5 km Zestawienie wyników z lat 2021, 2022

5 km

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Miejscowość Klub Kat M kat Dystans 1 okr 2 okr Meta
1 77 SOKOŁOWSKI RYSZARD M 1 WOJCIECHOWO M 30-39 5 km 00:08:20.65 00:07:22.22 00:15:44.39
2 66 WAŚKIEWICZ SEBASTIAN M 2 DĄBROWSKI TEAM M 30-39 5 km 00:08:23.92 00:07:46.83 00:16:12.13
3 78 RUDNIK KRZYSZTOF M 3 SŁUPSK M 40-49 5 km 00:09:17.26 00:07:52.30 00:17:11.18
4 76 BURZYŃSKI ALEKSANDER M 4 BOLESŁAWICE M 40-49 5 km 00:09:17.31 00:07:58.43 00:17:17.27
5 30 KRYZEL TOMASZ M 5 CZŁUCHÓW KUJAWSCY RUNNERS M 15-29 5 km 00:09:16.90 00:08:02.61 00:17:21.06
6 19 KASPRZYK PIOTR M 6 NOWECIN WITKOWSKI RUNNING TEAM M 50-59 1 5 km 00:09:17.22 00:08:10.38 00:17:30.16
7 91 PIENIĄŻEK JAKUB M 7 LĘBORK M 15-29 1 5 km 00:09:45.30 00:08:14.77 00:18:01.62
8 31 LABUDDA WOJCIECH M 8 PUCK LKS PUCK/PRZYJACIELE W BIEGU M 30-39 1 5 km 00:09:46.38 00:08:29.70 00:18:19.22
9 83 DURZYŃSKI TOMASZ M 9 CHARBOWO M 40-49 1 5 km 00:09:50.00 00:08:40.23 00:18:32.59
10 8 CZARNOWSKI EMILIAN M 10 KOZIN WKS NOŻYNO M 15-29 2 5 km 00:09:54.79 00:08:41.47 00:18:37.82
11 17 KANKOWSKI PAWEŁ M 11 LUZINO KASZUBI LUZINO M 40-49 2 5 km 00:10:04.04 00:08:34.44 00:18:41.54
12 7 CZAJA ANDRZEJ M 12 ŁĘCZYCE UKS-EKONOMIK-MARATOŃCZYK LĘBORK M 50-59 2 5 km 00:08:57.31 00:09:46.60 00:18:46.60
13 71 KACZOR AGNIESZKA K 1 KUJAWSCY RUNNERS K 30-39 5 km 00:10:02.92 00:08:46.71 00:18:51.15
14 88 KALETA TOMASZ M 13 GOSZCZYNO M 40-49 3 5 km 00:10:00.75 00:08:49.14 00:18:52.38
15 65 KROPIDŁOWSKI GRZEGORZ M 14 WOLF TEAM M 40-49 4 5 km 00:10:01.85 00:08:58.82 00:19:02.53
16 45 RECLAF PIOTR M 15 BORZESTOWO BIEGAJĄCY DIETETYK TEAM M 30-39 2 5 km 00:10:01.60 00:09:06.01 00:19:10.09
17 86 JONIEC MICHAŁ M 16 LĘBORK M 30-39 3 5 km 00:10:20.69 00:08:57.23 00:19:20.18
18 62 KOBIELA PIOTR M 17 AMALKA BIEGAJĄCY DIETETYK TEAM M 30-39 4 5 km 00:10:20.79 00:09:16.71 00:19:40.46
19 85 HEYKA IRENEUSZ M 18 LĘBORK M 50-59 3 5 km 00:10:42.56 00:09:13.00 00:19:58.35
20 34 MAJEWSKI KRZYSZTOF M 19 NIEBĘDZINO BIEGAJĄCY DIETETYK TEAM M 40-49 5 5 km 00:10:34.71 00:09:28.65 00:20:05.02
21 98 ORZECHOWSKI ADAM M 20 SIEMIROWICE M 30-39 5 5 km 00:10:48.40 00:09:24.04 00:20:18.28
22 46 ROPELA RADOSŁAW M 21 ŁĘCZYCE WOLF TEAM M 40-49 6 5 km 00:10:44.77 00:09:34.66 00:20:21.39
23 12 HEYKA JAROSŁAW M 22 LĘBORK BIEGAJĄCY DIETETYK TEAM M 50-59 4 5 km 00:10:55.64 00:09:26.42 00:20:24.76
24 28 KOŻYCZKOWSKI MARCIN M 23 MOSTY KLUB 42,2 LĘBORK M 40-49 7 5 km 00:10:58.57 00:09:27.31 00:20:30.16
25 29 KRAWIEC ANNA K 2 LĘBORK MKK PST MISTRAL LEBORK K 15-29 5 km 00:10:51.40 00:09:39.14 00:20:33.25
26 41 PACZUŁA STANISŁAW M 24 CEWICE BIEGAJĄCY DIETETYK TEAM M 50-59 5 5 km 00:11:12.43 00:09:36.57 00:20:53.06
27 14 HUS ARKADIUSZ M 25 LEBORK M 30-39 6 5 km 00:11:30.29 00:09:21.49 00:21:00.43
28 4 BRZEŹNICKI TOMASZ M 26 LĘBORK KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK M 50-59 6 5 km 00:11:07.97 00:09:53.00 00:21:04.51
29 32 LEŚNIEWSKI TOMASZ M 27 SOPOT M 60+ 1 5 km 00:11:18.33 00:09:46.01 00:21:07.85
30 97 ANDRYSKOWSKI ZDZISŁAW M 28 LĘBORK M 50-59 7 5 km 00:11:12.34 00:10:00.31 00:21:16.61
31 3 BŁACHNIO JAROSŁAW M 29 WICKO M 15-29 3 5 km 00:11:23.66 00:09:54.22 00:21:21.68
32 5 CIEŚLAK MIŁOSZ M 30 GDAŃSK M 15-29 4 5 km 00:11:15.08 00:10:02.17 00:21:24.02
33 2 BASARAB PIOTR M 31 POTĘGOWO SPONTAN POTĘGOWO M 40-49 8 5 km 00:11:23.01 00:09:58.73 00:21:25.63
34 49 RYCHLIK SEBASTIAN M 32 KLUCZE LISY PUSTYNI M 40-49 9 5 km 00:11:34.68 00:09:52.29 00:21:30.69
35 70 KOWALEWSKI SEBASTIAN M 33 CHOJNICE M 40-49 10 5 km 00:11:24.60 00:10:04.58 00:21:33.63
36 67 BOSCHKE MAGDALENA K 3 KLUB SPORTOWY GMINY PELPLIN SPRINT KULICE K 30-39 5 km 00:11:09.10 00:10:22.90 00:21:34.22
37 64 WNUK STANISŁAW M 34 WIELKI KLINCZ M 60+ 2 5 km 00:11:22.73 00:10:08.27 00:21:34.92
