16,25 km

Msc Numer Nazwisko Imię Płeć M pł Miejscowość Klub start 1 okr 2 okr 3 okr 4 okr 5 okr Czas netto Czas/km Prędkość
1 4 BOGDAŃSKI PIOTR M 1 ELBLĄG 00:00:01.40 00:12:34.23 00:12:30.87 00:12:30.75 00:12:31.52 00:12:11.60 01:02:18.97 00:03:50 15.65
2 18 GŁÓWCZEWSKI GRZEGORZ M 2 TCZEW DUDYCZ RUN 00:00:02.38 00:12:33.94 00:12:34.43 00:12:35.47 00:12:35.10 00:12:37.33 01:02:56.27 00:03:52 15.49
3 54 POMAGRUK ŁUKASZ M 3 GDAŃSK 00:00:01.38 00:13:17.58 00:13:33.82 00:12:29.67 00:13:00.43 00:12:18.04 01:04:39.54 00:03:58 15.08
4 43 MATEJA LUKASZ M 4 GDAŃSK 00:00:01.26 00:13:14.95 00:13:16.64 00:13:12.66 00:13:03.09 00:12:23.25 01:05:10.59 00:04:00 14.96
5 49 PIETRZAK PIOTR M 5 GDAŃSK 00:00:01.11 00:13:11.52 00:13:13.56 00:13:08.69 00:13:03.46 00:12:42.28 01:05:19.51 00:04:01 14.93
6 61 SCHUR KRZYSZTOF M 6 GDANSK 00:00:04.10 00:15:00.32 00:14:57.83 00:14:39.30 00:13:58.26 00:13:05.80 01:11:41.51 00:04:24 13.6
7 39 MACIEJEWICZ KRZYSZTOF M 7 GDAŃSK 00:00:04.07 00:15:01.79 00:14:57.39 00:14:37.39 00:13:59.70 00:13:53.65 01:12:29.92 00:04:27 13.45
8 15 DUBIEL ROBERT M 8 GDAŃSK 00:00:03.78 00:15:00.92 00:14:57.83 00:14:45.08 00:14:33.47 00:13:25.13 01:12:42.43 00:04:28 13.41
9 47 PEEK KRYSTIAN M 9 GDAŃSK 00:00:03.70 00:15:00.58 00:14:57.99 00:14:45.02 00:14:33.38 00:13:29.56 01:12:46.53 00:04:28 13.4
10 1 ANGIELCZYK ADAM M 10 GDAŃSK DUDYCZRUN/ANIOŁKI NIE DO ZDARCIA 00:00:03.95 00:15:00.53 00:14:59.22 00:14:42.97 00:14:33.61 00:13:32.89 01:12:49.22 00:04:28 13.39
11 71 SZWEDA MAREK M 11 GDAŃSK 00:00:05.33 00:15:00.59 00:14:57.95 00:14:44.04 00:14:33.69 00:13:43.52 01:12:59.79 00:04:29 13.36
12 40 MAKARSKI MICHAŁ M 12 GDYNIA 00:00:02.94 00:15:02.55 00:14:59.63 00:14:44.06 00:14:31.52 00:13:47.90 01:13:05.66 00:04:29 13.34
13 10 CICHOCKI MARIUSZ M 13 GDAŃSK 00:00:04.56 00:15:00.61 00:14:58.92 00:14:44.37 00:14:32.52 00:13:51.98 01:13:08.40 00:04:30 13.33
14 70 SZUCA ZBIGNIEW M 14 GDAŃSK FIGHTING RUNNERS 00:00:04.75 00:15:01.11 00:14:57.27 00:14:43.59 00:14:33.36 00:13:53.79 01:13:09.12 00:04:30 13.33
15 72 SZWEDA WALDEMAR M 15 GDAŃSK 00:00:05.76 00:15:00.52 00:14:59.33 00:14:44.14 00:14:31.61 00:13:54.13 01:13:09.73 00:04:30 13.33
16 77 WIECZOREK TOMASZ M 16 GDAŃSK 00:00:04.17 00:15:00.95 00:14:59.35 00:14:43.76 00:14:32.73 00:14:07.81 01:13:24.60 00:04:31 13.28
