Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Włudarkiewicz Aneta | Adamów Wieś | Polska | 10 km Nordic Walking | KGW Adamów Wieś | opłacono |
2 | Adamczyk Amelia | Mszczonów | Polska | Biegi Młodzieżowe | MDP Zbiroża | opłacono |
3 | Antosik Bartosz | Jaktorów | Polska | Biegi Młodzieżowe | DŻAKARTA RUN TEAM | opłacono |
4 | Antosik Bartrix | Jaktorów | Polska | 10 km Bieg Główny | Dżakarta Run Team | opłacono |
5 | Banaszek-Popławska Halina | Mszczonów | Polska | 10 km Nordic Walking | opłacono | |
6 | Basza Grzegorz | Młochów | Polska | 10 km Bieg Główny | OSP Młochów | opłacono |
7 | Blancard Kasia | Owczarnia | Polska | Biegi Młodzieżowe | MDP Młochów | opłacono |
8 | Bodys Zbigniew | Ostrów Wielkopolski | Polska | 10 km Bieg Główny | opłacono | |
9 | Borucka Agnieszka | Warszawa | Polska | 10 km Nordic Walking | Let’s go Nordic Podkowa Leśna | opłacono |
10 | Burska Monika | Zaręby | Polska | 10 km Bieg Główny | opłacono | |
11 | Bystrzycki Marcin | Owczarnia | Polska | 10 km Bieg Główny | opłacono | |
12 | Błotnicki Jakub | Władysławów | Polska | 1 km Bieg specjalny dla strażaków | OSP Skuły | opłacono |
13 | Cebula Aleksander | Żabia Wola | Polska | Biegi Młodzieżowe | opłacono | |
14 | Cegliński Antoni | Grodzisk Mazowiecki | Polska | Biegi Młodzieżowe | OSP Grodzisk Maz. | opłacono |
15 | Chlebowska Iwona | Grodzisk Mazowiecki | Polska | 10 km Bieg Główny | Wolni Biegacze Slow Jogging Grodzisk Maz. | opłacono |
16 | Ciborowski Krzysztof | Milanówek | Polska | 1 km Bieg specjalny dla strażaków | OSP Milanówek | opłacono |
17 | Ciesielska Maja | Karolew | Polska | Biegi Młodzieżowe | MDP ZBIROŻA | opłacono |
18 | Cyrkanowicz Kamil | Dwórzno | Polska | Biegi Młodzieżowe | MDP ZBIROŻA | opłacono |
19 | Dąbrowska Klara | Bartoszówka | Polska | Biegi Młodzieżowe | opłacono | |
20 | Dąbrowski Mateusz | Bartoszówka | Polska | Biegi Młodzieżowe | opłacono | |
21 | Domaradzka Zuzanna | Dwórzno | Polska | Biegi Młodzieżowe | opłacono | |
22 | Drabarek Marcin Drabarek | Grodzisk Mazowiecki | Polska | 10 km Bieg Główny | opłacono | |
23 | Dudzińska Agnieszka | Adamów-Wieś | Polska | 10 km Nordic Walking | KGW Adamów-Wieś | opłacono |
24 | Dziekański Paweł | Podkowa Leśna | Polska | 10 km Nordic Walking | Let’s go Nordic Podkowa Leśna | opłacono |
25 | Gajewski Jacek | Grodzisk Mazowiecki | Polska | 10 km Bieg Główny | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | opłacono |
26 | Gałązka Mateusz | Grzmiąca | Polska | 10 km Bieg Główny | opłacono | |
27 | Gałka Grażyna | Grodzisk Mazowiecki | Polska | 10 km Nordic Walking | Nordic Walking Śmigamy | opłacono |
28 | Gnatowska Elżbieta | Grodzisk Mazowiecki | Polska | 10 km Nordic Walking | Nordic Walking ŚMIGAMY | opłacono |
29 | Gwarek Anita | Warszawa | Polska | 10 km Nordic Walking | Let’s go Nordic Podkowa Leśna | opłacono |
30 | Gładkowska Monika Gładkowska | Książenice | Polska | 10 km Bieg Główny | Wolni Biegacze Slow Jogging Grodzisk Maz. | opłacono |
31 | Hirsz Antoni | Grodzisk Mazowiecki | Polska | Biegi Młodzieżowe | Szkoła Podstawowa nr 2 w Grodzisku Maz. | opłacono |
32 | Hirsz Ignacy | Grodzisk Mazowiecki | Polska | Biegi Młodzieżowe | SP Szczęsne | opłacono |
33 | Hirsz Jacek | Grodzisk Mazowiecki | Polska | 10 km Bieg Główny | OSP Grodzisk Maz. | opłacono |
