6781 ELEKTRONICZNEZAPISY

wyniki 10km

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Miejscowość Klub Kat M kat Dystans Meta
1 46 WAŚKIEWICZ SEBASTIAN M 1 GDAŃSK DĄBROWSKI TEAM M2 Bieg 10 km 00:35:23.63
2 40 WIRKUS ŁUKASZ M 2 LIPNICA LKB IM. BRACI PETK M2 Bieg 10 km 00:35:30.75
3 2 BORYCHOWSKI MARIUSZ M 3 KOBYLNICA 1 BZ LĘBORK M4 Bieg 10 km 00:36:26.52
4 52 WRONKA CEZARY M 4 LĘBORK M2 Bieg 10 km 00:36:43.39
5 13 KASPRZYK PIOTR M 5 NOWECIN M4 Bieg 10 km 00:37:02.89
6 50 RUSIN LESZEK M 6 LĘBORK LKB IM,, BRACI PETK LĘBORK M2 1 Bieg 10 km 00:38:18.96
7 33 RECLAF PIOTR M 7 BORZESTOWO M2 2 Bieg 10 km 00:38:36.24
8 45 KALETA TOMASZ M 8 GOSZCZYNO M3 1 Bieg 10 km 00:39:00.69
9 56 GÓRSKI MATEUSZ M 9 LĘBORK M1 1 Bieg 10 km 00:39:32.06
10 51 CZERWIONKA JAKUB M 10 CHARBROWSKI BÓR UKS EKOLUDEK SZCZENURZE M1 2 Bieg 10 km 00:40:06.40
11 49 CZARNOWSKI EMILIAN M 11 KOZIN M1 3 Bieg 10 km 00:40:36.99
12 12 KANKOWSKI PAWEŁ M 12 LUZINO KASZUBI LUZINO M3 2 Bieg 10 km 00:40:59.64
13 3 CZAJA ANDRZEJ M 13 ŁĘCZYCE UKS EKONOMIK-MARATOŃCZYK LĘBORK M4 1 Bieg 10 km 00:41:50.93
14 39 WIRKUS ANTONINA K 1 SZCZECINEK LKB IM.BRACI PETK LĘBORK K2 Bieg 10 km 00:41:53.44
15 61 HEYKA JAROSŁAW M 14 LĘBORK MJR M4 2 Bieg 10 km 00:41:54.41
16 18 KOŻYCZKOWSKI MARCIN M 15 MOSTY KLUB 42,2 LĘBORK M3 3 Bieg 10 km 00:43:39.68
17 60 STROMSKI GRZEGORZ M 16 SIEMIROWICE M4 3 Bieg 10 km 00:44:15.99
18 44 LEŚNIEWSKI TOMASZ M 17 POZNAŃ M5 1 Bieg 10 km 00:44:20.43
19 57 ŻABCZYŃSKI DANIEL M 18 RUMIA M3 4 Bieg 10 km 00:44:34.15
20 26 PACZUŁA STANISŁAW M 19 CEWICE M4 4 Bieg 10 km 00:45:21.72
21 67 KIEŁTYKA ŁUKASZ M 20 ŚWIETLINO PIĘKNE ŚWIETLINO M2 3 Bieg 10 km 00:45:28.23
22 55 BASARAB PIOTR M 21 POTĘGOWO M3 5 Bieg 10 km 00:45:50.75
23 7 GLINKA AGNIESZKA K 2 LĘBORK ACTIVE AGE K2 Bieg 10 km 00:45:58.24
24 6 GAWIN RAFAŁ M 22 KOŚCIERZYNA M3 6 Bieg 10 km 00:46:12.76
25 58 ANDRYSKOWSKI ZDZISŁAW M 23 LĘBORK KOLARZ-POL M4 5 Bieg 10 km 00:46:26.00
26 20 LEWAŃCZYK MARCIN M 24 STĘŻYCA METROŻERCY M2 4 Bieg 10 km 00:46:31.27
27 43 KONECKO IZABELA K 3 SOPOT K4 Bieg 10 km 00:46:38.99
28 5 DZIEWIATOWSKA JOANNA K 4 TUCHOM DIETETYKA-24.PL K3 Bieg 10 km 00:46:40.16
29 10 KALINOWSKA PAULINA K 5 KIEŁPINO K2 Bieg 10 km 00:46:55.80
30 42 SZCZĘSNY PIOTR M 25 ŁEBA M4 6 Bieg 10 km 00:47:30.14
31 37 STAWICKI MAREK M 26 SMOŁDZINO OSP SMOŁDZINO M4 7 Bieg 10 km 00:47:59.06
