5 km

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Miejscowość Klub Dystans Kat M kat Prędkość Czas/km Meta
1 34 CZAPIŃSKI MICHAŁ M 1 REDA LION BROKERS-BIKE U UP 5 km M 40-49 18.69 00:03:12 00:16:03.83
2 46 DERDOWSKI MICHAŁ M 2 SOPOT LLKS ZIEMI KOCIEWSKIEJ SKÓRCZ 5 km M 20-29 18.54 00:03:14 00:16:11.24
3 212 WAŚKIEWICZ SEBASTIAN M 3 GDAŃSK DĄBROWSKI TEAM 5 km M 30-39 18.22 00:03:17 00:16:28.98
4 89 KOZAK JAKUB M 4 GDAŃSK WWW.KOZAK.PL 5 km M 20-29 1 17.13 00:03:30 00:17:31.23
5 91 KREFT PIOTR M 5 PŁOCK PGSPORT.PL 5 km M 30-39 1 17.06 00:03:31 00:17:35.16
6 133 OSSOWSKI MATEUSZ M 6 GDYNIA MLKS NADWIŚLANIN CHEŁMNO 5 km M 30-39 2 17 00:03:31 00:17:39.72
7 127 MRÓWKA MICHAŁ M 7 GDAŃSK MAJATEAM 5 km M 30-39 3 16.93 00:03:32 00:17:43.72
8 242 GUZOWSKI DENIS M 8 SŁUPSK TALEX BORZYTUCHOM/PRAWIE JAK HERMES 5 km M 20-29 2 16.87 00:03:33 00:17:47.97
9 157 POMAGRUK ŁUKASZ M 9 GDAŃSK USTAW SIĘ NA BIEGANIE W GDAŃSKU 5 km M 30-39 4 16.7 00:03:35 00:17:58.84
10 62 GŁÓWCZEWSKI GRZEGORZ M 10 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 5 km M 40-49 1 16.64 00:03:36 00:18:02.08
11 201 TRZASKALSKI KAMIL M 11 GDAŃSK HAPAG-LLOYD RUNNING CREW 5 km M 30-39 5 16.59 00:03:37 00:18:05.25
12 241 GUZOWSKI DARIUSZ M 12 CETYŃ TALEX BORZYTUCHOM 5 km M 50-59 1 16.5 00:03:38 00:18:11.20
13 123 MISZKE PATRYK M 13 WEJHEROWO UNIQUE HAIR TEAM WEJHEROWO 5 km M 30-39 6 16.14 00:03:43 00:18:35.82
14 120 MIERZWA KRZYSZTOF M 14 GDAŃSK KUJAWSCY RUNNERS 5 km M 30-39 7 16.13 00:03:43 00:18:36.57
15 87 KOŚLA PAWEŁ M 15 ŻYRARDÓW 5 km M 30-39 8 15.87 00:03:46 00:18:54.44
16 90 KRAKOWSKI JAN M 16 GDYNIA INVICTUS 3CITY / ALE - ACTIVE LIFE ENERGY 5 km M 20-29 3 15.85 00:03:47 00:18:56.57
17 218 WOJNOWSKI MICHAŁ M 17 GDAŃSK START TEAM WĄBRZEŹNO 5 km M 30-39 9 15.82 00:03:47 00:18:58.93
18 189 SZYMAŃSKI KRZYSZTOF M 18 DOMATÓWKO 5 km M 30-39 10 15.65 00:03:50 00:19:10.86
19 225 ZAJĄC ŁUKASZ M 19 BYDGOSZCZ 5 km M 30-39 11 15.61 00:03:50 00:19:13.63
20 202 TUSZYŃSKI JAROSŁAW M 20 GDAŃSK 5 km M 40-49 2 15.57 00:03:51 00:19:16.07
21 6 BAŁONIAK-SAŁUDA KAMIL M 21 GDAŃSK ZALINIAMETY 5 km M 30-39 12 15.54 00:03:51 00:19:18.91
22 67 HARTUNA ZENON M 22 PIECE KS SOKÓŁ ZBLEWO PKP CARGO GDYNIA 5 km M 50-59 2 15.53 00:03:51 00:19:19.61
23 45 DEKA PRZEMYSŁAW M 23 GDYNIA KUJAWSCY RUNNERS 5 km M 30-39 13 15.52 00:03:52 00:19:20.09
24 214 WESOŁOWSKI JÓZEF M 24 WARSZAWA 5 km M 20-29 4 15.36 00:03:54 00:19:32.29
25 33 CZAPIEWSKI PAWEŁ M 25 OSÓWKO 5 km M 20-29 5 15.22 00:03:56 00:19:43.00
26 243 POBŁOCKI ADAM M 26 MŚCISZEWICE 5 km M 30-39 14 15.04 00:03:59 00:19:57.92
27 137 PANEK MICHAŁ M 27 SOPOT 5 km M 30-39 15 15.03 00:03:59 00:19:58.17
28 168 RUCHLEWICZ NATALIA K 1 SZTUM 5 km K 20-29 15.01 00:03:59 00:19:59.36
29 26 CHRONOWSKI WALDEMAR M 28 GDAŃSK MKRAWCZYŃSKA TEAM 5 km M 50-59 3 14.96 00:04:00 00:20:03.12
30 29 CICHOSZ ALEKSANDRA K 2 GDAŃSK 5 km K 30-39 14.94 00:04:01 00:20:05.22
31 197 TOMCZYK RAFAŁ M 29 GDAŃSK DUDYCZ RUN 5 km M 50-59 4 14.9 00:04:01 00:20:08.09
32 193 TARKOWSKI DAWID M 30 PRUSZCZ GDANSKI CROSSELITE 5 km M 30-39 16 14.89 00:04:01 00:20:09.08
33 143 PE ADI M 31 RUMIA 5 km M 30-39 17 14.88 00:04:02 00:20:10.56
34 160 RIABUKHA OLEKSANDR M 32 KREMIEŃĆZUK UKRAINA DZIKI Z TRÓJMIASTA 5 km M 30-39 18 14.88 00:04:02 00:20:10.80