38 73 STANKIEWICZ WITOLD M 35 WOLF TEAM M 30-39 7 5 km 00:11:29.67 00:10:09.48 00:21:42.01
39 33 LEWAŃCZYK MARCIN M 36 STĘŻYCA METROŻERCY M 30-39 8 5 km 00:11:48.55 00:09:48.14 00:21:42.77
40 52 STRZELECKI PAWEŁ M 37 LĘBORK MKK PST MISTRAL LĘBORK M 30-39 9 5 km 00:11:30.06 00:10:18.49 00:21:51.97
41 58 ŻABCZYŃSKI DANIEL M 38 RUMIA BIEGAMYRAZEM.PL M 40-49 11 5 km 00:11:49.34 00:10:00.85 00:21:55.67
42 87 KONYSZ BARTŁOMIEJ M 39 LĘDZIECHOWO BIEGAJĄCY DIETETYK TEAM M 30-39 10 5 km 00:11:39.38 00:10:27.58 00:22:11.22
43 40 ORLIKOWSKI TADEUSZ M 40 GDYNIA BIEGAJĄCA GDYNIA M 60+ 3 5 km 00:12:01.73 00:10:07.51 00:22:12.38
44 51 SERKOWSKA ANNA K 4 KARTUZY AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY K 40-49 5 km 00:11:38.72 00:10:41.74 00:22:23.91
45 95 RESZKA DOMINIK M 41 LĘBORK M 15-29 5 5 km 00:12:05.16 00:10:14.95 00:22:28.67
46 54 SZYMBORSKI MATEUSZ M 42 LĘBORK M 15-29 6 5 km 00:12:03.15 00:10:18.14 00:22:29.15
47 89 SZCZĘSNY PIOTR M 43 ŁEBA LKBB PETK M 50-59 8 5 km 00:12:07.69 00:10:20.47 00:22:32.13
48 80 WEGNER KAMIL M 44 LĘBORK KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK M 30-39 11 5 km 00:12:02.81 00:10:29.92 00:22:36.06
49 27 KOWALCZYK JAROSŁAW M 45 GDAŃSK M 40-49 12 5 km 00:12:05.31 00:10:27.37 00:22:37.73
50 90 NACZK WIKTORIA K 5 LĘBORK LKB IM BRACI PETK K 15-29 5 km 00:12:07.04 00:10:38.96 00:22:47.97
51 13 HINCKA MARZENA K 6 GNIEŻDŻEWO PRZYJACIELE W BIEGU/ BRW WŁADYSŁAWOWO K 30-39 1 5 km 00:12:21.52 00:10:35.44 00:23:01.56
52 38 MIELEWCZYK MAGDALENA K 7 CHARBROWO BIEGAJĄCY DIETETYK TEAM K 30-39 2 5 km 00:12:14.97 00:10:46.28 00:23:07.84
53 24 KOMADOWSKI MACIEJ M 46 LĘBORK MIMAL, UNIA RACING TEAM LĘBORK M 40-49 13 5 km 00:12:16.41 00:10:46.31 00:23:08.53
54 96 MIĘTKA MONIKA K 8 K 30-39 3 5 km 00:12:16.64 00:10:44.84 00:23:10.32
55 50 SEMAK MAGDALENA K 9 POTĘGOWO SPONTAN POTĘGOWO K 15-29 1 5 km 00:12:31.50 00:10:37.95 00:23:12.46
56 99 KLAWIKOWSKA EMILIA K 10 BOŻEPOLE WIELKIE K 40-49 1 5 km 00:12:06.39 00:11:13.31 00:23:21.95
57 43 PARTYKA GRZEGORZ M 47 CEWICE CEWICKI KLUB MORSA I BIEGACZA M 40-49 14 5 km 00:12:42.56 00:10:49.82 00:23:36.87
58 82 WEGNER BEATA K 11 LĘBORK ACTIVE GYM K 30-39 4 5 km 00:12:29.35 00:11:05.21 00:23:40.97
59 18 KARSKI MATEUSZ M 48 POGÓRZE M 40-49 15 5 km 00:12:37.93 00:11:02.52 00:23:44.12
60 55 WARMOWSKI KRYSTIAN M 49 LĘBORK M 30-39 12 5 km 00:12:33.45 00:11:13.62 00:23:52.56
61 25 KONECKO IZABELA K 12 SOPOT K 50-59 1 5 km 00:12:50.69 00:10:56.03 00:23:53.29
62 21 KLEKOCIUK KRZYSZTOF M 50 LĘBORK M 30-39 13 5 km 00:12:32.91 00:11:15.96 00:23:55.22
63 44 RECLAF DARIA K 13 BORZESTOWO BIEGAJĄCY DIETETYK TEAM K 30-39 5 5 km 00:12:46.21 00:11:06.08 00:23:58.48
64 16 KANKOWSKA JUSTYNA K 14 LUZINO KASZUBI LUZINO K 40-49 2 5 km 00:12:51.08 00:11:07.02 00:24:03.59
65 59 MISZKE ZYGMUNT M 51 M 60+ 4 5 km 00:12:50.48 00:11:10.77 00:24:06.34
66 81 ANTONIEWICZ RAFAŁ M 52 LĘBORK M 40-49 16 5 km 00:12:45.02 00:11:18.00 00:24:08.65
67 39 OKON PAWEŁ M 53 STRZESZEWO M 15-29 7 5 km 00:12:33.53 00:11:36.07 00:24:17.72
68 69 SZRAMA MARIAN M 54 M 50-59 9 5 km 00:12:54.92 00:11:19.52 00:24:20.60
69 15 KANKOWSKA DOMINIKA K 15 LUZINO KASZUBI LUZINO K 15-29 2 5 km 00:12:54.93 00:11:23.87 00:24:24.41
70 56 WISNIEWSKA MARLENA K 16 WRZESCIENKO K 40-49 3 5 km 00:13:14.62 00:11:24.57 00:24:46.01
71 84 WROŃSKI MIROSŁAW M 55 M 40-49 17 5 km 00:13:18.98 00:11:33.11 00:25:00.18
72 42 PACZUŁA URSZULA K 17 CEWICE K 40-49 4 5 km 00:13:25.13 00:11:35.47 00:25:06.27
73 63 MUDLAFF SŁAWOMIR M 56 GOŚCININO M 30-39 14 5 km 00:13:18.63 00:11:52.92 00:25:21.38
74 61 KOBIELA MARTA K 18 AMALKA BIEGAJĄCY DIETETYK TEAM K 30-39 6 5 km 00:13:29.16 00:11:51.47 00:25:25.77
75 93 ŁYDKA RAFAŁ M 57 LĘBORK M 30-39 15 5 km 00:12:53.35 00:12:29.87 00:25:27.57
