Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
162BLP | |||||||||
1 | Pluta Mateusz | Głogów | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | 162BLP | opłacono | ||||
ANATOMIA BIEGANIA | |||||||||
2 | Kledecka Agata | Wrocław | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | ANATOMIA BIEGANIA | opłacono | ||||
Beskida Team | |||||||||
3 | MIKA ROBERT | Nakło nad Notecią | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | Beskida Team | opłacono | ||||
4 | Pełczyński Tomasz | Toruń | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | Beskida Team | opłacono | ||||
Bieg Wilka | |||||||||
5 | Pielichowska Anna | Gozdnica | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | Bieg Wilka | opłacono | ||||
6 | Kazimir Jakub | Gozdnica | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | Bieg Wilka | opłacono | ||||
Castorama | |||||||||
7 | Cukrecki Krzysztof | Jelenia Góra | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | Castorama | opłacono | ||||
Czupel Team | |||||||||
8 | Grochowska Joanna | Warszawa | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | Czupel Team | opłacono | ||||
9 | Szostakowski Jarosław | Warszawa | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | Czupel Team | opłacono | ||||
DNA | |||||||||
10 | Rowicka Kasia | Wróblowice | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | DNA | opłacono | ||||
11 | Walkowiak Magdalena | Wrocław | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | DNA | opłacono | ||||
DZG Runners Zgorzelec | |||||||||
12 | Rabski Tomasz | Zgorzelec | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | DZG Runners Zgorzelec | opłacono | ||||
Dzida | |||||||||
13 | Derkacz Łukasz | Wrocław | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | Dzida | opłacono | ||||
Gdzie Buty Poniosą | |||||||||
14 | Orczyk Robert | Gubin | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | Gdzie Buty Poniosą | opłacono | ||||
Grube Miejsca, Kudłate Historie | |||||||||
15 | Wąsik Aaron | Gozdnica | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | Grube Miejsca, Kudłate Historie | |||||
Grube Miejsca, Kudłate Historie | |||||||||
16 | Morawski Bartosz | Zielona Góra | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | Grube Miejsca, Kudłate Historie | opłacono | ||||
Gryf-InO Team | |||||||||
17 | Rożko Sebastian | Gryfino | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | Gryf-InO Team | opłacono | ||||
Hvezda Team | |||||||||
18 | Sackiewicz-Wiącek Agnieszka | Jedlina-Zdrój | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | Hvezda Team | opłacono | ||||
Izery Bogatynia | |||||||||
19 | Antczak Adrian | Bogatynia | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | Izery Bogatynia | opłacono | ||||
20 | Michniewicz Mariusz | Bogatynia | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | Izery Bogatynia | opłacono | ||||
Klub turystyki pieszej Łaziki | |||||||||
21 | Dziubak Paweł | Lubin | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | Klub turystyki pieszej Łaziki | opłacono | ||||
Ks Łomot | |||||||||
22 | Szewczyk Maciej | Piechowice | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | Ks Łomot | opłacono | ||||
Lecymy! | |||||||||
23 | Śliwa Jakub | Ślęza | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | Lecymy! | opłacono | ||||
24 | Mamakis Konstantinos | Tarnowskie Góry | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | Lecymy! | |||||
25 | Tobor-Mamakis Dorota | Tarnowskie Góry | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | Lecymy! | |||||
26 | Śliwa Paweł | Chorzów | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | Lecymy! | |||||
Leniwe Pandy | |||||||||
27 | Szot Paulina | Bogatynia | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | Leniwe Pandy | opłacono | ||||
28 | Wanat Alicja | Bogatynia | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | Leniwe Pandy | opłacono | ||||
Morsy Foczka | |||||||||
29 | Wójcik Elżbieta | Kluczbork | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | Morsy Foczka | opłacono | ||||
NBRTEAM | |||||||||
30 | Rosa Jarosław | Poznań | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | NBRTEAM | opłacono | ||||
NW Kiekrz Poland | |||||||||
31 | Hoffmann-Rosa Anita | Poznań | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | NW Kiekrz Poland | opłacono | ||||
Olo Solo | |||||||||
32 | Kacprzycki Olaf | Warszawa | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | Olo Solo | opłacono | ||||
OŚ Racing Team | |||||||||
33 | Hetnar Paweł | Bogatynia | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | OŚ Racing Team | opłacono | ||||
OŚ Racing Team | |||||||||
34 | Hetnar Krzysztof | Wrocław | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | OŚ Racing Team | opłacono | ||||
PSP Żary | |||||||||
35 | Skrzypczak Mateusz | Żary | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | PSP Żary | opłacono | ||||
36 | Szczepanowicz Wojciech | Żary | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | PSP Żary | opłacono | ||||
Piechury z Zielonej Góry | |||||||||
37 | Lichocki Tomasz | Zielona Góra | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | Piechury z Zielonej Góry | opłacono | ||||
Polskie Towarzystwo Sudeckie | |||||||||
