Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sokołowski Jakub | Osowiec | Polska | Biegi Młodzieżowe | ||
2 | Piniaź Piotr | Tarczyn | Polska | Biegi Młodzieżowe | opłacono | |
3 | Romański Miłosz | Warszawa | Polska | Biegi Młodzieżowe | opłacono | |
4 | Romański Roger | Warszawa | Polska | 10 km Bieg Główny | opłacono | |
5 | Metrycki Piotr | Kamionka Gmina Radziejowice | Polska | 10 km Bieg Główny | opłacono | |
6 | Ostrowska Marta | Osowiec | Polska | 10 km Bieg Główny | ||
7 | Cebula Aleksander | Żabia Wola | Polska | Biegi Młodzieżowe | opłacono | |
8 | Bystrzycki Marcin | Owczarnia | Polska | 10 km Bieg Główny | opłacono | |
9 | Wasilewski Tomasz | Żyrardów | Polska | 10 km Bieg Główny | opłacono | |
10 | Pawlak Marcelina | Ciepłe A | Polska | Biegi Młodzieżowe | opłacono | |
11 | PAWLAK IRENEUSZ | Ciepłe A | Polska | 10 km Bieg Główny | opłacono | |
12 | Sokołowski Michał | Osowiec | Polska | 10 km Bieg Główny | ||
13 | Krajewska Oliwia | Many | Polska | Biegi Młodzieżowe | ||
14 | Krajewski Daniel | Many | Polska | 10 km Bieg Główny | ||
15 | Gałązka Mateusz | Grzmiąca | Polska | 10 km Bieg Główny | opłacono | |
16 | Lipiński Mikołaj | Nosy Poniatki | Polska | Biegi Młodzieżowe | ||
17 | Lipiński Filip | Nosy Poniatki | Polska | Biegi Młodzieżowe | ||
18 | Tomczak Marcin | Ciechanów | Polska | 10 km Nordic Walking | ||
19 | Trzciński Marcin | Grodzisk Mazowiecki | Polska | 10 km Bieg Główny | opłacono | |
20 | Burska Monika | Zaręby | Polska | 10 km Bieg Główny | opłacono | |
21 | Drabarek Marcin Drabarek | Grodzisk Mazowiecki | Polska | 10 km Bieg Główny | opłacono | |
22 | Olborski Nikodem | Piotrkowice | Polska | Biegi Młodzieżowe | ||
23 | Koźlicki Artur | Błonie | Polska | 10 km Bieg Główny | opłacono | |
24 | Bodys Zbigniew | Ostrów Wielkopolski | Polska | 10 km Bieg Główny | opłacono | |
25 | Wróbel Wojciech | Bartoszówka | Polska | 10 km Bieg Główny | opłacono | |
26 | Wróbel Jakub | Bartoszówka | Polska | Biegi Młodzieżowe | opłacono | |
27 | Wróbel Maria | Bartoszówka | Polska | Biegi Młodzieżowe | opłacono | |
28 | Nejman Anna | Pruszków | Polska | 10 km Nordic Walking | opłacono | |
29 | Jastrzębski Szymon Jastrzębski | Warszawa | Polska | 10 km Bieg Główny | opłacono | |
30 | Kądziela Paweł | Żabia Wola | Polska | 10 km Bieg Główny | opłacono | |
31 | Kądziela Franciszek | Żabia Wola | Polska | Biegi Młodzieżowe | opłacono | |
32 | Krzykwa Anna | Radziejowice | Polska | 10 km Nordic Walking | opłacono | |
33 | Olszewska Anna | Pieńki Słubickie | Polska | 10 km Nordic Walking | opłacono | |
34 | Pietrusewicz Joanna | Warszawa | Polska | 10 km Nordic Walking | opłacono | |
35 | Walawko Mirosław | Warszawa | Polska | 10 km Nordic Walking | ||
36 | stanecki marcin | skierniewice | Polska | 10 km Nordic Walking | ||
37 | stanecki maciej | skierniewice | Polska | 10 km Nordic Walking | ||
38 | stanecka gośka | skierniewice | Polska | 10 km Nordic Walking | ||
39 | Płuszewska Klara | Brwinów | Polska | Biegi Młodzieżowe | ||
40 | Płuszewska Kaja | Brwinów | Polska | Biegi Młodzieżowe | ||
41 | Ostolska Magdalena | Warszawa | Polska | 10 km Nordic Walking | opłacono | |
42 | Banaszek-Popławska Halina | Mszczonów | Polska | 10 km Nordic Walking | opłacono | |
43 | Oracz Marcel | Jastrzębnik | Polska | Biegi Młodzieżowe | opłacono | |
44 | Dąbrowska Klara | Bartoszówka | Polska | Biegi Młodzieżowe | opłacono | |
45 | Dąbrowski Mateusz | Bartoszówka | Polska | Biegi Młodzieżowe | opłacono | |
46 | Szczepaniak Wojciech | Grzegorzewice | Polska | Biegi Młodzieżowe | opłacono | |
47 | Szczepaniak Jakub | Grzegorzewice | Polska | Biegi Młodzieżowe | opłacono | |
48 | Jagura Robert | Żyrardów | Polska | 10 km Nordic Walking | opłacono | |
49 | Kaczmarek Magdalena | Pruszków | Polska | 10 km Bieg Główny | opłacono | |
50 | Janowiec Julia | BARTOSZÓWKA, gmina Żabia Wola | Polska | Biegi Młodzieżowe | opłacono | |
