III Radomszczański Maraton Towarzyski
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Sadowski Rafał Trzciniec 42km KB Spartakus Bełchatów
2 Kuśmierz Malgorzata radomsko 42km
3 Głowacka Renata Piotrków Trybunalski 42km Pantera
4 Andrysiak Danuta Radomsko 42km
5 Mazur Mariusz Mazur Blok Dobryszyce 42km Rozbiegajmy Radomsko
6 Woldan Joanna Gidle 42km Rozbiegajmy Radomsko
7 Ziemnica Arek Kodrąb 42km Rozbiegajmy Radomsko
8 Dziawer Przemysław Pruszków 42km
9 Ojrzyński Zbigniew Górki 42km RUNdomsko
10 Oziembała Radosław Radomsko 42km
11 Zawadzki Tomasz Aleksandria 42km
12 Koprowska Justyna Radomsko 42km
13 Mordak Dawid Radomsko 42km KBKS Biegacze w Radomsku
14 Rakowska Agnieszka Radomsko 42km PoChodzone NW Radomsko
15 Kuder Kamil Radomsko 42km PoChodzone NW Radomsko
16 Sękiewicz Elżbieta Częstochowa 42km bbl - Częstochowa
17 Szymkowski Krzysztof Częstochowa 42km
18 Sękiewicz Krzysztof Częstochowa 42km bbl - Częstochowa
19 Kuśmierczyk Piotr Radomsko 42km
20 Małgorzaciak Ireneusz Jarosty 42km Ultra Piotrków
21 Zieliński Tomasz Karlin 42km Ultra Piotrków
22 Guzik Piotr Guzik Tarnów 42km TOM & GUZIK
23 Ciesielski Tomasz Radomsko 42km TOM & GUZIK
24 Kowalczyk Marek Radomsko 42km Rozbiegajmy Radomsko
25 Szponder Artur Radomsko 42km KBKS Radomsko
26 Nowicki Artur Bargły 42km Sportczesna Carabus Arcensis
27 Cieślik Paweł Szczepocice Rządowe 42km Obornik Szczepocice naprzód
28 Krzywik Daniel Stefania 42km PoChodzone NW Radomsko
29 Chojnowski HUBERT Pruszków 42km
30 Burza Damian Burza Ciężkowice 42km
31 Kowalski Mateusz Radomsko 42km ALC Unia
32 cichocki mariusz Radomsko 42km suunto run team
33 Szmidla-Strózik Monika Częstochowa 42km Morsy z Radomska
34 Jagiełło Konrad MILEJÓW 42km Run Team Milejów
35 Jagiełło Joanna Milejów 42km Run Team Milejów
36 Janik Beata Radomsko 42km RUNdomsko
37 Żuwalski Grzegorz RADOMSKO 42km Rozbiegajmy Radomsko
38 Żuwalska Dorota RADOMSKO 42km Rozbiegajmy Radomsko
39 Małachowski Mariusz Radomsko 42km RUNdomsko
40 Samborska Monika Opole 42km KBKS Radomsko / Wieczone Bieganie w Opolu
41 Nowicki Przemysław Radomsko 42km KBKS Biegacze w Radomsku
42 Bernacki Sebastian Bernacki Piotrków Trybunalski 42km
43 Kukiełka Remigiusz Radomsko 42km KBKS Radomsko
44 Samborski Daniel Opole 42km KBKS Radomsko / Wieczone Bieganie w Opolu
45 Kurowski Mariusz Radomsko 42km KBKS RADOMSKO
46 Masiarek Arkadiusz Radomsko 42km Biegacze w Radomsku
47 Załęska-Kęsy Monika Radomsko 42km Rozbiegajmy Radomsko
48 Parada Marcin Radomsko 42km Klub Biegających Leśników / Biegacze w Radomsku
49 Kuśmierczyk Ewa Kuśmierczyk Radomsko 42km
50 Barska-Olszewska Ewa Radomsko 42km Rozbiegajmy Radomsko
51 Grabowski Andrzej Radomsko 42km Aktywni Kamieńsk
52 Stolarska Monika Stolarska Radomsko 42km Kbks Radomsko
53 Kawka Rafał Radomsko 42km Kbks Radomsko
54 Kucharska Aneta Radomsko 42km Rozbiegajmy Radomsko
55 Kamieniak Jacek Radomsko 42km KBKS Biegacze w Radomsku
56 Cudak Andrzej Gidle 42km Rozbiegajmy Radomsko
57 Banaszczyk Mariusz Kaszewice 42km edc.team.active
58 Wawrzyniak Damian Radomsko 42km Rozbiegajmy Radomsko / Aktywni Kamieńsk
59 Szefer Maciej Żytno 42km Victoria Żytno
60 Gołębiowski Robert Radomsko 42km Biegacze w Radomsku


Wyświetleń: 2046

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