Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Który kraj reprezentujesz? | Rocznik dziecka | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dudziak Julia | Aleksandrów Kujawski | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski | Wielka Brytania | 2012 | |
2 | Dudziak Dorota | Aleksandrów Kujawski | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski | Seszele | 2011 | |
3 | Dudziak Jonasz | Aleksandrów Kujawski | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | Antigua i Barbuda | 2018 | ||
4 | Pluta Igor | Białe Błota | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | S.P. Białe Blota | Polska | 2009 | |
5 | Pluta Bartosz | Białe Błota | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | S.P. Białe Blota | Polska | 2013 | |
6 | Binczak Konrad | Białe Błota | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | S.P. Białe Blota | Polska | 2009 | |
7 | Ząbecka Emilia | Białe Błota | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | S.P. Białe Blota | Polska | 2015 | |
8 | Ząbecki Jakub | Białe Błota | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | S.P. Białe Blota | Polska | 2017 | |
9 | Puziak Julian | Białe Błota | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | SPBB | Portugalia | 2012 | |
10 | Puziak Jan | Białe Błota | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | Przedszkole Wróżka Białe Błota | Portugalia | 2016 | |
11 | Pacholski Filip | Białe Błota | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | Polska | 2012 | ||
12 | Pacholska Nina | Białe Błota | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | Polska | 2016 | ||
13 | Wątorski Karol | Białe Błota | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | Polska | 2017 | ||
14 | Strózik Laura | Białe Błota | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | Gminne Przedszkole Wróżka | Polska | 2015 | |
15 | Strózik Nina | Białe Błota | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | Gminne Przedszkole Wróżka | Polska | 2017 | |
16 | Strózik Filip | Białe Błota | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | Polska | 2019 | ||
17 | Skory Leon | Bożenkowo | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | Przedszkole Tęczowa Kraina | Polska | 2017 | |
18 | Partyniewicz Rozalia | Brzoza | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | Przedszkole Jarzębinka | Polska | 2017 | |
19 | Burenkow Tymoteusz | Brzoza | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | Polska | 2010 | ||
20 | Burenkow Zofia | Brzoza | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | Polska | 2008 | ||
21 | Burenkow Pola | Brzoza | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | Polska | 2013 | ||
22 | Pawlewicz Patrycja | Bydgoszcz | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | Polska | 2011 | ||
23 | Tomaszewski Wiktor | Bydgoszcz | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | Polska | 2016 | ||
24 | Jaskulska Anna | Bydgoszcz | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | Polska | 2019 | ||
25 | Ociesielski Piotr | Bydgoszcz | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | Polska | 2017 | ||
26 | Nowakowski Sebastian | BYDGOSZCZ | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | NARUTO TEAM | Polska | 2010 | |
27 | Otlewski Franek | Bydgoszcz | Ukraina | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | ZESPOLAKI | Ukraina | 2013 | |
28 | Konwiński Borys | Bydgoszcz | Portugalia | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | Wisła Fordon | Polska | 2013 | |
29 | Milewski Mikołaj | Bydgoszcz | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | Polska | 2018 | ||
30 | Kasprowicz LAURA | BYDGOSZCZ | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | SP 46 Bydgoszcz | Irlandia | 2012 | |
31 | Montowski Jeremi | Bydgoszcz | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | Polska | 2013 | ||
32 | Chwyć Lena | BYDGOSZCZ | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | Niepubliczne przedszkole Zaczarowany Zakątek | Polska | 2015 | |
33 | Chwyć Błażej | Bydgoszcz | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | Niepubliczne przedszkole Zaczarowany Zakątek | Polska | 2017 | |
34 | Szlija Natalia | Bydgoszcz | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | Polska | 2015 | ||