38 | Desławski Mateusz | wrocław | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | Polskie Towarzystwo Sudeckie | opłacono | ||||
Przebiegłe Jenoty | |||||||||
39 | Glebkowicz Agnieszka | Szczecin | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | Przebiegłe Jenoty | opłacono | ||||
QUEST TEAM | |||||||||
40 | Szczepuch Rafał | Świdnica | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | QUEST TEAM | opłacono | ||||
SOLISTA | |||||||||
41 | Kawecki Piotr | Bogatynia | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | SOLISTA | opłacono | ||||
STS Sokół Smolec | |||||||||
42 | Neska Natalia | Smolec | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | STS Sokół Smolec | opłacono | ||||
43 | Neska Sebastian | Smolec | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | STS Sokół Smolec | opłacono | ||||
Sekcja BOG-TUR | |||||||||
44 | Otrociuk Barbara | Bogatynia | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | Sekcja BOG-TUR | opłacono | ||||
Sektor Kolejowy | |||||||||
45 | Burek Marta | Sławsk | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | Sektor Kolejowy | opłacono | ||||
46 | Szpakowska Dominika | Poznań | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | Sektor Kolejowy | opłacono | ||||
Stalowe Łydki | |||||||||
47 | Graff Jacek | Bukowiec | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | Stalowe Łydki | opłacono | ||||
SteelWorks Limanowa | |||||||||
48 | Wojtas Jakub | Limanowa | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | SteelWorks Limanowa | opłacono | ||||
TEAM ADAM | |||||||||
49 | Rachwalski Krzysztof | Legnica | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | TEAM ADAM | |||||
TT KOMURA | |||||||||
50 | MAZUR ANDRZEJ | KLUCZBORK | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | TT KOMURA | opłacono | ||||
Twardziele Team Bogatynia | |||||||||
51 | Chmura-Cichosz Edyta | Krzewina | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | Twardziele Team Bogatynia | opłacono | ||||
Twardziele Team Bogatynia | |||||||||
52 | Stefańska Anna | Bogatynia | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | Twardziele Team Bogatynia | opłacono | ||||
Ultra Beer Runners | |||||||||
53 | Macierzyński Grzegorz | Żary | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | Ultra Beer Runners | opłacono | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
54 | Sobala Bogusław | Żmigród | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | opłacono | |||||
55 | Zimowska Małgorzata | Bogatynia | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | opłacono | |||||
56 | Wesołowski Łukasz | Plewiska | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | opłacono | |||||
57 | Czak Tomasz | Kędzierzyn-Koźle | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | opłacono | |||||
58 | Czak Zofia | Kędzierzyn-Koźle | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | opłacono | |||||
59 | Szymczak Marcin | Zielona Góra | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | opłacono | |||||
60 | Książka Łukasz | Bogatynia 3 | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | opłacono | |||||
61 | Mandziak Tomasz | Bogatynia | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | opłacono | |||||
62 | Demski Tomasz | Bogatynia | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | opłacono | |||||
63 | Fleischer Leszek | Ostrów Wielkopolski | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | opłacono | |||||
64 | Wolnik Robert | Tarnowskie Góry | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | opłacono | |||||
65 | Kucy Krzysztof | RUDNA | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | opłacono | |||||
66 | Chrząstowska Kamila | Bydgoszcz | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | opłacono | |||||
67 | Korzeń Sylwia | Zielona Góra | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | opłacono | |||||
68 | Frankiewicz Bożena | Głuchołazy | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | opłacono | |||||
69 | Borkowski Rafał | Gniezno | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | opłacono | |||||
70 | Paluchowski Tomasz | Głuchołazy | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | opłacono | |||||
71 | Siuda Mariusz | Usti nad Labem | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | opłacono | |||||
72 | Szymkowiak Kamila | Sulechów | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | opłacono | |||||
73 | Wiśniewska Katarzyna | Bogatynia | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | opłacono | |||||
74 | Urbanek Robert | Międzyrzecz | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | opłacono | |||||
75 | Kapczynski Robert | Podgórzyn | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | opłacono | |||||
76 | Stanisz Marta | Podgórzyn | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | opłacono | |||||
77 | Bogusiak Anna | Piechowice | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | opłacono | |||||
78 | Krajewski Artur | Jelenia Góra | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | opłacono | |||||
79 | Jaroczyński Norbert | Przeworno | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | opłacono | |||||
80 | Lach Jakub | Jelenia Góra | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | opłacono | |||||