76 57 WIŚNIEWSKI PIOTR M 58 WRZESCIENKO M 40-49 18 5 km 00:13:48.38 00:11:47.21 00:25:42.90
77 102 PRZYBYSZEWSKA WIKTORIA K 19 WODNICA K 15-29 3 5 km 00:13:36.16 00:12:02.58 00:25:44.58
78 79 PETK JERZY M 59 M 60+ 5 5 km 00:13:54.26 00:11:53.50 00:25:56.48
79 22 KLUKOWSKI MARCIN M 60 LĘBORK UNIA RACING TEAM LĘBORK M 40-49 19 5 km 00:13:33.73 00:12:20.37 00:26:00.10
80 101 GODULA BOŻENA K 20 NOWĘCIN K 30-39 7 5 km 00:13:39.86 00:12:35.06 00:26:22.37
81 72 SUJKOWSKI RYSZARD M 61 KOSTKOWO WOLF TEAM M 50-59 10 5 km 00:14:14.21 00:12:29.37 00:26:46.77
82 48 RYCHERT ANNA K 21 GOWINO KASZUBI LUZINO K 30-39 8 5 km 00:14:33.62 00:12:24.51 00:27:03.22
83 53 SZYMAŃSKI ADAM M 62 LĘBORK STOWARZYSZENIE 42.2 LĘBORK M 40-49 20 5 km 00:13:58.00 00:12:59.05 00:27:06.27
84 68 PILCH KAROLINA K 22 AGOGA GYM K 15-29 4 5 km 00:14:27.23 00:12:58.90 00:27:32.98
85 1 BARTHA FABIAN M 63 LĘBORK M 30-39 16 5 km 00:14:47.17 00:13:07.14 00:28:02.59
86 20 KIEDROŃ-LISOWSKI TOMASZ M 64 LĘBORK M 30-39 17 5 km 00:14:56.24 00:13:37.21 00:28:41.15
87 92 ŁAPIGROWSKI JAN M 65 LĘBORK M 40-49 21 5 km 00:14:55.47 00:13:55.98 00:29:00.86
88 10 GRAJEWSKA ANNA K 23 LĘBORK K 40-49 5 5 km 00:14:57.86 00:13:58.58 00:29:00.87
89 11 GRAJEWSKI TOMASZ M 66 LĘBORK M 30-39 18 5 km 00:14:56.12 00:14:00.33 00:29:01.39
90 60 KOBIELA WIKTORIA K 24 AMALKA K 15-29 5 5 km 00:15:01.82 00:14:26.04 00:29:35.08
91 94 WÓJCIK PIOTR M 67 GDYNIA MORSIK WETERAN M 60+ 6 5 km 00:15:46.67 00:14:25.40 00:30:20.12
92 26 KOTUŁA ANDRZEJ M 68 SZCZENURZE SZCZENURZE TEAM M 60+ 7 5 km 00:16:28.89 00:14:13.77 00:30:48.03
93 37 MARCZAK MAŁGORZATA K 25 ŻELKOWO W.P.K SŁOŃ TEAM K 60+ 1 5 km 00:16:26.59 00:15:05.23 00:31:40.23
94 6 CYMER JAROSŁAW M 69 USTKA M 40-49 22 5 km 00:15:30.00 00:16:49.93 00:32:19.93
95 47 RUBAJ-KRÓLIKOWSKA MONIKA K 26 SŁUPSK K 50-59 2 5 km 00:18:09.19 00:16:52.95 00:35:09.54
96 100 KRÓLIKOWSKI MAKSYMILIAN M 70 SŁUPSK 1 5 km 00:18:09.43 00:16:53.20 00:35:09.71
97 36 MARCZAK ANDRZEJ M 71 ŻELKOWO W.P.K SŁOŃ TEAM M 60+ 8 5 km 00:18:14.78 00:16:46.15 00:35:09.93
98 74 SUJKOWSKI KACPER M 72 KOSTKOWO WOLF TEAM 2 5 km 00:18:44.09 00:18:50.12 00:37:38.45
99 75 SUJKOWSKA IZABELA K 27 KOSTKOWO K 40-49 6 5 km 00:18:43.72 00:18:49.78 00:37:38.46


Zestawienie wyników z lat 2021, 2022

Lp Impreza Rok Miejsce open Kategoria wiekowa Imię i nazwisko Miejscowość Klub Czas
1 II Bieg z Patriotycznym Sercem (Bieg Niepodległości) 2022 1 M30-39 RYSZARD SOKOŁOWSKI WOJCIECHOWO 00:15:44.39
2 Bieg Niepodległości 2021 1 M30-39 RYSZARD SOKOŁOWSKI WOJCIECHOWO 00:15:59.24
3 II Bieg z Patriotycznym Sercem (Bieg Niepodległości) 2022 2 M30-39 SEBASTIAN WAŚKIEWICZ DĄBROWSKI TEAM 00:16:12.13
4 Bieg Niepodległości 2021 2 M30-39 MACIEJ KWARTA WARSZAWA @ŻÓRAWSKITEAM 00:16:23.85
5 II Bieg z Patriotycznym Sercem (Bieg Niepodległości) 2022 3 M40-49 KRZYSZTOF RUDNIK SŁUPSK 00:17:11.18
6 II Bieg z Patriotycznym Sercem (Bieg Niepodległości) 2022 4 M40-49 ALEKSANDER BURZYŃSKI BOLESŁAWICE 00:17:17.27
7 II Bieg z Patriotycznym Sercem (Bieg Niepodległości) 2022 5 M15-29 TOMASZ KRYZEL CZŁUCHÓW KUJAWSCY RUNNERS 00:17:21.06
8 II Bieg z Patriotycznym Sercem (Bieg Niepodległości) 2022 6 M50-59 PIOTR KASPRZYK NOWECIN WITKOWSKI RUNNING TEAM 00:17:30.16
9 Bieg Niepodległości 2021 3 M40-49 MARIUSZ BORYCHOWSKI KOBYLNICA KB TUPOT USTKA 00:17:42.64
10 Bieg Niepodległości 2021 4 M30-39 LESZEK WRÓBLEWSKI NIEZABYSZEWO ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA 00:18:00.70
11 II Bieg z Patriotycznym Sercem (Bieg Niepodległości) 2022 7 M15-29 JAKUB PIENIĄŻEK LĘBORK 00:18:01.62
12 Bieg Niepodległości 2021 5 M30-39 PIOTR RECLAF BORZESTOWO 00:18:03.62
13 Bieg Niepodległości 2021 6 M40-49 PIOTR KASPRZYK NOWĘCIN 00:18:14.48
