Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Active Gym | |||||||||
1 | Wegner Beata | Lębork | 5 km | Active Gym | |||||
Akademia Biegowa Kartuzy | |||||||||
2 | Serkowska Anna | Kartuzy | 5 km | Akademia Biegowa Kartuzy | opłacono | ||||
Biegająca Gdynia | |||||||||
3 | Orlikowski Tadeusz | Gdynia | 5 km | Biegająca Gdynia | opłacono | ||||
Biegający Dietetyk Team | |||||||||
4 | Mielewczyk Magdalena | Charbrowo | 5 km - mieszkańcy Gminy Wicko | Biegający Dietetyk Team | opłacono | ||||
5 | Konysz Bartłomiej | Lędziechowo | 5 km | Biegający Dietetyk Team | |||||
6 | Reclaf Daria | Borzestowo | 5 km | Biegający Dietetyk Team | opłacono | ||||
7 | Reclaf Piotr | Borzestowo | 5 km | Biegający Dietetyk Team | opłacono | ||||
8 | Paczuła Stanisław | Cewice | 5 km | Biegający Dietetyk Team | opłacono | ||||
9 | Kobiela Piotr | Amalka | 5 km | Biegający Dietetyk Team | |||||
10 | Kobiela Marta | Amalka | 5 km | Biegający Dietetyk Team | |||||
11 | Majewski Krzysztof | Niebędzino | 5 km | Biegający Dietetyk Team | opłacono | ||||
12 | Heyka Jarosław | Lębork | 5 km | Biegający Dietetyk Team | opłacono | ||||
Biegamyrazem.pl | |||||||||
13 | Żabczyński Daniel | Rumia | 5 km | Biegamyrazem.pl | opłacono | ||||
Błękitne Morsy | |||||||||
14 | Dominiak Piotr | Łeba | 5 km | Błękitne Morsy | opłacono | ||||
Cewice | |||||||||
15 | Klawikowski Andrzej | Cewice | 5 km | Cewice | |||||
Cewicki Klub Morsa i Biegacza | |||||||||
16 | Malicka Anna | Nowa Wieś Lęborska | 5 km | Cewicki Klub Morsa i Biegacza | opłacono | ||||
17 | Partyka Grzegorz | Cewice | 5 km | Cewicki Klub Morsa i Biegacza | opłacono | ||||
18 | Płotka Marta | Lębork | 5 km | Cewicki Klub Morsa i Biegacza | |||||
Dąbrowski Team | |||||||||
19 | Waśkiewicz Sebastian | Gdańsk | 5 km | Dąbrowski Team | |||||
KASZUBI LUZINO | |||||||||
20 | Rychert Anna | Gowino | 5 km | KASZUBI LUZINO | opłacono | ||||
KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK | |||||||||
21 | Wegner Kamil | Lębork | 5 km | KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK | |||||
KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK | |||||||||
22 | Kołakowski Marcin | Lębork | 5 km | KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK | opłacono | ||||
Kaszubi Luzino | |||||||||
23 | Kankowska Dominika | Luzino | 5 km | Kaszubi Luzino | opłacono | ||||
24 | Kankowski Paweł | Luzino | 5 km | Kaszubi Luzino | opłacono | ||||
25 | Kankowska Justyna | Luzino | 5 km | Kaszubi Luzino | opłacono | ||||
Klub 42,2 Lębork | |||||||||
26 | Kożyczkowski Marcin | Mosty | 5 km | Klub 42,2 Lębork | opłacono | ||||
Klub Kolarski Lew Lębork | |||||||||
27 | Brzeźnicki Tomasz | Lębork | 5 km | Klub Kolarski Lew Lębork | opłacono | ||||
Kujawscy Runners | |||||||||
28 | Kryzel Tomasz | Człuchów | 5 km | Kujawscy Runners | opłacono | ||||
LKB im,, BRACI PETK LĘBORK | |||||||||
29 | Rusin Leszek | Lębork | 5 km | LKB im,, BRACI PETK LĘBORK | |||||
LKB im,, BRACI PETK LĘBORK Biegający Dietetyk Team | |||||||||
30 | SOKOŁOWSKI Ryszard | Wojciechowo | 5 km - mieszkańcy Gminy Wicko | LKB im,, BRACI PETK LĘBORK Biegający Dietetyk Team | |||||
LKB im. Braci Petk | |||||||||
31 | Naczk Wiktoria | Lębork | 5 km | LKB im. Braci Petk | |||||
32 | Pieniążek Jakub | Lębork | 5 km | LKB im. Braci Petk | |||||
LKS PUCK/Przyjaciele w Biegu | |||||||||
33 | Labudda Wojciech | Puck | 5 km | LKS PUCK/Przyjaciele w Biegu | opłacono | ||||
Lisy Pustyni | |||||||||
34 | rychlik sebastian | Klucze | 5 km | Lisy Pustyni | opłacono | ||||
Lębork | |||||||||
35 | Górski Antoni | Lębork | 5 km | Lębork | |||||
MIMAL, UNIA Racing Team Lębork | |||||||||
36 | Komadowski Maciej | Lębork | 5 km | MIMAL, UNIA Racing Team Lębork | opłacono | ||||
MKK PST MISTRAL LEBORK | |||||||||
37 | Krawiec Anna | Lębork | 5 km | MKK PST MISTRAL LEBORK | opłacono | ||||
MKK PST MISTRAL LĘBORK | |||||||||
38 | Strzelecki Paweł | Lębork | 5 km | MKK PST MISTRAL LĘBORK | opłacono | ||||