81 | Krynicka Karolina | Jelenia Góra | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | opłacono | |||||
82 | Piasecka Agata | Wrocław | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | opłacono | |||||
83 | Krawczyk Artur Krawczyk | Wrocław | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | opłacono | |||||
84 | Nitecka Magdalena | Legnica | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | opłacono | |||||
85 | Jasiński Rafał | Legnica | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | opłacono | |||||
86 | Wasilewska Monika | Nowa Ruda | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | opłacono | |||||
87 | Kołakowski Dominik | Bogatynia | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | opłacono | |||||
88 | Majda Dariusz | Legnica | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | opłacono | |||||
89 | Kuczyński Michał | Wojcieszów | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | opłacono | |||||
90 | Wilczyńska Ilona | Zgorzelec | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | opłacono | |||||
91 | Wilczyński Maciej | Zgorzelec | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | opłacono | |||||
92 | Włos Stulińska Edyta | Bogatynia | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | opłacono | |||||
93 | Staszak-Smolarek Katarzyna | Bogatynia | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | opłacono | |||||
94 | borkowski andrzej | gniezno | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | opłacono | |||||
95 | Kowalonek Martyna | Bogatynia- Zatonie | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | opłacono | |||||
96 | Torcz Andrzej | Bogatynia- Zatonie | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | opłacono | |||||
97 | Słabkowski Paweł | Jasna Góra | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | opłacono | |||||
98 | Jańczak Ania | Jelenia Góra | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | opłacono | |||||
99 | Owczarek Andrzej | Bogatynia | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | opłacono | |||||
100 | Karbowiak Katarzyna | Wrocław | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | opłacono | |||||
101 | Warężak Bartłomiej | Żary | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | opłacono | |||||
102 | Rutkowska Adriana | Zgorzelec | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | opłacono | |||||
103 | Kowalska Anna | Trójca | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | opłacono | |||||
104 | Choinski Kuba | Trójca | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | opłacono | |||||
105 | Gortowski Radosław | Porajów | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | opłacono | |||||
106 | Żak Joanna | Wroclaw | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | opłacono | |||||
107 | Topolewski Tomasz | Mysłakowice | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | opłacono | |||||
108 | Zowada Daniel | Kalety | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | opłacono | |||||
109 | Koperwas Tomasz | Bogatynia | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | opłacono | |||||
110 | Gorczyca Szymon | Jelenia Góra | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | opłacono | |||||
111 | Wielgus Agnieszka | Wrocław | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | opłacono | |||||
112 | Smagowski Piotr | Wrocław | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | opłacono | |||||
113 | Zowada Czesław | Kalety | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | opłacono | |||||
114 | ZAMBROWSKI ROBERT | BOGATYNIA | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | opłacono | |||||
115 | Tymochowicz Piotr | Bogatynia | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | opłacono | |||||
116 | Wiśniewska Urszula | Bogatynia | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | opłacono | |||||
117 | Markiewicz Amadeusz | Bolesławiec | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | opłacono | |||||
118 | Bednarski Krzysztof | Kluczbork | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | opłacono | |||||
119 | Hetmańczyk Hanna | Gliwice | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | opłacono | |||||
120 | Kuta Łukasz | Olszyna | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | opłacono | |||||
121 | Płatkowski Michał Płatkowski | Międzyrzecz | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | opłacono | |||||
122 | Karczyńska Joanna | Oleśnica | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | opłacono | |||||
123 | Mędza Patryk | Legnica | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | opłacono | |||||
124 | Robótka Magdalena | Legnica | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | opłacono | |||||
125 | Lewiński Artur | Legnica | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | opłacono | |||||
126 | Jones Bartosz | Księginice | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | opłacono | |||||
127 | Frączek Bogdan | Głuszyca | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | opłacono | |||||
128 | Kudła Radosław | Katowice | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | opłacono | |||||
