8 Dycha Strażacka

Bieg 10 km Nordic Walking 10 km Biegi Młodzieżowe Zestawienie wyników z lat 2020, 2021, 2022

Bieg 10 km

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Miejscowość Klub Dystans strażak gm. Żabia Wola Drużyna Czas netto
1 68 ZARZYCKI MACIEJ ZARZYCKI M 1 ŻÓŁWIN DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI Bieg 10 km NIE NIE SZYBSI NIŻ INFLACJA 00:35:36.58
2 36 MIKULSKI TOMASZ M 2 ŁAZY UKS FILIPIDES TERESIN Bieg 10 km NIE NIE SZYBSI NIŻ INFLACJA 00:35:57.42
3 1 ANTOSIK BARTRIX M 3 JAKTORÓW DŻAKARTA RUN TEAM Bieg 10 km BLONDYNKI 00:40:29.26
4 28 KULIK JACEK M 4 GRODZISK MAZOWIECKI DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI Bieg 10 km NIE NIE SZYBSI NIŻ INFLACJA 00:41:29.50
5 37 MIRGOS KAMIL M 5 BARTOSZÓWKA DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI Bieg 10 km NIE TAK MAGICY Z ULICY 00:42:17.40
6 38 OLCZAK TOMEK M 6 MSZCZONÓW Bieg 10 km NIE NIE 00:42:48.31
7 21 KONARSKI MACIEJ M 7 PODKOWA LEŚNA DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI Bieg 10 km NIE NIE LECĘ BO CHCĘ 00:44:41.69
8 100 ADAMIAK TOMASZ M 8 ŻYRARDÓW Bieg 10 km NIE NIE 00:44:46.32
9 57 SZYDLIK ARKADIUSZ M 9 GRODZISK MAZ. DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI Bieg 10 km NIE NIE LECĘ BO CHCĘ 00:44:53.84
10 33 MARUSZAK DAREK M 10 JAKTORÓW DŻAKARTA RUN TEAM Bieg 10 km NIE NIE BLONDYNKI 00:45:25.87
11 59 SZYMANIAK PAWEŁ M 11 GRODZISK MAZ Bieg 10 km NIE NIE MAGICY Z ULICY 00:45:29.73
12 30 KUSIO MARCIN M 12 OSOWIEC DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI Bieg 10 km NIE TAK MAGICY Z ULICY 00:45:31.63
13 35 MICHALAK SYLWESTER MICHALAK M 13 SZCZĘSNE DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI Bieg 10 km NIE NIE LECĘ BO CHCĘ 00:46:01.88
14 19 KĄDZIELA PAWEŁ M 14 ŻABIA WOLA Bieg 10 km NIE TAK 00:46:21.78
15 40 PARADA TOMASZ M 15 JAKTORÓW Bieg 10 km NIE NIE 00:46:24.15
16 25 KOŹLICKI ARTUR M 16 BŁONIE Bieg 10 km NIE NIE 00:46:33.43
17 98 BOWIKOWSKI TOMASZ M 17 GRODZISK MAZOWIECKI Bieg 10 km NIE NIE BLONDYNKI 00:47:21.70
18 63 WASILEWSKI TOMASZ M 18 ŻYRARDÓW Bieg 10 km NIE NIE 00:47:32.19
19 54 STANKIEWICZ ANNA K 1 OJRZANÓW DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI Bieg 10 km NIE TAK SZYBSI NIŻ INFLACJA 00:47:32.79
20 29 KURAN PIOTR M 19 MSZCZONÓW POBIEGANI MSZCZONÓW Bieg 10 km NIE NIE 00:48:11.75
21 8 GAJEWSKI JACEK M 20 GRODZISK MAZOWIECKI DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI Bieg 10 km NIE NIE 00:48:47.13
22 58 SZYDLIK WIESŁAW M 21 MSZCZONÓW Bieg 10 km NIE NIE 00:49:30.34
23 32 MAKARENKOV SERGII M 22 MILANÓWEK OSP MILANÓWEK Bieg 10 km TAK NIE LECĘ BO CHCĘ 00:49:31.75
24 23 KOWALSKA AGNIESZKA K 2 BRWINÓW DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI Bieg 10 km NIE NIE LECĘ BO CHCĘ 00:49:33.36
25 96 KRAJEWSKI DANIEL M 23 MANY Bieg 10 km NIE NIE 00:49:58.67
26 10 GŁADKOWSKA MONIKA GŁADKOWSKA K 3 KSIĄŻENICE WOLNI BIEGACZE SLOW JOGGING GRODZISK MAZ. Bieg 10 km wolni biegacze - fast 00:50:16.52
27 90 TKACZYK KONRAD M 24 WARSZAWA SGSP Bieg 10 km TAK NIE 00:51:06.83
28 20 KŁOSIEWICZ PIOTR KŁOSIEWICZ M 25 PIOTRKOWICE Bieg 10 km NIE TAK 00:51:40.88
29 82 ZAGRAJEK KAMIL M 26 KŁUDNO STARE DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI Bieg 10 km TAK TAK LECĘ BO CHCĘ 00:52:30.06
30 31 ŁASZEWSKI TEOFIL M 27 PRUSZKÓW OSP NOWA WIEŚ Bieg 10 km TAK NIE 00:52:38.34
31 76 KUCHARSKI KAMIL M 28 PRUSZKÓW OSP Bieg 10 km TAK NIE 00:52:39.92
32 26 KRZYZIŃSKA SYLWIA K 4 GRODZISK MAZ DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI Bieg 10 km NIE NIE BLONDYNKI 00:52:44.22
33 3 BODYS ZBIGNIEW M 29 OSTRÓW WIELKOPOLSKI Bieg 10 km 00:53:41.14
34 44 PAWLAK IRENEUSZ M 30 CIEPŁE A Bieg 10 km TAK TAK 00:53:57.76
35 34 METRYCKI PIOTR M 31 KAMIONKA GMINA RADZIEJOWICE Bieg 10 km NIE NIE 00:54:22.50
36 88 JAGIEŁŁO BARTEK M 32 OSP SKUŁY Bieg 10 km TAK TAK 00:54:34.03
37 14 KACZMAREK MAGDALENA K 5 PRUSZKÓW Bieg 10 km 00:54:48.19
38 99 POLOWCZYK SEBASTIAN M 33 ŻABIA WOLA Bieg 10 km NIE TAK 00:54:55.28
39 70 ZDUŃCZYK KAROL M 34 KUKLÓWKA ZARZECZNA OSP KUKLÓWKA Bieg 10 km TAK NIE 00:54:57.46
40 94 KUSZPIT MARCIN M 35 KOMORNIKI Bieg 10 km NIE NIE 00:55:14.91
41 4 BURSKA MONIKA K 6 ZARĘBY Bieg 10 km TAK MAGICY Z ULICY 00:55:23.41
42 67 WRÓBEL WOJCIECH M 36 BARTOSZÓWKA Bieg 10 km NIE TAK 00:55:45.75
43 9 GAŁĄZKA MATEUSZ M 37 GRZMIĄCA OSP SKUŁY Bieg 10 km TAK TAK 00:55:51.53
44 5 BYSTRZYCKI MARCIN M 38 OWCZARNIA Bieg 10 km NIE NIE 00:56:47.87
45 97 KWAPIŃSKA MAJA K 7 GRODZISK MAZ DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI Bieg 10 km NIE NIE 00:56:58.88
46 65 WICIŃSKI GRZEGORZ M 39 ADAMÓW WIEŚ G13 Bieg 10 km NIE NIE SOŁECTWO ADAMÓW WIEŚ 00:57:07.55
47 69 ZBIERAŃSKA RENATA K 8 ADAMÓW WIEŚ Bieg 10 km NIE NIE SOŁECTWO ADAMÓW WIEŚ 00:57:10.00
48 47 PIETRASZEK PAWEŁ M 40 WÓLKA GRODZISKA 43 C WOLNI BIEGACZE SLOW JOGGING GRODZISK MAZ. Bieg 10 km NIE NIE WOLNI BIEGACZE - SLOW 00:57:26.04
49 62 TUPCZYŃSKI RAFAŁ M 41 GRODZISK MAZOWIECKI Bieg 10 km NIE NIE 00:58:07.60
50 42 PAWELEC KRYSTYNA K 9 PIASTÓW DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI Bieg 10 km NIE NIE 00:58:23.63
51 22 KOŃSKI MARIUSZ M 42 WARSZAWA Bieg 10 km NIE NIE 00:59:13.08
52 41 PASZEK KRYSTYNA K 10 GRODZISK MAZ WOLNI BIEGACZE SLOW JOGGING GRODZISK MAZ. Bieg 10 km NIE NIE wolni biegacze - fast 00:59:37.64
53 48 POLAŃSKA HANNA K 11 WARSZAWA WOLNI BIEGACZE SLOW JOGGING GRODZISK MAZ. Bieg 10 km NIE NIE wolni biegacze - fast 01:01:01.50
54 95 DĄBROWSKI JAKUB M 43 KUKLÓWKA OSP KUKLÓWKA Bieg 10 km TAK NIE 01:01:15.79
