Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 bz Lębork | |||||||||
1 | Borychowski Mariusz | Kobylnica | Bieg 10 km | 1 bz Lębork | opłacono | ||||
Active Age | |||||||||
2 | Ponarad Magdalena | Lubowidz | Bieg 10 km | Active Age | opłacono | ||||
3 | Glinka Agnieszka | Lębork | Bieg 10 km | Active Age | opłacono | ||||
BEZ KIJA NIE PODCHODŹ | |||||||||
4 | Borzyszkowska Jolanta | Puck | Rajd Nordic Walking 10 km | BEZ KIJA NIE PODCHODŹ | |||||
Baltin Mielenko | |||||||||
5 | Bierkus Mirosław | Koszalin | Rajd Nordic Walking 10 km | Baltin Mielenko | |||||
Biegający Dietetyk Team | |||||||||
6 | Mielewczyk Magdalena | Charbrowo | Bieg 10 km - mieszkańcy Gminy Wicko | Biegający Dietetyk Team | opłacono | ||||
Bogdziewicz Team Cumulus | |||||||||
7 | Trzebiatowska Aldona | Gdynia | Rajd Nordic Walking 10 km | Bogdziewicz Team Cumulus | |||||
Błękitne Morsy Łeba | |||||||||
8 | Jachym Rafał | Drzeżewo | Rajd Nordic Walking 10 km | Błękitne Morsy Łeba | |||||
9 | Babińska Joanna | Łeba | Rajd Nordic Walking 10 km | Błękitne Morsy Łeba | |||||
10 | Dominiak Piotr | Łeba | Bieg 10 km | Błękitne Morsy Łeba | opłacono | ||||
11 | Gertner Anna | Łeba | Rajd Nordic Walking 10 km | Błękitne Morsy Łeba | |||||
Cewicki Klub Morsa i Biegacza | |||||||||
12 | Partyka Grzegorz Partyka | Cewice | Bieg 10 km | Cewicki Klub Morsa i Biegacza | opłacono | ||||
13 | Płotka Marta | Lębork | Bieg 10 km | Cewicki Klub Morsa i Biegacza | opłacono | ||||
14 | Malicka Anna | Nowa Wieś Lęborska | Bieg 10 km | Cewicki Klub Morsa i Biegacza | opłacono | ||||
Dietetyka-24.pl | |||||||||
15 | Dziewiatowska Joanna | Tuchom | Bieg 10 km | Dietetyka-24.pl | opłacono | ||||
Dąbrowski Team | |||||||||
16 | Waśkiewicz Sebastian | Gdańsk | Bieg 10 km | Dąbrowski Team | |||||
Kaszubi Luzino | |||||||||
17 | Rychert Anna | Gowino | Bieg 10 km | Kaszubi Luzino | opłacono | ||||
18 | Kankowski Paweł | Luzino | Bieg 10 km | Kaszubi Luzino | opłacono | ||||
19 | Kankowska Justyna | Luzino | Bieg 10 km | Kaszubi Luzino | opłacono | ||||
Klub 42,2 Lębork | |||||||||
20 | Kożyczkowski Marcin | Mosty | Bieg 10 km | Klub 42,2 Lębork | opłacono | ||||
Kolarz-Pol | |||||||||
21 | Andryskowski Zdzisław | Lębork | Bieg 10 km | Kolarz-Pol | |||||
KreativSport Lębork | |||||||||
22 | Konkol Krystyna | Lębork | Rajd Nordic Walking 10 km | KreativSport Lębork | |||||
Kreativsport | |||||||||
23 | Konkol Andrzej | Lębork | Rajd Nordic Walking 10 km | Kreativsport | |||||
LKB Braci Petk | |||||||||
24 | Michalak Izabela | Lebork | Bieg 10 km | LKB Braci Petk | opłacono | ||||
LKB im,, BRACI PETK LĘBORK | |||||||||
25 | Rusin Leszek | Lębork | Bieg 10 km | LKB im,, BRACI PETK LĘBORK | |||||
LKB im.BRACI PETK LĘBORK | |||||||||
26 | Wirkus Antonina | Szczecinek | Bieg 10 km | LKB im.BRACI PETK LĘBORK | opłacono | ||||
LKB im. Braci Petk | |||||||||
27 | Wirkus Łukasz | Lipnica | Bieg 10 km | LKB im. Braci Petk | opłacono | ||||
Lęborskie Lwy | |||||||||
28 | Sałabon Grzegorz | Lębork | Rajd Nordic Walking 10 km | Lęborskie Lwy | |||||
29 | Szymanowski Eugeniusz | Lębork | Rajd Nordic Walking 10 km | Lęborskie Lwy | |||||
30 | Szymanowska Anna | Lębork | Rajd Nordic Walking 10 km | Lęborskie Lwy | |||||
31 | Sibik Beata | Lębork | Rajd Nordic Walking 10 km | Lęborskie Lwy | |||||
MIMAL | |||||||||
32 | Komadowski Maciej | Lębork | Bieg 10 km | MIMAL | opłacono | ||||
MJR | |||||||||
33 | Heyka Jarosław | Lębork | Bieg 10 km | MJR | |||||
Mardy Bum | |||||||||
34 | Skurtys Dagmara | REDA | Rajd Nordic Walking 10 km | Mardy Bum | |||||
35 | Skurtys Cezary | REDA | Rajd Nordic Walking 10 km | Mardy Bum | |||||
Metrożercy | |||||||||
36 | Lewańczyk Marcin | Stężyca | Bieg 10 km | Metrożercy | opłacono | ||||