17 16 DUDYCZ RADOSŁAW M 17 GDAŃSK DUDYCZ RUN 00:00:02.98 00:15:00.86 00:14:58.17 00:14:44.21 00:14:33.95 00:14:09.07 01:13:26.26 00:04:31 13.28
18 31 KROEMER RAFAŁ M 18 GDAŃSK OLO TEAM 00:00:08.58 00:15:29.07 00:15:25.74 00:15:25.86 00:14:25.53 00:14:35.04 01:15:21.24 00:04:38 12.94
19 74 TUROWSKI RAFAŁ M 19 GDAŃSK 00:00:07.68 00:15:29.56 00:15:25.57 00:15:31.41 00:14:53.51 00:14:12.62 01:15:32.67 00:04:38 12.91
20 5 BOGUSKI RAFAŁ M 20 GDAŃSK 00:00:07.75 00:15:29.50 00:15:25.75 00:15:31.91 00:14:58.90 00:14:08.25 01:15:34.31 00:04:39 12.9
21 87 ZAKHARCZUK VITALI M 21 00:00:08.38 00:15:29.18 00:15:25.63 00:15:33.75 00:15:04.33 00:14:38.41 01:16:11.30 00:04:41 12.8
22 60 SAWICKI KRZYSZTOF M 22 GDAŃSK LIGHTBOX RUNNERS TEAM 00:00:07.60 00:15:29.80 00:15:25.72 00:15:34.21 00:15:08.60 00:14:44.17 01:16:22.50 00:04:42 12.77
23 12 CZYŻEWSKI DARIUSZ M 23 PRUSZCZ GDAŃSKI 00:00:07.10 00:15:30.11 00:15:25.91 00:15:32.94 00:15:10.10 00:14:43.77 01:16:22.83 00:04:42 12.77
24 35 KWIATKOWSKA ANNA K 1 GDAŃSK BIEGAJĄCY TCZEW 00:00:07.22 00:15:29.77 00:15:25.55 00:15:32.52 00:15:14.43 00:14:43.54 01:16:25.81 00:04:42 12.76
25 29 KREFT KRZYSZTOF M 24 GDAŃSK ALL-CHEMIA 00:00:07.40 00:15:31.02 00:15:26.75 00:15:33.45 00:15:17.07 00:14:40.32 01:16:28.61 00:04:42 12.75
26 78 WIELEWSKI WALDEMAR M 25 GDAŃSK AKTYWUJ SIE W MARATONIE / GRUPA TRÓJMIASTO 00:00:08.15 00:15:29.94 00:15:25.76 00:15:34.13 00:15:16.10 00:15:01.85 01:16:47.78 00:04:43 12.7
27 42 MATEJA JANUSZ MICHAŁ M 26 GDAŃSK 00:00:08.21 00:15:29.77 00:15:26.02 00:15:33.92 00:15:18.38 00:15:11.11 01:16:59.20 00:04:44 12.67
28 81 ZYBOROWICZ BARTLOMIEJ M 27 DUBENINKI DUDYCZ RUN 00:00:06.41 00:15:30.53 00:15:25.79 00:15:32.23 00:15:18.86 00:15:21.98 01:17:09.39 00:04:44 12.64
29 85 KUŚMIEREK MARCIN M 28 MIŁOWO 00:00:07.83 00:15:29.90 00:15:25.47 00:15:33.30 00:15:18.32 00:16:02.02 01:17:49.01 00:04:47 12.53
30 6 BONISŁAWSKA ANITA K 2 GDAŃSK REAKTYWUJ SIĘ W MARATONIE 00:00:06.79 00:15:29.98 00:15:25.83 00:15:33.71 00:16:42.80 00:16:15.48 01:19:27.80 00:04:53 12.27
31 21 GRUSZKA WIKTOR M 29 GDAŃSK 00:00:11.28 00:16:14.07 00:16:25.61 00:16:28.97 00:15:44.55 00:14:41.43 01:19:34.63 00:04:53 12.25
32 9 BURCZYŃSKI PIOTR M 30 JUSZKOWO 00:00:11.26 00:16:14.03 00:16:25.48 00:16:29.19 00:16:23.19 00:14:33.48 01:20:05.37 00:04:55 12.17
