Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ostrowski Rafał | Lipusz | Polska | Leśny Bieg (ok. 35 km) | opłacono on-line | |
2 | AUGUSTYNIAK MIROSŁAWA | GDYNIA | Polska | Leśny Bieg (ok. 35 km) | Mamy To | opłacono on-line |
3 | Mikołajczyk Kasia | Gdynia | Polska | Leśny Bieg (ok. 35 km) | Mamy To | opłacono on-line |
4 | Jakubiec Aleksandra | Gdynia | Polska | Leśny Bieg (ok. 35 km) | Mamy To / Navimart Run | opłacono on-line |
5 | Kuźniar Wojciech | Rumia | Polska | Leśny Bieg (ok. 35 km) | Projekt1000up / UltraWay Team | opłacono on-line |
6 | Glinka Paweł | Rokitnica | Polska | Leśny Bieg (ok. 35 km) | PKS Gdańsk Oliwa! | opłacono on-line |
7 | Wesołowski Paweł | Gdańsk | Polska | Leśny Bieg (ok. 35 km) | Insoft Consulting | opłacono on-line |
8 | Latosinska Kamila | Gdansk | Polska | Leśny Bieg (ok. 35 km) | Osowa biega | opłacono on-line |
9 | Błaszczyk Marta | Gdańsk | Polska | Leśny Bieg (ok. 35 km) | Osowa biega | opłacono on-line |
10 | Pepliński Grzegorz | Gdańsk | Polska | Leśny Bieg (ok. 35 km) | opłacono on-line | |
11 | Klewek Andrzej | Gdańsk | Polska | Leśny Bieg (ok. 35 km) | Fighting Runners | opłacono on-line |
12 | Karpińska Barbara | Gdańsk | Polska | Leśny Bieg (ok. 35 km) | Ustaw się na bieganie w Gdansku | opłacono on-line |
13 | Gostkowska-Drzewicka Magdalena | Liniewo | Polska | Leśny Bieg (ok. 35 km) | opłacono on-line | |
14 | Kiedyk Paweł | Radunica | Polska | Leśny Bieg (ok. 35 km) | opłacono on-line | |
15 | Tabaczyński Łukasz | Pępowo | Polska | Leśny Bieg (ok. 35 km) | opłacono on-line | |
16 | Zwoliński Łukasz | Gdańsk | Polska | Leśny Bieg (ok. 35 km) | Grupa Biegowa 65 | opłacono on-line |
17 | Głodowski Michał | Gdańsk | Polska | Leśny Bieg (ok. 35 km) | opłacono on-line | |
18 | Burczyński Piotr | Juszkowo | Polska | Leśny Bieg (ok. 35 km) | opłacono on-line | |
19 | SEGIN MARCIN | ZALEWO | Polska | Leśny Bieg (ok. 35 km) | Sprint Zalewo | opłacono on-line |
20 | RADECKI GRZEGORZ | PRUSZCZ GDAŃSKI | Polska | Leśny Bieg (ok. 35 km) | 49 Baza Lotnicza / Pruszcz Biega | opłacono on-line |
21 | Holz Oskar | Tczew | Polska | Leśny Bieg (ok. 35 km) | ST Runners | opłacono on-line |
22 | Dąbrowski Tadeusz | Gdynia | Polska | Leśny Bieg (ok. 35 km) | Oksywie | opłacono on-line |
23 | Bejrowski Piotr | Gdańsk | Polska | Leśny Bieg (ok. 35 km) | opłacono on-line | |
24 | Riegel Mateusz | Gdańsk | Polska | Leśny Bieg (ok. 35 km) | ST Runners | opłacono on-line |
25 | Rożyk Krzysztof | Gdynia | Polska | Leśny Bieg (ok. 35 km) | OKNOBUR-biegamyrazem.pl | opłacono on-line |
26 | Gorzoch Mariusz | Gdansk | Polska | Leśny Bieg (ok. 35 km) | opłacono on-line | |
27 | Płotka Witold | Straszyn | Polska | Leśny Bieg (ok. 35 km) | SUT - Straszyn Ultra Team | opłacono on-line |
28 | Bażak Piotr | Pruszcz Gdański | Polska | Leśny Bieg (ok. 35 km) | opłacono on-line | |
29 | Zawadzki Kazimierz | Błotnia | Polska | Leśny Bieg (ok. 35 km) | KL LECHIA GDAŃSK | opłacono on-line |
30 | Kanigowski Grzegorz | Gdańsk | Polska | Leśny Bieg (ok. 35 km) | opłacono on-line | |
31 | Jażdżewski Dariusz | Pruszcz Gdański | Polska | Leśny Bieg (ok. 35 km) | Iron Team | opłacono on-line |
32 | Sułek Grzegorz | Rzeszów | Polska | Leśny Bieg (ok. 35 km) | Fundacja Jeppesena | opłacono on-line |