35 164 ROGOCKI ARTUR M 33 ORLE ARTURO TEAM 5 km M 40-49 3 14.85 00:04:02 00:20:12.12
36 181 STEFAŃSKI ANDRZEJ M 34 ELBLĄG MARATOŃCZYK. ELBLĄG 5 km M 60-69 1 14.85 00:04:02 00:20:12.47
37 82 KLAHS KATARZYNA K 3 POŁCZYNO 5 km K 20-29 14.72 00:04:04 00:20:23.55
38 15 BOGUCKI MARCIN M 35 SOPOT 5 km M 30-39 19 14.67 00:04:05 00:20:27.02
39 128 NAŁĘCZ MATEUSZ M 36 CZERNICE BOROWE 5 km M 20-29 6 14.57 00:04:07 00:20:35.38
40 38 CZERWOŃSKI ARTUR M 37 ŁOMIANKI WIDŁOROGI 5 km M 50-59 5 14.53 00:04:07 00:20:39.59
41 74 JEKA RAFAL M 38 ŁEBCZ 5 km M 30-39 20 14.52 00:04:08 00:20:40.86
42 230 ZAWISZA DARIUSZ M 39 GDAŃSK BCT TEAM 5 km M 50-59 6 14.49 00:04:08 00:20:42.29
43 41 DĄBEK ADRIAN M 40 GDYNIA CHYLOŃSKIE DZIKI 5 km M 40-49 4 14.45 00:04:09 00:20:46.41
44 88 KOWALIK STANISŁAW M 41 PIENIĘŻNO 5 km M 20-29 7 14.33 00:04:11 00:20:56.40
45 228 ZAKRZEWSKI JAKUB M 42 STAROGARD GDAŃSKI 5 km M 30-39 21 14.25 00:04:12 00:21:03.49
46 147 PIĄTEK MACIEJ M 43 GDAŃSK 5 km M 20-29 8 14.23 00:04:13 00:21:05.64
47 211 WASYLKA ŁUKASZ M 44 LUZINO KASZUBI LUZINO 5 km M 30-39 22 14.2 00:04:13 00:21:08.18
48 245 KOWALIK NATALIA K 4 WARSZAWA 5 km K 20-29 1 14.18 00:04:13 00:21:09.12
49 103 ŁACHWICZ MACIEK M 45 SOPOT 5 km M 40-49 5 14.13 00:04:14 00:21:14.43
50 105 ŁAKOMSKI MATEUSZ M 46 SOPOT 5 km M 30-39 23 14.12 00:04:15 00:21:15.70
51 187 SZARKO MACIEJ M 47 ELBLĄG 5 km M 40-49 6 14.1 00:04:15 00:21:17.60
52 68 HOJKA TOMASZ M 48 LIPIE ZAKWAS TEAM 5 km M 40-49 7 14.08 00:04:15 00:21:18.32
53 14 BOGUCKI ARKADIUSZ M 49 GDAŃSK HOPSASA 5 km M 40-49 8 14.01 00:04:17 00:21:25.90
54 150 PŁOTKA ADAM M 50 LUZINO KASZUBI LUZINO 5 km M 60-69 2 13.98 00:04:17 00:21:28.58
55 100 LEŚNIEWSKI TOMASZ M 51 SOPOT 5 km M 60-69 3 13.92 00:04:18 00:21:33.47
56 106 ŁANIEC MAREK M 52 GDAŃSK 5 km M 50-59 7 13.82 00:04:20 00:21:42.67
57 76 KARNABAL HUBERT M 53 SOPOT 5 km M 30-39 24 13.8 00:04:20 00:21:44.95
58 116 MANIA ROMAN M 54 BEDZMIEROWICE KS SOKÓŁ ZBLEWO PKP CARGO GDYNIA 5 km M 50-59 8 13.79 00:04:21 00:21:45.76
59 180 STASIUKIEWICZ RAFAL M 55 GDYNIA 7 POMORSKA OBRONA WOJSK TERYTORIALNYCH 5 km M 40-49 9 13.78 00:04:21 00:21:46.04
60 5 BALICKI ANDRZEJ M 56 GDYNIA PARKRUN GDYNIA 5 km M 70-79 1 13.78 00:04:21 00:21:46.28
61 17 BORZYSZKOWSKI BARTOSZ M 57 KWIDZYN 5 km M 20-29 9 13.77 00:04:21 00:21:47.92
62 132 OSSOWSKI MACIEJ M 58 GDAŃSK 5 km M 40-49 10 13.76 00:04:21 00:21:48.57
63 138 PASIERBSKA EWA K 5 GDAŃSK 5 km K 20-29 2 13.74 00:04:22 00:21:50.29
64 47 DRAWC MIECZYSŁAW M 59 GDAŃSK MKRAWCZYŃSKA TEAM 5 km M 60-69 4 13.67 00:04:23 00:21:57.96
65 129 NIETUPSKI MARCIN M 60 GDAŃSK 5 km M 40-49 11 13.63 00:04:24 00:22:01.61
66 50 DZIEWIATOWSKA JOANNA K 6 TUCHOM DIETETYKA-24.PL 5 km K 40-49 1 13.56 00:04:25 00:22:07.05
67 77 KAROLEWSKA ANNA K 7 WEJHEROWO KUJ FORMĘ KUJAWSKI 5 km K 40-49 2 13.54 00:04:25 00:22:09.66
68 246 PLISZKA ŁUKASZ M 61 GDAŃSK SKM 5 km M 30-39 25 13.5 00:04:26 00:22:13.67
69 166 ROKITA MAJA K 8 GDYNIA ROCKYRUN 5 km K 16-19 1 13.5 00:04:26 00:22:13.97
70 69 JAKÒBEK PIOTR M 62 KROWICA PUSTA 20 RUNADDICTS 5 km M 30-39 26 13.48 00:04:27 00:22:15.30
71 107 ŁATAS PAWEŁ M 63 GDAŃSK FIGHTING RUNNERS 5 km M 30-39 27 13.38 00:04:29 00:22:25.39
72 84 KONECKO IZABELA K 9 SOPOT SOPOT TEAM 5 km K 50-59 1 13.37 00:04:29 00:22:26.85
73 4 BACHÓRZ AGATA K 10 GDAŃSK AZS UNIWERSYTET GDAŃSKI 5 km K 40-49 3 13.3 00:04:30 00:22:33.84