34 | Hirsz Marta | Grodzisk Mazowiecki | Polska | 10 km Bieg Główny | Wolni Biegacze Slow Jogging Grodzisk Maz. | opłacono |
35 | Jabłońska Natalia | Żyrardów | Polska | Biegi Młodzieżowe | opłacono | |
36 | Jagura Robert | Żyrardów | Polska | 10 km Nordic Walking | opłacono | |
37 | Janiszewski Mikołaj | Ciepłe A | Polska | Biegi Młodzieżowe | Przedszkole Żabka | opłacono |
38 | Janowiec Dawid | BARTOSZÓWKA, gmina Żabia Wola | Polska | Biegi Młodzieżowe | OSP Skuły | opłacono |
39 | Janowiec Julia | BARTOSZÓWKA, gmina Żabia Wola | Polska | Biegi Młodzieżowe | opłacono | |
40 | Jarosz Ola | Adamów Wieś | Polska | 10 km Nordic Walking | KGW Adamów Wieś | opłacono |
41 | Jastrzębski Szymon Jastrzębski | Warszawa | Polska | 10 km Bieg Główny | opłacono | |
42 | jedynak stanisław jedynak | RASZYN | Polska | 10 km Nordic Walking | Żbiki Nordic Walking | opłacono |
43 | Juszczak Leszek | Warszawa | Polska | 10 km Nordic Walking | opłacono | |
44 | Kaczmarek Magdalena | Pruszków | Polska | 10 km Bieg Główny | opłacono | |
45 | Kądziela Franciszek | Żabia Wola | Polska | Biegi Młodzieżowe | opłacono | |
46 | Kądziela Paweł | Żabia Wola | Polska | 10 km Bieg Główny | opłacono | |
47 | Kajak Agata | Żabia Wola | Polska | Biegi Młodzieżowe | Szkoła Podstawowa w Józefinie | opłacono |
48 | Kalisz Maciej | Grodzisk Mazowiecki | Polska | 10 km Bieg Główny | FCC Team Grodzisk Mazowiecki | opłacono |
49 | Kalisz Maciej. | Grodzisk Mazowiecki | Polska | 1 km Bieg specjalny dla strażaków | FCC Team Grodzisk Mazowiecki | opłacono |
50 | Kamiński Stanisław | Nadarzyn | Polska | 10 km Bieg Główny | GOS Nadarzyn | opłacono |
51 | Kampa Henryk | Adamów Wieś | Polska | 10 km Bieg Główny | KGW Adamów Wieś | opłacono |
52 | Karpińska Magdalena | Wycinki Osowskie | Polska | 10 km Nordic Walking | FAMSUPPORT | opłacono |
53 | Karpiński Andrzej | Wycinki Osowskie | Polska | 10 km Bieg Główny | FAMSUPPORT | opłacono |
54 | KĘPA NATANIEL | Urzut | Polska | Biegi Młodzieżowe | MDP Młochów | opłacono |
55 | KĘPA NATASZA | Urzut | Polska | Biegi Młodzieżowe | MDP Młochów | opłacono |
56 | KĘPA NIKOLA | Urzut | Polska | Biegi Młodzieżowe | MDP Młochów | opłacono |
57 | Klecz Magda Klecz | Warszawa | Polska | 10 km Nordic Walking | Ursus team Nw | opłacono |
58 | Klecz Marcelina | Warszawa | Polska | Biegi Młodzieżowe | UKS Skalar Warszawa | opłacono |
59 | Klecz Marcin | Warszawa | Polska | 1 km Bieg specjalny dla strażaków | KM PSP Warszawa | opłacono |
60 | Klecz Marianna | Warszawa | Polska | Biegi Młodzieżowe | UKS SP 11 Warszawa | opłacono |
61 | Klimczak Adam | Warszawa | Polska | 10 km Nordic Walking | Gosadi Nordic Team | opłacono |
62 | Klocińska Julia | Henryszew | Polska | 1 km Bieg specjalny dla strażaków | OSP Międzyborów | opłacono |
63 | KLOCIŃSKI JACEK | ŻYRARDÓW | Polska | 1 km Bieg specjalny dla strażaków | OSP Międzyborów | opłacono |
64 | Klonovska Kristina | Grodzisk mazowiecki | Polska | 10 km Nordic Walking | Nordic Walking ŚMIGAMY | opłacono |
65 | Konarski Maciej | Podkowa Leśna | Polska | 10 km Bieg Główny | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | opłacono |
66 | Koński Mariusz | Warszawa | Polska | 10 km Bieg Główny | opłacono | |
67 | Kossakowska Marzena | Warszawa | Polska | 10 km Nordic Walking | Let’s go Nordic Podkowa Leśna | opłacono |