32 8 GOC MAŁGORZATA K 6 SMOŁDZINSKI LAS K3 1 Bieg 10 km 00:49:00.18
33 23 MICHALAK IZABELA K 7 LEBORK LKB BRACI PETK K2 1 Bieg 10 km 00:49:08.59
34 48 ŁYSKYNA ŁUKASZ M 27 PLESZEW M1 4 Bieg 10 km 00:49:19.76
35 68 MALLEK IREK M 28 SZCZENURZE M3 7 Bieg 10 km 00:49:33.73
36 16 KOBIELA PIOTR M 29 AMALKA M2 5 Bieg 10 km 00:50:21.83
37 54 KOZAK KRZYSZTOF M 30 M2 6 Bieg 10 km 00:50:29.22
38 47 OKOŁOTOWICZ SEBASTIAN M 31 SŁUPSK M2 7 Bieg 10 km 00:50:35.39
39 59 KONYSZ BARTŁOMIEJ M 32 LĘDZIECHOWO M2 8 Bieg 10 km 00:50:51.99
40 19 KRZYŻANEK MARTA K 8 GARDNA WIELKA K3 2 Bieg 10 km 00:51:16.63
41 4 DOMINIAK PIOTR M 33 ŁEBA BŁĘKITNE MORSY ŁEBA M2 9 Bieg 10 km 00:51:21.73
42 25 MORDARSKI MACIEK M 34 WIELISZEWO M2 10 Bieg 10 km 00:51:38.77
43 9 GRAJEWSKI PIOTR M 35 LĘBORK M2 11 Bieg 10 km 00:51:50.94
44 32 RECLAF DARIA K 9 BORZESTOWO K2 2 Bieg 10 km 00:51:54.59
45 62 HOLLANDER ADAM M 36 ŁĘCZYN M2 12 Bieg 10 km 00:52:02.24
46 28 PARTYKA GRZEGORZ PARTYKA M 37 CEWICE CEWICKI KLUB MORSA I BIEGACZA M3 8 Bieg 10 km 00:52:06.06
47 11 KANKOWSKA JUSTYNA K 10 LUZINO KASZUBI LUZINO K3 3 Bieg 10 km 00:52:18.17
48 17 KOMADOWSKI MACIEJ M 38 LĘBORK MIMAL M3 9 Bieg 10 km 00:52:23.75
49 1 BŁACHNIO JAROSŁAW M 39 WICKO M1 5 Bieg 10 km 00:53:44.73
50 27 PAŁUCKA PATRYCJA PAŁUCKA - STASZCZUK K 11 GŁÓWCZYCE K1 1 Bieg 10 km 00:54:12.76
51 29 PILCH KAROLINA K 12 OKALICE K1 2 Bieg 10 km 00:56:36.52
52 38 SZYMAŃSKI ADAM M 40 LĘBORK STOWARZYSZENIE 42,2 M3 10 Bieg 10 km 00:56:37.57
53 36 RYCHERT ANNA K 13 GOWINO KASZUBI LUZINO K2 3 Bieg 10 km 00:57:18.61
54 14 KLUKOWSKI MARCIN M 41 LĘBORK UNIA RACING TEAM LĘBORK M3 11 Bieg 10 km 00:57:38.94
55 53 WIELGUS ALEKSANDRA K 14 POTĘGOWO K2 4 Bieg 10 km 00:58:07.84
56 22 MALICKA ANNA K 15 NOWA WIEŚ LĘBORSKA CEWICKI KLUB MORSA I BIEGACZA K3 4 Bieg 10 km 00:58:16.49
57 30 PŁOTKA MARTA K 16 LĘBORK CEWICKI KLUB MORSA I BIEGACZA K2 5 Bieg 10 km 00:58:16.94
58 35 RUSZKOWSKI ARKADIUSZ M 42 LĘBORK STOWARZYSZENIE MORS TEAM LĘBORK M2 13 Bieg 10 km 00:58:50.95
59 65 DYNYSIUK AGNIESZKA K 17 LĘBORK K3 5 Bieg 10 km 00:59:04.84
60 15 KOBIELA MARTA K 18 ĄMALKA K2 6 Bieg 10 km 00:59:23.09
61 66 ŚMIECHOWSKA SYLWIA K 19 LĘBORK K2 7 Bieg 10 km 01:01:08.16
62 63 WENERSKI SŁAWOMIR M 43 LASKOWICE M4 8 Bieg 10 km 01:01:19.60
63 34 RUBAJ-KRÓLIKOWSKA MONIKA K 20 SŁUPSK K4 1 Bieg 10 km 01:02:22.22
