Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karnabal Franciszek | Sopot | Polska | bieg Malucha 6-8 lat | ||
2 | Karnabal Fryderyk | Sopot | Polska | bieg Mini Malucha 3-5 lat | ||
3 | Teska Robert | Gdynia | Polska | bieg Mini Malucha 3-5 lat | ||
4 | Waśkiewicz Antek | Gdańsk | Polska | bieg Mini Malucha 3-5 lat | ||
5 | Łabuć Oliwia | Rumia | bieg Malucha 6-8 lat | |||
6 | Łabuć Dominik | Rumia | Polska | bieg Młodzieżowy 9-12 lat | ||
7 | Gabała Jakub | Gdańsk | Polska | bieg Młodzieżowy 9-12 lat | ||
8 | Gabała Kacper | Gdańsk | Polska | bieg Malucha 6-8 lat | ||
9 | Gabała Laura | Gdańsk | Polska | bieg Mini Malucha 3-5 lat | ||
10 | Potaszkin Jan | Gdańsk | Polska | bieg Młodzieżowy 9-12 lat | ||
11 | Płatkowska Nela | Gdańsk | Polska | bieg Mini Malucha 3-5 lat | ||
12 | Wolańska Lena | Rumia | bieg Młodzieżowy 9-12 lat | |||
13 | Wolańska Julia | Rumia | bieg Młodzieżowy 9-12 lat | |||
14 | Paczkowski Wojciech | Wejherowo | Polska | bieg Młodzieżowy 9-12 lat | ||
15 | Dragan Blanka | Gdynia | Polska | bieg Młodzieżowy 9-12 lat | ||
16 | Krawczyk Nikola | GDAŃSK | Polska | bieg Malucha 6-8 lat | ||
17 | Stopa Milena | Swarożyn | Polska | bieg Mini Malucha 3-5 lat | ||
18 | Antoniewicz Wiktoria | Rumia | Polska | bieg Malucha 6-8 lat | ||
19 | Antoniewicz Paweł | Rumia | Polska | bieg Młodzieżowy 9-12 lat | ||
20 | DUDEK Mateusz | Pępowo | Polska | bieg Młodzieżowy 9-12 lat | ||
21 | DUDEK Bartosz | Pępowo | Polska | bieg Mini Malucha 3-5 lat | ||
22 | Dziubak Leon | Gdańsk | Polska | bieg Mini Malucha 3-5 lat | ||
23 | Dziubak Nikodem | Gdańsk | Polska | bieg Mini Malucha 3-5 lat | ||
24 | Lukaszewicz Mateusz | Gdynia | Polska | bieg Malucha 6-8 lat | ||
25 | Lukaszewicz Aleksandra | Gdynia | Polska | bieg Mini Malucha 3-5 lat | ||
26 | Chojnacka Nastka | Gdynia | Polska | bieg Mini Malucha 3-5 lat | ||
27 | Sitarz Patrycja | Wejherowo | Polska | bieg Malucha 6-8 lat | ||
28 | Sitarz Oskar | Wejherowo | Polska | bieg Młodzieżowy 9-12 lat | ||
29 | Dubicka Iga | Gdańsk | Polska | bieg Malucha 6-8 lat | ||
30 | Rombel Igor | Braniewo | Polska | bieg Mini Malucha 3-5 lat | ||
31 | Rombel Hubert | Braniewo | Polska | bieg Młodzieżowy 9-12 lat | ||
32 | Łaga Wiktoria | Gdynia | Polska | bieg Mini Malucha 3-5 lat | ||
33 | Miller Otylia | Gdańsk | Polska | bieg Mini Malucha 3-5 lat | ||
34 | Leżoń Lena | Gdansk | Polska | bieg Młodzieżowy 9-12 lat | ||
35 | Ignaszak Arkadiusz | Gdynia | Polska | bieg Mini Malucha 3-5 lat | ||
36 | Zubielewicz Amelia | Sopot | Polska | bieg Mini Malucha 3-5 lat | ||
37 | Elwart Marysia | Sopot | Polska | bieg Mini Malucha 3-5 lat | ||
38 | Remizowicz Michał | Gdansk | Polska | bieg Mini Malucha 3-5 lat | ||
39 | Remizowicz Tymon | Gdansk | Polska | bieg Młodzieżowy 9-12 lat | ||
40 | Remizowicz Marek | Gdansk | Polska | bieg Malucha 6-8 lat | ||
41 | Lewandowska Hanna | Gdańsk | Polska | bieg Mini Malucha 3-5 lat | ||
42 | Lewandowski Jan | Gdańsk | Polska | bieg Malucha 6-8 lat | ||
43 | Wysocka Łucja | Gdańsk | Polska | bieg Malucha 6-8 lat | ||
44 | Lewandowska Lena | Sopot | Polska | bieg Malucha 6-8 lat | ||
45 | Lewandowski Miłosz | Sopot | Polska | bieg Młodzieżowy 9-12 lat | ||
46 | Jażdżewski Albert | Sopot | Polska | bieg Mini Malucha 3-5 lat | ||
47 | Krauze Maksymilian | sopot | Polska | bieg Mini Malucha 3-5 lat | ||
48 | Podskok Laura | Pruszcz Gdanski | Polska | bieg Mini Malucha 3-5 lat | ||
49 | Podskok Amelia | Pruszcz Gdanski | Polska | bieg Młodzieżowy 9-12 lat | ||
50 | Tybuś Jarosz | Gdańsk | Polska | bieg Malucha 6-8 lat | ||
