Nordikiada 2022 Uzdrowiskowy Rajd Nordic Walking Krasnobród
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 JAKUBIEC Justyna Jastków 10 km opłacono
2 Czechowska Iza Lublin 10 km Heńteam opłacono
3 Piwko Agnieszka Krasnobród 10 km opłacono
4 Płatek Elżbieta Chomęciska Duże 5 km opłacono
5 Węgorowska Magdalena Chomęciska Duże 5 km opłacono
6 Kusy Dorota Chomęciska Duże 5 km opłacono
7 Jakubczak Ewa Chomęciska Duże 5 km opłacono
8 Piwko Grzegorz Krasnobród 10 km opłacono
9 Zderkiewicz Agnieszka Chomęciska Duże 5 km opłacono
10 Wójcik Marzanna Puławy 10 km Czar Bezmiaru opłacono
11 Mielniczek Dorota Zwierzyniec 10 km CHODZĘ z SERcEM opłacono
12 Pasierkiewicz Justyna Bełżyce 10 km opłacono
13 Siek Iwona Zarzecze 5 km opłacono
14 Pałka Monika Zarzecze 5 km opłacono
15 Mierzejewski Pascal Lublin 10 km opłacono
16 Czapla Krzysztof Krasnobród 10 km Nordic Walking Team Krasnobród opłacono
17 Kulczyńska Barbara Zamość 10 km opłacono
18 Legwant Joanna Lublin 5 km opłacono
19 Żuk Karolina Lublin 10 km opłacono
20 Mazurek Bożena Leśniczówka 5 km Koło Gospodyń Wiejskich w Gałęzów Kolonii Pierwszej opłacono
21 Bylina Tomasz Krasnobród 10 km Nordic Walking Team Krasnobród opłacono
22 Jagielska Bożena Puławy 5 km UTW Puławy opłacono
23 K S PL 5 km opłacono
24 K J PL 5 km opłacono
25 Kotowska Anna Opole Lubelskie 5 km opłacono
26 Adamkiewicz Kinga Lublin 5 km 3maj z Kingą opłacono
27 Pruś Justyna Borkowizna 5 km opłacono
28 Komsta Małgorzata Komsta LUBLIN 5 km opłacono
29 Małecka Małgorzata Małecka Lublin 5 km opłacono
30 Kędziera Iwona Lublin 10 km Lublin chodzi z kijkami opłacono
31 Skruch Magdalena Lublin 5 km opłacono
32 Chamera Beata Chamera Lublin 10 km Lublin chodzi z kijkami opłacono
33 Budzyńska Elżbieta Strzyżewice 10 km opłacono
34 ŻEBROWSKA Maria Dęblin 10 km Nordic Walkers Dęblin opłacono
35 Leonowicz Urszula Leśniczówka 5 km Koło Gospodyń Wiejskich w Gałęzów Kolonii Pierwszej opłacono
36 Wójtowicz Joanna Bychawa 5 km Koło Gospodyń Wiejskich w Gałęzów Kolonii Pierwszej opłacono
37 Wójcik Halina Gałęzów Kolonia Pierwsza 5 km Koło Gospodyń Wiejskich w Gałęzów Kolonii Pierwszej opłacono
38 Kryska Jadwiga Lublin 5 km Koło Gospodyń Wiejskich w Gałęzów Kolonii Pierwszej opłacono
39 Kołtun Mieczysław Gałęzów Kolonia Pierwsza 5 km Koło Gospodyń Wiejskich w Gałęzów Kolonii Pierwszej opłacono
40 Kukiełka Marta Gałęzów Kolonia Pierwsza 5 km Koło Gospodyń Wiejskich w Gałęzów Kolonii Pierwszej opłacono
41 Łońska Oliwia Gałęzów Kolonia Pierwsza 5 km Koło Gospodyń Wiejskich w Gałęzów Kolonii Pierwszej opłacono
42 Żak Zofia Gałęzów Kolonia Pierwsza 5 km Koło Gospodyń Wiejskich w Gałęzów Kolonii Pierwszej opłacono
43 Leonowicz Magdalena Leśniczówka 5 km Koło Gospodyń Wiejskich w Gałęzów Kolonii Pierwszej opłacono
44 Niezgoda Tadeusz Gałęzów Kolonia Pierwsza 5 km Koło Gospodyń Wiejskich w Gałęzów Kolonii Pierwszej opłacono
45 Niezgoda Irena Gałęzów Kolonia Pierwsza 5 km Koło Gospodyń Wiejskich w Gałęzów Kolonii Pierwszej opłacono
46 Stec Anna Gałęzów Kolonia Pierwsza 5 km Koło Gospodyń Wiejskich w Gałęzów Kolonii Pierwszej opłacono
47 Ciechoński Włodzimierz Gałęzów Kolonia Pierwsza 5 km Koło Gospodyń Wiejskich w Gałęzów Kolonii Pierwszej opłacono
