Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
101 | Jasiulewicz Zofia | Elbląg | Polska | bieg Mini Malucha 3-5 lat | Żłobek Miejski | |
102 | Zakrzewska Maja | Gdańsk | Polska | bieg Młodzieżowy 9-12 lat | Sp 75 gdańsk Gala | |
103 | Krauze Maksymilian | sopot | Polska | bieg Mini Malucha 3-5 lat | ||
104 | Jażdżewski Albert | Sopot | Polska | bieg Mini Malucha 3-5 lat | ||
105 | Majewski Franciszek | Wolomin | Polska | bieg Mini Malucha 3-5 lat | Widłorogi | |
106 | Lewandowski Miłosz | Sopot | Polska | bieg Młodzieżowy 9-12 lat | ||
107 | Lewandowska Lena | Sopot | Polska | bieg Malucha 6-8 lat | ||
108 | Czajka Jakub | Sopot | Polska | bieg Malucha 6-8 lat | Przedszkole nr 5 Sopot | |
109 | Czajka Jan | Sopot | Polska | bieg Mini Malucha 3-5 lat | Przedszkole nr 5 Sopot | |
110 | Wysocka Łucja | Gdańsk | Polska | bieg Malucha 6-8 lat | ||
111 | Lewandowski Jan | Gdańsk | Polska | bieg Malucha 6-8 lat | ||
112 | Lewandowska Hanna | Gdańsk | Polska | bieg Mini Malucha 3-5 lat | ||
113 | Yasnova Yeva | Sopot | Polska | bieg Mini Malucha 3-5 lat | Przedszkole nr 5 Sopot | |
114 | PANCIKIEWICZ Pola | SOPOT | Polska | bieg Mini Malucha 3-5 lat | Przedszkole nr 5 Sopot | |
115 | Pachnik Szymon | sopot | Polska | bieg Młodzieżowy 9-12 lat | Uks7 sopot | |
116 | Pachnik Tymon | sopot | Polska | bieg Malucha 6-8 lat | Uks7 sopot | |
117 | Remizowicz Marek | Gdansk | Polska | bieg Malucha 6-8 lat | ||
118 | Remizowicz Tymon | Gdansk | Polska | bieg Młodzieżowy 9-12 lat | ||
119 | Remizowicz Michał | Gdansk | Polska | bieg Mini Malucha 3-5 lat | ||
120 | Kleszczewska Zosia | Gdynia | Polska | bieg Młodzieżowy 9-12 lat | Sp 26 Gdynia | |
121 | Keller Gracjan | Karczemki | Polska | bieg Młodzieżowy 9-12 lat | Znikające punkty | |
122 | Mokłowicz Klara | Wejherowo | Polska | bieg Malucha 6-8 lat | Znikające punkty | |
123 | Mokłowicz Eliza | Wejherowo | Polska | bieg Młodzieżowy 9-12 lat | Znikające punkty | |
124 | Elwart Marysia | Sopot | Polska | bieg Mini Malucha 3-5 lat | ||
125 | Potts Natalia | Sopot | Polska | bieg Mini Malucha 3-5 lat | Przedszkole nr 8 Sopot | |
126 | Zubielewicz Amelia | Sopot | Polska | bieg Mini Malucha 3-5 lat | ||
127 | Frydrychowicz Rita | Gdańsk | Polska | bieg Malucha 6-8 lat | Belta Team / SP35 | |
128 | Frydrychowicz Franek | Gdańsk | Polska | bieg Malucha 6-8 lat | Belta Team / SP35 | |
129 | Ignaszak Arkadiusz | Gdynia | Polska | bieg Mini Malucha 3-5 lat | ||
130 | Paszka Bartosz | Gdynia | Polska | bieg Młodzieżowy 9-12 lat | Sp 17 Gdynia | |
131 | Paszka Natalia | Gdynia | Polska | bieg Młodzieżowy 13-15 lat | Sp 17 Gdynia | |
132 | Leżoń Lena | Gdansk | Polska | bieg Młodzieżowy 9-12 lat | ||