14 II Bieg z Patriotycznym Sercem (Bieg Niepodległości) 2022 8 M30-39 WOJCIECH LABUDDA PUCK LKS PUCK/PRZYJACIELE W BIEGU 00:18:19.22
15 Bieg Niepodległości 2021 7 M30-39 NORBERT GRAFF SZCZENURZE UKS EKOLUDEK SZCZENURZE 00:18:24.68
16 II Bieg z Patriotycznym Sercem (Bieg Niepodległości) 2022 9 M40-49 TOMASZ DURZYŃSKI CHARBOWO 00:18:32.59
17 Bieg Niepodległości 2021 8 M30-39 ARTUR NOWICKI MALCZYCE 1 BATALION ZMECHANIZOWANY LĘBORK 00:18:34.49
18 II Bieg z Patriotycznym Sercem (Bieg Niepodległości) 2022 10 M15-29 EMILIAN CZARNOWSKI KOZIN WKS NOŻYNO 00:18:37.82
19 II Bieg z Patriotycznym Sercem (Bieg Niepodległości) 2022 11 M40-49 PAWEŁ KANKOWSKI LUZINO KASZUBI LUZINO 00:18:41.54
20 II Bieg z Patriotycznym Sercem (Bieg Niepodległości) 2022 12 M50-59 ANDRZEJ CZAJA ŁĘCZYCE UKS-EKONOMIK-MARATOŃCZYK LĘBORK 00:18:46.60
21 Bieg Niepodległości 2021 9 M30-39 LESZEK RUSIN LĘBORK LKB IM,, BRACI PETK LĘBORK" 00:18:46.80
22 II Bieg z Patriotycznym Sercem (Bieg Niepodległości) 2022 13 K30-39 AGNIESZKA KACZOR KUJAWSCY RUNNERS 00:18:51.15
23 II Bieg z Patriotycznym Sercem (Bieg Niepodległości) 2022 14 M40-49 TOMASZ KALETA GOSZCZYNO 00:18:52.38
24 II Bieg z Patriotycznym Sercem (Bieg Niepodległości) 2022 15 M40-49 GRZEGORZ KROPIDŁOWSKI WOLF TEAM 00:19:02.53
25 Bieg Niepodległości 2021 10 M40-49 WOJCIECH JABŁONOWSKI LĘBORK KLUB 42,2 00:19:04.96
26 II Bieg z Patriotycznym Sercem (Bieg Niepodległości) 2022 16 M30-39 PIOTR RECLAF BORZESTOWO BIEGAJĄCY DIETETYK TEAM 00:19:10.09
27 II Bieg z Patriotycznym Sercem (Bieg Niepodległości) 2022 17 M30-39 MICHAŁ JONIEC LĘBORK 00:19:20.18
28 Bieg Niepodległości 2021 11 M40-49 ARTUR ROGOCKI ORLE ARTURO TEAM 00:19:27.93
29 Bieg Niepodległości 2021 12 M30-39 GRZEGORZ KROPIDOWSKI LĘCZYN DOLNY 00:19:33.76
30 II Bieg z Patriotycznym Sercem (Bieg Niepodległości) 2022 18 M30-39 PIOTR KOBIELA AMALKA BIEGAJĄCY DIETETYK TEAM 00:19:40.46
31 Bieg Niepodległości 2021 13 M30-39 RADOSŁAW ROPELA KACZKOWO 00:19:51.50
32 Bieg Niepodległości 2021 14 M30-39 ŁUKASZ KIEŁTYKA WEJHEROWO 00:19:53.30
33 II Bieg z Patriotycznym Sercem (Bieg Niepodległości) 2022 19 M50-59 IRENEUSZ HEYKA LĘBORK 00:19:58.35
34 Bieg Niepodległości 2021 15 M40-49 SYLWESTER JÓSKOWSKI CEWICE KLUB MORSA I BIEGACZA 00:20:01.10
35 II Bieg z Patriotycznym Sercem (Bieg Niepodległości) 2022 20 M40-49 KRZYSZTOF MAJEWSKI NIEBĘDZINO BIEGAJĄCY DIETETYK TEAM 00:20:05.02
36 Bieg Niepodległości 2021 16 M50-59 JAROSŁAW HEYKA LĘBORK MJR 00:20:11.83
37 II Bieg z Patriotycznym Sercem (Bieg Niepodległości) 2022 21 M30-39 ADAM ORZECHOWSKI SIEMIROWICE 00:20:18.28
38 Bieg Niepodległości 2021 17 M50-59 ANDRZEJ CZAJA ŁECZYCE 00:20:18.39
39 II Bieg z Patriotycznym Sercem (Bieg Niepodległości) 2022 22 M40-49 RADOSŁAW ROPELA ŁĘCZYCE WOLF TEAM 00:20:21.39
40 II Bieg z Patriotycznym Sercem (Bieg Niepodległości) 2022 23 M50-59 JAROSŁAW HEYKA LĘBORK BIEGAJĄCY DIETETYK TEAM 00:20:24.76
41 II Bieg z Patriotycznym Sercem (Bieg Niepodległości) 2022 24 M40-49 MARCIN KOŻYCZKOWSKI MOSTY KLUB 42,2 LĘBORK 00:20:30.16
42 II Bieg z Patriotycznym Sercem (Bieg Niepodległości) 2022 25 K15-29 ANNA KRAWIEC LĘBORK MKK PST MISTRAL LEBORK 00:20:33.25
43 Bieg Niepodległości 2021 18 K15-29 ANNA KRAWIEC LĘBORK 00:20:35.97
44 Bieg Niepodległości 2021 19 M40-49 DANIEL ŻABCZYŃSKI BRAK 00:20:38.51
45 II Bieg z Patriotycznym Sercem (Bieg Niepodległości) 2022 26 M50-59 STANISŁAW PACZUŁA CEWICE BIEGAJĄCY DIETETYK TEAM 00:20:53.06
46 II Bieg z Patriotycznym Sercem (Bieg Niepodległości) 2022 27 M30-39 ARKADIUSZ HUS LEBORK 00:21:00.43
47 II Bieg z Patriotycznym Sercem (Bieg Niepodległości) 2022 28 M50-59 TOMASZ BRZEŹNICKI LĘBORK KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK 00:21:04.51
48 Bieg Niepodległości 2021 20 M30-39 RAFAŁ WRONA GDYNIA 00:21:05.26