74 20 BUCZYŃSKI PAWEŁ M 64 TRĄBKI MAŁE 5 km M 40-49 12 13.24 00:04:32 00:22:40.67
75 70 JAKUBOWSKI PAWEŁ M 65 GDAŃSK SOLWITTEAM/ BBL GDAŃSK 5 km M 40-49 13 13.19 00:04:33 00:22:45.17
76 125 MROCZEK ROBERT M 66 RUMIA PARKRUN RUMIA 5 km M 50-59 9 13.18 00:04:33 00:22:46.50
77 113 MAJEWSKA EDYTA K 11 WOŁOMIN WIDŁOROGI/ZABIEGANY WOŁOMIN 5 km K 30-39 1 13.13 00:04:34 00:22:51.89
78 119 MICKIEWICZ -SZYMAŃSKA ILONA K 12 DOMATÓWKO 5 km K 30-39 2 13.09 00:04:35 00:22:55.95
79 206 URBANIAK MAREK M 67 GDAŃSK SP NR 35 W GDAŃSKU OLIWIE 5 km M 40-49 14 12.95 00:04:38 00:23:10.47
80 81 KLAHS ARTUR M 68 POŁCZYNO BIS 5 km M 20-29 10 12.9 00:04:39 00:23:15.85
81 35 CZARNIECKI KAMIL M 69 SOPOT 5 km M 40-49 15 12.75 00:04:42 00:23:32.55
82 247 DĘBSKI DOMINIK M 70 GDAŃSK 5 km M 16-19 1 12.59 00:04:46 00:23:50.08
83 102 LUDWIKOWSKA ANNA K 13 GDYNIA 5 km K 30-39 3 12.57 00:04:46 00:23:52.72
84 232 ZESZUTEK NATALIA K 14 GDYNIA 5 km K 30-39 4 12.55 00:04:46 00:23:54.24
85 96 KUZAWIŃSKI KRZYSZTOF M 71 GDAŃSK 5 km M 30-39 28 12.54 00:04:47 00:23:55.76
86 51 DZIUBAK MICHAŁ M 72 GDAŃSK 5 km M 30-39 29 12.53 00:04:47 00:23:56.36
87 146 PĘŚKO MICHAŁ M 73 GDAŃSK 5 km M 40-49 16 12.53 00:04:47 00:23:57.68
88 131 OLEJARCZYK PIOTR M 74 ELBLĄG GMINA ELBLAG-ELEKTROMET 5 km M 60-69 5 12.52 00:04:47 00:23:58.57
89 221 WSZEBOROWSKI KACPER M 75 GDAŃSK 5 km M 20-29 11 12.51 00:04:47 00:23:59.70
90 170 RYCHTER MAGDALENA K 15 SOPOT 5 km K 30-39 5 12.46 00:04:49 00:24:05.29
91 239 JANUSZEWICZ BARTŁOMIEJ M 76 SOPOT 5 km M 40-49 17 12.44 00:04:49 00:24:07.24
92 240 CZERWONKA PAWEŁ M 77 SZCZECIN 5 km M 30-39 30 12.42 00:04:49 00:24:09.20
93 112 MACHNICKI RADOSŁAW M 78 SOPOT BIEGAM WOLNO ALE DOKŁADNIE 5 km M 40-49 18 12.42 00:04:49 00:24:09.71
94 141 PAWŁOWSKI JACEK M 79 NISKO STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZA 5 km M 20-29 12 12.39 00:04:50 00:24:13.60
95 192 ŚRUTKOWSKI SYLWESTER M 80 SZTUM 5 km M 30-39 31 12.36 00:04:51 00:24:16.95
96 61 GERGOVSKYI VIKTOR M 81 SOPOT 5 km M 60-69 6 12.33 00:04:52 00:24:20.76
97 210 WASILEWSKI ARKADIUSZ M 82 SOPOT 5 km M 40-49 19 12.33 00:04:52 00:24:20.96
98 126 MROCZEK SYLWIA K 16 RUMIA PARKRUN RUMIA 5 km K 50-59 2 12.32 00:04:52 00:24:21.44
99 80 KESLINKA PIOTR M 83 GDAŃSK 5 km M 40-49 20 12.21 00:04:54 00:24:34.40
100 220 WOJTACKI TOMASZ M 84 GRUDZIĄDZ SOSNOWA TEAM GRUDZIĄDZ 5 km M 40-49 21 12.2 00:04:55 00:24:36.43
101 222 WYRWA TOMASZ M 85 GDAŃSK 5 km M 30-39 32 11.97 00:05:00 00:25:04.08
102 36 CZECH PRZEMYSŁAW M 86 TCZEW CROSSELITE 5 km M 30-39 33 11.91 00:05:02 00:25:11.91
103 97 KUZBORSKI KRZYSZTOF M 87 GDAŃSK 5 km M 40-49 22 11.88 00:05:03 00:25:15.76
104 72 JANKA MACIEJ M 88 PELPLIN 5 km M 30-39 34 11.77 00:05:05 00:25:29.83
105 175 SKURZYŃSKI GRZEGORZ M 89 NIDZICA 5 km M 30-39 35 11.7 00:05:07 00:25:38.72
106 169 RUCIŃSKA OLGA K 17 GDAŃSK 5 km K 20-29 3 11.7 00:05:07 00:25:39.00
107 182 STRUŻYŃSKI SZYMON M 90 GDAŃSK ADVA 5 km M 40-49 23 11.7 00:05:07 00:25:39.55
108 227 ZAKRZEWSKA MARLENA K 18 GDAŃSK #TRIMARLA 5 km K 30-39 6 11.52 00:05:12 00:26:03.26
109 59 GASIOR PAWEL M 91 SUSZ ROZBIEGANY SUSZ 5 km M 30-39 36 11.5 00:05:13 00:26:05.35
110 188 SZEWCZYK ŁUKASZ M 92 WARSZAWA 5 km M 40-49 24 11.49 00:05:13 00:26:06.86
111 173 SCHUTZ TOMASZ M 93 GDYNIA BROWAR GDYNIA 5 km M 50-59 10 11.49 00:05:13 00:26:07.85