OSP Smołdzino | |||||||||
37 | Stawicki Marek | Smołdzino | Bieg 10 km | OSP Smołdzino | opłacono | ||||
Piękne Świetlino | |||||||||
38 | Kiełtyka Łukasz | Świetlino | Bieg 10 km | Piękne Świetlino | |||||
Stowarzyszenie 42,2 | |||||||||
39 | Szymański Adam | Lębork | Bieg 10 km | Stowarzyszenie 42,2 | opłacono | ||||
Stowarzyszenie 42,2 Lębork | |||||||||
40 | Łapigrowski Jan | Lębork | Bieg 10 km | Stowarzyszenie 42,2 Lębork | opłacono | ||||
Stowarzyszenie Mors Team Lębork | |||||||||
41 | Ruszkowski Arkadiusz | Lębork | Bieg 10 km | Stowarzyszenie Mors Team Lębork | opłacono | ||||
42 | Ruszkowska Monika | Lębork | Rajd Nordic Walking 10 km | Stowarzyszenie Mors Team Lębork | |||||
UKS EKONOMIK-MARATOŃCZYK LĘBORK | |||||||||
43 | CZAJA ANDRZEJ | ŁĘCZYCE | Bieg 10 km | UKS EKONOMIK-MARATOŃCZYK LĘBORK | opłacono | ||||
UKS Ekoludek Szczenurze | |||||||||
44 | Czerwionka Jakub | Charbrowski Bór | Bieg 10 km - mieszkańcy Gminy Wicko | UKS Ekoludek Szczenurze | |||||
UNIA Racing Team Lębork | |||||||||
45 | Klukowski Marcin | Lębork | Bieg 10 km | UNIA Racing Team Lębork | opłacono | ||||
XV Koło PZERiI Dywity | |||||||||
46 | Szymański Stefan Bolesław | Kieźliny | Rajd Nordic Walking 10 km | XV Koło PZERiI Dywity | |||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
47 | Okołotowicz Sebastian | Słupsk | Bieg 10 km | ||||||
48 | Kalinowska Paulina | Kiełpino | Bieg 10 km | opłacono | |||||
49 | Filip Anna | Gdynia | Rajd Nordic Walking 10 km | ||||||
50 | Kobiela Piotr | Amalka | Bieg 10 km | opłacono | |||||
51 | Kobiela Marta | Ąmalka | Bieg 10 km | opłacono | |||||
52 | Hajdukiewicz Aleksandra | Wejherowo | Rajd Nordic Walking 10 km | ||||||
53 | Michalak Iwona | Gniewino | Rajd Nordic Walking 10 km | ||||||
54 | Krzyżanek Marta | Gardna Wielka | Bieg 10 km | opłacono | |||||
55 | Kwidzińska Roksana | Wicko | Rajd Nordic Walking 10 km | ||||||
56 | Kwidzińska Ilona | Wicko | Rajd Nordic Walking 10 km | ||||||
57 | Kucharska Jadzia | Gdynia | Rajd Nordic Walking 10 km | ||||||
58 | Goc Małgorzata | Smołdzinski Las | Bieg 10 km | opłacono | |||||
59 | Nerc Dorota | RUMIA | Rajd Nordic Walking 10 km | ||||||
60 | Rubaj-Królikowska Monika | Słupsk | Bieg 10 km | opłacono | |||||
61 | Żmuda Paweł | Główczyce | Rajd Nordic Walking 10 km | ||||||
62 | Kaleta Tomasz | Goszczyno | Bieg 10 km | ||||||
63 | Mordarski Maciek | Wieliszewo | Bieg 10 km | opłacono | |||||
64 | Pałucka Patrycja Pałucka - Staszczuk | GłówcZyce | Bieg 10 km | opłacono | |||||
65 | Hrycyk Izabela | Lębork | Rajd Nordic Walking 10 km | ||||||
66 | Hrycyk Krzysztof | Lębork | Rajd Nordic Walking 10 km | ||||||
67 | Grajewski Piotr | Lębork | Bieg 10 km | opłacono | |||||
68 | Żytkiewicz Katarzyna | Gdańsk | Bieg 10 km | opłacono | |||||
69 | Kasprzyk Piotr | Nowecin | Bieg 10 km - mieszkańcy Gminy Wicko | opłacono | |||||
70 | Gawin Rafał | kościerzyna | Bieg 10 km | opłacono | |||||
71 | Reclaf Daria | Borzestowo | Bieg 10 km | opłacono | |||||
72 | Reclaf Piotr | Borzestowo | Bieg 10 km | opłacono | |||||
73 | Kwidzińska Karolina | Gdynia | Rajd Nordic Walking 10 km | ||||||
74 | Tomaszewska Anna | Łebień | Rajd Nordic Walking 10 km | ||||||
75 | Pilch Karolina | Okalice | Bieg 10 km | opłacono | |||||
76 | GAJEWSKA DANUTA | Łeba | Rajd Nordic Walking 10 km | ||||||
77 | Błachnio Jarosław | Wicko | Bieg 10 km - mieszkańcy Gminy Wicko | opłacono | |||||
78 | Paczuła Stanisław | Cewice | Bieg 10 km | opłacono | |||||
morsik weteran | |||||||||
79 | Wójcik Piotr | Gdynia | Rajd Nordic Walking 10 km | morsik weteran | |||||
niezrzeszony | |||||||||
80 | Wierzejski Sławomir | Bytów | Bieg 10 km | niezrzeszony | |||||
81 | Filipów Tadeusz | Lębork | Rajd Nordic Walking 10 km | niezrzeszony |
Wyświetleń: 6544