49 II Bieg z Patriotycznym Sercem (Bieg Niepodległości) 2022 29 M60-100 TOMASZ LEŚNIEWSKI SOPOT 00:21:07.85
50 II Bieg z Patriotycznym Sercem (Bieg Niepodległości) 2022 30 M50-59 ZDZISŁAW ANDRYSKOWSKI LĘBORK 00:21:16.61
51 Bieg Niepodległości 2021 21 M15-29 PAWEŁ ŻYLICZ SŁUPSK 00:21:20.25
52 II Bieg z Patriotycznym Sercem (Bieg Niepodległości) 2022 31 M15-29 JAROSŁAW BŁACHNIO WICKO 00:21:21.68
53 Bieg Niepodległości 2021 22 M40-49 ŁUKASZ JABŁOŃSKI KARTUZY 00:21:22.32
54 Bieg Niepodległości 2021 23 M50-59 ZDZISŁAW ANDRYSKOWSKI LĘBORK KOLARZ-POL 00:21:23.07
55 II Bieg z Patriotycznym Sercem (Bieg Niepodległości) 2022 32 M15-29 MIŁOSZ CIEŚLAK GDAŃSK 00:21:24.02
56 II Bieg z Patriotycznym Sercem (Bieg Niepodległości) 2022 33 M40-49 PIOTR BASARAB POTĘGOWO SPONTAN POTĘGOWO 00:21:25.63
57 Bieg Niepodległości 2021 24 K30-39 PAULINA KALINOWSKA KIEŁPINO AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY 00:21:28.69
58 II Bieg z Patriotycznym Sercem (Bieg Niepodległości) 2022 34 M40-49 SEBASTIAN RYCHLIK KLUCZE LISY PUSTYNI 00:21:30.69
59 II Bieg z Patriotycznym Sercem (Bieg Niepodległości) 2022 35 M40-49 SEBASTIAN KOWALEWSKI CHOJNICE 00:21:33.63
60 II Bieg z Patriotycznym Sercem (Bieg Niepodległości) 2022 36 K30-39 MAGDALENA BOSCHKE KLUB SPORTOWY GMINY PELPLIN SPRINT KULICE 00:21:34.22
61 II Bieg z Patriotycznym Sercem (Bieg Niepodległości) 2022 37 M60-100 STANISŁAW WNUK WIELKI KLINCZ 00:21:34.92
62 II Bieg z Patriotycznym Sercem (Bieg Niepodległości) 2022 38 M30-39 WITOLD STANKIEWICZ WOLF TEAM 00:21:42.01
63 II Bieg z Patriotycznym Sercem (Bieg Niepodległości) 2022 39 M30-39 MARCIN LEWAŃCZYK STĘŻYCA METROŻERCY 00:21:42.77
64 Bieg Niepodległości 2021 25 M15-29 MIŁOSZ CIEŚLAK NOWA WIEŚ LĘBORSKA 00:21:44.59
65 II Bieg z Patriotycznym Sercem (Bieg Niepodległości) 2022 40 M30-39 PAWEŁ STRZELECKI LĘBORK MKK PST MISTRAL LĘBORK 00:21:51.97
66 II Bieg z Patriotycznym Sercem (Bieg Niepodległości) 2022 41 M40-49 DANIEL ŻABCZYŃSKI RUMIA BIEGAMYRAZEM.PL 00:21:55.67
67 Bieg Niepodległości 2021 26 M50-59 JAROSŁAW PROKOPIUK GDYNIA PROCAR GDYNIA 00:22:00.00
68 II Bieg z Patriotycznym Sercem (Bieg Niepodległości) 2022 42 M30-39 BARTŁOMIEJ KONYSZ LĘDZIECHOWO BIEGAJĄCY DIETETYK TEAM 00:22:11.22
69 II Bieg z Patriotycznym Sercem (Bieg Niepodległości) 2022 43 M60-100 TADEUSZ ORLIKOWSKI GDYNIA BIEGAJĄCA GDYNIA 00:22:12.38
70 Bieg Niepodległości 2021 27 K40-49 ANNA SERKOWSKA KARTUZY AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY 00:22:14.83
71 Bieg Niepodległości 2021 28 M40-49 LESZEK HINTZKE LESIEWO 00:22:20.00
72 II Bieg z Patriotycznym Sercem (Bieg Niepodległości) 2022 44 K40-49 ANNA SERKOWSKA KARTUZY AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY 00:22:23.91
73 Bieg Niepodległości 2021 29 M15-29 PAWEŁ STRZELECKI LĘBORK 00:22:25.02
74 Bieg Niepodległości 2021 30 M30-39 MARCIN LEWAŃCZYK STĘŻYCA METROŻERCY 00:22:26.00
75 Bieg Niepodległości 2021 31 M15-29 MACIEJ JOP WICKO 00:22:28.29
76 II Bieg z Patriotycznym Sercem (Bieg Niepodległości) 2022 45 M15-29 DOMINIK RESZKA LĘBORK 00:22:28.67
77 Bieg Niepodległości 2021 32 M50-59 TOMASZ BRZEŹNICKI LĘBORK 00:22:29.11
78 II Bieg z Patriotycznym Sercem (Bieg Niepodległości) 2022 46 M15-29 MATEUSZ SZYMBORSKI LĘBORK 00:22:29.15
79 II Bieg z Patriotycznym Sercem (Bieg Niepodległości) 2022 47 M50-59 PIOTR SZCZĘSNY ŁEBA LKBB PETK 00:22:32.13
80 II Bieg z Patriotycznym Sercem (Bieg Niepodległości) 2022 48 M30-39 KAMIL WEGNER LĘBORK KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK 00:22:36.06
81 II Bieg z Patriotycznym Sercem (Bieg Niepodległości) 2022 49 M40-49 JAROSŁAW KOWALCZYK GDAŃSK 00:22:37.73
82 Bieg Niepodległości 2021 33 M50-59 ALESANDER BUŚ MOSTY 00:22:43.89
83 Bieg Niepodległości 2021 34 M30-39 KAMIL WEBNER LĘBORK 00:22:46.34