112 216 WITT GRAŻYNA K 19 SOPOT MARATONYPOLSKIE.PL TEAM 5 km K 60-69 1 11.44 00:05:14 00:26:13.43
113 151 PŁOTKA-WASYLKA JUSTYNA K 20 LUZINO KASZUBI LUZINO 5 km K 30-39 7 11.4 00:05:15 00:26:19.30
114 237 KRYTSAK OLENA K 21 KYIV KMRC 5 km K 30-39 8 11.39 00:05:16 00:26:21.61
115 234 ZYCHORA PIOTR M 94 WARSZAWA 5 km M 40-49 25 11.36 00:05:16 00:26:24.05
116 174 SIKORSKI JANUSZ M 95 SOPOT 5 km M 70-79 2 11.35 00:05:17 00:26:26.24
117 10 BIESZK GRZEGORZ M 96 DĘBOGÓRZE PIWO TO MOJE PALIWO 5 km M 40-49 26 11.34 00:05:17 00:26:28.54
118 9 BIELIŃSKI DOMINIK M 97 NOWE 5 km M 20-29 13 11.32 00:05:18 00:26:30.27
119 219 WOJTACKA ROKSANA K 22 GRUDZIĄDZ SOSNOWA TEAM GRUDZIĄDZ 5 km K 40-49 4 11.31 00:05:18 00:26:32.28
120 101 LEWANDOWSKA MAGDALENA K 23 SOPOT 5 km K 30-39 9 11.24 00:05:20 00:26:41.76
121 231 ZBOROWSKI ARKADIUSZ M 98 RUMIA REWA 12:15 5 km M 60-69 7 11.17 00:05:22 00:26:51.85
122 73 JĄKALSKA SANDRA K 24 PRUSZCZ GDAŃSKI 5 km K 20-29 4 11.12 00:05:23 00:26:59.41
123 40 DAWIDOWSKI ŁUKASZ M 99 GDYNIA ENZO TEAM KOŁOMAŃSKI ROWERY 5 km M 30-39 37 11.08 00:05:25 00:27:05.94
124 229 ZAŁĘSKA AGNIESZKA K 25 GDAŃSK MORSJANKI & MORSJANIE 5 km K 40-49 5 11.06 00:05:25 00:27:07.60
125 142 PAWŁOWSKI MATEUSZ M 100 RUMIA PIWO TO MOJE PALIWO 5 km M 20-29 14 10.98 00:05:27 00:27:19.80
126 158 PUDLEWSKI PIOTR M 101 GRUDZIĄDZ 5 km M 30-39 38 10.97 00:05:28 00:27:21.13
127 8 BIELICKA AGNIESZKA K 26 GDAŃSK 5 km K 30-39 10 10.95 00:05:28 00:27:24.88
128 159 RAK ANATOLI M 102 GDANSK 5 km M 30-39 39 10.92 00:05:29 00:27:29.53
129 244 MALCHOW ERIK M 103 SOPOT 5 km M 40-49 27 10.91 00:05:30 00:27:30.84
130 19 BRZEZIŃSKI GRZEGORZ BRZEZIŃSKI M 104 GDAŃSK 5 km M 50-59 11 10.9 00:05:30 00:27:31.15
131 32 CZAPIEWSKI MICHAŁ M 105 GDAŃSK 5 km M 40-49 28 10.87 00:05:31 00:27:36.11
132 85 KOSTUCH ADAM M 106 GDAŃSK 5 km M 30-39 40 10.86 00:05:31 00:27:38.63
133 54 FRĄTCZAK WIOLETA K 27 GDAŃSK 5 km K 30-39 11 10.82 00:05:32 00:27:44.23
134 53 FRĄCZAK RADOSŁAW M 107 GDYNIA RAGE 5 km M 40-49 29 10.82 00:05:32 00:27:44.98
135 109 ŁĄKOWSKI ŁUKASZ M 108 RUMIA 5 km M 30-39 41 10.81 00:05:33 00:27:45.83
136 79 KARPENKO LILIA K 28 GDANSK LILA 5 km K 50-59 3 10.8 00:05:33 00:27:46.63
137 43 DĄBROWSKI KRZYSZTOF M 109 GDANSK 5 km M 50-59 12 10.8 00:05:33 00:27:46.67
138 162 RICHERT ROZALIA K 29 PRZODKOWO PRZODKOWSKI TEAM 5 km K 16-19 2 10.8 00:05:33 00:27:47.09
139 161 RICHERT PIOTR M 110 PRZODKOWO PRZODKOWSKI TEAN 5 km M 40-49 30 10.8 00:05:33 00:27:47.21
140 154 POLIKOWSKI PATRYK M 111 SOPOT SOPOCKI KLUB MORSÓW 5 km M 40-49 31 10.77 00:05:34 00:27:51.64
141 13 BOGUCKA MAGDALENA K 30 SOPOT 5 km K 30-39 12 10.77 00:05:34 00:27:52.33
142 208 WARSIŃSKA PATRYCJA K 31 GDAŃSK 5 km K 30-39 13 10.76 00:05:34 00:27:53.24
143 165 ROKICKA-HEBEL MAGDALENA K 32 SOPOT 5 km K 40-49 6 10.72 00:05:35 00:27:59.21
144 194 TASZAREK JAKUB M 112 GDYNIA 5 km M 16-19 2 10.66 00:05:37 00:28:09.97
145 21 BUDZIAREK ADAM M 113 GDAŃSK BIEGOWA RODZINA 5 km M 40-49 32 10.56 00:05:40 00:28:24.48
146 224 WYSOCKI MIECZYSŁAW M 114 GDAŃSK 5 km M 60-69 8 10.53 00:05:41 00:28:29.07
147 156 POLINCEUSZ MAŁGORZATA K 33 GDAŃSK 5 km K 60-69 2 10.51 00:05:42 00:28:32.40
148 226 ZAKRZEWSKA KATARZYNA K 34 GDYNIA 5 km K 30-39 14 10.49 00:05:43 00:28:36.59