51 | Marcyjanik Filip | Mszczonów | Polska | Biegi Młodzieżowe | opłacono | |
52 | Pawiński Rafał | Odrano Wola | Polska | 10 km Bieg Główny | opłacono | |
53 | Olejnik Natalia | Grzmiąca | Polska | Biegi Młodzieżowe | opłacono | |
54 | Lachocka Julia | Żyrardów | Polska | Biegi Młodzieżowe | opłacono | |
55 | Kuran Wojtek | Mszczonów | Polska | Biegi Młodzieżowe | opłacono | |
56 | Szlapański Jakub | Żabia Wola | Polska | 10 km Bieg Główny | opłacono | |
57 | Szydlik Wiesław | Mszczonów | Polska | 10 km Bieg Główny | opłacono | |
58 | Koński Mariusz | Warszawa | Polska | 10 km Bieg Główny | opłacono | |
59 | Kuszpit Marcin | Komorniki | Polska | 10 km Bieg Główny | ||
60 | Kuszpit Szymon | Komorniki | Polska | Biegi Młodzieżowe | ||
61 | Olczak Tomek | Mszczonów | Polska | 10 km Bieg Główny | opłacono | |
62 | Muszał Marcin | Osowiec | Polska | 10 km Bieg Główny | ||
63 | Muszał Maja | Osowiec | Polska | Biegi Młodzieżowe | ||
64 | Muszał Karolina | Osowiec | Polska | 10 km Nordic Walking | ||
65 | Basza Michał | Młochów | Polska | Biegi Młodzieżowe | ||
66 | Basza Alicja | Młochów | Polska | Biegi Młodzieżowe | ||
67 | Wojtasiński Rafał | Grodzisk Mazowiecki | Polska | 10 km Bieg Główny | opłacono | |
68 | WALORYSZAK Barbara | Radzymin | Polska | 10 km Nordic Walking | opłacono | |
69 | Magda Łukasz | Czerwona Niwa Parcel | Polska | 10 km Bieg Główny | ||
70 | Maliszewska Pola | Stara Wieś | Polska | Biegi Młodzieżowe | opłacono | |
71 | Maliszewski Leon | Stara Wieś | Polska | Biegi Młodzieżowe | opłacono | |
72 | Michałowski Piotr | Skuły | Polska | Biegi Młodzieżowe | opłacono | |
73 | Michałowski Staś | Skuły | Polska | Biegi Młodzieżowe | opłacono | |
74 | Gajda Paweł | Ruda | Polska | 10 km Bieg Główny | ||
75 | Rybitwa Dariusz | Warszawa | Polska | 10 km Bieg Główny | ||
76 | Zbierańska Renata | Adamów Wieś | Polska | 10 km Bieg Główny | opłacono | |
77 | ksyna boguslaw | Kamion mały | Polska | 10 km Bieg Główny | opłacono | |
78 | Gradkowska-Szeszko Marta | Skuły | Polska | 10 km Nordic Walking | ||
79 | Szeszko Tymon | Skuly | Polska | Biegi Młodzieżowe | opłacono | |
80 | Szeszko Nikodem | Skuly | Polska | Biegi Młodzieżowe | opłacono | |
81 | Szeszko Jeremi | Skuly | Polska | Biegi Młodzieżowe | opłacono | |
82 | Gradkowska Zofia | Skuly | Polska | Biegi Młodzieżowe | ||
83 | Gradkowski Franciszek | Skuly | Polska | Biegi Młodzieżowe | ||
84 | Gradkowska Agnieszka | Skuly | Polska | 10 km Nordic Walking | ||
85 | Rowiński Paweł Rowiński | Kutno | Polska | 10 km Nordic Walking | opłacono | |
86 | Kłosiewicz Piotr Kłosiewicz | Piotrkowice | Polska | 10 km Bieg Główny | opłacono | |
87 | Tupczyński Rafał | Grodzisk Mazowiecki | Polska | 10 km Bieg Główny | opłacono | |
88 | Juszczak Leszek | Warszawa | Polska | 10 km Nordic Walking | opłacono | |
89 | Kowalska Mariola | Brwinów | Polska | 10 km Bieg Główny | opłacono | |
90 | Jabłońska Natalia | Żyrardów | Polska | Biegi Młodzieżowe | opłacono | |
91 | Parada Tomasz | Jaktorów | Polska | 10 km Bieg Główny | opłacono | |
92 | Szymaniak Krystian | Grodzisk Mazowiecki | Polska | Biegi Młodzieżowe | opłacono | |
93 | Szymaniak Paweł | Grodzisk Maz | Polska | 10 km Bieg Główny | opłacono | |
94 | Domaradzka Zuzanna | Dwórzno | Polska | Biegi Młodzieżowe | opłacono | |
95 | Adamiak Tomasz | Żyrardów | Polska | 10 km Bieg Główny | ||
96 | Kowalewska Karolina | Adamów-Wieś | Polska | 10 km Nordic Walking | KGW Adamów-Wieś | opłacono |
97 | Dudzińska Agnieszka | Adamów-Wieś | Polska | 10 km Nordic Walking | KGW Adamów-Wieś | opłacono |
98 | Stefańska Monika | Adamów Wieś | Polska | 10 km Nordic Walking | KGW Adamów-Wieś | opłacono |
99 | Kurek Krzysztof | Plock | Polska | 10 km Nordic Walking | Czapski team | opłacono |
100 | Kulik Jacek | Grodzisk Mazowiecki | Polska | 10 km Bieg Główny | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | opłacono |
Wyświetleń: 11789