Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Płatek Elżbieta | Chomęciska Duże | Polska | 5 km | opłacono | |
2 | Węgorowska Magdalena | Chomęciska Duże | Polska | 5 km | opłacono | |
3 | Kusy Dorota | Chomęciska Duże | Polska | 5 km | opłacono | |
4 | Jakubczak Ewa | Chomęciska Duże | Polska | 5 km | opłacono | |
5 | Zderkiewicz Agnieszka | Chomęciska Duże | Polska | 5 km | opłacono | |
6 | Siek Iwona | Zarzecze | Polska | 5 km | opłacono | |
7 | Pałka Monika | Zarzecze | Polska | 5 km | opłacono | |
8 | Legwant Joanna | Lublin | Polska | 5 km | opłacono | |
9 | Mazurek Bożena | Leśniczówka | Polska | 5 km | Koło Gospodyń Wiejskich w Gałęzów Kolonii Pierwszej | opłacono |
10 | Jagielska Bożena | Puławy | Polska | 5 km | UTW Puławy | opłacono |
11 | K S | PL | Polska | 5 km | opłacono | |
12 | K J | PL | Polska | 5 km | opłacono | |
13 | Kotowska Anna | Opole Lubelskie | Polska | 5 km | opłacono | |
14 | Adamkiewicz Kinga | Lublin | Polska | 5 km | 3maj z Kingą | opłacono |
15 | Pruś Justyna | Borkowizna | Polska | 5 km | opłacono | |
16 | Komsta Małgorzata Komsta | LUBLIN | Polska | 5 km | opłacono | |
17 | Małecka Małgorzata Małecka | Lublin | Polska | 5 km | opłacono | |
18 | Skruch Magdalena | Lublin | Polska | 5 km | opłacono | |
19 | Leonowicz Urszula | Leśniczówka | Polska | 5 km | Koło Gospodyń Wiejskich w Gałęzów Kolonii Pierwszej | opłacono |
20 | Wójtowicz Joanna | Bychawa | Polska | 5 km | Koło Gospodyń Wiejskich w Gałęzów Kolonii Pierwszej | opłacono |
21 | Wójcik Halina | Gałęzów Kolonia Pierwsza | Polska | 5 km | Koło Gospodyń Wiejskich w Gałęzów Kolonii Pierwszej | opłacono |
22 | Kryska Jadwiga | Lublin | Polska | 5 km | Koło Gospodyń Wiejskich w Gałęzów Kolonii Pierwszej | opłacono |
23 | Kołtun Mieczysław | Gałęzów Kolonia Pierwsza | Polska | 5 km | Koło Gospodyń Wiejskich w Gałęzów Kolonii Pierwszej | opłacono |
24 | Kukiełka Marta | Gałęzów Kolonia Pierwsza | Polska | 5 km | Koło Gospodyń Wiejskich w Gałęzów Kolonii Pierwszej | opłacono |
25 | Łońska Oliwia | Gałęzów Kolonia Pierwsza | Polska | 5 km | Koło Gospodyń Wiejskich w Gałęzów Kolonii Pierwszej | opłacono |
26 | Żak Zofia | Gałęzów Kolonia Pierwsza | Polska | 5 km | Koło Gospodyń Wiejskich w Gałęzów Kolonii Pierwszej | opłacono |
27 | Leonowicz Magdalena | Leśniczówka | Polska | 5 km | Koło Gospodyń Wiejskich w Gałęzów Kolonii Pierwszej | opłacono |
28 | Niezgoda Tadeusz | Gałęzów Kolonia Pierwsza | Polska | 5 km | Koło Gospodyń Wiejskich w Gałęzów Kolonii Pierwszej | opłacono |
29 | Niezgoda Irena | Gałęzów Kolonia Pierwsza | Polska | 5 km | Koło Gospodyń Wiejskich w Gałęzów Kolonii Pierwszej | opłacono |
30 | Stec Anna | Gałęzów Kolonia Pierwsza | Polska | 5 km | Koło Gospodyń Wiejskich w Gałęzów Kolonii Pierwszej | opłacono |
31 | Ciechoński Włodzimierz | Gałęzów Kolonia Pierwsza | Polska | 5 km | Koło Gospodyń Wiejskich w Gałęzów Kolonii Pierwszej | opłacono |
32 | Ciechońska Marta | Gałęzów Kolonia Pierwsza | Polska | 5 km | Koło Gospodyń Wiejskich w Gałęzów Kolonii Pierwszej | opłacono |
33 | Cybul Ewa | Radzyń Podlaski | Polska | 5 km | CHODZĘ z SERcEM | opłacono |
34 | Targosińska Joanna | Annopol | Polska | 5 km | Klub Zdrowego Stylu Życia Annopol | opłacono |
35 | Leptuch Ewa Leptuch | Annopol | Polska | 5 km | Klub Zdrowego Stylu Życia Annopol | opłacono |
36 | Kowalczyk Bogusława | świdnik | Polska | 5 km | CUS Świdnik | opłacono |
37 | Paul Teresa | świdnik | Polska | 5 km | CUS Świdnik | opłacono |
38 | Żelazna Beata | Ryki | Polska | 5 km | Nordicowo Rowerowa Grupa Ryki Rowerowa Grupa RYKI | opłacono |
39 | Żyszkiwicz Beata | świdnik | Polska | 5 km | CUS Świdnik | opłacono |