149 233 ZMARZLY DAREK M 115 GDAŃSK 5 km M 50-59 13 10.48 00:05:43 00:28:37.07
150 236 ŻUCHOWSKI JAN M 116 GDYNIA ANDDACH 5 km M 60-69 9 10.47 00:05:43 00:28:39.62
151 48 DREWNIAK ARTUR M 117 KIELNO 5 km M 40-49 33 10.45 00:05:44 00:28:42.67
152 152 POCIASK KRZYSZTOF M 118 RUMIA KONTENER FORMY 5 km M 40-49 34 10.4 00:05:46 00:28:50.65
153 153 POHNKE WŁADYSŁAW M 119 GDAŃSK BIEGAM BO LUBIĘ 5 km M 70-79 3 10.33 00:05:48 00:29:02.21
154 1 ABRYSZYŃSKA KAROLINA K 35 TCZEW CROSSELITE 5 km K 30-39 15 10.32 00:05:49 00:29:05.44
155 121 MIREK EMILIA K 36 GDANSK DCT TEAM 5 km K 30-39 16 10.31 00:05:49 00:29:06.87
156 122 MISZKE ANETA K 37 WEJHEROWO UNIQUE HAIR TEAM WEJHEROWO 5 km K 40-49 7 10.3 00:05:49 00:29:07.57
157 83 KLARKOWSKI JAKUB M 120 GDAŃSK 5 km M 20-29 15 10.29 00:05:50 00:29:10.51
158 139 PAWLUĆ MICHAŁ M 121 GDAŃSK 5 km M 40-49 35 10.29 00:05:50 00:29:10.96
159 252 KIEŁBASA WOJCIECH M 122 GDAŃSK 5 km M 50-59 14 10.28 00:05:50 00:29:11.61
160 23 CHEREK MACIEJ M 123 GDAŃSK WUJ WRACA 5 km M 40-49 36 10.26 00:05:51 00:29:15.03
161 2 ADAMOWICZ KATARZYNA K 38 GDYNIA 5 km K 30-39 17 10.24 00:05:51 00:29:17.75
162 12 BOGDANIS MAR K 39 SOPOT 5 km K 20-29 5 10.18 00:05:53 00:29:29.07
163 179 STANISZEWSKI JERZY M 124 GDANSK 5 km M 60-69 10 10.15 00:05:54 00:29:33.59
164 3 ANGER DONATA K 40 LIDZBARK 5 km K 20-29 6 10.12 00:05:55 00:29:38.93
165 104 ŁAGA IRENEUSZ M 125 SOPOT 5 km M 30-39 42 10.04 00:05:58 00:29:52.66
166 145 PELPLIŃSKI KRZYSZTOF M 126 SOPOT 5 km M 50-59 15 9.99 00:06:00 00:30:02.10
167 118 MĘCZYŃSKI RAFAŁ M 127 SOPOT 5 km M 30-39 43 9.97 00:06:01 00:30:05.80
168 108 ŁAWNICZAK SŁAWOMIR M 128 RUMIA KONTENER FORMY 5 km M 40-49 37 9.96 00:06:01 00:30:07.75
169 98 KUZIUTA MAGDALENA K 41 SOPOT SOPOCKIE MORSY 5 km K 40-49 8 9.91 00:06:03 00:30:16.78
170 140 PAWŁOWSKA JOLANTA K 42 DĘBOGÓRZE PIWO TO MOJE PALIWO 5 km K 40-49 9 9.9 00:06:03 00:30:18.03
171 92 KUKLIŃSKI STANISŁAW M 129 CHOJNICE 5 km M 60-69 11 9.84 00:06:06 00:30:30.36
172 111 MACH DAWID M 130 REDA ONE PERSON TEAM 5 km M 30-39 44 9.8 00:06:07 00:30:36.83
173 37 CZECHOWSKA MAGDALENA K 43 GDANSK 5 km K 40-49 10 9.8 00:06:07 00:30:36.85
174 64 GRUBBA KRZYSZTOF M 131 WEJHEROWO 5 km M 30-39 45 9.79 00:06:07 00:30:38.20
175 110 MACH ANNA K 44 REDA 5 km K 30-39 18 9.79 00:06:07 00:30:38.73
176 176 SKWIERAWSKI WOJCIECH M 132 GDAŃSK WĘDROWNY DRUCIARZ 5 km M 20-29 16 9.76 00:06:08 00:30:44.06
177 223 WYSOCKA DOROTA K 45 GDAŃSK 5 km K 50-59 4 9.76 00:06:08 00:30:44.41
178 177 SMIALKOWSKA IWONA K 46 GDANSK 5 km K 30-39 19 9.75 00:06:09 00:30:46.23
179 172 SARACH KAROLINA K 47 CZARLIN BIEGAJĄCY TCZEW 5 km K 30-39 20 9.72 00:06:10 00:30:51.61
180 184 STRZESZYŃSKI WOJCIECH M 133 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 5 km M 30-39 46 9.72 00:06:10 00:30:51.70
181 183 STRZESZYŃSKA MARTYNA K 48 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 5 km K 30-39 21 9.72 00:06:10 00:30:51.82
182 18 BROKOS TOMASZ M 134 GDAŃSK DCT DRUŻYNA BIEGOWA 5 km M 30-39 47 9.63 00:06:13 00:31:09.31
183 60 GAZARKIEWICZ ANTONI M 135 GDAŃSK BHMW_GDYNIA 5 km M 70-79 4 9.55 00:06:17 00:31:25.79
184 250 RYKACZEWSKI TOMASZ M 136 GDAŃSK 5 km M 20-29 17 9.52 00:06:18 00:31:30.92
185 39 DANISZEWSKI WOJCIECH M 137 DŁUGIE 5 km M 20-29 18 9.44 00:06:21 00:31:47.62
186 135 PALUSZAK TADEUSZ M 138 ELBLĄG 5 km M 70-79 5 9.41 00:06:22 00:31:53.80