55 92 GODLEWSKI GRZEGORZ M 44 BORKI Bieg 10 km NIE NIE 01:02:32.06
56 61 TRZCIŃSKI MARCIN M 45 GRODZISK MAZOWIECKI Bieg 10 km TAK TAK 01:03:30.48
57 11 HIRSZ JACEK M 46 GRODZISK MAZOWIECKI OSP GRODZISK MAZ. Bieg 10 km WOLNI BIEGACZE - SLOW 01:03:44.15
58 13 JASTRZĘBSKI SZYMON JASTRZĘBSKI M 47 WARSZAWA Bieg 10 km 01:03:54.00
59 52 SKOWROŃSKI SEBASTIAN M 48 PRUSZKÓW OSP NOWA WIEŚ Bieg 10 km TAK NIE 01:04:15.38
60 53 SOKOŁOWSKI MARIUSZ M 49 BORKI PSP WARSZAWA Bieg 10 km TAK NIE 01:04:27.94
61 24 KOWALSKA MARIOLA K 12 BRWINÓW Bieg 10 km NIE NIE 01:05:05.49
62 50 SIERECKA DOROTA K 13 ŻELECHÓW TEAM ZABIEGANEDNI Bieg 10 km NIE TAK 01:06:20.12
63 39 OSIŃSKA WIOLETTA K 14 CZARNY LAS WOLNI BIEGACZE SLOW JOGGING GRODZISK MAZ. Bieg 10 km NIE TAK wolni biegacze - fast 01:06:37.97
64 2 BASZA GRZEGORZ M 50 MŁOCHÓW OSP MŁOCHÓW Bieg 10 km 01:07:00.06
65 7 DRABAREK MARCIN DRABAREK M 51 GRODZISK MAZOWIECKI Bieg 10 km wolni biegacze - fast 01:07:46.33
66 17 KAMPA HENRYK K 15 ADAMÓW WIEŚ KGW ADAMÓW WIEŚ Bieg 10 km NIE NIE SOŁECTWO ADAMÓW WIEŚ 01:07:51.14
67 66 WOJTASIŃSKI RAFAŁ M 52 GRODZISK MAZOWIECKI Bieg 10 km NIE NIE WOLNI BIEGACZE - SLOW 01:07:52.94
68 56 SZUSTEK-CHOROŚ MONIKA K 16 GRODZISK MAZOWIECKI WOLNI BIEGACZE SLOW JOGGING GRODZISK MAZ. Bieg 10 km NIE NIE WOLNI BIEGACZE - SLOW 01:07:53.45
69 6 CHLEBOWSKA IWONA K 17 GRODZISK MAZOWIECKI WOLNI BIEGACZE SLOW JOGGING GRODZISK MAZ. Bieg 10 km wolni biegacze - fast 01:09:36.36
70 64 WICIŃSKA IZABELA K 18 ADAMÓW WIEŚ KGW ADAMÓW WIEŚ Bieg 10 km NIE NIE SOŁECTWO ADAMÓW WIEŚ 01:09:54.36
71 51 SIERECKI ZBIGNIEW M 53 ŻELECHÓW TEAM ZABIEGANEDNI Bieg 10 km NIE TAK 01:10:30.66
72 102 BOROWSKI ROBERT M 54 SKUŁY OSP SKUŁY Bieg 10 km TAK TAK 01:11:37.49
73 15 KALISZ MACIEJ M 55 GRODZISK MAZOWIECKI FCC TEAM GRODZISK MAZOWIECKI Bieg 10 km TAK NIE 01:12:40.94
74 43 PAWIŃSKI RAFAŁ M 56 ODRANO WOLA Bieg 10 km NIE NIE 01:12:49.85
75 49 ROMAŃSKI ROGER M 57 WARSZAWA Bieg 10 km NIE NIE 01:14:49.76
76 12 HIRSZ MARTA K 19 GRODZISK MAZOWIECKI WOLNI BIEGACZE SLOW JOGGING GRODZISK MAZ. Bieg 10 km WOLNI BIEGACZE - SLOW 01:17:44.28
77 46 PIETRASZEK JOANNA K 20 WÓLKA GRODZISKA 43C WOLNI BIEGACZE SLOW JOGGING GRODZISK MAZ. Bieg 10 km NIE NIE WOLNI BIEGACZE - SLOW 01:17:44.77
78 101 PIERNIK WIOLETA K 21 SKUŁY OSP SKUŁY Bieg 10 km TAK TAK 01:17:46.04
79 175 SZYMAŃCZAK ZBIGNIEW M 58 NADARZYN Bieg 10 km NIE NIE 01:25:03.42
89 HOMA JULIA K OSP SKUŁY Bieg 10 km TAK


Nordic Walking 10 km

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Miejscowość Klub Dystans Czas netto
1 167 ŚWIDEREK MARCIN M 1 SKIERNIEWICE NW CZLAPSKI TEAM Nordic Walking 10 km 01:06:25.08
2 144 KLIMCZAK ADAM M 2 WARSZAWA GOSADI NORDIC TEAM Nordic Walking 10 km 01:09:56.45
3 160 PUSZKARSKA MAŁGORZATA K 1 WARSZAWA GOSADI NORDIC TEAM Nordic Walking 10 km 01:13:12.76
4 161 ROWIŃSKI PAWEŁ ROWIŃSKI M 3 KUTNO Nordic Walking 10 km 01:14:08.67
5 148 KOZŁOWSKA MAŁGORZATA K 2 WARSZAWA PASJA NORDIC WALKING Nordic Walking 10 km 01:14:09.33
6 143 KLECZ MAGDA KLECZ K 3 WARSZAWA URSUS TEAM NW Nordic Walking 10 km 01:14:57.52
7 168 WALORYSZAK ANDRZEJ M 4 RADZYMIN MORSY RADZYMIN Nordic Walking 10 km 01:16:03.04
8 138 JAGURA ROBERT M 5 ŻYRARDÓW Nordic Walking 10 km 01:16:23.42
9 150 KUREK KRZYSZTOF M 6 PLOCK CZAPSKI TEAM Nordic Walking 10 km 01:17:21.61
10 141 JUSZCZAK LESZEK M 7 WARSZAWA Nordic Walking 10 km 01:17:21.81
11 159 PIETRUSEWICZ JOANNA K 4 WARSZAWA Nordic Walking 10 km 01:17:23.32
12 131 BANASZEK-POPŁAWSKA HALINA K 5 MSZCZONÓW Nordic Walking 10 km 01:18:34.38
13 153 NETKOWSKI WOJCIECH M 8 WARSZAWA LET’S GO NORDIC PODKOWA LEŚNA Nordic Walking 10 km 01:19:42.30
14 174 OBŁĄKOWSKI HUBERT M 9 ZAZDROŚĆ RUN DE GIRARD Nordic Walking 10 km 01:22:42.16
15 166 SZOT MARIA K 6 UJAZD JASIELSKIE PIORUNY Nordic Walking 10 km 01:23:14.45
16 173 KOZIKOWSKI KAZIMIERZ M 10 WARSZAWA LET’S GO NORDIC PODKOWA LEŚNA Nordic Walking 10 km 01:24:47.73
17 133 DUDZIŃSKA AGNIESZKA K 7 ADAMÓW-WIEŚ KGW ADAMÓW-WIEŚ Nordic Walking 10 km 01:24:58.41
18 140 JEDYNAK STANISŁAW JEDYNAK M 11 RASZYN ŻBIKI NORDIC WALKING Nordic Walking 10 km 01:25:45.59
19 137 GWAREK ANITA K 8 WARSZAWA LET’S GO NORDIC PODKOWA LEŚNA Nordic Walking 10 km 01:27:26.76
20 132 BORUCKA AGNIESZKA K 9 WARSZAWA LET’S GO NORDIC PODKOWA LEŚNA Nordic Walking 10 km 01:27:27.43
21 162 ROŻKO ELA K 10 BRWINÓW LET’S GO NORDIC PODKOWA LESN Nordic Walking 10 km 01:27:31.46
22 164 STEFAŃSKA MONIKA K 11 ADAMÓW WIEŚ KGW ADAMÓW-WIEŚ Nordic Walking 10 km 01:27:46.37
23 147 KOWALEWSKA KAROLINA K 12 ADAMÓW-WIEŚ KGW ADAMÓW-WIEŚ Nordic Walking 10 km 01:27:47.93
24 169 WALORYSZAK BARBARA K 13 RADZYMIN Nordic Walking 10 km 01:27:48.68
25 151 MOROZ MONIKA K 14 GRODZISK MAZOWIECKI NORDIC WALKING ŚMIGAMY Nordic Walking 10 km 01:27:52.35
26 158 PIEKARSKA ANNA K 15 BRWINÓW LET’S GO PODKOWA LEŚNA Nordic Walking 10 km 01:29:12.15
27 146 KOSSAKOWSKA MARZENA K 16 WARSZAWA LET’S GO NORDIC PODKOWA LEŚNA Nordic Walking 10 km 01:30:49.89
28 134 DZIEKAŃSKI PAWEŁ M 12 PODKOWA LEŚNA LET’S GO NORDIC PODKOWA LEŚNA Nordic Walking 10 km 01:31:44.29
29 156 OSTOLSKA MAGDALENA K 17 WARSZAWA Nordic Walking 10 km 01:31:50.63
30 170 WŁUDARKIEWICZ ANETA K 18 ADAMÓW WIEŚ KGW ADAMÓW WIEŚ Nordic Walking 10 km 01:32:22.28
31 165 SZOLC MAŁGORZATA K 19 ŻÓŁWIN LET’S GO NORDIC PODKOWA LEŚNA Nordic Walking 10 km 01:32:24.78
32 142 KARPIŃSKA MAGDALENA K 20 WYCINKI OSOWSKIE FAMSUPPORT Nordic Walking 10 km 01:32:58.42
33 163 STEFAŃSKA MARTA K 21 OPACZ KOLONIA FAMSUPPORT Nordic Walking 10 km 01:35:57.45