48 Ciechońska Marta Gałęzów Kolonia Pierwsza 5 km Koło Gospodyń Wiejskich w Gałęzów Kolonii Pierwszej opłacono
49 Roczkowski Edmund Krasnobród 10 km opłacono
50 Cybul Ewa Radzyń Podlaski 5 km CHODZĘ z SERcEM opłacono
51 Wetoszka Piotr Wetoszka Biala Podlaska 10 km TKKF Krzna Biała Podlaska opłacono
52 Mandziuk Marek Biała Podlaska 10 km TKKF Krzna Biała Podlaska opłacono
53 Targosińska Joanna Annopol 5 km Klub Zdrowego Stylu Życia Annopol opłacono
54 Leptuch Ewa Leptuch Annopol 5 km Klub Zdrowego Stylu Życia Annopol opłacono
55 Kowalczyk Bogusława świdnik 5 km CUS Świdnik opłacono
56 Paul Teresa świdnik 5 km CUS Świdnik opłacono
57 Żelazna Beata Ryki 5 km Nordicowo Rowerowa Grupa Ryki Rowerowa Grupa RYKI opłacono
58 Kurantowicz Wojciech Krasnobród 10 km Nordic Walking Team Krasnobród opłacono
59 Żyszkiwicz Beata świdnik 5 km CUS Świdnik opłacono
60 Kwiatosz Katarzyna świdnik 5 km CUS Świdnik opłacono
61 Rosiak Jan świdnik 10 km CUS Świdnik opłacono
62 Rzepiliński Roman świdnik 5 km CUS Świdnik opłacono
63 Mazurek Barbara świdnik 5 km CUS Świdnik opłacono
64 Łukasiewicz Elżbieta świdnik 5 km CUS Świdnik opłacono
65 Bojarszczuk Jolanta Puławy 10 km opłacono
66 Portka Beata świdnik 10 km CUS Świdnik opłacono
67 Madejska Regina świdnik 5 km CUS Świdnik opłacono
68 Krupiński Waldemar świdnik 10 km CUS Świdnik opłacono
69 Krupińska Wanda świdnik 5 km CUS Świdnik opłacono
70 Tynecka Alicja świdnik 5 km CUS Świdnik opłacono
71 Sokołowski Józef świdnik 5 km CUS Świdnik opłacono
72 Gajos Elżbieta świdnik 10 km CUS Świdnik opłacono
73 Gajos Jan świdnik 10 km CUS Świdnik opłacono
74 Grzegorczyk Krzysztof świdnik 5 km CUS Świdnik opłacono
75 Grzegorczyk Janina świdnik 5 km CUS Świdnik opłacono
76 Kielar Magdalena świdnik 10 km CUS Świdnik opłacono
77 Chudzik Ewa Lublin 10 km Lublin chodzi z kijkami opłacono
78 Michalak Krystyna Biała Podlaska 10 km TKKF Krzna Biała Podlaska opłacono
79 Chmielewska Małgorzata Puławy 5 km Czar Bezmiaru opłacono
80 Lenartowicz Andrzej Puławy 5 km UTW Puławy opłacono
81 Seń Janina Puławy 5 km UTW Puławy opłacono
82 Dębska-Próchniak Jadwiga Puławy 5 km UTW Puławy opłacono
83 Zając Danuta Biała Podlaska 10 km TKKF Krzna Biała Podlaska opłacono
84 Samsoniuk Edyta Biała Podlaska 10 km TKKF Krzna Biała Podlaska opłacono
85 Osetkowska Ania Puławy 10 km Czar Bezmiaru opłacono
86 Mierzejewska Halina Lublin 5 km opłacono
87 Kwaśny Tomasz Borki 10 km CHODZĘ Z SERcEM opłacono
88 Kwaśna Małgorzata Borki 10 km CHODZĘ z SERcEM opłacono
89 Żurowski Jacek Lublin 10 km opłacono
90 Żurowska Małgorzata Lublin 10 km opłacono
91 Pietras Urszula Radzyń Podlaski 5 km opłacono
92 Marciniuk Katarzyna RADZYŃ PODLASKI 10 km CHODZĘ z SERcEM opłacono
93 Książek Danuta Radzyń Podlaski 10 km CHODZĘ z SERcEM opłacono
94 Gmyz Jacek Krasnobród 10 km opłacono
95 Pastuszka Agnieszka Radzyń Podlaski 10 km CHODZĘ z SERcEM opłacono
96 Olszak Anika Lublin 10 km Lublin chodzi z kijkami opłacono
97 Świć Joanna Borki 10 km CHODZĘ z SERcEM opłacono
98 Janik-Tymińska Elżbieta Lublin 10 km Lublin chodzi z kijkami opłacono
99 Dorosz Agnieszka Biała Podlaska 10 km TKKF Krzna Biała Podlaska opłacono
100 Kozarska Anna Łuków 5 km Aktywni z Pasją Łuków opłacono


Wyświetleń: 3396

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