187 52 FILIPÓW TADEUSZ M 139 LĘBORK NIEZRZESZONY 5 km M 70-79 6 9.27 00:06:28 00:32:22.87
188 71 JANIUK PAWEŁ M 140 MALBORK 5 km M 40-49 38 9.16 00:06:33 00:32:45.88
189 205 UBRYCH SZCZEPAN UBRYCH M 141 GDYNIA 5 km M 40-49 39 9.13 00:06:34 00:32:52.56
190 204 UBRYCH MONIKA K 49 GDYNIA 5 km K 40-49 11 9.13 00:06:34 00:32:52.82
191 235 ZYGAJ-STROJK ANNA K 50 GDYNIA 5 km K 30-39 22 9.11 00:06:35 00:32:56.73
192 56 FREITAG PAULINA K 51 SOPOT 5 km K 20-29 7 9.09 00:06:36 00:33:00.03
193 167 ROSZKOWSKI KACPER M 142 GDAŃSK 5 km M 30-39 48 9.09 00:06:36 00:33:00.34
194 55 FREITAG JACEK M 143 SOPOT 5 km M 30-39 49 9.09 00:06:36 00:33:00.45
195 66 GUTOWSKA-JANIUK MAŁGORZATA K 52 MALBORK 5 km K 40-49 12 9.07 00:06:36 00:33:04.81
196 215 WITKOWSKI JAROSŁAW M 144 GDAŃSK SRC SPORT TEAM 5 km M 60-69 12 9 00:06:40 00:33:20.38
197 251 SAMBORSKI ŁUKASZ M 145 GDAŃSK 5 km M 30-39 50 8.97 00:06:41 00:33:26.33
198 155 POLINCEUSZ ADAM M 146 GDAŃSK 5 km M 60-69 13 8.95 00:06:42 00:33:31.56
199 95 KURPIEWSKA WIESŁAWA K 53 GDAŃSK 5 km K 60-69 3 8.92 00:06:43 00:33:37.51
200 28 CHWALISZ SABINA K 54 RUMIA PARKRUN RUMIA 5 km K 70-79 1 8.89 00:06:44 00:33:44.02
201 186 SZACHMYTOWSKI JAN M 147 GDAŃSK 5 km M 20-29 19 8.88 00:06:45 00:33:47.00
202 27 CHWALISZ LESZEK M 148 RUMIA PARKRUN RUMIA 5 km M 70-79 7 8.87 00:06:46 00:33:50.04
203 178 SOLECKA MAŁGORZATA K 55 GDAŃSK 5 km K 30-39 23 8.75 00:06:51 00:34:18.41
204 65 GRZELAK MACIEJ M 149 SOPOT 5 km M 70-79 8 8.71 00:06:53 00:34:27.55
205 75 KARASIEWICZ JOLANTA K 56 GDAŃSK 5 km K 40-49 13 8.66 00:06:55 00:34:39.33
206 30 CZAPIEWSKA MARTA K 57 GDAŃSK 5 km K 20-29 8 8.66 00:06:55 00:34:39.57
207 238 GRĄZKA EWA K 58 GDYNIA 5 km K 30-39 24 8.53 00:07:02 00:35:10.29
208 144 PECKA IZABELLA K 59 GDAŃSK 5 km PK 1 8.52 00:07:02 00:35:13.26
209 117 MATUSZAK MARTA K 60 GDAŃSK 5 km K 20-29 9 8.5 00:07:03 00:35:17.31
210 198 TOMCZYK STANISŁAW M 150 ELBLĄG ENDORFINA FIT ELBLĄG 5 km M 70-79 9 8.42 00:07:07 00:35:37.39
211 248 SUŁEK KAROLINA K 61 RUMIA 5 km K 30-39 25 8.32 00:07:12 00:36:04.27
212 209 WASIELEWSKA EWA K 62 SOPOT 5 km K 60-69 4 8.26 00:07:15 00:36:19.40
213 49 DYRO EWA K 63 SOPOT 5 km K 50-59 5 8.26 00:07:15 00:36:19.48
214 148 PIKOS WIKTORIA K 64 GDAŃSK 5 km K 20-29 10 8.17 00:07:20 00:36:42.72
215 249 ŁUKASZ DUDEK M 151 WARSZAWA 5 km M 20-29 20 8.13 00:07:22 00:36:53.91
216 94 KURAJK MARIAN M 152 GDANSK FIHTING RUNNERS 5 km M 60-69 14 7.91 00:07:35 00:37:55.74
217 16 BOGUSZ PAWEŁ M 153 GDAŃSK 5 km M 20-29 21 7.8 00:07:41 00:38:28.80
218 22 BUTKIEWICZ ANNA K 65 SOPOT 5 km K 30-39 26 7.71 00:07:47 00:38:55.77
219 171 SALKOWSKA BARBARA K 66 GDAŃSK TRIMAMA 5 km K 40-49 14 7.69 00:07:48 00:39:02.83
220 44 DEIK ELŻBIETA K 67 PRZYJAŹŃ 5 km K 70-79 2 7.52 00:07:59 00:39:55.62
221 195 TOBJASZ AGNIESZKA K 68 CZERNIEWICE DOMIN TEAM 5 km K 40-49 15 7.5 00:07:59 00:39:59.46
222 196 TOBJASZ KRZYSZTOF M 154 CZERNIEWICE 5 km M 40-49 40 7.5 00:07:59 00:39:59.76
223 93 KURAJK EWA K 69 GDANSK FIHTING RUNNERS 5 km K 60-69 5 7.16 00:08:23 00:41:55.37
224 31 CZAPIEWSKI JAROSŁAW M 155 GDAŃSK BIEGAM BO LUBIĘ 5 km M 40-49 41 6.89 00:08:42 00:43:33.99
225 136 PAŁASZ EDMUND M 156 RUMIA 5 km M 70-79 10 6.2 00:09:41 00:48:25.01
DNF 163 RINC MAŁGORZATA K DNF GDYNIA 5 km K 30-39 DNF 00:18:57.45