84 II Bieg z Patriotycznym Sercem (Bieg Niepodległości) 2022 50 K15-29 WIKTORIA NACZK LĘBORK LKB IM BRACI PETK 00:22:47.97
85 Bieg Niepodległości 2021 35 K15-29 KATARZYNA ŻYTKIEWICZ GDAŃSK 00:22:49.19
86 II Bieg z Patriotycznym Sercem (Bieg Niepodległości) 2022 51 K30-39 MARZENA HINCKA GNIEŻDŻEWO PRZYJACIELE W BIEGU/ BRW WŁADYSŁAWOWO 00:23:01.56
87 II Bieg z Patriotycznym Sercem (Bieg Niepodległości) 2022 52 K30-39 MAGDALENA MIELEWCZYK CHARBROWO BIEGAJĄCY DIETETYK TEAM 00:23:07.84
88 II Bieg z Patriotycznym Sercem (Bieg Niepodległości) 2022 53 M40-49 MACIEJ KOMADOWSKI LĘBORK MIMAL, UNIA RACING TEAM LĘBORK 00:23:08.53
89 II Bieg z Patriotycznym Sercem (Bieg Niepodległości) 2022 54 K30-39 MONIKA MIĘTKA 00:23:10.32
90 II Bieg z Patriotycznym Sercem (Bieg Niepodległości) 2022 55 K15-29 MAGDALENA SEMAK POTĘGOWO SPONTAN POTĘGOWO 00:23:12.46
91 Bieg Niepodległości 2021 36 K15-29 WIKTORIA NACZK LĘBORK LKB IM,, BRACI PETK LĘBORK" 00:23:12.90
92 II Bieg z Patriotycznym Sercem (Bieg Niepodległości) 2022 56 K40-49 EMILIA KLAWIKOWSKA BOŻEPOLE WIELKIE 00:23:21.95
93 Bieg Niepodległości 2021 37 K15-29 SYLWIA LEWANDOWSKA NIEZABYSZEWO ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA 00:23:25.72
94 Bieg Niepodległości 2021 38 M50-59 GRZEGORZ SAŁABON LĘBORK WT LĘBORK 00:23:31.55
95 II Bieg z Patriotycznym Sercem (Bieg Niepodległości) 2022 57 M40-49 GRZEGORZ PARTYKA CEWICE CEWICKI KLUB MORSA I BIEGACZA 00:23:36.87
96 II Bieg z Patriotycznym Sercem (Bieg Niepodległości) 2022 58 K30-39 BEATA WEGNER LĘBORK ACTIVE GYM 00:23:40.97
97 Bieg Niepodległości 2021 39 M60-100 PIOTR MONDRE LĘBORK 00:23:41.14
98 II Bieg z Patriotycznym Sercem (Bieg Niepodległości) 2022 59 M40-49 MATEUSZ KARSKI POGÓRZE 00:23:44.12
99 Bieg Niepodległości 2021 40 M40-49 ADAM WALCZYKOWSKI ROZŁAZINO KS ROZŁAZINO 00:23:48.21
100 Bieg Niepodległości 2021 41 M50-59 PIOTR SZCZĘSNY ŁEBA 00:23:49.30
101 Bieg Niepodległości 2021 42 K30-39 JUSTYNA FRANKOWSKA KARTUZY 00:23:50.98
102 II Bieg z Patriotycznym Sercem (Bieg Niepodległości) 2022 60 M30-39 KRYSTIAN WARMOWSKI LĘBORK 00:23:52.56
103 Bieg Niepodległości 2021 43 M40-49 MARCIN PACEK GDYNIA 00:23:52.84
104 II Bieg z Patriotycznym Sercem (Bieg Niepodległości) 2022 61 K50-59 IZABELA KONECKO SOPOT 00:23:53.29
105 Bieg Niepodległości 2021 44 M40-49 MIROSŁAW WROŃSKI CHARBROWO 00:23:54.34
106 II Bieg z Patriotycznym Sercem (Bieg Niepodległości) 2022 62 M30-39 KRZYSZTOF KLEKOCIUK LĘBORK 00:23:55.22
107 II Bieg z Patriotycznym Sercem (Bieg Niepodległości) 2022 63 K30-39 DARIA RECLAF BORZESTOWO BIEGAJĄCY DIETETYK TEAM 00:23:58.48
108 II Bieg z Patriotycznym Sercem (Bieg Niepodległości) 2022 64 K40-49 JUSTYNA KANKOWSKA LUZINO KASZUBI LUZINO 00:24:03.59
109 II Bieg z Patriotycznym Sercem (Bieg Niepodległości) 2022 65 M60-100 ZYGMUNT MISZKE 00:24:06.34
110 II Bieg z Patriotycznym Sercem (Bieg Niepodległości) 2022 66 M40-49 RAFAŁ ANTONIEWICZ LĘBORK 00:24:08.65
111 Bieg Niepodległości 2021 45 M40-49 MARIUSZ ELENDT STRZEBIELINO MORSKIE ŻONA KAZAŁA 00:24:12.75
112 II Bieg z Patriotycznym Sercem (Bieg Niepodległości) 2022 67 M15-29 PAWEŁ OKON STRZESZEWO 00:24:17.72
113 II Bieg z Patriotycznym Sercem (Bieg Niepodległości) 2022 68 M50-59 MARIAN SZRAMA 00:24:20.60
114 Bieg Niepodległości 2021 46 K15-29 ANGELIKA DEIK LINIA 00:24:23.59
115 II Bieg z Patriotycznym Sercem (Bieg Niepodległości) 2022 69 K15-29 DOMINIKA KANKOWSKA LUZINO KASZUBI LUZINO 00:24:24.41
116 Bieg Niepodległości 2021 47 M40-49 WŁADEK HEJKA KARTUZY AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY 00:24:28.48
117 Bieg Niepodległości 2021 48 M30-39 KS.SZYMON CHAMIER CIEMINSKI ROZLAZINO 00:24:35.75
118 Bieg Niepodległości 2021 49 K15-29 DARIA RECLAF BORZESTOWO BORZESTOWO 00:24:43.51