34 139 JAROSZ OLA K 22 ADAMÓW WIEŚ KGW ADAMÓW WIEŚ Nordic Walking 10 km 01:35:57.76
35 135 GAŁKA GRAŻYNA K 23 GRODZISK MAZOWIECKI NORDIC WALKING ŚMIGAMY Nordic Walking 10 km 01:36:40.34
36 172 GRADKOWSKA AGNIESZKA K 24 SKULY Nordic Walking 10 km 01:37:18.75
37 171 GRADKOWSKA-SZESZKO MARTA K 25 SKUŁY Nordic Walking 10 km 01:37:18.84
38 145 KLONOVSKA KRISTINA K 26 GRODZISK MAZOWIECKI NORDIC WALKING ŚMIGAMY Nordic Walking 10 km 01:37:23.05
39 136 GNATOWSKA ELŻBIETA K 27 GRODZISK MAZOWIECKI NORDIC WALKING ŚMIGAMY Nordic Walking 10 km 01:37:23.36
40 155 OLSZEWSKA ANNA K 28 PIEŃKI SŁUBICKIE Nordic Walking 10 km 01:37:24.88
41 149 KRZYKWA ANNA K 29 RADZIEJOWICE Nordic Walking 10 km 01:37:25.18
42 154 OLEJNICZAK-SIARA ANNA K 30 PODKOWA LEŚNA NWFL Nordic Walking 10 km 01:38:11.02


Biegi Młodzieżowe

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Miejscowość Klub Kat M kat
1 202 ANTOSIK BARTOSZ M 1 JAKTORÓW DŻAKARTA RUN TEAM M 12-15 [12 - 15] 1
2 276 KOŹBIAŁ JAKUB M 2 OSP SKUŁY M 12-15 [12 - 15] 2
3 204 CEBULA ALEKSANDER M 3 ŻABIA WOLA M 12-15 [12 - 15] 3
4 252 STOSIO KACPER M 4 GRODZISK MAZOWIECKI MDP GRODZISK MAZOWIECKI M 12-15 [12 - 15] 4
5 230 MACIASZEK ALEKSANDRA K 1 JÓZEFINA FROG CREATIONS K 12-15 [12 - 15] 1
6 217 KAJAK AGATA K 2 ŻABIA WOLA SZKOŁA PODSTAWOWA W JÓZEFINIE K 12-15 [12 - 15] 2
7 218 KĄDZIELA FRANCISZEK M 5 ŻABIA WOLA M 12-15 [12 - 15] 5
8 259 SZYMANIAK KRYSTIAN M 6 GRODZISK MAZOWIECKI M 12-15 [12 - 15] 6
9 250 SOBOŃ WIKTOR M 7 ADAMÓW WIEŚ SZKOŁA PODSTAWOWA W KUKLÓWCE M 9-11 [9 - 11] 1
10 219 KĘPA NATANIEL M 8 URZUT MDP MŁOCHÓW M 9-11 [9 - 11] 2
11 233 MARCYJANIK FILIP M 9 MSZCZONÓW M 9-11 [9 - 11] 3
12 221 KĘPA NIKOLA K 3 URZUT MDP MŁOCHÓW K 12-15 [12 - 15] 3
13 227 KRZYKWA NINA K 4 RADZIEJOWICE SZKOŁA PODSTAWOWA W RADZIEJOWICACH K 9-11 [9 - 11] 1
14 268 WRÓBEL JAKUB M 10 BARTOSZÓWKA M 9-11 [9 - 11] 4
15 266 WASILEWSKA NADIA K 5 ŻYRARDÓW SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W ŻYRARDOWIE K 9-11 [9 - 11] 2
16 264 TOMCZYKOWSKI PIOTR M 11 PODKOWA LEŚNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 W PODKOWIE LEŚNEJ M 9-11 [9 - 11] 5
17 248 SKOWROŃSKI MICHAŁ M 12 PRUSZKÓW MDP NOWA WIEŚ M 12-15 [12 - 15] 7
18 282 GRABALSKA KAROLINA K 6 BARANÓW MDP BARANÓW K 12-15 [12 - 15] 4
19 274 KUCIŃSKI MACIEJ M 13 OSP SKUŁY M 12-15 [12 - 15] 8
20 246 REDEK PATRYCJA K 7 SKUŁY OSP SKUŁY K 12-15 [12 - 15] 5
21 255 SZCZEPANIAK WOJCIECH M 14 GRZEGORZEWICE M 6-8 [6 - 8] 1
22 226 KOWALEWSKI MIKOŁAJ M 15 ADAMÓW-WIEŚ SZKOŁA PODSTAWOWA W KUKLÓWCE M 12-15 [12 - 15] 9
23 280 SZYDLIK KOSTEK M 16 M 9-11 [9 - 11] 6
24 260 ŚWIDLICKA AGATA K 8 RADZIEJOWICE OSP SKUŁY K 12-15 [12 - 15] 6
25 209 DĄBROWSKI MATEUSZ M 17 BARTOSZÓWKA M 9-11 [9 - 11] 7
26 207 CYRKANOWICZ KAMIL M 18 DWÓRZNO MDP ZBIROŻA M 12-15 [12 - 15] 10
27 239 OSIŃSKI MATEUSZ M 19 CZARNY LAS SZKÓŁ PODSTAWOWA W ADAMOWIZNIE M 12-15 [12 - 15] 11
28 201 ADAMCZYK AMELIA K 9 MSZCZONÓW MDP ZBIROŻA K 12-15 [12 - 15] 7
29 258 SZESZKO TYMON M 20 SKULY M 6-8 [6 - 8] 2
30 279 JAWORSKA ŁUCJA K 10 K 6-8 [6 - 8] 1
31 247 ROMAŃSKI MIŁOSZ M 21 WARSZAWA M 6-8 [6 - 8] 3
32 272 KOZŁOWSKA EWA K 11 WARSZAWA SP 293 K 9-11 [9 - 11] 3
33 232 MALISZEWSKI LEON M 22 STARA WIEŚ M 9-11 [9 - 11] 8
34 215 JANOWIEC DAWID M 23 BARTOSZÓWKA, GMINA ŻABIA WOLA OSP SKUŁY M 9-11 [9 - 11] 9
35 251 SOKOŁOWSKI MICHAŁ M 24 BORKI OSP RUDA M 9-11 [9 - 11] 10
36 286 DĄBKOWSKI RYSZARD M 25 M 12-15 [12 - 15] 12
37 206 CIESIELSKA MAJA K 12 KAROLEW MDP ZBIROŻA K 12-15 [12 - 15] 8
38 231 MALISZEWSKA POLA K 13 STARA WIEŚ K 9-11 [9 - 11] 4
39 273 ZEGARSKA GABRYSIA K 14 MOŚCISKA DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI K 12-15 [12 - 15] 9
40 225 KOWALEWSKI KACPER M 26 ADAMÓW-WIEŚ SZKOŁA PODSTAWOWA W KUKLÓWCE M 9-11 [9 - 11] 11
41 211 HIRSZ ANTONI M 27 GRODZISK MAZOWIECKI SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 W GRODZISKU MAZ. M 12-15 [12 - 15] 13
42 212 HIRSZ IGNACY M 28 GRODZISK MAZOWIECKI SP SZCZĘSNE M 6-8 [6 - 8] 4
43 263 TOMCZYK ANTONI M 29 RADZIEJOWICE SZKOŁA PODSTAWOWA W RADZIEJOWICACH M 9-11 [9 - 11] 12
44 298 BASZA ALICJA K 15 K 9-11 [9 - 11] 5
45 254 SZCZEPANIAK JAKUB M 30 GRZEGORZEWICE M 12-15 [12 - 15] 14
46 292 GRADKOWSKI FRANCISZEK M 31 SKULY M 6-8 [6 - 8] 5
47 271 ZIÓŁKOWSKA ZUZANNA K 16 K 9-11 [9 - 11] 6
48 270 OLCZAK ALEKSANDRA K 17 K 12-15 [12 - 15] 10
49 208 DĄBROWSKA KLARA K 18 BARTOSZÓWKA K 9-11 [9 - 11] 7
50 240 PAWLAK MARCELINA K 19 CIEPŁE A K 0-5 1
51 277 PAROL ROKSANA K 20 BARANÓW MDP BARANÓW K 9-11 [9 - 11] 8
52 238 ORACZ MARCEL M 32 JASTRZĘBNIK M 6-8 [6 - 8] 6
53 267 WOJTYNIAK AMELIA K 21 SKUŁY OSP SKUŁY K 12-15 [12 - 15] 11
54 243 PINIAŹ PIOTR M 33 TARCZYN M 6-8 [6 - 8] 7
55 285 STEGIENKO JULIA K 22 BARANÓW MDP BARANÓW K 12-15 [12 - 15] 12
56 269 WRÓBEL MARIA K 23 BARTOSZÓWKA K 6-8 [6 - 8] 2
57 300 MRÓZ GABRIELA K 24 K 12-15 [12 - 15] 13
58 253 STRZEMIECZNY IGOR M 34 BARTOSZÓWKA OSP SKUŁY M 9-11 [9 - 11] 13
59 299 BASZA MICHAŁ M 35 M 9-11 [9 - 11] 14
60 281 SZYMAŃCZAK ANTOSIA K 25 BARANÓW MDP BARANÓW K 12-15 [12 - 15] 14
61 284 SZYMAŃCZAK ZUZIA K 26 BARANÓW MDP BARANÓW K 12-15 [12 - 15] 15
62 278 STEGIENKO OSKAR M 36 BARANÓW MDP BARANÓW M 12-15 [12 - 15] 15
63 295 OKUROWSKA JULIA K 27 K 9-11 [9 - 11] 9
64 228 KURAN WOJTEK M 37 MSZCZONÓW M 6-8 [6 - 8] 8
65 297 ZAGRAJEK AMELIA K 28 K 6-8 [6 - 8] 3
66 222 KLECZ MARCELINA K 29 WARSZAWA UKS SKALAR WARSZAWA K 9-11 [9 - 11] 10
67 288 WOLTYŃSKI KSAWERY M 38 BARANÓW MDP BARANÓW M 9-11 [9 - 11] 15