bieg Malucha 6-8 lat

bieg Mini Malucha 3-5 lat

bieg Młodzieżowy 13-15 lat

bieg Młodzieżowy 9-12 lat

Mini Maluch K

Msc Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Dystans
1 323 LEWANDOWSKA HANNA K GDAŃSK bieg Mini Malucha 3-5 lat
2 356 YASNOVA YEVA K SOPOT PRZEDSZKOLE NR 5 SOPOT bieg Mini Malucha 3-5 lat
3 331 PANCIKIEWICZ POLA K SOPOT PRZEDSZKOLE NR 5 SOPOT bieg Mini Malucha 3-5 lat
4 330 ORYŃCZAK HANNA K GDANSK PRZEDSZKOLE NR82 bieg Mini Malucha 3-5 lat
5 492 KRZYKWA JULIA K SOPOT ŻŁOBEK PUCHATEK FILIA 1 bieg Mini Malucha 3-5 lat
6 345 SOKALSKA-PIWKO ALEKSANDRA K GDYNIA bieg Mini Malucha 3-5 lat
7 509 GRĄZKA ALICJA K GDYNIA bieg Mini Malucha 3-5 lat
8 314 JACHIMOWICZ OLIWIA K LESZNO bieg Mini Malucha 3-5 lat
9 336 POTTS NATALIA K SOPOT PRZEDSZKOLE NR 8 SOPOT bieg Mini Malucha 3-5 lat
10 310 GODLEWSKA ANTONINA K MALBORK PRZEDSZKOLE POD KASZTANAMI MALBORK bieg Mini Malucha 3-5 lat
11 302 BOGUCKA AMBER K GDAŃSK BOCIANOWO bieg Mini Malucha 3-5 lat
12 332 PELPLIŃSKA HELENKA K SOPOT PRZEDSZKOLE NR 8 SOPOT bieg Mini Malucha 3-5 lat
13 347 STOPA MILENA K SWAROŻYN bieg Mini Malucha 3-5 lat
14 322 LEJK POLA K GDYNIA ŻŁOBEK NIEZAPOMINAJKA bieg Mini Malucha 3-5 lat
15 349 TORBICZ ANIELA K GDANSK PRZYGODOWO bieg Mini Malucha 3-5 lat
16 355 WŁADYKO MARTA K SOPOT ŻŁOBEK PUCHATEK bieg Mini Malucha 3-5 lat
PK 416 TREDER NINA K GDAŃSK bieg Malucha 6-8 lat

Mini Maluch M

Msc Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Dystans
1 354 WAŚKIEWICZ ANTEK M GDAŃSK bieg Mini Malucha 3-5 lat
2 303 BRANICKI ANTONI M OTOMIN bieg Mini Malucha 3-5 lat
3 317 JAŻDŻEWSKI ALBERT M SOPOT bieg Mini Malucha 3-5 lat
4 340 RYBACKI KUBA M REDA PRZEDSZKOLE MILO bieg Mini Malucha 3-5 lat
5 311 GRABOWSKI IGNACY M SOPOT PRZEDSZKOLE NR 5 SOPOT bieg Mini Malucha 3-5 lat
6 319 KARNABAL FRYDERYK M SOPOT bieg Mini Malucha 3-5 lat
7 338 REMIZOWICZ MICHAŁ M GDANSK bieg Mini Malucha 3-5 lat
8 306 DZIECIELSKI ANTONI M SOPOT PRZEDSZKOLE NR 8 SOPOT bieg Mini Malucha 3-5 lat
9 327 ŁATWIS IGNACY M SOPOT PRZEDSZKOLE NR 5 SOPOT bieg Mini Malucha 3-5 lat
10 337 RAK ADRIAN M GDANSK bieg Mini Malucha 3-5 lat
11 329 MAJEWSKI FRANCISZEK M WOLOMIN WIDŁOROGI bieg Mini Malucha 3-5 lat
12 308 DZIUBAK NIKODEM M GDAŃSK bieg Mini Malucha 3-5 lat
13 344 SKRODZKI BARTOSZ M GDAŃSK bieg Mini Malucha 3-5 lat
PK 400 MARCHLEWICZ BRUNO M SOPOT bieg Malucha 6-8 lat
PK 491 KRZYKWA JAKUB M SOPOT PRZEDSZKOLE NR 2 SOPOT bieg Malucha 6-8 lat
PK 368 DZIUBAK LEON M GDAŃSK bieg Malucha 6-8 lat

Maluch K

Msc Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Dystans
1 395 LIC ZUZANNA K ROKITKI SP W DĄBRÓWCE TCZEWSKIEJ bieg Malucha 6-8 lat
2 386 KRAWCZYK ANIELA K KŁOSOWO SP CZECZEWO bieg Malucha 6-8 lat
3 405 PAWELCZYK JULIA K GDAŃSK ZSP6 GDAŃSK bieg Malucha 6-8 lat
4 373 FRYDRYCHOWICZ RITA K GDAŃSK BELTA TEAM / SP35 bieg Malucha 6-8 lat
5 407 PRZEŹDZIECKA JULIA K GDAŃSK ZSP6 GDAŃSK bieg Malucha 6-8 lat
6 378 JACHIMOWICZ AGATA K LESZNO bieg Malucha 6-8 lat
7 396 LUBINSKA NINA K RUMIA SP 4 RUMIA bieg Malucha 6-8 lat
8 365 DUBICKA IGA K GDAŃSK bieg Malucha 6-8 lat
9 363 CZAJA GABRIELA K GDAŃSK CTS bieg Malucha 6-8 lat
10 420 WŁADYKO MARIA K SOPOT PRZEDSZKOLE NR 10 SOPOT bieg Malucha 6-8 lat
11 414 STRUŻYŃSKA BASIA K GDAŃSK PRZEDSZKOLE DE LA SALLE bieg Malucha 6-8 lat
12 399 ŁATWIS ZUZANNA K SOPOT PRZEDSZKOLE NR 5 SOPOT bieg Malucha 6-8 lat
13 505 KRYTSAK ANNA K bieg Malucha 6-8 lat
14 421 WYSOCKA ŁUCJA K GDAŃSK bieg Malucha 6-8 lat
15 393 LEWANDOWSKA LENA K SOPOT bieg Malucha 6-8 lat
16 359 ANTONIEWICZ WIKTORIA K RUMIA bieg Malucha 6-8 lat
PK 424 BRANICKA MAJA K OTOMIN bieg Młodzieżowy 9-12 lat
PK 506 KRYTSAK MARIA K bieg Młodzieżowy 9-12 lat