68 | Kowalewska Karolina | Adamów-Wieś | Polska | 10 km Nordic Walking | KGW Adamów-Wieś | opłacono |
69 | Kowalewski Kacper | Adamów-Wieś | Polska | Biegi Młodzieżowe | Szkoła Podstawowa w Kuklówce | opłacono |
70 | Kowalewski Mikołaj | Adamów-Wieś | Polska | Biegi Młodzieżowe | Szkoła Podstawowa w Kuklówce | opłacono |
71 | Kowalska Agnieszka | Brwinów | Polska | 10 km Bieg Główny | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | opłacono |
72 | Kowalska Mariola | Brwinów | Polska | 10 km Bieg Główny | opłacono | |
73 | Koźlicki Artur | Błonie | Polska | 10 km Bieg Główny | opłacono | |
74 | Kozłowska Małgorzata | Warszawa | Polska | 10 km Nordic Walking | Pasja Nordic Walking | opłacono |
75 | Krzykwa Anna | Radziejowice | Polska | 10 km Nordic Walking | opłacono | |
76 | Krzykwa Nina | Radziejowice | Polska | Biegi Młodzieżowe | Szkoła Podstawowa w Radziejowicach | opłacono |
77 | Krzyzińska Sylwia | Grodzisk Maz | Polska | 10 km Bieg Główny | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | opłacono |
78 | ksyna boguslaw | Kamion mały | Polska | 10 km Bieg Główny | opłacono | |
79 | Kucharski Kamil | Pruszków | Polska | 1 km Bieg specjalny dla strażaków | OSP Nowa Wieś | opłacono |
80 | Kulik Jacek | Grodzisk Mazowiecki | Polska | 10 km Bieg Główny | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | opłacono |
81 | Kuran Piotr | Mszczonów | Polska | 10 km Bieg Główny | Pobiegani Mszczonów | opłacono |
82 | Kuran Wojtek | Mszczonów | Polska | Biegi Młodzieżowe | opłacono | |
83 | Kurek Krzysztof | Plock | Polska | 10 km Nordic Walking | Czapski team | opłacono |
84 | Kusio Marcin | Osowiec | Polska | 10 km Bieg Główny | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | opłacono |
85 | Kłos Agata | Bolesławek | Polska | Biegi Młodzieżowe | SZKOŁA PODSTAWOWA W SKUŁACH | opłacono |
86 | Kłosiewicz Piotr Kłosiewicz | Piotrkowice | Polska | 10 km Bieg Główny | opłacono | |
87 | Lachocka Julia | Żyrardów | Polska | Biegi Młodzieżowe | opłacono | |
88 | Maciaszek Aleksandra | Józefina | Polska | Biegi Młodzieżowe | Frog Creations | opłacono |
89 | Makarenkov Sergii | Milanówek | Polska | 10 km Bieg Główny | OSP Milanówek | opłacono |
90 | Maliszewska Pola | Stara Wieś | Polska | Biegi Młodzieżowe | opłacono | |
91 | Maliszewski Leon | Stara Wieś | Polska | Biegi Młodzieżowe | opłacono | |
92 | Marcyjanik Filip | Mszczonów | Polska | Biegi Młodzieżowe | opłacono | |
93 | Maruszak Darek | Jaktorów | Polska | 10 km Bieg Główny | DŻAKARTA RUN TEAM | opłacono |
94 | Metrycki Piotr | Kamionka Gmina Radziejowice | Polska | 10 km Bieg Główny | opłacono | |
95 | Michalak Sylwester Michalak | Szczęsne | Polska | 10 km Bieg Główny | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | opłacono |
96 | Michałowski Piotr | Skuły | Polska | Biegi Młodzieżowe | opłacono | |
97 | Michałowski Staś | Skuły | Polska | Biegi Młodzieżowe | opłacono | |
98 | Mikulski Tomasz | Łazy | Polska | 10 km Bieg Główny | UKS Filipides Teresin | opłacono |
99 | Mirgos Kamil | Bartoszówka | Polska | 10 km Bieg Główny | DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki | opłacono |
100 | Moroz Monika | Grodzisk Mazowiecki | Polska | 10 km Nordic Walking | Nordic Walking ŚMIGAMY | opłacono |
Wyświetleń: 11772