119 II Bieg z Patriotycznym Sercem (Bieg Niepodległości) 2022 70 K40-49 MARLENA WISNIEWSKA WRZESCIENKO 00:24:46.01
120 II Bieg z Patriotycznym Sercem (Bieg Niepodległości) 2022 71 M40-49 MIROSŁAW WROŃSKI 00:25:00.18
121 II Bieg z Patriotycznym Sercem (Bieg Niepodległości) 2022 72 K40-49 URSZULA PACZUŁA CEWICE 00:25:06.27
122 Bieg Niepodległości 2021 50 M40-49 TOMASZ KRÓL KOBYSEWO 00:25:15.08
123 Bieg Niepodległości 2021 51 K30-39 MAGDALENA MIELEWCZYK CHARBROWO BIEGAJĄCY DIETETYK TEAM 00:25:15.45
124 II Bieg z Patriotycznym Sercem (Bieg Niepodległości) 2022 73 M30-39 SŁAWOMIR MUDLAFF GOŚCININO 00:25:21.38
125 Bieg Niepodległości 2021 52 K40-49 JOANNA MURAKOWSKA ROZŁAZINO 00:25:22.59
126 II Bieg z Patriotycznym Sercem (Bieg Niepodległości) 2022 74 K30-39 MARTA KOBIELA AMALKA BIEGAJĄCY DIETETYK TEAM 00:25:25.77
127 II Bieg z Patriotycznym Sercem (Bieg Niepodległości) 2022 75 M30-39 RAFAŁ ŁYDKA LĘBORK 00:25:27.57
128 Bieg Niepodległości 2021 53 M50-59 WIESŁAW NOWAK SKOKI 00:25:36.23
129 Bieg Niepodległości 2021 54 M30-39 BARTŁOMIEJ KONYSZ LĘDZIECHOWO 00:25:37.97
130 Bieg Niepodległości 2021 55 M30-39 BARTOSZ SZYMAŃSKI RUMIA 00:25:39.53
131 II Bieg z Patriotycznym Sercem (Bieg Niepodległości) 2022 76 M40-49 PIOTR WIŚNIEWSKI WRZESCIENKO 00:25:42.90
132 Bieg Niepodległości 2021 56 M40-49 PIOTR SIKORA LĘBORK KS ROZŁAZINO 00:25:44.02
133 II Bieg z Patriotycznym Sercem (Bieg Niepodległości) 2022 77 K15-29 WIKTORIA PRZYBYSZEWSKA WODNICA 00:25:44.58
134 Bieg Niepodległości 2021 57 M50-59 MARIAN SZRAMA LĘBORK BAZA 44 00:25:50.30
135 Bieg Niepodległości 2021 58 M50-59 KRZYSZTOF LICAU ROZŁAZINO KS ROZŁAZINO 00:25:54.19
136 Bieg Niepodległości 2021 59 K40-49 MARLENA WISNIEWSKA WRZESCIENKO 00:25:55.27
137 II Bieg z Patriotycznym Sercem (Bieg Niepodległości) 2022 78 M60-100 JERZY PETK 00:25:56.48
138 II Bieg z Patriotycznym Sercem (Bieg Niepodległości) 2022 79 M40-49 MARCIN KLUKOWSKI LĘBORK UNIA RACING TEAM LĘBORK 00:26:00.10
139 II Bieg z Patriotycznym Sercem (Bieg Niepodległości) 2022 80 K30-39 BOŻENA GODULA NOWĘCIN 00:26:22.37
140 Bieg Niepodległości 2021 60 M30-39 DANIEL SZYMICHOWSKI LĘCZYCE 00:26:25.28
141 Bieg Niepodległości 2021 61 K30-39 AGATA GOSZKA GOSZKA KOPALINO BIEGAJĄCY DIETETYK TEAM 00:26:30.51
142 Bieg Niepodległości 2021 62 M40-49 MARIUSZ KNAUBER LĘBORK 00:26:34.99
143 Bieg Niepodległości 2021 63 M40-49 ADAM SZYMAŃSKI LĘBORK LĘBORK BIEGACZE 42,2 00:26:39.55
144 Bieg Niepodległości 2021 64 K30-39 ANETA OLCZAK LĘBORK KLUB BIEGACZY JYSK 00:26:46.72
145 II Bieg z Patriotycznym Sercem (Bieg Niepodległości) 2022 81 M50-59 RYSZARD SUJKOWSKI KOSTKOWO WOLF TEAM 00:26:46.77
146 Bieg Niepodległości 2021 65 M30-39 KAMIL HENDRICH LĘBORK 00:26:47.31
147 Bieg Niepodległości 2021 66 K30-39 KAMILA LIPKA GDYNIA 00:26:53.09
148 Bieg Niepodległości 2021 67 K50-59 IRENA NOWAK SKOKI 00:27:00.24
149 II Bieg z Patriotycznym Sercem (Bieg Niepodległości) 2022 82 K30-39 ANNA RYCHERT GOWINO KASZUBI LUZINO 00:27:03.22
150 Bieg Niepodległości 2021 68 K30-39 ALEKSANDRA GÓRA WIELISTOWO 00:27:04.00
151 II Bieg z Patriotycznym Sercem (Bieg Niepodległości) 2022 83 M40-49 ADAM SZYMAŃSKI LĘBORK STOWARZYSZENIE 42.2 LĘBORK 00:27:06.27
152 Bieg Niepodległości 2021 69 M15-29 NIKODEM BAŁUT CEWICE 00:27:28.08
153 II Bieg z Patriotycznym Sercem (Bieg Niepodległości) 2022 84 K15-29 KAROLINA PILCH AGOGA GYM 00:27:32.98
154 Bieg Niepodległości 2021 70 M15-29 JAROSŁAW BŁACHNIO WICKO 00:27:54.63
155 II Bieg z Patriotycznym Sercem (Bieg Niepodległości) 2022 85 M30-39 FABIAN BARTHA LĘBORK 00:28:02.59
156 Bieg Niepodległości 2021 71 M50-59 TADEUSZ PIRYCKI ROZŁAZINO-KARCZEMKI KS ROZŁAZINO 00:28:04.51
157 Bieg Niepodległości 2021 72 K15-29 ALEKSANDRA WOLAŃSKA CHARBROWO LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE NR 1 W LĘBORKU 00:28:08.92