64 64 SUCHODOLSKA ANNA K 21 WICKO K2 8 Bieg 10 km 01:03:17.84
65 31 PONARAD MAGDALENA K 22 LUBOWIDZ ACTIVE AGE K3 6 Bieg 10 km 01:04:00.13
66 21 ŁAPIGROWSKI JAN M 44 LĘBORK STOWARZYSZENIE 42,2 LĘBORK M3 12 Bieg 10 km 01:07:23.49

wyniki 10km NW

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Miejscowość Klub Kat M kat Dystans Meta
1 122 SAŁABON GRZEGORZ M 1 LĘBORK LĘBORSKIE LWY M4 Rajd Nordic Walking 10 km 01:09:29.07
2 112 KONKOL ANDRZEJ M 2 LĘBORK KREATIVSPORT M5 Rajd Nordic Walking 10 km 01:09:35.12
3 110 HRYCYK KRZYSZTOF M 3 LĘBORK M4 Rajd Nordic Walking 10 km 01:10:43.75
4 102 BIERKUS MIROSŁAW M 4 KOSZALIN BALTIN MIELENKO M5 1 Rajd Nordic Walking 10 km 01:11:18.32
5 106 GAJEWSKA DANUTA K 1 ŁEBA K3 Rajd Nordic Walking 10 km 01:13:30.10
6 130 TRZEBIATOWSKA ALDONA K 2 GDYNIA BOGDZIEWICZ TEAM CUMULUS K3 Rajd Nordic Walking 10 km 01:13:41.81
7 124 SKURTYS CEZARY M 5 REDA MARDY BUM M3 1 Rajd Nordic Walking 10 km 01:15:04.93
8 109 HRYCYK IZABELA K 3 LĘBORK K1 Rajd Nordic Walking 10 km 01:15:30.26
9 114 KUCHARSKA JADZIA K 4 GDYNIA K0 1 Rajd Nordic Walking 10 km 01:16:45.92
10 131 WÓJCIK PIOTR M 6 GDYNIA MORSIK WETERAN M5 2 Rajd Nordic Walking 10 km 01:17:42.18
11 111 JACHYM RAFAŁ M 7 DRZEŻEWO BŁĘKITNE MORSY ŁEBA M4 1 Rajd Nordic Walking 10 km 01:17:55.38
12 157 GÓRSKA IWONA K 5 LĘBORK K3 1 Rajd Nordic Walking 10 km 01:18:07.22
13 125 SKURTYS DAGMARA K 6 REDA MARDY BUM K2 1 Rajd Nordic Walking 10 km 01:19:06.51
14 105 FILIPÓW TADEUSZ M 8 LĘBORK NIEZRZESZONY M5 3 Rajd Nordic Walking 10 km 01:19:12.85
15 133 MIKUŁA IZABELA K 7 STEKNICA K1 1 Rajd Nordic Walking 10 km 01:19:14.21
16 168 CHMIELEWSKA IWONA K 8 SZCZENURZE K3 2 Rajd Nordic Walking 10 km 01:19:14.85
17 167 MALLEK MARIA K 9 SZCZENURZE K3 3 Rajd Nordic Walking 10 km 01:19:15.00
18 127 SZYMANOWSKI EUGENIUSZ M 9 LĘBORK LĘBORSKIE LWY M5 4 Rajd Nordic Walking 10 km 01:20:05.07
19 158 MAŁASZCZYCKA BARBARA K 10 LĘBORK K4 1 Rajd Nordic Walking 10 km 01:20:05.27
20 145 KAŃCZUGA LIDIA K 11 ŁEBA K3 4 Rajd Nordic Walking 10 km 01:22:17.74
21 144 SZATAJ KAMILA K 12 ŁEBA K1 2 Rajd Nordic Walking 10 km 01:22:24.75
22 146 NIEWINOWSKA KAMILA K 13 NOWĘCIN K2 2 Rajd Nordic Walking 10 km 01:22:24.89
23 152 DYCON MARCIN M 10 M2 1 Rajd Nordic Walking 10 km 01:22:28.09
24 69 ZYCH PAULINA K 14 CHABROWO K0 2 Rajd Nordic Walking 10 km 01:22:48.09