51 | Tybuś Ludwik | Gdańsk | Polska | bieg Młodzieżowy 9-12 lat | ||
52 | Kędzierski Ryszard | Sopot | Polska | bieg Mini Malucha 3-5 lat | ||
53 | Jachimowicz Agata | Leszno | Polska | bieg Malucha 6-8 lat | ||
54 | Rak Adrian | Gdansk | Polska | bieg Mini Malucha 3-5 lat | ||
55 | Gondek Lena | Rokitnica | Polska | bieg Młodzieżowy 9-12 lat | ||
56 | Jachimowicz Oliwia | Leszno | Polska | bieg Mini Malucha 3-5 lat | ||
57 | Kubiczek Adam | Sopot | Polska | bieg Malucha 6-8 lat | ||
58 | Kubiczek Krzysztof | Sopot | Polska | bieg Malucha 6-8 lat | ||
59 | Pytel Julia | Pruszcz Gdański | Polska | bieg Młodzieżowy 9-12 lat | ||
60 | Branicki Antoni | Otomin | Polska | bieg Mini Malucha 3-5 lat | ||
61 | Branicka Maja | Otomin | Polska | bieg Malucha 6-8 lat | ||
62 | Przybyszewski Paweł | Gdańsk | Polska | bieg Młodzieżowy 9-12 lat | ||
63 | Przybyszewski Kuba | Gdańsk | Polska | bieg Mini Malucha 3-5 lat | ||
64 | Lic Oskar | Rokitki | Polska | bieg Młodzieżowy 13-15 lat | ||
65 | Bakhovskyi Pavlo | Gdańsk | Polska | bieg Mini Malucha 3-5 lat | ||
66 | Zhuk Mariia | GDANSK | Ukraina | bieg Młodzieżowy 9-12 lat | ||
67 | Zhuk Ivan | GDANSK | Ukraina | bieg Młodzieżowy 9-12 lat | ||
68 | Ławniczak Olaf | Gdynia | Polska | bieg Mini Malucha 3-5 lat | ||
69 | Kwietniewski Patryk | Gdańsk | Polska | bieg Malucha 6-8 lat | ||
70 | Pobiarzyn JAKUB | Gdańks | Polska | bieg Młodzieżowy 9-12 lat | ||
71 | Pobiarzyn Izabela | Gdańks | Polska | bieg Malucha 6-8 lat | ||
72 | Pudlewski Oskar | Grudziądz | Polska | bieg Młodzieżowy 9-12 lat | ||
73 | Pudlewski Aleks | Grudziądz | Polska | bieg Malucha 6-8 lat | ||
74 | Marchlewicz Bruno | Sopot | Polska | bieg Mini Malucha 3-5 lat | ||
75 | Marchlewicz Wiktor | Sopot | Polska | bieg Młodzieżowy 9-12 lat | ||
76 | Treder Nina | Gdańsk | Polska | bieg Mini Malucha 3-5 lat | ||
77 | Treder Borys | Gdańsk | Polska | bieg Mini Malucha 3-5 lat | ||
78 | Ziębińska Zuzanna | Gdańsk | Polska | bieg Mini Malucha 3-5 lat | ||
79 | Dziubak Kajetan | Gdańsk | Polska | bieg Mini Malucha 3-5 lat | ||
80 | Ninard Mia | Sopot | Polska | bieg Młodzieżowy 9-12 lat | ||
81 | Karaś Aleksander | Gdynia | Polska | bieg Malucha 6-8 lat | ||
82 | Karaś Oliwia | Gdynia | Polska | bieg Młodzieżowy 9-12 lat | ||
83 | Dulko Aleksander | Sopot | Polska | bieg Malucha 6-8 lat | ||
84 | Jaszewski Szymon | Reda | Polska | bieg Młodzieżowy 13-15 lat | ||
85 | Sokalska-Piwko Aleksandra | Gdynia | Polska | bieg Mini Malucha 3-5 lat | ||
86 | Czarniawski Feliks | Gdańsk | Polska | bieg Mini Malucha 3-5 lat | ||
87 | Szewczyk Amelia | Sopot | Polska | bieg Mini Malucha 3-5 lat | ||
88 | Rumkowska Nikola | gdynia | Polska | bieg Mini Malucha 3-5 lat | ||
89 | Skrodzki Bartosz | Gdańsk | Polska | bieg Mini Malucha 3-5 lat | ||
90 | Rojek Rebeka | Sopot | Polska | bieg Mini Malucha 3-5 lat | ||
91 | Fułek Juliusz | Sopot | Polska | bieg Malucha 6-8 lat | ||
92 | Kalita Nikodem | Sopot | Polska | bieg Młodzieżowy 9-12 lat | ||
93 | Kalita Mateusz | Sopot | Polska | bieg Mini Malucha 3-5 lat | ||
94 | Grabowski Andrzej | Sopot | Polska | bieg Malucha 6-8 lat | ||
95 | Lasok Tymoteusz | Sopot | Polska | bieg Malucha 6-8 lat | ||
96 | Teska Martyna | Gdynia | Polska | bieg Młodzieżowy 9-12 lat | Active Flow | |
97 | Chojnacki Mikołaj | Sopot | Polska | bieg Malucha 6-8 lat | Active Flow | |
98 | Gałuszyńska Nina | Gdynia | Polska | bieg Młodzieżowy 9-12 lat | Active Flow | |
99 | Gałuszyńska Maja | Gdynia | Polska | bieg Malucha 6-8 lat | Active Flow | |
100 | KAMIŃSKA WIKTORIA | Gdynia | Polska | bieg Malucha 6-8 lat | Active Flow |
Wyświetleń: 7323