40 | Kwiatosz Katarzyna | świdnik | Polska | 5 km | CUS Świdnik | opłacono |
41 | Rzepiliński Roman | świdnik | Polska | 5 km | CUS Świdnik | opłacono |
42 | Mazurek Barbara | świdnik | Polska | 5 km | CUS Świdnik | opłacono |
43 | Łukasiewicz Elżbieta | świdnik | Polska | 5 km | CUS Świdnik | opłacono |
44 | Madejska Regina | świdnik | Polska | 5 km | CUS Świdnik | opłacono |
45 | Krupińska Wanda | świdnik | Polska | 5 km | CUS Świdnik | opłacono |
46 | Tynecka Alicja | świdnik | Polska | 5 km | CUS Świdnik | opłacono |
47 | Sokołowski Józef | świdnik | Polska | 5 km | CUS Świdnik | opłacono |
48 | Grzegorczyk Krzysztof | świdnik | Polska | 5 km | CUS Świdnik | opłacono |
49 | Grzegorczyk Janina | świdnik | Polska | 5 km | CUS Świdnik | opłacono |
50 | Chmielewska Małgorzata | Puławy | Polska | 5 km | Czar Bezmiaru | opłacono |
51 | Lenartowicz Andrzej | Puławy | Polska | 5 km | UTW Puławy | opłacono |
52 | Seń Janina | Puławy | Polska | 5 km | UTW Puławy | opłacono |
53 | Dębska-Próchniak Jadwiga | Puławy | Polska | 5 km | UTW Puławy | opłacono |
54 | Mierzejewska Halina | Lublin | Polska | 5 km | opłacono | |
55 | Pietras Urszula | Radzyń Podlaski | Polska | 5 km | opłacono | |
56 | Kozarska Anna | Łuków | Polska | 5 km | Aktywni z Pasją Łuków | opłacono |
57 | Oleś-Ferfecka Edyta | Ropczyce | Polska | 5 km | Face Nordic Walking Team | |
58 | Basaraba Renata | Radzyń Podlaski | Polska | 5 km | CHODZĘ z SERcEM | opłacono |
59 | Pawłowska Anna | Puławy | Polska | 5 km | UTW Puławy | opłacono |
60 | Sysa Wiesława | Puławy | Polska | 5 km | UTW Puławy | opłacono |
61 | Stołecka Alicja | Puławy | Polska | 5 km | UTW Puławy | opłacono |
62 | Cieślińska Wiesława | Łuków | Polska | 5 km | Aktywni z Pasją Łuków | opłacono |
63 | Ładziak Elżbieta | Łuków | Polska | 5 km | Aktywni z Pasją Łuków | opłacono |
64 | Rychlik Krzysztof | Łuków | Polska | 5 km | Aktywni z Pasją Łuków | opłacono |
65 | Rychlik Julia | Łuków | Polska | 5 km | Aktywni z Pasją Łuków | opłacono |
66 | Tomaszewska Gabriela | Łuków | Polska | 5 km | Aktywni z Pasją Łuków | opłacono |
67 | Dmowska Jagoda | Łuków | Polska | 5 km | Aktywni z Pasją Łuków | opłacono |
68 | Buraczyński Marcin | Łuków | Polska | 5 km | Aktywni z Pasją Łuków | opłacono |
69 | Klębowska Małgorzata | Łuków | Polska | 5 km | Aktywni z Pasją Łuków | opłacono |
70 | Majak Mirosław | Otwock | Polska | 5 km | Aktywni z Pasją Łuków | opłacono |
71 | Wilczyńska Barbara | Łuków | Polska | 5 km | Aktywni z Pasją Łuków | opłacono |
72 | Żaczek Teresa | Ryki | Polska | 5 km | Nordicowo-Rowerowa Grupa RYKI | opłacono |
73 | Goral Dominika | Lublin | Polska | 5 km | ||
74 | Krawczyk Elżbieta | Puławy | Polska | 5 km | Czar BezMiaru | opłacono |
75 | Marcewicz Barbara | Lublin | Polska | 5 km | opłacono | |
76 | Pawelec Danuta | Krasnobród | Polska | 5 km | Nordic Walking Team Krasnobród | opłacono |
77 | Matejek Marzena | Radzyń Podlaski | Polska | 5 km | CHODZĘ Z SERcEM | opłacono |
78 | Lecyk Jadwiga | Radzyń Podlaski | Polska | 5 km | CHODZĘ z SERcEM | opłacono |
79 | Popek Małgorzata | Radzyń Podlaski | Polska | 5 km | CHODZĘ z SERcEM | opłacono |
80 | Michalak Elżbieta | Radzyń Podlaski | Polska | 5 km | CHODZĘ z SERcEM | opłacono |
81 | Patro Adam | Ryki | 5 km | Nordicowo-Rowerowa Grupa Ryki | opłacono | |
82 | Duber Krystyna | Ryki | Polska | 5 km | Nordicowo-Rowerowa Grupa Ryki | opłacono |
83 | Szlendak Wiesława | Ryki | Polska | 5 km | Nordicowo-Rowerowa Grupa Ryki | opłacono |
84 | Łysiak Monika | Lublin | Polska | 5 km | Lublin chodzi z kijkami | |
85 | BLIŹNIAK HELENA | Ryki | Polska | 5 km | Nordicowo-Rowerowa Grupa RYKI | opłacono |
Wyświetleń: 7824