68 237 OLEJNIK OLIWIA K 30 GRZMIĄCA OSP SKUŁY K 9-11 [9 - 11] 11
69 236 OLEJNIK NATALIA K 31 GRZMIĄCA K 12-15 [12 - 15] 16
70 294 ZAGRAJEK KORNELIA K 32 K 0-5 2
71 296 ZIĘTEK ALEKSANDRA K 33 K 12-15 [12 - 15] 17
72 293 SKONIECZNA MAJA K 34 K 12-15 [12 - 15] 18
73 287 FRĄCZAK OLIWIER M 39 BARANÓW MDP BARANÓW M 12-15 [12 - 15] 16
74 216 JANOWIEC JULIA K 35 BARTOSZÓWKA, GMINA ŻABIA WOLA K 0-5 3
75 214 JANISZEWSKI MIKOŁAJ M 40 CIEPŁE A PRZEDSZKOLE ŻABKA M 6-8 [6 - 8] 9
76 220 KĘPA NATASZA K 36 URZUT MDP MŁOCHÓW K 9-11 [9 - 11] 12
77 283 DĄBKOWSKA ANTONINA K 37 BARANÓW MDP BARANÓW K 12-15 [12 - 15] 19
78 242 PIGOŃSKA MAJA K 38 ROZALIN MDP MŁOCHÓW K 9-11 [9 - 11] 13
79 235 MICHAŁOWSKI STAŚ M 41 SKUŁY M 6-8 [6 - 8] 10
80 261 ŚWIDLICKA GOSIA K 39 SKUŁY OSP SKUŁY K 0-5 4
81 262 ŚWIDLICKA PATRYCJA K 40 SKUŁY OSP SKUŁY K 6-8 [6 - 8] 4
82 234 MICHAŁOWSKI PIOTR M 42 SKUŁY M 9-11 [9 - 11] 16
83 229 LACHOCKA JULIA K 41 ŻYRARDÓW K 9-11 [9 - 11] 14
84 223 KLECZ MARIANNA K 42 WARSZAWA UKS SP 11 WARSZAWA K 6-8 [6 - 8] 5
85 265 TRZCIŃSKA ANTONINA K 43 GRODZISK MAZOWIECKI DWÓJKA BIEGA K 0-5 5
86 257 SZESZKO NIKODEM M 43 SKULY M 0-5 1
87 256 SZESZKO JEREMI M 44 SKULY M 0-5 2
88 301 KRAJEWSKA OLIWIA K 44 K 0-5 6
89 241 PIERNIK PRZEMYSŁAW M 45 BARTOSZÓWKA OSP SKUŁY M 0-5 3
90 249 SMÓLSKI TYMOTEUSZ M 46 OJRZANÓW OSP MŁOCHÓW M 0-5 4
91 275 KUCIŃSKI MICHAŁ M 47 M 0-5 5
92 291 GRADKOWSKA ZOFIA K 45 SKULY K 0-5 7
93 205 CEGLIŃSKI ANTONI M 48 GRODZISK MAZOWIECKI OSP GRODZISK MAZ. M 0-5 6


Zestawienie wyników z lat 2020, 2021, 2022

Lp Impreza Rok Miejsce open Kategoria wiekowa Imię i nazwisko Miejscowość Klub Czas
1 6 DYCHA STRAŻACKA 2020 1 M0-100 DANIEL MICHAŁOWSKI GRODZISK MAZOWIECKI DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI 00:34:58.98
2 7 Dycha Strażacka 2021 1 M0-100 MACIEJ ZARZYCKI ZARZYCKI ŻÓŁWIN DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI 00:35:06.01
3 7 Dycha Strażacka 2021 2 M0-100 TOMASZ MIKULSKI ŁAZY UKS FILIPIDES TERESIN 00:35:20.91
4 8 Dycha Strażacka 2022 1 M16-100 MACIEJ ZARZYCKI ZARZYCKI ŻÓŁWIN DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI 00:35:36.58
5 8 Dycha Strażacka 2022 2 M16-100 TOMASZ MIKULSKI ŁAZY UKS FILIPIDES TERESIN 00:35:57.42
6 6 DYCHA STRAŻACKA 2020 2 M0-100 PIOTR ANTOSIK JAKTORÓW DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI 00:38:03.47
7 6 DYCHA STRAŻACKA 2020 3 M0-100 SYLWESTER OSTROWSKI WILKÓW PIERWSZY BŁĘDOWSKA WATAHA 00:38:12.18
8 6 DYCHA STRAŻACKA 2020 4 M0-100 OLAF ŁOZOWSKI GRODZISK MAZOWIECKI 00:38:16.55
9 6 DYCHA STRAŻACKA 2020 5 M0-100 KAMIL ROWIŃSKI CHYLICE 00:38:36.97
10 7 Dycha Strażacka 2021 3 M0-100 PIOTR ANTOSIK JAKTORÓW DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI 00:39:10.89
11 6 DYCHA STRAŻACKA 2020 6 M0-100 DANIEL PIETRZAK PRUSZKÓW DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI 00:39:24.00
12 7 Dycha Strażacka 2021 4 M0-100 SYLWESTER OSTROWSKI WILKÓW PIERWSZY 00:39:36.92
13 7 Dycha Strażacka 2021 5 M0-100 MAREK TURCZYN TARCZYN 123 BIEGAMY 00:39:55.03
14 7 Dycha Strażacka 2021 6 M0-100 IGOR NOWOKOWSKI MARIANKA LKS OSUCHÓW 00:40:16.45
15 8 Dycha Strażacka 2022 3 M16-100 BARTRIX ANTOSIK JAKTORÓW DŻAKARTA RUN TEAM 00:40:29.26
16 6 DYCHA STRAŻACKA 2020 7 M0-100 MARCIN MICHALSKI MICHALSKI ŻYRARDÓW RUN DE GIRARD 00:40:34.17
17 6 DYCHA STRAŻACKA 2020 8 M0-100 JACEK KULIK GRODZISK MAZOWIECKI DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI 00:40:38.93
18 7 Dycha Strażacka 2021 7 M0-100 PIOTR WITCZAK SKIERNIEWICE 00:40:39.73
19 7 Dycha Strażacka 2021 8 M0-100 MARCIN MICHALSKI MICHALSKI ŻYRARDÓW RUN DE GIRARD 00:40:54.22
20 6 DYCHA STRAŻACKA 2020 9 M0-100 PAWEŁ KOŚLA ŻYRARDÓW RUN DE GIRARD 00:40:57.99
21 7 Dycha Strażacka 2021 9 M0-100 KAMIL MIRGOS BARTOSZÓWKA DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI 00:41:00.73
22 7 Dycha Strażacka 2021 10 M0-100 BARTŁOMIEJ KONDRATOWICZ PRUSZKÓW 00:41:08.82
23 7 Dycha Strażacka 2021 11 M0-100 JACEK KULIK GRODZISK MAZOWIECKI DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI 00:41:09.02
24 6 DYCHA STRAŻACKA 2020 10 M0-100 MACIEJ KONARSKI PODKOWA LEŚNA DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI 00:41:24.12
25 8 Dycha Strażacka 2022 4 M16-100 JACEK KULIK GRODZISK MAZOWIECKI DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI 00:41:29.50
26 6 DYCHA STRAŻACKA 2020 11 M0-100 PIOTR ASIŃSKI ŻYRARDÓW RUN DE GIRARD 00:41:34.48
27 6 DYCHA STRAŻACKA 2020 12 M0-100 JACEK POLAK POLAK WARSZAWA RAM PAM PAM 00:41:37.46
28 6 DYCHA STRAŻACKA 2020 13 M0-100 MACIEJ ZARZYCKI ZARZYCKI ŻÓŁWIN DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI 00:41:45.98
29 6 DYCHA STRAŻACKA 2020 14 M0-100 KAMIL RYBUS BOCHEŃ OSP BOCHEŃ 00:41:54.77
30 6 DYCHA STRAŻACKA 2020 15 M0-100 MAREK POCIECH KORYTÓW 00:41:55.21
31 7 Dycha Strażacka 2021 12 M0-100 PIOTR ASIŃSKI ŻYRARDÓW RUN DE GIRARD 00:42:04.05
32 6 DYCHA STRAŻACKA 2020 16 M0-100 MARCIN NIEDZIŃSKI MAKÓWKA DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI 00:42:10.27
33 8 Dycha Strażacka 2022 5 M16-100 KAMIL MIRGOS BARTOSZÓWKA DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI 00:42:17.40
34 6 DYCHA STRAŻACKA 2020 17 M0-100 TOMASZ BARTOSIEWICZ ŻYRARDÓW RUN DE GIRARD 00:42:19.13
35 8 Dycha Strażacka 2022 6 M16-100 TOMEK OLCZAK MSZCZONÓW 00:42:48.31
36 7 Dycha Strażacka 2021 13 M0-100 MACIEJ KONARSKI PODKOWA LEŚNA DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI 00:42:52.59
37 6 DYCHA STRAŻACKA 2020 18 M0-100 KAMIL MIRGOS BARTOSZÓWKA 00:42:57.42