33 32 KUBAS KRYSTIAN M 31 PRUSZCZ GDANSKI PRUSZCZ BIEGA 00:00:10.03 00:16:14.74 00:16:17.18 00:15:36.02 00:15:49.81 00:16:09.72 01:20:07.47 00:04:55 12.17
34 67 STĘPIEŃ BARTŁOMIEJ M 32 GDAŃSK 00:00:16.26 00:16:10.23 00:16:24.66 00:16:29.09 00:15:31.86 00:15:32.67 01:20:08.51 00:04:55 12.17
35 2 ANOLIK MONIKA K 3 GDANSK 00:00:09.40 00:16:14.94 00:16:17.33 00:16:15.92 00:15:54.83 00:15:32.41 01:20:15.43 00:04:56 12.15
36 68 SZABLA ANNA K 4 GDANSK 00:00:09.81 00:16:14.91 00:16:25.55 00:16:28.77 00:16:23.99 00:15:08.05 01:20:41.27 00:04:57 12.08
37 8 BORYNA-ZŁOTA OLA K 5 GDAŃSK LPP TEAM 00:00:10.93 00:16:14.30 00:16:25.49 00:16:28.59 00:16:23.29 00:15:15.03 01:20:46.70 00:04:58 12.07
38 7 BORYNA JAREK M 33 GDAŃSK 00:00:10.83 00:16:14.48 00:16:25.63 00:16:29.31 00:16:23.14 00:15:22.26 01:20:54.82 00:04:58 12.05
39 26 JUSZKO ARTUR M 34 GDAŃSK 00:00:09.84 00:16:14.50 00:16:17.51 00:16:15.88 00:15:58.52 00:16:16.65 01:21:03.06 00:04:59 12.03
40 34 KULESZA LIDIA K 6 GDAŃSK 00:00:11.86 00:16:14.13 00:16:25.61 00:16:29.44 00:16:22.73 00:15:51.96 01:21:23.87 00:05:00 11.98
41 64 STACHEWICZ DARIUSZ M 35 GDAŃSK 00:00:13.53 00:16:12.59 00:16:26.27 00:16:29.56 00:16:23.58 00:16:02.63 01:21:34.63 00:05:01 11.95
42 28 KĘDZIERSKI JACEK M 36 GDAŃSK PARKRUN GDAŃSK-POŁUDNIE 00:00:10.49 00:16:14.67 00:16:25.22 00:16:29.42 00:16:23.21 00:16:15.70 01:21:48.22 00:05:02 11.92
43 41 MATEJA BOŻENA K 7 GDAŃSK 00:00:10.05 00:16:15.87 00:16:25.85 00:16:30.71 00:16:22.54 00:16:15.46 01:21:50.43 00:05:02 11.91
44 50 PILLATH BOGDAN M 37 GDAŃSK KWT 00:00:10.45 00:16:15.09 00:16:25.62 00:16:29.54 00:16:23.76 00:16:18.05 01:21:52.06 00:05:02 11.91
45 3 BARANOWSKA - TRZASKO ALEKSANDRA K 8 GDYNIA DUDYCZ RUN 00:00:08.82 00:16:15.76 00:16:25.82 00:16:29.28 00:16:24.45 00:16:17.11 01:21:52.42 00:05:02 11.91
46 44 MAZUR SŁAWOMIR M 38 PRUSZCZ GDAŃSKI 00:00:12.42 00:16:12.19 00:16:25.84 00:16:29.71 00:17:18.27 00:17:32.04 01:23:58.05 00:05:10 11.61
47 13 DARGIEWICZ ROBERT M 39 GDAŃSK 00:00:11.78 00:16:13.49 00:16:26.69 00:16:30.88 00:17:23.17 00:17:43.99 01:24:18.22 00:05:11 11.57
48 62 SKONKA ALEKSANDER M 40 GDAŃSK OLO TEAM 00:00:16.23 00:17:57.43 00:17:49.91 00:16:31.72 00:16:26.22 00:15:54.10 01:24:39.38 00:05:12 11.52
