Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Wierzejski Sławomir Bytów Bieg 10 km niezrzeszony
2 Borychowski Mariusz Kobylnica Bieg 10 km 1 bz Lębork opłacono
3 Dziewiatowska Joanna Tuchom Bieg 10 km Dietetyka-24.pl opłacono
4 Kożyczkowski Marcin Mosty Bieg 10 km Klub 42,2 Lębork opłacono
5 Heyka Jarosław Lębork Bieg 10 km MJR
6 Okołotowicz Sebastian Słupsk Bieg 10 km
7 Waśkiewicz Sebastian Gdańsk Bieg 10 km Dąbrowski Team
8 Kalinowska Paulina Kiełpino Bieg 10 km opłacono
9 Borzyszkowska Jolanta Puck Rajd Nordic Walking 10 km BEZ KIJA NIE PODCHODŹ
10 Filip Anna Gdynia Rajd Nordic Walking 10 km
11 Wójcik Piotr Gdynia Rajd Nordic Walking 10 km morsik weteran
12 Kobiela Piotr Amalka Bieg 10 km opłacono
13 Kobiela Marta Ąmalka Bieg 10 km opłacono
14 Hajdukiewicz Aleksandra Wejherowo Rajd Nordic Walking 10 km
15 Michalak Iwona Gniewino Rajd Nordic Walking 10 km
16 Krzyżanek Marta Gardna Wielka Bieg 10 km opłacono
17 Bierkus Mirosław Koszalin Rajd Nordic Walking 10 km Baltin Mielenko
18 Ponarad Magdalena Lubowidz Bieg 10 km Active Age opłacono
19 Glinka Agnieszka Lębork Bieg 10 km Active Age opłacono
20 Rychert Anna Gowino Bieg 10 km Kaszubi Luzino opłacono
21 Kwidzińska Roksana Wicko Rajd Nordic Walking 10 km
22 Kwidzińska Ilona Wicko Rajd Nordic Walking 10 km
23 Wirkus Antonina Szczecinek Bieg 10 km LKB im.BRACI PETK LĘBORK opłacono
24 Wirkus Łukasz Lipnica Bieg 10 km LKB im. Braci Petk opłacono
25 Kucharska Jadzia Gdynia Rajd Nordic Walking 10 km
26 Trzebiatowska Aldona Gdynia Rajd Nordic Walking 10 km Bogdziewicz Team Cumulus
27 Goc Małgorzata Smołdzinski Las Bieg 10 km opłacono
28 Nerc Dorota RUMIA Rajd Nordic Walking 10 km
29 Jachym Rafał Drzeżewo Rajd Nordic Walking 10 km Błękitne Morsy Łeba
30 Rubaj-Królikowska Monika Słupsk Bieg 10 km opłacono
31 Żmuda Paweł Główczyce Rajd Nordic Walking 10 km
32 Sałabon Grzegorz Lębork Rajd Nordic Walking 10 km Lęborskie Lwy
33 Andryskowski Zdzisław Lębork Bieg 10 km Kolarz-Pol
34 Stawicki Marek Smołdzino Bieg 10 km OSP Smołdzino opłacono
35 Kaleta Tomasz Goszczyno Bieg 10 km
36 Mordarski Maciek Wieliszewo Bieg 10 km opłacono
37 Pałucka Patrycja Pałucka - Staszczuk GłówcZyce Bieg 10 km opłacono
38 Łapigrowski Jan Lębork Bieg 10 km Stowarzyszenie 42,2 Lębork opłacono
39 Ruszkowski Arkadiusz Lębork Bieg 10 km Stowarzyszenie Mors Team Lębork opłacono
40 Hrycyk Izabela Lębork Rajd Nordic Walking 10 km
41 Hrycyk Krzysztof Lębork Rajd Nordic Walking 10 km
42 Grajewski Piotr Lębork Bieg 10 km opłacono
43 Rusin Leszek Lębork Bieg 10 km LKB im,, BRACI PETK LĘBORK