38 7 Dycha Strażacka 2021 14 M0-100 SYLWESTER MICHALAK SZCZĘSNE DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI 00:42:59.69
39 7 Dycha Strażacka 2021 15 M0-100 PIOTR KOZIEŁ GRODZISK MAZOWIECKI DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI 00:43:05.35
40 6 DYCHA STRAŻACKA 2020 19 M0-100 SEBASTIAN PRZEWORZ GURLICE 00:43:15.70
41 6 DYCHA STRAŻACKA 2020 20 M0-100 RAFAŁ KŁOSIEWICZ KORYTÓW A 00:43:29.02
42 6 DYCHA STRAŻACKA 2020 21 M0-100 TOMASZ ADAMIAK ŻYRARDÓW ŻYRARDOWSKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW 00:43:33.84
43 7 Dycha Strażacka 2021 16 M0-100 MICHAŁ ZYDLEWSKI BROCHÓW PSP SOCHACZEW 00:43:39.68
44 6 DYCHA STRAŻACKA 2020 22 M0-100 JANUSZ TORZEWSKI WARSZAWA WAT 00:43:40.28
45 6 DYCHA STRAŻACKA 2020 23 M0-100 ARKADIUSZ SZYDLIK GRODZISK MAZ. DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI 00:43:45.04
46 7 Dycha Strażacka 2021 17 M0-100 MAREK POCIECH KORYTÓW 00:43:49.72
47 6 DYCHA STRAŻACKA 2020 24 M0-100 TOMASZ OLCZAK 00:44:02.78
48 7 Dycha Strażacka 2021 18 M0-100 TOMASZ ADAMIAK ŻYRARDÓW POBIEGANI MSZCZONÓW 00:44:29.02
49 7 Dycha Strażacka 2021 19 M0-100 ARKADIUSZ SZYDLIK GRODZISK MAZ. DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI 00:44:35.38
50 8 Dycha Strażacka 2022 7 M16-100 MACIEJ KONARSKI PODKOWA LEŚNA DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI 00:44:41.69
51 8 Dycha Strażacka 2022 8 M16-100 TOMASZ ADAMIAK ŻYRARDÓW 00:44:46.32
52 6 DYCHA STRAŻACKA 2020 25 M0-100 DAREK MARUSZAK JAKTORÓW DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI 00:44:47.45
53 7 Dycha Strażacka 2021 20 M0-100 TOMASZ ANUSZEWSKI GRODZISK MAZOWIECKI 00:44:49.62
54 8 Dycha Strażacka 2022 9 M16-100 ARKADIUSZ SZYDLIK GRODZISK MAZ. DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI 00:44:53.84
55 7 Dycha Strażacka 2021 21 M0-100 TOMEK OLCZAK MSZCZONÓW POBIEGANI MSZCZONÓW 00:44:56.09
56 6 DYCHA STRAŻACKA 2020 26 M0-100 PIOTR KOZIEŁ GRODZISK MAZOWIECKI DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI 00:45:00.90
57 6 DYCHA STRAŻACKA 2020 27 M0-100 TOMASZ ANUSZEWSKI GRODZISK MAZOWIECKI 00:45:17.52
58 8 Dycha Strażacka 2022 10 M16-100 DAREK MARUSZAK JAKTORÓW DŻAKARTA RUN TEAM 00:45:25.87
59 8 Dycha Strażacka 2022 11 M16-100 PAWEŁ SZYMANIAK GRODZISK MAZ 00:45:29.73
60 8 Dycha Strażacka 2022 12 M16-100 MARCIN KUSIO OSOWIEC DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI 00:45:31.63
61 6 DYCHA STRAŻACKA 2020 28 M0-100 MARIUSZ FORYCKI PIASECZNO 00:45:45.00
62 7 Dycha Strażacka 2021 22 M0-100 JAKUB BŁACHNIO GRODZISK MAZ DOGOŃ 00:45:47.57
63 8 Dycha Strażacka 2022 13 M16-100 SYLWESTER MICHALAK MICHALAK SZCZĘSNE DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI 00:46:01.88
64 7 Dycha Strażacka 2021 23 M0-100 DAREK MARUSZAK JAKTORÓW DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI 00:46:16.68
65 8 Dycha Strażacka 2022 14 M16-100 PAWEŁ KĄDZIELA ŻABIA WOLA 00:46:21.78
66 6 DYCHA STRAŻACKA 2020 29 M0-100 DANIEL PRĘDKOPOWICZ RADONIE DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI/ RADONIE RUNNERS 00:46:23.40
67 8 Dycha Strażacka 2022 15 M16-100 TOMASZ PARADA JAKTORÓW 00:46:24.15
68 7 Dycha Strażacka 2021 24 M0-100 RADOSŁAW DUDEK DOGOŃ GRODZISK MAZ 00:46:24.75
69 6 DYCHA STRAŻACKA 2020 30 M0-100 WIESŁAW SZYDLIK MSZCZONÓW 00:46:29.17
70 7 Dycha Strażacka 2021 25 M0-100 JERZY ZIĘTARSKI ELGISZEWO OSP ELGISZEWO 00:46:30.33
71 8 Dycha Strażacka 2022 16 M16-100 ARTUR KOŹLICKI BŁONIE 00:46:33.43
72 6 DYCHA STRAŻACKA 2020 31 M0-100 KAMIL ZAGRAJEK KŁUDNO STARE DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI 00:46:34.55
73 7 Dycha Strażacka 2021 26 M0-100 PAWEŁ SZYMANIAK GRODZISK MAZ DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI / DANFOSS 00:46:44.48
74 7 Dycha Strażacka 2021 27 M0-100 TOMASZ BONIKOWSKI GRODZISK MAZOWIECKI 00:47:06.89
75 7 Dycha Strażacka 2021 28 M0-100 ADRIAN ANOWSKI DROCHOWO OSP RADZYMIN 00:47:17.63
76 6 DYCHA STRAŻACKA 2020 32 M0-100 JACEK GAJEWSKI GRODZISK MAZOWIECKI DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI 00:47:21.69
77 8 Dycha Strażacka 2022 17 M16-100 TOMASZ BOWIKOWSKI GRODZISK MAZOWIECKI 00:47:21.70
78 7 Dycha Strażacka 2021 29 M0-100 SERGII MAKARENKOV MILANÓWEK DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI 00:47:26.57
79 6 DYCHA STRAŻACKA 2020 33 M0-100 BOGUSŁAW KSYNA KAMION MAŁY OSP KAMION 00:47:28.70
80 8 Dycha Strażacka 2022 18 M16-100 TOMASZ WASILEWSKI ŻYRARDÓW 00:47:32.19
81 8 Dycha Strażacka 2022 19 K16-100 ANNA STANKIEWICZ OJRZANÓW DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI 00:47:32.79
82 6 DYCHA STRAŻACKA 2020 34 M0-100 MARCIN KUSIO OSOWIEC DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI 00:47:38.38
83 7 Dycha Strażacka 2021 30 M0-100 PIOTR KURAN MSZCZONÓW POBIEGANI MSZCZONÓW 00:47:47.54
84 7 Dycha Strażacka 2021 31 M0-100 ŁUKASZ KALOTA WARSZAWA 00:47:48.83
85 7 Dycha Strażacka 2021 32 M0-100 JACEK GAJEWSKI GRODZISK MAZOWIECKI DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI 00:47:50.00
86 7 Dycha Strażacka 2021 33 M0-100 KAMIL ZAGRAJEK KŁUDNO STARE 00:47:50.74
87 7 Dycha Strażacka 2021 34 K0-100 ANNA STANKIEWICZ OJRZANÓW DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI 00:48:00.80
88 6 DYCHA STRAŻACKA 2020 35 M0-100 PIOTR JĘDRUSZCZAK MSZCZONÓW GOGGLE PAE TEAM 00:48:05.97
89 7 Dycha Strażacka 2021 35 M0-100 TOMASZ JAKUBIEC CHRZANOW MAŁY DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI 00:48:09.77
90 7 Dycha Strażacka 2021 36 M0-100 MARCIN KUSIO OSOWIEC DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI 00:48:11.62