49 33 KULESZA KRZYSZTOF M 41 GDAŃSK AKTYWUJ SIĘ W MARATONIE 00:00:11.70 00:16:14.15 00:16:26.03 00:16:30.19 00:17:37.15 00:17:58.60 01:24:46.12 00:05:12 11.5
50 65 STANKIEWICZ TOMASZ M 42 STASZYN DUDYCZ RUN 00:00:14.83 00:17:59.49 00:17:58.50 00:17:47.51 00:16:22.93 00:14:40.32 01:24:48.75 00:05:13 11.5
51 57 PRZYSIĘŻNY GRZEGORZ M 43 GDAŃSK 00:00:10.26 00:16:26.71 00:16:43.19 00:17:13.15 00:17:16.02 00:17:13.43 01:24:52.50 00:05:13 11.49
52 83 LECZKOWSKI RADOSŁAW M 44 GDAŃSK 00:00:13.35 00:16:35.81 00:16:42.49 00:18:50.00 00:16:43.34 00:16:28.83 01:25:20.47 00:05:15 11.43
53 58 PUCHALSKI TOMASZ M 45 JUSZKOWO GIWK BIEGA 00:00:14.44 00:17:58.38 00:17:58.62 00:17:43.96 00:16:31.05 00:15:36.28 01:25:48.29 00:05:16 11.36
54 14 DAWIDOWSKI DARIUSZ M 46 GDANSK GIWK BIEGA 00:00:14.90 00:17:58.63 00:17:58.26 00:17:43.87 00:16:31.80 00:16:11.34 01:26:23.90 00:05:19 11.29
55 69 SZCZUCKI PIOTR M 47 GDAŃSK 00:00:13.09 00:16:13.06 00:16:26.13 00:17:03.52 00:18:34.57 00:18:06.96 01:26:24.24 00:05:19 11.28
56 84 MEGER DANIEL M 48 GDAŃSK GRUPA BIEGOWA 65 00:00:13.41 00:18:00.39 00:17:58.09 00:17:45.37 00:16:51.20 00:16:27.71 01:27:02.76 00:05:21 11.2
57 51 PLISZKA KRZYSZTOF M 49 GDAŃSK GIWK BIEGA 00:00:14.55 00:17:58.67 00:17:59.45 00:17:42.91 00:16:48.88 00:16:35.79 01:27:05.70 00:05:21 11.2
58 45 MŁYNARCZYK FILIP M 50 GDAŃSK EZA 00:00:12.23 00:16:18.87 00:16:36.18 00:16:56.77 00:17:46.79 00:19:39.56 01:27:18.17 00:05:22 11.17
59 37 ŁUDCZAK SYLWIA K 9 GDAŃSK PARKRUN GDAŃSK- POŁUDNIE 00:00:15.36 00:17:58.85 00:17:57.99 00:17:46.57 00:16:50.95 00:17:00.76 01:27:35.12 00:05:23 11.13
60 36 ŁUDCZAK KRZYSZTOF M 51 GDAŃSK PARKRUN GDAŃSK- POŁUDNIE 00:00:15.51 00:17:59.22 00:17:57.80 00:17:43.32 00:16:53.80 00:17:01.24 01:27:35.38 00:05:23 11.13
61 25 JASIŃSKI MIREK M 52 GDAŃSK BIEGOWYŚWIAT.PL 00:00:15.10 00:17:59.84 00:17:58.24 00:17:46.54 00:17:40.23 00:16:25.32 01:27:50.17 00:05:24 11.1
62 59 ROJEK TOMASZ M 53 GDAŃSK 00:00:17.39 00:17:57.28 00:17:57.75 00:17:48.48 00:17:53.38 00:16:37.86 01:28:14.75 00:05:25 11.05
63 80 ZOSZCZAK PRZEMEK M 54 GDAŃSK 00:00:16.08 00:17:57.00 00:17:58.01 00:17:46.53 00:17:54.82 00:16:42.86 01:28:19.22 00:05:26 11.04
64 75 TYDA RAFAŁ M 55 GDAŃSK 00:00:15.31 00:17:59.78 00:17:58.39 00:17:47.11 00:17:52.69 00:16:52.44 01:28:30.41 00:05:26 11.02