25 123 SIBIK BEATA K 15 LĘBORK LĘBORSKIE LWY K4 2 Rajd Nordic Walking 10 km 01:23:33.72
26 150 WAŃDOCH-DUBAJ WERONIKA K 16 SZCZENURZE K0 3 Rajd Nordic Walking 10 km 01:25:33.32
27 186 KAŃCZUGA RADOSŁAW M 11 SZCZENURZE M0 1 Rajd Nordic Walking 10 km 01:25:34.92
28 136 SŁOWY SŁAWOMIR M 12 ŁECZYCE M4 2 Rajd Nordic Walking 10 km 01:26:33.98
29 166 KRÓL ADAMSKA AGNIESZKA K 17 GĘŚ K2 3 Rajd Nordic Walking 10 km 01:26:34.39
30 132 ŻMUDA PAWEŁ M 13 GŁÓWCZYCE M2 2 Rajd Nordic Walking 10 km 01:27:22.78
31 121 RUSZKOWSKA MONIKA K 18 LĘBORK STOWARZYSZENIE MORS TEAM LĘBORK K2 4 Rajd Nordic Walking 10 km 01:28:16.87
32 113 KONKOL KRYSTYNA K 19 LĘBORK KREATIVSPORT LĘBORK K4 3 Rajd Nordic Walking 10 km 01:29:33.52
33 126 SZYMANOWSKA ANNA K 20 LĘBORK LĘBORSKIE LWY K5 1 Rajd Nordic Walking 10 km 01:29:33.57
34 159 BIKOWSKA GABRIELA K 21 LĘBORK K5 2 Rajd Nordic Walking 10 km 01:29:37.61
35 188 GIERAK ALEKSANDRA K 22 SZCZENURZE K0 4 Rajd Nordic Walking 10 km 01:30:08.92
36 174 GALDA DAWID M 14 SZCZENURZE M0 2 Rajd Nordic Walking 10 km 01:30:13.41
37 120 NERC DOROTA K 23 RUMIA K5 3 Rajd Nordic Walking 10 km 01:30:17.90
38 165 KUPICZ ZUZANNA K 24 K0 5 Rajd Nordic Walking 10 km 01:32:30.10
39 184 SZUBA STANISŁAWA K 25 WICKO K5 4 Rajd Nordic Walking 10 km 01:33:06.79
40 185 ROMACKOWSKA BRAK K 26 ROSZCZYCE K2 5 Rajd Nordic Walking 10 km 01:33:07.27
41 176 KRENSKA BOGUMIŁA K 27 ŻARNOWSKA K5 5 Rajd Nordic Walking 10 km 01:33:09.63
42 154 NIEMIEC IRENA K 28 WICKO K5 6 Rajd Nordic Walking 10 km 01:33:12.99
43 175 PIEPER HENRYK M 15 STRZECZEWO M5 5 Rajd Nordic Walking 10 km 01:33:15.65
44 183 BOROSZ BARBARA K 29 ŁEBA K2 6 Rajd Nordic Walking 10 km 01:33:17.30
45 177 MAŃSKIEWSKA DANUTA K 30 ŁEBA K5 7 Rajd Nordic Walking 10 km 01:33:19.17
46 172 WICKA SYLWIA K 31 WICKO K2 7 Rajd Nordic Walking 10 km 01:34:53.08
47 115 KWIDZIŃSKA ILONA K 32 WICKO K2 8 Rajd Nordic Walking 10 km 01:34:53.15
48 173 DRZAZGOWSKA ANNA K 33 WICKO K2 9 Rajd Nordic Walking 10 km 01:34:54.37
49 153 JĘDRO MAGDALENA K 34 SMOŁDZINO K2 10 Rajd Nordic Walking 10 km 01:35:43.76
50 117 KWIDZIŃSKA ROKSANA K 35 WICKO K0 6 Rajd Nordic Walking 10 km 01:36:42.72
51 161 SUCHODOLSKA KLAUDIA K 36 WICKO K0 7 Rajd Nordic Walking 10 km 01:36:48.71
52 163 KRAWCZYK CZESŁAW M 16 NOWA WIEŚ LĘBORSKA M2 3 Rajd Nordic Walking 10 km 01:37:43.56