91 8 Dycha Strażacka 2022 20 M16-100 PIOTR KURAN MSZCZONÓW POBIEGANI MSZCZONÓW 00:48:11.75
92 6 DYCHA STRAŻACKA 2020 36 K0-100 ANNA STANKIEWICZ OJRZANÓW DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI 00:48:14.96
93 7 Dycha Strażacka 2021 37 M0-100 JACEK KUĆMIERZ MILANÓWEK 00:48:16.26
94 6 DYCHA STRAŻACKA 2020 37 M0-100 SERGII MAKARENKOV MILANÓWEK DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI 00:48:32.21
95 6 DYCHA STRAŻACKA 2020 38 K0-100 MONIKA PIASECKA WARSZAWA 00:48:39.73
96 8 Dycha Strażacka 2022 21 M16-100 JACEK GAJEWSKI GRODZISK MAZOWIECKI DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI 00:48:47.13
97 7 Dycha Strażacka 2021 38 M0-100 WIESŁAW SZYDLIK MSZCZONÓW POBIEGANI MSZCZONÓW 00:48:57.65
98 7 Dycha Strażacka 2021 39 M0-100 RAFAŁ GRABKOWSKI ODRANOWOLA DOGOŃ 00:49:02.61
99 7 Dycha Strażacka 2021 40 K0-100 ALEKSANDRA GRONKIEWICZ PIEKAROWO OSP ZBIROŻA 00:49:06.89
100 8 Dycha Strażacka 2022 22 M16-100 WIESŁAW SZYDLIK MSZCZONÓW 00:49:30.34
101 7 Dycha Strażacka 2021 41 K0-100 MONIKA GŁADKOWSKA GŁADKOWSKA KSIĄŻENICE WOLNOTRUCHTACZE GRODZISK MAZOWIECKI 00:49:30.62
102 8 Dycha Strażacka 2022 23 M16-100 SERGII MAKARENKOV MILANÓWEK OSP MILANÓWEK 00:49:31.75
103 6 DYCHA STRAŻACKA 2020 39 K0-100 MONIKA GŁADKOWSKA KSIĄŻENICE 00:49:32.77
104 8 Dycha Strażacka 2022 24 K16-100 AGNIESZKA KOWALSKA BRWINÓW DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI 00:49:33.36
105 6 DYCHA STRAŻACKA 2020 40 M0-100 PIOTR GAJDA GRZMIACA 00:49:43.67
106 8 Dycha Strażacka 2022 25 M16-100 DANIEL KRAJEWSKI MANY 00:49:58.67
107 6 DYCHA STRAŻACKA 2020 41 M0-100 TOMASZ NOWAK BELSK DUŻY A.S.GALAKTIKOS 00:50:09.31
108 8 Dycha Strażacka 2022 26 K16-100 MONIKA GŁADKOWSKA GŁADKOWSKA KSIĄŻENICE WOLNI BIEGACZE SLOW JOGGING GRODZISK MAZ. 00:50:16.52
109 6 DYCHA STRAŻACKA 2020 42 K0-100 MAGDALENA MASKIEWICZ JABŁONNA OSP JABŁONNA 00:50:23.92
110 6 DYCHA STRAŻACKA 2020 43 K0-100 KAROLINA SARNOWSKA WARSZAWA PRORUNNING PROMOTION 00:50:27.31
111 6 DYCHA STRAŻACKA 2020 44 M0-100 KRZYSZTOF BARAŃSKI GRODZISK MAZOWIECKI MANHATTAN 00:50:35.34
112 6 DYCHA STRAŻACKA 2020 45 M0-100 JACEK DUDA 00:50:53.82
113 8 Dycha Strażacka 2022 27 M16-100 KONRAD TKACZYK WARSZAWA SGSP 00:51:06.83
114 7 Dycha Strażacka 2021 42 K0-100 KLAUDIA WOJCIESZAK LEGIONOWO BRAVEHERS LEGIONOWO 00:51:19.45
115 6 DYCHA STRAŻACKA 2020 46 M0-100 MARCIN TRZCIŃSKI GRODZISK MAZOWIECKI DWÓJKA BIEGA 00:51:30.49
116 8 Dycha Strażacka 2022 28 M16-100 PIOTR KŁOSIEWICZ KŁOSIEWICZ PIOTRKOWICE 00:51:40.88
117 6 DYCHA STRAŻACKA 2020 47 M0-100 PAWEŁ GÓRSKI BŁĘDÓW BŁĘDOWSKA WATAHA 00:51:48.08
118 6 DYCHA STRAŻACKA 2020 48 M0-100 SŁAWEK ŻBIKOWSKI NASIELSK 00:52:03.46
119 7 Dycha Strażacka 2021 43 M0-100 PIOTR CZARNAK WARSZAWA 00:52:09.36
120 7 Dycha Strażacka 2021 44 K0-100 MARTA HAGEN KSIĄŻENICE DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI 00:52:12.22
121 6 DYCHA STRAŻACKA 2020 49 K0-100 MAGDALENA CENDER GRODZISK MAZOWIECKI DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI 00:52:13.48
122 7 Dycha Strażacka 2021 45 M0-100 MATEUSZ GAŁĄZKA GRZMIĄCA OSP SKUŁY 00:52:14.18
123 7 Dycha Strażacka 2021 46 K0-100 WIOLETTA KOZDRÓJ GRODZISK MAZOWIECKI 00:52:20.10
124 8 Dycha Strażacka 2022 29 M16-100 KAMIL ZAGRAJEK KŁUDNO STARE DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI 00:52:30.06
125 7 Dycha Strażacka 2021 47 M0-100 PAWEŁ GÓRSKI BŁEDÓW 00:52:30.66
126 8 Dycha Strażacka 2022 30 M16-100 TEOFIL ŁASZEWSKI PRUSZKÓW OSP NOWA WIEŚ 00:52:38.34
127 8 Dycha Strażacka 2022 31 M16-100 KAMIL KUCHARSKI PRUSZKÓW OSP 00:52:39.92
128 8 Dycha Strażacka 2022 32 K16-100 SYLWIA KRZYZIŃSKA GRODZISK MAZ DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI 00:52:44.22
129 7 Dycha Strażacka 2021 48 M0-100 HUBERT OBŁĄKOWSKI ZAZDROŚĆ RUN DE GIRARD 00:52:44.73
130 6 DYCHA STRAŻACKA 2020 50 M0-100 HUBERT OBŁĄKOWSKI ZAZDROŚĆ RUN DE GIRARD 00:52:45.73
131 7 Dycha Strażacka 2021 49 M0-100 ARTUR MELICH GRODZISK MAZOWIECKI DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI 00:52:51.86
132 6 DYCHA STRAŻACKA 2020 51 K0-100 SYLWIA KRZYZIŃSKA GRODZISK MAZ DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI 00:53:06.61
133 7 Dycha Strażacka 2021 50 M0-100 MARCIN KUSZPIT KOMORNIKI 00:53:07.40
134 7 Dycha Strażacka 2021 51 M0-100 MARCIN MUSZAŁ OSOWIEC 00:53:13.47
135 7 Dycha Strażacka 2021 52 M0-100 JAROSŁAW PYTLARCZYK GRODZISK MAZOWIECKI 00:53:14.29
136 7 Dycha Strażacka 2021 53 M0-100 WOJCIECH WRÓBEL BARTOSZÓWKA 00:53:18.92
137 8 Dycha Strażacka 2022 33 M16-100 ZBIGNIEW BODYS OSTRÓW WIELKOPOLSKI 00:53:41.14
138 6 DYCHA STRAŻACKA 2020 52 M0-100 BARTOSZ STACHECKI ŻABIA WOLA 00:53:42.18
139 7 Dycha Strażacka 2021 54 K0-100 MAGDALENA KACZMAREK PRUSZKÓW 00:53:43.59
140 8 Dycha Strażacka 2022 34 M16-100 IRENEUSZ PAWLAK CIEPŁE A 00:53:57.76
141 7 Dycha Strażacka 2021 55 M0-100 KAMIL TOPOLEWSKI GRODZISK MAZOWIECKI DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI 00:54:14.39
142 8 Dycha Strażacka 2022 35 M16-100 PIOTR METRYCKI KAMIONKA GMINA RADZIEJOWICE 00:54:22.50
143 8 Dycha Strażacka 2022 36 M16-100 BARTEK JAGIEŁŁO OSP SKUŁY 00:54:34.03
144 8 Dycha Strażacka 2022 37 K16-100 MAGDALENA KACZMAREK PRUSZKÓW 00:54:48.19
145 8 Dycha Strażacka 2022 38 M16-100 SEBASTIAN POLOWCZYK ŻABIA WOLA 00:54:55.28
146 8 Dycha Strażacka 2022 39 M16-100 KAROL ZDUŃCZYK KUKLÓWKA ZARZECZNA OSP KUKLÓWKA 00:54:57.46
147 7 Dycha Strażacka 2021 56 M0-100 MIKOŁAJ KUCIŃSKI SKUŁY OSP SKUŁY 00:54:59.69