158 Bieg Niepodległości 2021 73 K15-29 KAROLINA PILCH OKALICE 00:28:10.03
159 Bieg Niepodległości 2021 74 M30-39 DAMIAN DĄBROWSKI ŁĘCZYCE 00:28:38.38
160 II Bieg z Patriotycznym Sercem (Bieg Niepodległości) 2022 86 M30-39 TOMASZ KIEDROŃ-LISOWSKI LĘBORK 00:28:41.15
161 Bieg Niepodległości 2021 75 M60-100 ANDRZEJ MALEK KOŚCIERZYNA 00:28:44.10
162 Bieg Niepodległości 2021 76 K30-39 ANGELIKA DĄBROWSKA ŁĘCZYCE 00:28:52.58
163 Bieg Niepodległości 2021 77 K30-39 ANNA SUCHODOLSKA WICKO 00:28:53.29
164 Bieg Niepodległości 2021 78 M30-39 MATEUSZ GRZENKOWICZ ROZLAZINO KS ROZŁAZINO 00:29:00.37
165 II Bieg z Patriotycznym Sercem (Bieg Niepodległości) 2022 87 M40-49 JAN ŁAPIGROWSKI LĘBORK 00:29:00.86
166 II Bieg z Patriotycznym Sercem (Bieg Niepodległości) 2022 88 K40-49 ANNA GRAJEWSKA LĘBORK 00:29:00.87
167 II Bieg z Patriotycznym Sercem (Bieg Niepodległości) 2022 89 M30-39 TOMASZ GRAJEWSKI LĘBORK 00:29:01.39
168 Bieg Niepodległości 2021 79 K60-100 MAŁGORZATA MARCZAK ŻELKOWO W.P.K SŁOŃ TEAM 00:29:20.80
169 Bieg Niepodległości 2021 80 M60-100 TADEUSZ FILIPÓW LĘBORK NIEZRZESZONY 00:29:29.00
170 II Bieg z Patriotycznym Sercem (Bieg Niepodległości) 2022 90 K15-29 WIKTORIA KOBIELA AMALKA 00:29:35.08
171 Bieg Niepodległości 2021 81 K40-49 DOROTA PODOLAK PODOLAK LĘBORK NIGHT RUNNERS SLUPSK 00:29:36.60
172 Bieg Niepodległości 2021 82 M50-59 GRZEGORZ TURCZYN SŁUPSK W.P.K SŁOŃ TEAM 00:29:37.15
173 Bieg Niepodległości 2021 83 M40-49 DARIUSZ WALESZKIEWICZ WICKO 00:30:00.00
174 Bieg Niepodległości 2021 84 M30-39 PIOTR GÓRA WIELISTOWO 00:30:10.00
175 II Bieg z Patriotycznym Sercem (Bieg Niepodległości) 2022 91 M60-100 PIOTR WÓJCIK GDYNIA MORSIK WETERAN 00:30:20.12
176 II Bieg z Patriotycznym Sercem (Bieg Niepodległości) 2022 92 M60-100 ANDRZEJ KOTUŁA SZCZENURZE SZCZENURZE TEAM 00:30:48.03
177 Bieg Niepodległości 2021 85 K30-39 MAGDALENA MUSIAŁKOWSKA-HINTZKE LEŚNIEWO 00:30:48.10
178 Bieg Niepodległości 2021 86 M60-100 ANDRZEJ MARCZAK ŻELKOWO W.P.K SŁOŃ TEAM 00:30:49.13
179 Bieg Niepodległości 2021 87 K40-49 MONIKA RUBAJ-KRÓLIKOWSKA SŁUPSK 00:31:09.87
180 Bieg Niepodległości 2021 88 K30-39 KRYSTYNA SZYMICHOWSKA ŁĘCZYCE 00:31:30.72
181 II Bieg z Patriotycznym Sercem (Bieg Niepodległości) 2022 93 K60-100 MAŁGORZATA MARCZAK ŻELKOWO W.P.K SŁOŃ TEAM 00:31:40.23
182 II Bieg z Patriotycznym Sercem (Bieg Niepodległości) 2022 94 M40-49 JAROSŁAW CYMER USTKA 00:32:19.93
183 Bieg Niepodległości 2021 89 K15-29 WIKTORIA KLASA MOSTY 00:33:39.21
184 Bieg Niepodległości 2021 90 K15-29 MONIKA KOISZEWSKA LĘBORK 00:33:39.57
185 Bieg Niepodległości 2021 91 K60-100 GRAŹYNA ŁUBKOWSKA GDAŃSK 00:33:53.00
186 Bieg Niepodległości 2021 92 - URSZULA WOLAŃSKA CHARBROWO SP WICKO 00:34:13.63
187 II Bieg z Patriotycznym Sercem (Bieg Niepodległości) 2022 95 K50-59 MONIKA RUBAJ-KRÓLIKOWSKA SŁUPSK 00:35:09.54
188 II Bieg z Patriotycznym Sercem (Bieg Niepodległości) 2022 96 M0-14 MAKSYMILIAN KRÓLIKOWSKI SŁUPSK 00:35:09.71
189 II Bieg z Patriotycznym Sercem (Bieg Niepodległości) 2022 97 M60-100 ANDRZEJ MARCZAK ŻELKOWO W.P.K SŁOŃ TEAM 00:35:09.93
190 Bieg Niepodległości 2021 93 - MAKSYMILIAN KRÓLIKOWSKI SŁUPSK 00:36:22.20
191 Bieg Niepodległości 2021 94 K15-29 MAGDALENA BŁASZK WARSZKOWO 00:36:26.08
192 Bieg Niepodległości 2021 95 M15-29 MATEUSZ GÓRA WIELISTOWO 00:36:27.80
193 II Bieg z Patriotycznym Sercem (Bieg Niepodległości) 2022 98 M0-14 KACPER SUJKOWSKI KOSTKOWO WOLF TEAM 00:37:38.45
194 II Bieg z Patriotycznym Sercem (Bieg Niepodległości) 2022 99 K40-49 IZABELA SUJKOWSKA KOSTKOWO 00:37:38.46
195 Bieg Niepodległości 2021 96 K30-39 ANNA KROPIDŁOWSKA ŁĘCZYN DOLNY 00:38:30.74
196 Bieg Niepodległości 2021 97 K40-49 AGNIESZKA WOLAŃSKA CHARBROWO URZĄD GMINY W WICKU 00:38:30.81

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