65 55 PRZYKŁOTA EWA K 10 GDAŃSK GRUPA BIEGOWA 65 00:00:13.39 00:17:59.76 00:17:58.62 00:17:46.76 00:17:54.06 00:17:08.39 01:28:47.59 00:05:27 10.98
66 24 JANA MAREK M 56 GDAŃSK WRZESZCZ 00:00:15.88 00:17:58.87 00:17:58.71 00:17:46.04 00:17:53.59 00:17:21.47 01:28:58.68 00:05:28 10.96
67 27 KALINOWSKA JOANNA KALINOWSKA K 11 GDAŃSK KLUB BIEGACZY JYSK 00:00:13.94 00:18:00.23 00:17:58.14 00:17:47.07 00:17:53.47 00:17:20.04 01:28:58.95 00:05:28 10.96
68 56 PRZYSIĘŻNA GRAŻYNA K 12 GDAŃSK 00:00:13.83 00:17:59.27 00:17:58.84 00:17:46.92 00:17:53.98 00:17:21.94 01:29:00.95 00:05:28 10.96
69 76 URBAŃSKI ROBERT M 57 GDAŃSK DUDYCZ RUN 00:00:12.91 00:17:59.94 00:17:58.67 00:17:47.27 00:17:53.44 00:17:24.11 01:29:03.43 00:05:28 10.95
70 30 KREJA NINA K 13 GDAŃSK AKTYWUJ SIĘ W MARATONIE 00:00:13.93 00:18:00.04 00:17:58.23 00:17:47.55 00:17:53.92 00:17:39.61 01:29:19.35 00:05:29 10.92
71 17 FILIPOWICZ TOMASZ M 58 GDAŃSK WYSPA SOBIESZEWSKA GDAŃSKIE CENTRUM KONTAKTU 00:00:14.01 00:16:23.74 00:17:51.28 00:18:49.78 00:18:26.18 00:18:11.69 01:29:42.67 00:05:31 10.87
72 22 JABŁONOWSKI PAWEŁ M 59 GDAŃSK 00:00:15.30 00:17:57.60 00:17:58.70 00:17:47.65 00:18:28.48 00:19:18.75 01:31:31.18 00:05:37 10.65
73 11 CZARKOWSKI TOMASZ M 60 GDAŃSK 00:00:15.62 00:17:59.30 00:18:39.40 00:20:19.80 00:21:28.95 00:14:03.98 01:32:31.43 00:05:41 10.54
74 20 GOŹDZIEWICZ PAWEŁ M 61 GDYNIA BIEGAMYRAZEM GDYNIA 00:00:05.03 00:14:59.91 00:14:58.84 00:14:17.55
75 38 ŁUKASZEWICZ ANDRZEJ M 62 GDAŃSK DUDYCZ RUN 00:00:11.06 00:15:47.93 00:15:37.78 00:15:17.72
76 46 PĄCZEK WOJTEK M 63 GDAŃSK BIEGANIE OBC 00:00:05.65 00:14:59.81 00:14:58.66 00:14:33.42
77 48 PERGOŁ MAREK M 64 BORKOWO 00:00:05.09 00:14:59.99 00:14:59.60 00:15:26.63
78 53 POLOM-VERZHBITSKAYA ANNA K 14 GDANSK DUDYCZ RUN 00:00:09.50 00:16:15.43 00:16:49.32 00:17:18.84
79 63 SMEJA LIDIA K 15 GDYNIA 00:00:13.60 00:17:59.28 00:17:58.93 00:17:45.30 00:11:56.06
80 66 STĘPIEŃ ANNA K 16 BORKOWO DUDYCZ RUN 00:00:09.30 00:16:25.72 00:17:56.64 00:18:13.21
81 82 PISKORSKA MAGDALENA K 17 GDAŃSK BIEGANIE OBC 00:00:13.13 00:18:03.70 00:17:59.95 00:17:34.93
82 86 WEISS KRZYSZTOF M 65 GDAŃSK 00:00:11.25 00:16:15.64 00:16:24.86 00:15:50.99

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