148 7 Dycha Strażacka 2021 57 M0-100 TOMEK PATYNOWSKI TŁUSTE DOGOŃ 00:55:05.81
149 7 Dycha Strażacka 2021 58 M0-100 GRZEGORZ WICIŃSKI ADAMÓW WIEŚ 00:55:13.74
150 8 Dycha Strażacka 2022 40 M16-100 MARCIN KUSZPIT KOMORNIKI 00:55:14.91
151 8 Dycha Strażacka 2022 41 K16-100 MONIKA BURSKA ZARĘBY 00:55:23.41
152 7 Dycha Strażacka 2021 59 K0-100 SYLWIA SOWA GRODZISK DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI 00:55:33.65
153 8 Dycha Strażacka 2022 42 M16-100 WOJCIECH WRÓBEL BARTOSZÓWKA 00:55:45.75
154 7 Dycha Strażacka 2021 60 M0-100 MARCIN POŁEĆ POŁEĆ BŁONIE 00:55:48.02
155 7 Dycha Strażacka 2021 61 M0-100 MACIEJ ŚWIERCZYŃSKI MILANÓWEK 00:55:48.64
156 8 Dycha Strażacka 2022 43 - MATEUSZ GAŁĄZKA GRZMIĄCA OSP SKUŁY 00:55:51.53
157 7 Dycha Strażacka 2021 62 K0-100 KLAUDIA BARTKIEWICZ MUSUŁY 00:55:56.21
158 6 DYCHA STRAŻACKA 2020 53 M0-100 MARCIN KUSZPIT KOMORNIKI 00:55:58.76
159 6 DYCHA STRAŻACKA 2020 54 M0-100 GRZEGORZ WYCISZKIEWICZ KOMORNIKI 00:55:59.87
160 7 Dycha Strażacka 2021 63 M0-100 LESZEK SZEWCZYK BELSK DUŻY 00:56:07.33
161 6 DYCHA STRAŻACKA 2020 55 M0-100 MICHAŁ KULIK NOWE OPOLE OSP NOWE OPOLE 00:56:14.20
162 7 Dycha Strażacka 2021 64 M0-100 IRENEUSZ PAWLAK CIEPŁE A 00:56:24.42
163 7 Dycha Strażacka 2021 65 M0-100 MIECZYSŁAW MIECZKOWSKI BRWINÓW TOWARZYSTWO GIMNASTYCZNE ,,SOKÓŁ 00:56:31.61
164 7 Dycha Strażacka 2021 66 M0-100 MIECZYSŁAW KĘDZIERSKI MILANÓWEK 00:56:36.97
165 6 DYCHA STRAŻACKA 2020 56 M0-100 JACEK WALAC GRODZISK MAZOWIECKI DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI 00:56:42.01
166 8 Dycha Strażacka 2022 44 M16-100 MARCIN BYSTRZYCKI OWCZARNIA 00:56:47.87
167 8 Dycha Strażacka 2022 45 K16-100 MAJA KWAPIŃSKA GRODZISK MAZ DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI 00:56:58.88
168 7 Dycha Strażacka 2021 67 K0-100 KATARZYNA SZATKOWSKA JAKTORÓW 00:57:00.49
169 6 DYCHA STRAŻACKA 2020 57 M0-100 PAWEŁ SADOWSKI NOWE BUDY DOGOŃ NOWE BUDY 00:57:01.82
170 7 Dycha Strażacka 2021 68 M0-100 JACEK WALAC GRODZISK MAZOWIECKI DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI 00:57:02.82
171 7 Dycha Strażacka 2021 69 M0-100 WIKTOR KOWALSKI CIEPŁE OSP SKUŁY 00:57:03.62
172 7 Dycha Strażacka 2021 70 K0-100 KRYSTYNA PAWELEC PIASTÓW DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI 00:57:04.54
173 8 Dycha Strażacka 2022 46 M16-100 GRZEGORZ WICIŃSKI ADAMÓW WIEŚ G13 00:57:07.55
174 8 Dycha Strażacka 2022 47 K16-100 RENATA ZBIERAŃSKA ADAMÓW WIEŚ 00:57:10.00
175 7 Dycha Strażacka 2021 71 M0-100 MARCIN TRZCIŃSKI GRODZISK MAZOWIECKI 00:57:11.04
176 8 Dycha Strażacka 2022 48 M16-100 PAWEŁ PIETRASZEK WÓLKA GRODZISKA 43 C WOLNI BIEGACZE SLOW JOGGING GRODZISK MAZ. 00:57:26.04
177 7 Dycha Strażacka 2021 72 M0-100 KACPER MICHALAK SKUŁY OSP SKUŁY 00:57:41.10
178 7 Dycha Strażacka 2021 73 K0-100 SYLWIA BURZYŃSKA BURZYŃSKA ŻYRARDÓW RUN DE GIRARD 00:57:47.51
179 6 DYCHA STRAŻACKA 2020 58 K0-100 AGNIESZKA KOPYCKA CHYLICE 00:57:51.24
180 6 DYCHA STRAŻACKA 2020 59 M0-100 GRZEGORZ SZWARC CHYLICE 00:57:51.64
181 8 Dycha Strażacka 2022 49 M16-100 RAFAŁ TUPCZYŃSKI GRODZISK MAZOWIECKI 00:58:07.60
182 6 DYCHA STRAŻACKA 2020 60 M0-100 GRZEGORZ WICIŃSKI ADAMÓW WIEŚ 00:58:18.50
183 7 Dycha Strażacka 2021 74 K0-100 SYLWIA KRZYZIŃSKA GRODZISK MAZ DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI 00:58:21.07
184 8 Dycha Strażacka 2022 50 K16-100 KRYSTYNA PAWELEC PIASTÓW DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI 00:58:23.63
185 6 DYCHA STRAŻACKA 2020 61 K0-100 AGNIESZKA ORACKA GRODZISK MAZOWIECKI DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI 00:58:24.47
186 6 DYCHA STRAŻACKA 2020 62 M0-100 BARTOSZ OPŁOCKI URZUT 00:58:29.23
187 6 DYCHA STRAŻACKA 2020 63 M0-100 MARCIN POŁEĆ POŁEĆ BŁONIE KREJZI TIM BŁONIE 00:58:29.86
188 7 Dycha Strażacka 2021 75 M0-100 ZBIGNIEW BODYS OSTRÓW WIELKOPOLSKI 00:58:37.22
189 7 Dycha Strażacka 2021 76 M0-100 ROBERT ŁUCZYŃSKI IZDEBNO KOŚCIELNE OSP IZDEBNO KOŚCIELNE 00:58:55.78
190 8 Dycha Strażacka 2022 51 M16-100 MARIUSZ KOŃSKI WARSZAWA 00:59:13.08
191 6 DYCHA STRAŻACKA 2020 64 M0-100 ALEKSANDER KURKUS WARSZAWA DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI 00:59:23.53
192 6 DYCHA STRAŻACKA 2020 65 M0-100 LESZEK SZEWCZYK BELSK DUŻY A.S.GALAKTIKOS 00:59:31.52
193 7 Dycha Strażacka 2021 77 K0-100 SARA BARTKIEWICZ MUSUŁY 00:59:36.69
194 8 Dycha Strażacka 2022 52 K16-100 KRYSTYNA PASZEK GRODZISK MAZ WOLNI BIEGACZE SLOW JOGGING GRODZISK MAZ. 00:59:37.64
195 6 DYCHA STRAŻACKA 2020 66 M0-100 ARKADIUSZ OLEJNIK GRZMIĄCA 00:59:42.08
196 7 Dycha Strażacka 2021 78 M0-100 PAWEŁ CZAJKA GRODZISK MAZOWIECKI 00:59:42.71
197 7 Dycha Strażacka 2021 79 K0-100 ALEKSANDRA WASILUK ŻYRARDOW RUN DE GIRARD 00:59:54.63
198 7 Dycha Strażacka 2021 80 K0-100 MILENA TKACZ POLAND RUN DE GIRARD 00:59:55.68
199 6 DYCHA STRAŻACKA 2020 67 M0-100 JACEK RUSZKOWSKI PRUSZKÓW AJRUSZ PRUSZKÓW 00:59:59.63
200 6 DYCHA STRAŻACKA 2020 68 K0-100 ANNA RUSZKOWSKA PRUSZKÓW AJRUSZ PRUSZKÓW 00:59:59.77
201 6 DYCHA STRAŻACKA 2020 69 M0-100 KONRAD WICIŃSKI ADAMÓW WIEŚ 01:00:41.12
202 7 Dycha Strażacka 2021 81 K0-100 BARBARA KORPUS MSZCZONÓW 01:00:49.45
203 8 Dycha Strażacka 2022 53 K16-100 HANNA POLAŃSKA WARSZAWA WOLNI BIEGACZE SLOW JOGGING GRODZISK MAZ. 01:01:01.50
204 8 Dycha Strażacka 2022 54 M16-100 JAKUB DĄBROWSKI KUKLÓWKA OSP KUKLÓWKA 01:01:15.79
205 6 DYCHA STRAŻACKA 2020 70 K0-100 WOJCIECH SMOŁKOWSKI SMOŁKOWSKI JAKTORÓW 01:01:49.41
206 6 DYCHA STRAŻACKA 2020 71 K0-100 MONIKA BURSKA BURSKA ZARĘBY 01:01:53.77