53 169 TOKARZ DOMINIKA K 37 BIAŁOGÓRA K0 8 Rajd Nordic Walking 10 km 01:38:27.83
54 139 MALLEK JULIA K 38 SZCZENURZE K0 9 Rajd Nordic Walking 10 km 01:39:32.28
55 138 KOŁODZIEJSKA ALICJA K 39 ŁEBA K0 10 Rajd Nordic Walking 10 km 01:39:32.92
56 149 KANIESKA PATRYCJA K 40 ŁEBA K0 11 Rajd Nordic Walking 10 km 01:41:00.94
57 170 GRYCIUK MAŁGORZATA K 41 ŁEBA K3 5 Rajd Nordic Walking 10 km 01:41:43.56
58 107 GERTNER ANNA K 42 ŁEBA BŁĘKITNE MORSY ŁEBA K3 6 Rajd Nordic Walking 10 km 01:41:43.73
59 101 BABIŃSKA JOANNA K 43 ŁEBA BŁĘKITNE MORSY ŁEBA K3 7 Rajd Nordic Walking 10 km 01:41:43.91
60 189 HERMANN OLIWIA K 44 ŁEBIENIEL K0 12 Rajd Nordic Walking 10 km 01:41:50.08
61 140 DZIAMECKA EMILIA K 45 ŁĘBA K0 13 Rajd Nordic Walking 10 km 01:41:52.43
62 137 KAWCZUGA WANESSA K 46 ŁEBA K0 14 Rajd Nordic Walking 10 km 01:41:53.85
63 164 POPŁAWSKA ALEKSANDRA K 47 GĘŚ K0 15 Rajd Nordic Walking 10 km 01:41:54.41
64 141 OLECH MARTA K 48 ŁEBA K0 16 Rajd Nordic Walking 10 km 01:41:55.79
65 178 LEMKE DAWID M 17 WICKO M2 4 Rajd Nordic Walking 10 km 01:48:45.78
66 180 LEMKE KAROLINA K 49 WICKO K1 3 Rajd Nordic Walking 10 km 01:48:46.23
67 179 LEMKE MICHAŁ M 18 WICKO M2 5 Rajd Nordic Walking 10 km 01:48:48.15
68 160 MENSOLDT AMELIA K 50 LĘBORK K0 17 Rajd Nordic Walking 10 km 01:54:32.52
69 171 WICKA ZUZANNA K 51 WICKO K0 18 Rajd Nordic Walking 10 km 01:54:32.79
70 156 BOJAS GERTRUDA K 52 WICKO K5 8 Rajd Nordic Walking 10 km 02:08:34.34
71 155 BRZOSKOWSKA DANUTA K 53 WICKO K5 9 Rajd Nordic Walking 10 km 02:08:35.07
72 162 LAWRENC JOANNA K 54 CZARNÓWKO K3 8 Rajd Nordic Walking 10 km
DSQ 148 PĘKALA SARA K DSQ NOWĘCIN K0 DSQ Rajd Nordic Walking 10 km 01:09:11.12
DSQ 151 DYCON ALEKSANDRA K DSQ K0 DSQ Rajd Nordic Walking 10 km 01:09:13.50
DSQ 190 ARTEM ARTEM M DSQ UKRAINA M3 DSQ Rajd Nordic Walking 10 km 01:11:23.48
DSQ 143 PIASECKA AGNIESZKA K DSQ ŁEBA K1 DSQ Rajd Nordic Walking 10 km 01:15:40.00
DSQ 142 CHUSTAK KAJA K DSQ CHABROWO K0 DSQ Rajd Nordic Walking 10 km 01:15:40.00
DSQ 147 MACIUKIEWICZ MARIA K DSQ NOWĘCIN K2 DSQ Rajd Nordic Walking 10 km 01:15:40.00
DSQ 182 KRENSKA JULIA K DSQ ŻARNOWSKA K0 DSQ Rajd Nordic Walking 10 km 01:39:53.21
DSQ 181 STĘPIEŃ MACIEJ M DSQ WICKO M1 DSQ Rajd Nordic Walking 10 km 01:40:08.46

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