129 | Boguwolski Piotr | Żary | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | opłacono | |||||
130 | Kociemski Sławek | Bogatynia | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | opłacono | |||||
131 | Chrząszcz Mariusz | Miroszowice | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | opłacono | |||||
132 | Figiela Szymon | Katowice | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | opłacono | |||||
133 | CHRZĄSZCZ Damian | Lubin | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | opłacono | |||||
134 | Dylewicz Weronika | Żagań | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | opłacono | |||||
135 | Nierychło Marcin | Tarnowskie Góry | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | opłacono | |||||
136 | Małysa Robert | Skoczów | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | opłacono | |||||
137 | Matkowska Urszula | Lwówek Śląski | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | opłacono | |||||
138 | Winnicki Kamil | Międzyrzecz | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | opłacono | |||||
139 | Durkalec Ewelina | Bolków | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | opłacono | |||||
140 | Stacewicz Dawid | Pieski | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | opłacono | |||||
141 | Znamirowska Marzenna | Lwówek Śląski | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | opłacono | |||||
142 | Śródka Bartłomiej | Trzebnica | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | opłacono | |||||
143 | Sekutowicz Oskar | Szczecin | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | opłacono | |||||
144 | Kołaczkowska Joanna | Legnica | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | opłacono | |||||
145 | Wasiołka Bartosz | Leszno | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | opłacono | |||||
146 | Jancz Tomasz | Jelenia Góra | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | opłacono | |||||
147 | Nawrot Monika | Wrocław | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | opłacono | |||||
148 | Bogusiak Łukasz | Piechowice | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | opłacono | |||||
149 | Kupczyk Sylwia | Bogatynia | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | opłacono | |||||
150 | Kupczyk Piotr Kupczyk | Bogatynia | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | opłacono | |||||
151 | Dereń Monika | Świdnica | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | opłacono | |||||
152 | Zalewski Jarosław | Bogatynia | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | opłacono | |||||
153 | Koźlik Łukasz | Radomierz | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | opłacono | |||||
154 | Grycan Dorota | Wrocław | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | opłacono | |||||
155 | Drangowska-Kucy Joanna | Gwizdanow | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | opłacono | |||||
156 | Samsel Grzegorz | Bogatynia | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | opłacono | |||||
157 | Kalinowska Justyna | Głogów | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | opłacono | |||||
158 | Gadomska Paulina Gadomska | Zgorzelec | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | opłacono | |||||
159 | Becker Tomasz | Bogatynia | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | opłacono | |||||
160 | Gyurkowich Marta | Wałbrzych | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | opłacono | |||||
161 | Leszko Jacek | Lubin | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | opłacono | |||||
162 | Wasiołka Szymon | Leszno | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | opłacono | |||||
163 | Piętka Marianna Piętka | Bielawa | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | opłacono | |||||
164 | Nieradko Stanisław | Bogatynia | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | opłacono | |||||
165 | Kraśkiewicz Waldemar | Pieszków | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | opłacono | |||||
166 | Znaj Katarzyna | Ruda Śląska | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | opłacono | |||||
167 | Znaj Adam | Ruda Slaska | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | opłacono | |||||
168 | Dzięgielewska Anna | Płock | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | opłacono | |||||
169 | Wiśniewska Katarzyna | Legnica | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | opłacono | |||||
170 | Gręźlik Henryka | Jazów | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | opłacono | |||||
171 | Markiewicz Dariusz | Jelenia Góra | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | opłacono | |||||
172 | Wiśniewski Michał | Legnica | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | opłacono | |||||
173 | Strugała Grzegorz | Wrocław | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | opłacono | |||||
174 | Graczyk Tomasz | Sękowice | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | opłacono | |||||
175 | Regec Artur | Dębina | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | opłacono | |||||
176 | Kozakowski Robert | Bogatynia | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | opłacono | |||||
177 | Berger Roman | Markosice | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | opłacono | |||||