44 Ruszkowska Monika Lębork Rajd Nordic Walking 10 km Stowarzyszenie Mors Team Lębork
45 Michalak Izabela Lebork Bieg 10 km LKB Braci Petk opłacono
46 CZAJA ANDRZEJ ŁĘCZYCE Bieg 10 km UKS EKONOMIK-MARATOŃCZYK LĘBORK opłacono
47 Żytkiewicz Katarzyna Gdańsk Bieg 10 km opłacono
48 Kasprzyk Piotr Nowecin Bieg 10 km - mieszkańcy Gminy Wicko opłacono
49 Konkol Krystyna Lębork Rajd Nordic Walking 10 km KreativSport Lębork
50 Szymański Adam Lębork Bieg 10 km Stowarzyszenie 42,2 opłacono
51 Partyka Grzegorz Partyka Cewice Bieg 10 km Cewicki Klub Morsa i Biegacza opłacono
52 Gawin Rafał kościerzyna Bieg 10 km opłacono
53 Babińska Joanna Łeba Rajd Nordic Walking 10 km Błękitne Morsy Łeba
54 Klukowski Marcin Lębork Bieg 10 km UNIA Racing Team Lębork opłacono
55 Kiełtyka Łukasz Świetlino Bieg 10 km Piękne Świetlino
56 Płotka Marta Lębork Bieg 10 km Cewicki Klub Morsa i Biegacza opłacono
57 Malicka Anna Nowa Wieś Lęborska Bieg 10 km Cewicki Klub Morsa i Biegacza opłacono
58 Komadowski Maciej Lębork Bieg 10 km MIMAL opłacono
59 Dominiak Piotr Łeba Bieg 10 km Błękitne Morsy Łeba opłacono
60 Kankowski Paweł Luzino Bieg 10 km Kaszubi Luzino opłacono
61 Kankowska Justyna Luzino Bieg 10 km Kaszubi Luzino opłacono
62 Mielewczyk Magdalena Charbrowo Bieg 10 km - mieszkańcy Gminy Wicko Biegający Dietetyk Team opłacono
63 Gertner Anna Łeba Rajd Nordic Walking 10 km Błękitne Morsy Łeba
64 Reclaf Daria Borzestowo Bieg 10 km opłacono
65 Reclaf Piotr Borzestowo Bieg 10 km opłacono
66 Kwidzińska Karolina Gdynia Rajd Nordic Walking 10 km
67 Tomaszewska Anna Łebień Rajd Nordic Walking 10 km
68 Pilch Karolina Okalice Bieg 10 km opłacono
69 Skurtys Dagmara REDA Rajd Nordic Walking 10 km Mardy Bum
70 Skurtys Cezary REDA Rajd Nordic Walking 10 km Mardy Bum
71 Filipów Tadeusz Lębork Rajd Nordic Walking 10 km niezrzeszony
72 Lewańczyk Marcin Stężyca Bieg 10 km Metrożercy opłacono
73 Szymanowski Eugeniusz Lębork Rajd Nordic Walking 10 km Lęborskie Lwy
74 Szymanowska Anna Lębork Rajd Nordic Walking 10 km Lęborskie Lwy
75 Czerwionka Jakub Charbrowski Bór Bieg 10 km - mieszkańcy Gminy Wicko UKS Ekoludek Szczenurze
76 Konkol Andrzej Lębork Rajd Nordic Walking 10 km Kreativsport
77 Sibik Beata Lębork Rajd Nordic Walking 10 km Lęborskie Lwy
78 Szymański Stefan Bolesław Kieźliny Rajd Nordic Walking 10 km XV Koło PZERiI Dywity
79 GAJEWSKA DANUTA Łeba Rajd Nordic Walking 10 km
80 Błachnio Jarosław Wicko Bieg 10 km - mieszkańcy Gminy Wicko opłacono
81 Paczuła Stanisław Cewice Bieg 10 km opłacono


Wyświetleń: 3030

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