Maluch M

Msc Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Dystans
1 389 KUBICZEK KRZYSZTOF M SOPOT bieg Malucha 6-8 lat
2 372 FRYDRYCHOWICZ FRANEK M GDAŃSK BELTA TEAM / SP35 bieg Malucha 6-8 lat
3 511 JANUSZEWICZ JAN M SOPOT SP 8 W SOPOCIE bieg Malucha 6-8 lat
4 412 RYBACKI KACPER M REDA AP1 REDA bieg Malucha 6-8 lat
5 397 LUKASZEWICZ MATEUSZ M GDYNIA bieg Malucha 6-8 lat
6 404 PAWELCZYK JAKUB M GDAŃSK PRZEDSZKOLE 68 GDAŃSK bieg Malucha 6-8 lat
7 403 PACHNIK TYMON M SOPOT UKS7 SOPOT bieg Malucha 6-8 lat
8 392 LEJK JAKUB M GDYNIA PRZEDSZKOLE NR 43 W GDYNI bieg Malucha 6-8 lat
9 410 REMIZOWICZ MAREK M GDANSK bieg Malucha 6-8 lat
10 388 KUBICZEK ADAM M SOPOT bieg Malucha 6-8 lat
11 409 PUDLEWSKI ALEKS M GRUDZIĄDZ bieg Malucha 6-8 lat
12 374 FUŁEK JULIUSZ M SOPOT bieg Malucha 6-8 lat
13 394 LEWANDOWSKI JAN M GDAŃSK bieg Malucha 6-8 lat
14 391 LASOK TYMOTEUSZ M SOPOT bieg Malucha 6-8 lat
15 380 KALETA ANTONI M GDAŃSK SP 19 bieg Malucha 6-8 lat
PK 435 GRABOWSKI ANDRZEJ M SOPOT bieg Młodzieżowy 9-12 lat
PK 442 KARNABAL FRANCISZEK M SOPOT bieg Młodzieżowy 9-12 lat

Młodzież 9-12 K

Msc Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Dystans
1 436 JANUSZKIEWICZ KINGA K GDAŃSK SP 27 GDAŃSK bieg Młodzieżowy 9-12 lat
2 447 KRUPSKA DOMINIKA K RUMIA SP KREATYWNI bieg Młodzieżowy 9-12 lat
3 446 KRUK MAJA K GDYNIA SKLA bieg Młodzieżowy 9-12 lat
4 454 ŁANGOWSKA ZUZANNA K SOPOT SP 1 SOPOT bieg Młodzieżowy 9-12 lat
5 451 LEŻOŃ LENA K GDANSK bieg Młodzieżowy 9-12 lat
6 448 KRUPSKA KATARZYNA K RUMIA SP KREATYWNI bieg Młodzieżowy 9-12 lat
7 430 FEDORCZYK ZOFIA K GDYNIA SP8 GDYNIA bieg Młodzieżowy 9-12 lat
PK 504 ZAKRZEWSKA MAJA K GDAŃSK SP 75 GDAŃSK GALA bieg Młodzieżowy 13-15 lat
PK 503 WOJNICKA IGA K SOPOT SP 8 SOPOT bieg Młodzieżowy 13-15 lat
PK 420 WŁADYKO MARIA K SOPOT PRZEDSZKOLE NR 10 SOPOT bieg Malucha 6-8 lat

Młodzież 9-12 M

Msc Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Dystans
1 472 SMOŁOŃSKI IGNACY M GDAŃSK NIECKO bieg Młodzieżowy 9-12 lat
2 445 KRAWCZYK IGNACY M KŁOSOWO SP CZECZEWO bieg Młodzieżowy 9-12 lat
3 439 KALETA MIŁOSZ M GDAŃSK SP 19 bieg Młodzieżowy 9-12 lat
4 450 LEWANDOWSKI MIŁOSZ M SOPOT bieg Młodzieżowy 9-12 lat
5 449 LEPAK FILIP M SKORZEWO UKS OLIMPIJCZYK SKORZEWO bieg Młodzieżowy 9-12 lat
6 427 CZAPIEWSKI WOJCIECH M OSÓWKO SP OSOWO bieg Młodzieżowy 9-12 lat
7 466 PUDLEWSKI OSKAR M GRUDZIĄDZ bieg Młodzieżowy 9-12 lat
8 510 JANUSZEWICZ MICHAŁ M SOPOT SPA W SOPOCIE bieg Młodzieżowy 9-12 lat
9 458 ORYŃCZAK ALEKSANDER M GDANSK SZKOŁA PODSTAWOWA NR 85 bieg Młodzieżowy 9-12 lat
10 475 STRUŻYŃSKI MICHAŁ M GDAŃSK SP 39 GDAŃSK bieg Młodzieżowy 9-12 lat
11 422 ANTONIEWICZ PAWEŁ M RUMIA bieg Młodzieżowy 9-12 lat
12 452 LIC OLIWIER M ROKITKI SP W DĄBRÓWCE TCZEWSKIEJ bieg Młodzieżowy 9-12 lat
13 426 CZAPIEWSKI SZYMON M OSÓWKO SP OSOWO bieg Młodzieżowy 9-12 lat
14 425 BRZEZIK DAMIAN M WEJHEROWO SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 W WEJHEROWIE bieg Młodzieżowy 9-12 lat
15 440 KALITA NIKODEM M SOPOT bieg Młodzieżowy 9-12 lat
16 455 MARCHLEWICZ WIKTOR M SOPOT bieg Młodzieżowy 9-12 lat
17 461 PASZKA BARTOSZ M GDYNIA SP 17 GDYNIA bieg Młodzieżowy 9-12 lat
18 468 REMIZOWICZ TYMON M GDANSK bieg Młodzieżowy 9-12 lat

Młodzież 13-15

Msc Numer Nazwisko Imię Płeć M pł Miejscowość Klub Dystans
1 489 CZARNECKI NORBERT M 1 GDYNIA SP 14 bieg Młodzieżowy 13-15 lat
2 493 LIC OSKAR M 2 ROKITKI bieg Młodzieżowy 13-15 lat
3 494 ŁAWNICZAK JULIAN M 3 RUMIA SP 9 RUMIA bieg Młodzieżowy 13-15 lat
4 488 BRZEZIK MICHAŁ M 4 WEJHEROWO SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 W WEJHEROWIE bieg Młodzieżowy 13-15 lat
5 495 PASZKA NATALIA K 1 GDYNIA SP 17 GDYNIA bieg Młodzieżowy 13-15 lat

Młodzież 13-15 K

Msc Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Dystans

Młodzież 13-15 M

Msc Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Dystans

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