Metrożercy | |||||||||
39 | Lewańczyk Marcin | Stężyca | 5 km | Metrożercy | opłacono | ||||
Motywator Catering Dietetyczny | |||||||||
40 | Reszka Dominik | Lebork | 5 km | Motywator Catering Dietetyczny | |||||
Motywator Catering dietetyczny | |||||||||
41 | Miętka Monika | Lębork | 5 km | Motywator Catering dietetyczny | |||||
Olimpia Osowa Gdańsk | |||||||||
42 | Kaczmarek Krzysztof | Gdańsk | 5 km | Olimpia Osowa Gdańsk | |||||
Przyjaciele w Biegu/ BRW Władysławowo | |||||||||
43 | Hincka Marzena | Gnieżdżewo | 5 km | Przyjaciele w Biegu/ BRW Władysławowo | opłacono | ||||
SPONTAN POTĘGOWO | |||||||||
44 | Semak Magdalena | Potęgowo | 5 km | SPONTAN POTĘGOWO | opłacono | ||||
45 | Basarab PIOTR | Potęgowo | 5 km | SPONTAN POTĘGOWO | opłacono | ||||
SZCZENURZE TEAM | |||||||||
46 | Kotuła Andrzej | SZCZENURZE | 5 km - mieszkańcy Gminy Wicko | SZCZENURZE TEAM | opłacono | ||||
Sfora BMK | |||||||||
47 | Kuraś Beata | Gdańsk | 5 km | Sfora BMK | |||||
Stowarzyszenie 42.2 Lębork | |||||||||
48 | Szymański Adam | Lębork | 5 km | Stowarzyszenie 42.2 Lębork | opłacono | ||||
UKS-EKONOMIK-MARATOŃCZYK LĘBORK | |||||||||
49 | CZAJA ANDRZEJ | ŁĘCZYCE | 5 km | UKS-EKONOMIK-MARATOŃCZYK LĘBORK | opłacono | ||||
UNIA Racing Team Lębork | |||||||||
50 | Klukowski Marcin | Lębork | 5 km | UNIA Racing Team Lębork | opłacono | ||||
W.P.K SŁOŃ TEAM | |||||||||
51 | Marczak Andrzej | Żelkowo | 5 km | W.P.K SŁOŃ TEAM | opłacono | ||||
52 | Marczak Małgorzata | Żelkowo | 5 km | W.P.K SŁOŃ TEAM | opłacono | ||||
WKS Nożyno | |||||||||
53 | Czarnowski Emilian | Kozin | 5 km | WKS Nożyno | opłacono | ||||
WOLF TEAM | |||||||||
54 | Ropela Radosław | Łęczyce | 5 km | WOLF TEAM | opłacono | ||||
55 | Stankiewicz Witold | Godętowo | 5 km | WOLF TEAM | |||||
WOLF TEAM | |||||||||
56 | Sujkowski Ryszard | Kostkowo | 5 km | WOLF TEAM | |||||
Witkowski Running Team | |||||||||
57 | Kasprzyk Piotr | Nowecin | 5 km - mieszkańcy Gminy Wicko | Witkowski Running Team | opłacono | ||||
Zwae | |||||||||
58 | Wolff Dorota | Keblowo nowowiejskie | 5 km | Zwae | |||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
59 | Bartha Fabian | Lębork | 5 km | opłacono | |||||
60 | Okon Paweł | Strzeszewo | 5 km - mieszkańcy Gminy Wicko | opłacono | |||||
61 | Szymborski Mateusz | Lębork | 5 km | opłacono | |||||
62 | Hus Arkadiusz | Lebork | 5 km | opłacono | |||||
63 | Warmowski Krystian | Lębork | 5 km | opłacono | |||||
64 | Klekociuk Krzysztof | Lębork | 5 km | opłacono | |||||
65 | Kiedroń-Lisowski Tomasz | Lębork | 5 km | opłacono | |||||
66 | Konecko Izabela | Sopot | 5 km | opłacono | |||||
67 | Szymański Bartosz | rumia | 5 km | ||||||
68 | Wiśniewski Piotr | Wrzescienko | 5 km - mieszkańcy Gminy Wicko | opłacono | |||||
69 | Kowalczyk Jarosław | Gdańsk | 5 km | opłacono | |||||
70 | Świtońska Aleksandra | Gdynia | 5 km | ||||||
71 | Antoniewicz Rafał | Lębork | 5 km | ||||||
72 | Karski Mateusz | Pogórze | 5 km | opłacono | |||||
73 | Cieślak Miłosz | Gdańsk | 5 km | opłacono | |||||
74 | Rubaj-Królikowska Monika | Słupsk | 5 km | opłacono | |||||
75 | Leśniewski Tomasz | Sopot | 5 km | opłacono | |||||
76 | Wisniewska Marlena | Wrzescienko | 5 km - mieszkańcy Gminy Wicko | opłacono | |||||
77 | Cymer Jarosław | Ustka | 5 km | opłacono | |||||
78 | Gawin Rafał | kościerzyna | 5 km | ||||||
79 | Kaczmarek Sylwia | Gdańsk | 5 km | ||||||
80 | Kaleta Tomasz | Goszczyno | 5 km | ||||||
81 | Paczuła Urszula | Cewice | 5 km | opłacono | |||||
82 | Godula Bożena | Nowęcin | 5 km - mieszkańcy Gminy Wicko | ||||||
83 | Klawikowska Emilia | Bożepole Wielkie | 5 km | ||||||
84 | Grajewski Tomasz | Lębork | 5 km | opłacono | |||||
85 | Grajewska Anna | Lębork | 5 km | opłacono | |||||
86 | Płomin Ola | Bożepole Wielkie | 5 km | ||||||
87 | Kalinowska Paulina | Kiełpino | 5 km | ||||||
88 | Błachnio Jarosław | Wicko | 5 km - mieszkańcy Gminy Wicko | opłacono |
Wyświetleń: 6024