178 | Stocerz Piotr Stocerz | Jaworzno | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | opłacono | |||||
179 | Berger Agnieszka | Markosice | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | opłacono | |||||
180 | Krzemińska Natalia | Żagań | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | opłacono | |||||
181 | Muchalska Urszula | Gałów | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | opłacono | |||||
182 | Smolarek Monika Smolarek | Bogatynia | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | opłacono | |||||
183 | Sienkiewicz Władysław | Gdynia | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | opłacono | |||||
184 | Hezner Dagmara | Jaworzno | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | opłacono | |||||
185 | Dragan Mateusz | Bogatynia | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | opłacono | |||||
186 | Bawolski Mirosław | Góra | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | opłacono | |||||
187 | Muchalski Karol | Gałów | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | opłacono | |||||
188 | Bąkowski Karol | Wrocław | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | opłacono | |||||
189 | Lech Małgorzata | Oleśnica | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | opłacono | |||||
190 | Karabowicz Mariola | Pruszków | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | opłacono | |||||
191 | Paczesny Seweryn | Zduńska Wola | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | opłacono | |||||
192 | Domagała Anna | Bolesławiec | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | opłacono | |||||
193 | Wolnik Kamil | Tarnowskie Góry | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | opłacono | |||||
194 | Szmigiel Marcin | Jelenia Góra | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | opłacono | |||||
195 | Konopka Paweł | Marciszów | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | opłacono | |||||
196 | Borkowska Joanna | Zgorzelec | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | opłacono | |||||
197 | Chrobot Agnieszka | Płock | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | opłacono | |||||
198 | Konopka Marta | Marciszów | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | opłacono | |||||
199 | Domagała Andrzej | Bolesławiec | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | opłacono | |||||
200 | Rachwał Joanna | Poznań | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | opłacono | |||||
201 | Nowakowska Julia | Wrocław | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | opłacono | |||||
202 | Hormański Piotr | Dresden | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | opłacono | |||||
203 | Kutyła Damian | Warszawa | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | opłacono | |||||
204 | Adaszewski Paweł | Zgorzelec | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | opłacono | |||||
205 | Olesiński Bartosz | Jelenia Góra | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | ||||||
206 | Romanowska Iwona Romanowska | Piechowice | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | ||||||
207 | Michalak Anna | Komorniki | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | ||||||
208 | Ciarach Łukasz | Piechowice | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | ||||||
209 | Orłowski Marek | Kraków | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | ||||||
210 | Dudzińska Agnieszka | Kraków | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | ||||||
211 | Boczar Beata | Zielona Góra | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | ||||||
212 | Wisniewski Mateusz | Kesselsdorf | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | ||||||
213 | Romanik Grzegorz | Legnica | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | ||||||
214 | Bała Piotr | Bukowa | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | ||||||
215 | Cydzik Jolana | Milkowice | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | ||||||
cbfs | |||||||||
216 | Wąsik Jacek | Lublin | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | cbfs | |||||
help yourself | |||||||||
217 | Baran Robert | Jedlina Zdrój | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | help yourself | opłacono | ||||
informatykzpasja.pl | |||||||||
218 | Plichta Sandra | Lubań | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | informatykzpasja.pl | opłacono | ||||
219 | Kownacki Krystian | Olszyna | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | informatykzpasja.pl | opłacono | ||||
pozytywnie_rozbiegana | |||||||||
220 | Albigowska Magdalena | Łódź | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | pozytywnie_rozbiegana | opłacono | ||||
Łogiiń | |||||||||
221 | Grab Krzysztof | Szklarska Poręba | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | Łogiiń | opłacono | ||||
Łączka Team Legnica | |||||||||
222 | Tekiele Jacek | Legnica | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | Łączka Team Legnica | opłacono | ||||
223 | Bogucki Kamil | Legnica | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | Łączka Team Legnica | opłacono | ||||
Łączka Team Legnica | |||||||||
224 | Morawski Jarosław | Legnica | III Rajd Kotliny Turoszowskiej | Łączka Team Legnica | opłacono |
Wyświetleń: 12293