133 | Miller Otylia | Gdańsk | Polska | bieg Mini Malucha 3-5 lat | ||
134 | Blach Zuzia | Gdansk | Polska | bieg Malucha 6-8 lat | Przedszkole 88 | |
135 | Dziecielski Antoni | Sopot | Polska | bieg Mini Malucha 3-5 lat | Przedszkole nr 8 Sopot | |
136 | Rybak Maja | Sopot | Polska | bieg Mini Malucha 3-5 lat | Przedszkole nr 8 Sopot | |
137 | Pelplińska Helenka | Sopot | Polska | bieg Mini Malucha 3-5 lat | Przedszkole nr 8 Sopot | |
138 | Łaga Wiktoria | Gdynia | Polska | bieg Mini Malucha 3-5 lat | ||
139 | Łaga Tymoteusz | Gdynia | Polska | bieg Mini Malucha 3-5 lat | Przedszkole nr 24 w Gdyni | |
140 | Elmanowska Natalia | Reda | Polska | bieg Malucha 6-8 lat | Mapeciaki Reda | |
141 | Elmanowska Joanna | Reda | Polska | bieg Malucha 6-8 lat | Sp3 Reda | |
142 | Strużyńska Basia | Gdańsk | Polska | bieg Malucha 6-8 lat | Przedszkole De La Salle | |
143 | Strużyński Michał | Gdańsk | Polska | bieg Młodzieżowy 9-12 lat | SP 39 Gdańsk | |
144 | Strużyńska Weronika | Gdańsk | Polska | bieg Młodzieżowy 9-12 lat | SP 39 Gdańsk | |
145 | Rybacki Kuba | Reda | Polska | bieg Mini Malucha 3-5 lat | Przedszkole Milo | |
146 | Rybacki Kacper | Reda | Polska | bieg Malucha 6-8 lat | Ap1 Reda | |
147 | Rombel Hubert | Braniewo | Polska | bieg Młodzieżowy 9-12 lat | ||
148 | Rombel Igor | Braniewo | Polska | bieg Mini Malucha 3-5 lat | ||
149 | Dubicka Iga | Gdańsk | Polska | bieg Malucha 6-8 lat | ||
150 | Gałuszyńska Maja | Gdynia | Polska | bieg Malucha 6-8 lat | Active Flow | |
151 | Gałuszyńska Nina | Gdynia | Polska | bieg Młodzieżowy 9-12 lat | Active Flow | |
152 | Torbicz Aniela | Gdansk | Polska | bieg Mini Malucha 3-5 lat | Przygodowo | |
153 | Sitarz Oskar | Wejherowo | Polska | bieg Młodzieżowy 9-12 lat | ||
154 | Sitarz Patrycja | Wejherowo | Polska | bieg Malucha 6-8 lat | ||
155 | Chojnacka Nastka | Gdynia | Polska | bieg Mini Malucha 3-5 lat | ||
156 | Chojnacki Mikołaj | Sopot | Polska | bieg Malucha 6-8 lat | Active Flow | |
157 | Lukaszewicz Aleksandra | Gdynia | Polska | bieg Mini Malucha 3-5 lat | ||
158 | Lukaszewicz Mateusz | Gdynia | Polska | bieg Malucha 6-8 lat | ||
159 | Dziubak Nikodem | Gdańsk | Polska | bieg Mini Malucha 3-5 lat | ||
160 | Dziubak Leon | Gdańsk | Polska | bieg Mini Malucha 3-5 lat | ||
161 | Pelczar Weronika | Gdansk | Polska | bieg Młodzieżowy 13-15 lat | Szkola podstawowa nr 24 Gdańsk | |
162 | Pelczar FRANCISZEK | Gdansk | Polska | bieg Młodzieżowy 9-12 lat | Szkoła Podstawowa nr 1 we Wejherowie | |
163 | Wera Paulina | Pruszcz Gdański | Polska | bieg Malucha 6-8 lat | SP Jedyneczka Pruszcz Gdański | |
164 | Januszkiewicz Tymon | Gdańsk | Polska | bieg Młodzieżowy 9-12 lat | SP 27 Gdańsk | |
165 | Januszkiewicz Kinga | Gdańsk | Polska | bieg Młodzieżowy 9-12 lat | SP 27 Gdańsk | |