33 | Tracz Michał | Gdańsk | Polska | Leśny Bieg (ok. 35 km) | LP500 | opłacono on-line |
34 | Wicenbach Arkadiusz | Pruszcz Gdański | Polska | Leśny Bieg (ok. 35 km) | Straszyn Ultra Team | opłacono on-line |
35 | Skwiot Stanisław | Gdańsk | Polska | Leśny Bieg (ok. 35 km) | Taka RYBA / TUMBOteam | opłacono on-line |
36 | Kozikowski Dariusz | Straszyn | Polska | Leśny Bieg (ok. 35 km) | opłacono on-line | |
37 | Staszkiewicz Lucyna | Bydgoszcz | Polska | Leśny Bieg (ok. 35 km) | STASHKY TEAM | opłacono on-line |
38 | Biczkowski Konrad | Straszyn | Polska | Leśny Bieg (ok. 35 km) | Straszyn Biega | opłacono on-line |
39 | Smyk Kamil | Gdańsk | Polska | Leśny Bieg (ok. 35 km) | opłacono on-line | |
40 | Cejrowski Andrzej Cejrowski | Straszyn | Polska | Leśny Bieg (ok. 35 km) | Straszyn Ultra Team | opłacono on-line |
41 | Kuchcińska Monika | Juszkowo | Polska | Leśny Bieg (ok. 35 km) | Straszyn Biega, SUT | opłacono on-line |
42 | Lutkiewicz Darek | Straszyn | Polska | Leśny Bieg (ok. 35 km) | opłacono on-line | |
43 | Kuropatwa Łukasz | Rumia | Polska | Leśny Bieg (ok. 35 km) | Bażant Team / Projekt1000up | |
44 | DORDZIK katarzyna | Gdynia | Polska | Leśny Bieg (ok. 35 km) | opłacono on-line | |
45 | Mechowska Aleksandra | Gdańsk | Polska | Leśny Bieg (ok. 35 km) | opłacono on-line | |
46 | Strzelczyk Adam | Gdańsk | Polska | Leśny Bieg (ok. 35 km) | Iron Team | opłacono on-line |
47 | Ciszek Sebastian | Gdańsk | Polska | Leśny Bieg (ok. 35 km) | Iron Team | opłacono on-line |
48 | Sowiński Paweł | Skórcz | Polska | Leśny Bieg (ok. 35 km) | Broker biegaj z nami. | opłacono on-line |
49 | Przybyś Agnieszka | Łęgowo | Polska | Leśny Bieg (ok. 35 km) | Pruszcz Biega / Straszyn Biega / SUT | opłacono on-line |
50 | Sobol Michał Sobol | Pruszcz Gdański | Polska | Leśny Bieg (ok. 35 km) | opłacono on-line | |
51 | Jankowski Grzegorz | BYTÓW | Polska | Leśny Bieg (ok. 35 km) | Pozytywnie nakręceni | opłacono on-line |
52 | Joszczak Michał | Gdańsk | Polska | Leśny Bieg (ok. 35 km) | opłacono on-line | |
53 | Skraburski Piotr | Gdańsk | Polska | Leśny Bieg (ok. 35 km) | Akademia Karate Tradycyjnego w Sopocie | opłacono on-line |
54 | Bork Łukasz | Żuława | Polska | Leśny Bieg (ok. 35 km) | Grupa Druha Borucha | opłacono on-line |
55 | Litwin Piotr | Gdańsk | Polska | Leśny Bieg (ok. 35 km) | OCEANIC | opłacono on-line |
56 | Meler Ula | Gdańsk | Polska | Leśny Bieg (ok. 35 km) | Iron Team | opłacono on-line |
57 | Kowalska Iwona | Mosty | Polska | Leśny Bieg (ok. 35 km) | Wymiatacze | opłacono on-line |
58 | Wyrzykowski Andrzej | Gdańsk | Polska | Leśny Bieg (ok. 35 km) | Grupa Biegowa 65 | opłacono on-line |
59 | Sadowski Ryszard | Gdańsk | Polska | Leśny Bieg (ok. 35 km) | Nie Zwalniamy/ Lotos Running Team | |
60 | MICHALSKA BEATA | GDYNIA | Polska | Leśny Bieg (ok. 35 km) | opłacono on-line | |
61 | Jeremicz Marcin | Gdańsk | Polska | Leśny Bieg (ok. 35 km) | Sztafeta Nadziei | opłacono on-line |
62 | Rutkowski Sebastian | Gronowo Górne | Polska | Leśny Bieg (ok. 35 km) | SUT - Straszyn Ultra Team | opłacono on-line |
63 | Jankowska Barbara | Poznań | Polska | Leśny Bieg (ok. 35 km) | opłacono on-line | |
64 | Wojnarowski Piotr | Gdańsk | Polska | Leśny Bieg (ok. 35 km) | opłacono on-line |
Wyświetleń: 12979