207 6 DYCHA STRAŻACKA 2020 72 M0-100 SEBASTIAN ZDANOWSKI. STARE OPOLE OSP NOWE OPOLE 01:02:00.09
208 7 Dycha Strażacka 2021 82 K0-100 AGNIESZKA ORACKA GRODZISK MAZOWIECKI 64 BATALION LEKKIEJ PIECHOTY W POMIECHÓWKU 01:02:03.46
209 7 Dycha Strażacka 2021 83 M0-100 DARIUSZ MASTALERSKI GRODZISK MAZOWIECKI 64 BATALION LEKKIEJ PIECHOTY W POMIECHÓWKU 01:02:03.54
210 6 DYCHA STRAŻACKA 2020 73 M0-100 DAWID BULAK NOWE OPOLE 01:02:07.37
211 6 DYCHA STRAŻACKA 2020 74 M0-100 MATEUSZ FILIPOWICZ NOWE OPOLE OSP NOWE OPOLE 01:02:11.62
212 6 DYCHA STRAŻACKA 2020 75 K0-100 ANNA KOWALCZYK KOWALCZYK CZARNY LAS DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI 01:02:15.87
213 7 Dycha Strażacka 2021 84 M0-100 PIOTR DYMEL WARSZAWA/WĘŻYK 12TRI.PL 01:02:20.89
214 8 Dycha Strażacka 2022 55 M16-100 GRZEGORZ GODLEWSKI BORKI 01:02:32.06
215 7 Dycha Strażacka 2021 85 K0-100 KRYSTYNA PASZEK GRODZISK MAZ WOLNOTRUCHTACZE GRODZISK MAZOWIECKI 01:02:38.37
216 7 Dycha Strażacka 2021 86 M0-100 ROGER ROMAŃSKI ROMAŃSKI WARSZAWA 01:03:03.13
217 7 Dycha Strażacka 2021 87 M0-100 ARKADIUSZ OLEJNIK GRZMIĄCA 01:03:27.63
218 8 Dycha Strażacka 2022 56 M16-100 MARCIN TRZCIŃSKI GRODZISK MAZOWIECKI 01:03:30.48
219 8 Dycha Strażacka 2022 57 M16-100 JACEK HIRSZ GRODZISK MAZOWIECKI OSP GRODZISK MAZ. 01:03:44.15
220 8 Dycha Strażacka 2022 58 M16-100 SZYMON JASTRZĘBSKI JASTRZĘBSKI WARSZAWA 01:03:54.00
221 8 Dycha Strażacka 2022 59 M16-100 SEBASTIAN SKOWROŃSKI PRUSZKÓW OSP NOWA WIEŚ 01:04:15.38
222 8 Dycha Strażacka 2022 60 M16-100 MARIUSZ SOKOŁOWSKI BORKI PSP WARSZAWA 01:04:27.94
223 7 Dycha Strażacka 2021 88 M0-100 SZYMON JASTRZĘBSKI WARSZAWA 01:04:57.19
224 8 Dycha Strażacka 2022 61 K16-100 MARIOLA KOWALSKA BRWINÓW 01:05:05.49
225 7 Dycha Strażacka 2021 89 M0-100 RAFAŁ PAWIŃSKI ODRANO WOLA 01:06:11.02
226 7 Dycha Strażacka 2021 90 M0-100 JACEK ROTUSKI CIEPŁE 01:06:17.38
227 8 Dycha Strażacka 2022 62 K16-100 DOROTA SIERECKA ŻELECHÓW TEAM ZABIEGANEDNI 01:06:20.12
228 6 DYCHA STRAŻACKA 2020 76 K0-100 KATARZYNA KRASNODĘBSKA ADAMOWIZNA 01:06:35.41
229 6 DYCHA STRAŻACKA 2020 77 K0-100 HANNA CHLEBOWSKA MŁOCHÓW OSP MŁOCHÓW 01:06:37.70
230 8 Dycha Strażacka 2022 63 K16-100 WIOLETTA OSIŃSKA CZARNY LAS WOLNI BIEGACZE SLOW JOGGING GRODZISK MAZ. 01:06:37.97
231 6 DYCHA STRAŻACKA 2020 78 K0-100 WIOLETA PIERNIK BARTOSZÓWKA OSP SKUŁY 01:06:53.67
232 8 Dycha Strażacka 2022 64 M16-100 GRZEGORZ BASZA MŁOCHÓW OSP MŁOCHÓW 01:07:00.06
233 6 DYCHA STRAŻACKA 2020 79 K0-100 IZABELA WICIŃSKA ADAMÓW WIEŚ 01:07:03.51
234 7 Dycha Strażacka 2021 91 M0-100 MATEUSZ LASKOWSKI KALEŃ 01:07:18.59
235 8 Dycha Strażacka 2022 65 M16-100 MARCIN DRABAREK DRABAREK GRODZISK MAZOWIECKI 01:07:46.33
236 8 Dycha Strażacka 2022 66 K16-100 HENRYK KAMPA ADAMÓW WIEŚ KGW ADAMÓW WIEŚ 01:07:51.14
237 8 Dycha Strażacka 2022 67 M16-100 RAFAŁ WOJTASIŃSKI GRODZISK MAZOWIECKI 01:07:52.94
238 8 Dycha Strażacka 2022 68 K16-100 MONIKA SZUSTEK-CHOROŚ GRODZISK MAZOWIECKI WOLNI BIEGACZE SLOW JOGGING GRODZISK MAZ. 01:07:53.45
239 7 Dycha Strażacka 2021 92 M0-100 MARCIN DRABAREK DRABAREK GRODZISK MAZOWIECKI WOLNOTRUCHTACZE GRODZISK MAZOWIECKI 01:08:00.57
240 6 DYCHA STRAŻACKA 2020 80 M0-100 PAWEŁ KULIK NOWE OPOLE OSP NOWE OPOLE 01:08:38.13
241 6 DYCHA STRAŻACKA 2020 81 M0-100 KRYSTIAN SOBIECKI 01:08:38.35
242 7 Dycha Strażacka 2021 93 K0-100 ELŻBIETA GNATOWSKA GRODZISK MAZOWIECKI WOLNOTRUCHTACZE GRODZISK MAZOWIECKI 01:08:44.64
243 8 Dycha Strażacka 2022 69 K16-100 IWONA CHLEBOWSKA GRODZISK MAZOWIECKI WOLNI BIEGACZE SLOW JOGGING GRODZISK MAZ. 01:09:36.36
244 8 Dycha Strażacka 2022 70 K16-100 IZABELA WICIŃSKA ADAMÓW WIEŚ KGW ADAMÓW WIEŚ 01:09:54.36
245 7 Dycha Strażacka 2021 94 K0-100 BOŻENA ZIETARSKA ELGISZEWO OSP ELGISZEWO 01:09:58.62
246 7 Dycha Strażacka 2021 95 M0-100 IRENEUSZ BARANSKI MILANÓWEK DOGON GRODZISK MAZOWIECKI 01:10:12.90
247 8 Dycha Strażacka 2022 71 M16-100 ZBIGNIEW SIERECKI ŻELECHÓW TEAM ZABIEGANEDNI 01:10:30.66
248 8 Dycha Strażacka 2022 72 M16-100 ROBERT BOROWSKI SKUŁY OSP SKUŁY 01:11:37.49
249 6 DYCHA STRAŻACKA 2020 82 K0-100 WIOLETA PIERNIK PIOTRKOWICE OSP SKUŁY 01:11:54.51
250 7 Dycha Strażacka 2021 96 K0-100 SYLWIA MIRECKA MIRECKA PIOTRKOWICE 01:12:32.88
251 7 Dycha Strażacka 2021 97 M0-100 PIOTR KŁOSIEWICZ KŁOSIEWICZ PIOTRKOWICE 01:12:35.40
252 8 Dycha Strażacka 2022 73 M16-100 MACIEJ KALISZ GRODZISK MAZOWIECKI FCC TEAM GRODZISK MAZOWIECKI 01:12:40.94
253 8 Dycha Strażacka 2022 74 M16-100 RAFAŁ PAWIŃSKI ODRANO WOLA 01:12:49.85
254 8 Dycha Strażacka 2022 75 M16-100 ROGER ROMAŃSKI WARSZAWA 01:14:49.76
255 6 DYCHA STRAŻACKA 2020 83 M0-100 MARCIN PETRYCKI MARKÓW ŚWINICE PUMP!T 01:14:58.98
256 7 Dycha Strażacka 2021 98 K0-100 MARTA HIRSZ GRODZISK MAZOWIECKI WOLNI BIEGACZE SLOW JOGGING GRODZISK MAZOWIECKI 01:16:33.61
257 6 DYCHA STRAŻACKA 2020 84 K0-100 BEATA SZAFRAN MARKÓW ŚWINICE PUMP!T 01:16:44.56
258 6 DYCHA STRAŻACKA 2020 85 K0-100 MONIKA KRASNODEMBSKA-LANGE MARKÓW-ŚWINICE 01:16:45.06
259 8 Dycha Strażacka 2022 76 K16-100 MARTA HIRSZ GRODZISK MAZOWIECKI WOLNI BIEGACZE SLOW JOGGING GRODZISK MAZ. 01:17:44.28
260 8 Dycha Strażacka 2022 77 K16-100 JOANNA PIETRASZEK WÓLKA GRODZISKA 43C WOLNI BIEGACZE SLOW JOGGING GRODZISK MAZ. 01:17:44.77
261 8 Dycha Strażacka 2022 78 K16-100 WIOLETA PIERNIK SKUŁY OSP SKUŁY 01:17:46.04
262 7 Dycha Strażacka 2021 99 M0-100 ADAM KALINOWSKI ZĄBKI 01:19:49.83
263 8 Dycha Strażacka 2022 79 M16-100 ZBIGNIEW SZYMAŃCZAK NADARZYN 01:25:03.42

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