166 | DUDEK Bartosz | Pępowo | Polska | bieg Mini Malucha 3-5 lat | ||
167 | DUDEK Mateusz | Pępowo | Polska | bieg Młodzieżowy 9-12 lat | ||
168 | Pawelczyk Jakub | Gdańsk | Polska | bieg Malucha 6-8 lat | Przedszkole 68 Gdańsk | |
169 | Pawelczyk Julia | Gdańsk | Polska | bieg Malucha 6-8 lat | ZSP6 Gdańsk | |
170 | Przeździecka Julia | Gdańsk | Polska | bieg Malucha 6-8 lat | ZSP6 Gdańsk | |
171 | Witoslawska Weronika | Gdansk | Polska | bieg Młodzieżowy 9-12 lat | Sp 75 gdańsk Gala | |
172 | Antoniewicz Paweł | Rumia | Polska | bieg Młodzieżowy 9-12 lat | ||
173 | Antoniewicz Wiktoria | Rumia | Polska | bieg Malucha 6-8 lat | ||
174 | Stopa Milena | Swarożyn | Polska | bieg Mini Malucha 3-5 lat | ||
175 | Krawczyk Nikola | GDAŃSK | Polska | bieg Malucha 6-8 lat | ||
176 | Smołoński Marcel | Gdańsk | Polska | bieg Młodzieżowy 9-12 lat | NIECKO | |
177 | Smołoński Ignacy | Gdańsk | Polska | bieg Młodzieżowy 9-12 lat | NIECKO | |
178 | Dragan Blanka | Gdynia | Polska | bieg Młodzieżowy 9-12 lat | ||
179 | Paczkowski Wojciech | Wejherowo | Polska | bieg Młodzieżowy 9-12 lat | ||
180 | Lejk Pola | Gdynia | Polska | bieg Mini Malucha 3-5 lat | Żłobek Niezapominajka | |
181 | LEJK Jakub | Gdynia | Polska | bieg Malucha 6-8 lat | Przedszkole nr 43 w Gdyni | |
182 | Walas Daniel | Gdańsk | Polska | bieg Młodzieżowy 13-15 lat | Sp 75 Gdańsk | |
183 | Wolańska Julia | Rumia | bieg Młodzieżowy 9-12 lat | |||
184 | Wolańska Lena | Rumia | bieg Młodzieżowy 9-12 lat | |||
185 | Płatkowska Nela | Gdańsk | Polska | bieg Mini Malucha 3-5 lat | ||
186 | Alukonis Szymon | Rumia | Polska | bieg Młodzieżowy 13-15 lat | Sp 1 Rumia | |
187 | Lubinska Nina | Rumia | Polska | bieg Malucha 6-8 lat | Sp 4 Rumia | |
188 | Potaszkin Jan | Gdańsk | Polska | bieg Młodzieżowy 9-12 lat | ||
189 | Gabała Laura | Gdańsk | Polska | bieg Mini Malucha 3-5 lat | ||
190 | Gabała Kacper | Gdańsk | Polska | bieg Malucha 6-8 lat | ||
191 | Gabała Jakub | Gdańsk | Polska | bieg Młodzieżowy 9-12 lat | ||
192 | Łabuć Dominik | Rumia | Polska | bieg Młodzieżowy 9-12 lat | ||
193 | Łabuć Oliwia | Rumia | bieg Malucha 6-8 lat | |||
194 | Waśkiewicz Antek | Gdańsk | Polska | bieg Mini Malucha 3-5 lat | ||
195 | Bójko Martyna | Gdańsk | Polska | bieg Młodzieżowy 9-12 lat | Sp 75 gdańsk | |
196 | Kruk Maja | Gdynia | Polska | bieg Młodzieżowy 9-12 lat | SKLA | |
197 | Teska Robert | Gdynia | Polska | bieg Mini Malucha 3-5 lat | ||
198 | Teska Martyna | Gdynia | Polska | bieg Młodzieżowy 9-12 lat | Active Flow | |
199 | Teska Patrycja | Gdynia | Polska | bieg Młodzieżowy 13-15 lat | Biegun OCR Team | |
200 | Karnabal Fryderyk | Sopot | Polska | bieg Mini Malucha 3-5 lat |
Wyświetleń: 7324