35 | Biesiada Tymon | Bydgoszcz | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | Polska | 2015 | ||
36 | REICH KLARA | Bydgoszcz | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | MYSZKI | Polska | 2015 | |
37 | REICH MARIA | Bydgoszcz | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | MYSZKI | Polska | 2019 | |
38 | BUSZMAN Maksymilian | Bydgoszcz | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | Polska | 2012 | ||
39 | BUSZMAN Julian | Bydgoszcz | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | Polska | 2015 | ||
40 | Żukowska Antonina | Bydgoszcz | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | Polska | 2016 | ||
41 | Miks ZOFIA | Bydgoszcz | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | Polska | 2009 | ||
42 | Klawikowski Oskar | BYDGOSZCZ | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ | Meksyk | 2012 | |
43 | Klawikowska Iga | BYDGOSZCZ | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ | Polska | 2015 | |
44 | Wiśniewski Leszek | Bydgoszcz | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | Sp66 | Polska | 2013 | |
45 | Powała Zofia | Bydgoszcz | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | PZSM | Belgia | 2010 | |
46 | Powała Karolina | Bydgoszcz | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | Kujawsko-Pomorski Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 1 im. L. Braille'a w Bydgoszczy | Kamerun | 2007 | |
47 | Janczarski Jakub | Bydgoszcz | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | Kujawsko-Pomorski Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 1 im. L. Braille'a w Bydgoszczy | Polska | 2009 | |
48 | Stalkowska Vanessa | Bydgoszcz | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | Kujawsko-Pomorski Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 1 im. L. Braille'a w Bydgoszczy | Polska | 2007 | |
49 | Tryba Wiktoria | Bydgoszcz | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | Kujawsko-Pomorski Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 1 im. L. Braille'a w Bydgoszczy | Polska | 2011 | |
50 | Janczarska Jagoda | Bydgoszcz | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | Kujawsko-Pomorski Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 1 im. L. Braille'a w Bydgoszczy | Polska | 2012 | |
51 | Musiał Leszek | Bydgoszcz | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | Kujawsko-Pomorski Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 1 im. L. Braille'a w Bydgoszczy | Polska | 2006 | |
52 | Wojciechowska Wiktoria | Bydgoszcz | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | Kujawsko-Pomorski Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 1 im. L. Braille'a w Bydgoszczy | Polska | 2009 | |
53 | Milenka Łatacz | Bydgoszcz | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | Włochy | 2017 | ||
54 | Bartosz Łatacz | Bydgoszcz | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | Sportolubni | Ukraina | 2011 | |
55 | Okulicz Jaś | Bydgoszcz | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | Polaka | 2013 | ||
56 | Kunicki Jan Maciej | Bydgoszcz | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | Polska | 2017 | ||
57 | Rybka Victoria | Bydgoszcz | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | Sp 31 Bydgoszcz | Polska | 2011 | |
58 | Demski Tymon | Bydgoszcz | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | Szkoła Podstawowa nr 65 w Bydgoszczy | Polska | 2014 | |
59 | Demska Pola | Bydgoszcz | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | Przedszkole Elf | Polska | 2018 | |
60 | Sarnecki Filip | Bydgoszcz | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | Sp 31 Bydgoszcz | Polska | 2012 | |
61 | Kurowski Tymon | Bydgoszcz | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | SP 60 BYDGOSZCZ | Polska | 2013 | |
62 | Kurowski Jakub | Bydgoszcz | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | Niepubliczne Przedszkole Zasiedmiogórogród | Polska | 2017 | |
63 | Wernerowicz Borys | Bydgoszcz | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | Niepubliczne przedszkole miś | Polska | 2017 | |
64 | Sporny Tymoteusz | Bydgoszcz | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | Polska | 2013 | ||
65 | Kuc Kornelia | Bydgoszcz | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | SP 32 Bydgoszcz | POLSKA | 2014 | |
