | niezrzeszony | |||||
parkrun Rumia | |||||||||
251 | Mroczek Robert | Rumia | 5 km | parkrun Rumia | opłacono on-line | ||||
252 | Chwalisz Leszek | Rumia | 5 km osoby powyżej 65 roku życia | parkrun Rumia | |||||
253 | Chwalisz Sabina | Rumia | 5 km osoby powyżej 65 roku życia | parkrun Rumia | |||||
254 | Mroczek Sylwia | Rumia | 5 km | parkrun Rumia | opłacono on-line | ||||
runaddicts | |||||||||
255 | Jakòbek Piotr | Krowica Pusta 20 | 5 km | runaddicts | opłacono on-line | ||||
www.KOZAK.pl | |||||||||
256 | Kozak Jakub | Gdańsk | 5 km | www.KOZAK.pl | opłacono on-line | ||||
zaliniamety | |||||||||
257 | Bałoniak-Sałuda Kamil | Gdańsk | 5 km | zaliniamety | opłacono on-line |
Wyświetleń: 11125