66 | Kucharski Szymon | Bydgoszcz | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | SP nr 47 | Polska | 2012 | |
67 | Rogozińska Oliwia | Bydgoszcz | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | Akademia Mistrzów Sportu | Polska | 2014 | |
68 | Cygan Michalina | Bydgoszcz | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | Polska | 2012 | ||
69 | Cygan Piotr | Bydgoszcz | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | Polska | 2015 | ||
70 | Lewandowska Magdalena | Bydgoszcz | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | Polska | 2013 | ||
71 | Chojnacki Kacper | Bydgoszcz | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | Juventus Academy Bydgoszcz | Polska | 2012 | |
72 | Chojnacki Kamil | Bydgoszcz | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | Przedszkole Niepubliczne Elf | Polska | 2018 | |
73 | Aranowska Krystyna | Bydgoszcz | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | AMS | Polska | 2014 | |
74 | Tlalka Tymon | Bydgoszcz | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | Juventus Academy Bydgoszcz | Polska | 2012 | |
75 | Niegowski Wiktor | Bydgoszcz | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | Polska | 2016 | |||
76 | Siegieda Antoni | Bydgoszcz | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | przedszkole nr 43 u krecika szybownika | Polska | 2018 | |
77 | Rucińska Lena | Bydgoszcz | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | Niepubliczne przedszkole Zaczarowany Zakątek | Poland | 2016 | |
78 | Oksik Igor | Bydgoszcz | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | Polska | 2017 | ||
79 | Foss Mateusz | Bydgoszcz | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | KS Gwiazda Bydgoszcz | Polska | 2016 | |
80 | Wudniak Michał | Bydgoszcz | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | Wilczaki 1 | Polska | 2017 | |
81 | Kawałek Adam | Bydgoszcz | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | KS Gwiazda Bydgoszcz | Polska | 2016 | |
82 | Sieracki Tymoteusz | Bydgoszcz | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | Bursztynek | Polska | 2016 | |
83 | Kawałek Anastazja | Bydgoszcz | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | Polska | 2010 | ||
84 | Lemke Kaja | Bydgoszcz | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | UKS Tęcza Bydgoszcz | Polska | 2013 | |
85 | Lemke Oliwia | Bydgoszcz | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | SP nr 67 w Bydgoszczy | Polska | 2015 | |
86 | Niegowska Emilia | Bydgoszcz | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | Polska | 2013 | ||
87 | Kuklińska Joanna | Bydgoszcz | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | SP nr 64 w Bydgoszczy | Polska | 2014 | |
88 | Kotecki Tomasz | Bydgoszcz | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | Polska | 2016 | ||
89 | Kotecka Ola | Bydgoszcz | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | Polska | 2014 | ||
90 | Karcz Łucja | Bydgoszcz | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | Przedszkole Sióstr Elżbietanek | Polska | 2015 | |
91 | Grygierzec Bartek | Bydgoszcz | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | KS Gwiazda Bydgoszcz | Polska | 2011 | |
92 | Turek Marcelina | Bydgoszcz | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | Polska | 2017 | ||
93 | Szydłowska Alicja | Bydgoszcz | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | Zespół szkolno przedszkolny nr 5 w Bydgoszczy | Polska | 2014 | |
94 | Kmiecik Karol | Bydgoszcz | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | Polske | 2016 | ||
95 | Tlalka Nela | Bydgoszcz | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | Juventus Academy Bydgoszcz | Polska | 2015 | |
96 | Bubolz Jan | Bydgoszcz | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | Wisełka Fordon | Polska | 2016 | |
97 | Sochalska Martyna | Bydgoszcz | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | Przedszkole nr 22 w Bydgoszczy | polska | 2016 | |
98 | Sochalski Antoni | Bydgoszcz | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | polska | 2019 | ||
99 | Rucińska Nina | Bydgoszcz | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | Niepubliczne przedszkole Zaczarowany Zakątek | Poland | 2020 | |
100 | Wesołowska Amelia | Bydgoszcz | Polska | Trasa ok 800m, 12 przeszkód | Polska | 2012 |
Wyświetleń: 18163