Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Aktywny Kodeń | |||||||||
1 | Mackiewicz Dariusz | Kodeń | 10 km | Aktywny Kodeń | opłacono | ||||
BILLEWALKING | |||||||||
2 | Bukowska Iga | Bełżyce | 10 km | BILLEWALKING | opłacono | ||||
3 | Pietroń Aneta | Nałęczów | 10 km | BILLEWALKING | opłacono | ||||
4 | Skowronek Magdalena | Lublin | 10 km | BILLEWALKING | opłacono | ||||
5 | Pachuta Małgorzata | Lublin | 10 km | BILLEWALKING | opłacono | ||||
6 | Błaszczak Monika | Lublin | 10 km | BILLEWALKING | opłacono | ||||
BILLEWALKING | |||||||||
7 | Chudek Małgorzata | Lublin | 10 km | BILLEWALKING | opłacono | ||||
8 | Motyka Magdalena | Lublin | 10 km | BILLEWALKING | opłacono | ||||
CHODZĘ Z SERcEM | |||||||||
9 | Zielińska Elżbieta | Radzyń Podlaski | 10 km | CHODZĘ Z SERcEM | opłacono | ||||
10 | Prokopowicz Małgorzata | Radzyń Podlaski | 10 km | CHODZĘ Z SERcEM | opłacono | ||||
11 | Kwaśny Tomasz | Borki | 10 km | CHODZĘ Z SERcEM | opłacono | ||||
12 | Kwaśna Małgorzata | Borki | 10 km | CHODZĘ Z SERcEM | opłacono | ||||
13 | Mazur Barbara | Radzyń Podlaski | 10 km | CHODZĘ Z SERcEM | opłacono | ||||
14 | Różycka Beata | Radzyń Podlaski | 10 km | CHODZĘ Z SERcEM | opłacono | ||||
15 | Korzeniowska Aldona | Radzyń Podlaski | 10 km | CHODZĘ Z SERcEM | opłacono | ||||
16 | Świć Joanna | Borki | 10 km | CHODZĘ Z SERcEM | opłacono | ||||
CUS Świdnik | |||||||||
17 | Adamczyk Beata | Świdnik | 10 km | CUS Świdnik | opłacono | ||||
18 | Nowosad Adam | Świdnik | 10 km | CUS Świdnik | opłacono | ||||
19 | Nowosad Teresa | Świdnik | 10 km | CUS Świdnik | opłacono | ||||
20 | Rosiak Jan | Świdnik | 10 km | CUS Świdnik | opłacono | ||||
21 | Krupiński Waldemar | Świdnik | 10 km | CUS Świdnik | opłacono | ||||
22 | Kielar Magdalena | Świdnik | 10 km | CUS Świdnik | opłacono | ||||
23 | Łukawska Małgorzata | Świdnik | 10 km | CUS Świdnik | opłacono | ||||
Chodzimy z SZANSĄ | |||||||||
24 | Ufniarz Marzena | Annopol | 10 km | Chodzimy z SZANSĄ | opłacono | ||||
25 | Rudziejewski-Rudziewicz Wojciech | Annopol | 10 km | Chodzimy z SZANSĄ | opłacono | ||||
26 | Rudziejewska Magdalena | Annopol | 10 km | Chodzimy z SZANSĄ | opłacono | ||||
Czar BezMiaru | |||||||||
27 | Krawczyk Elżbieta | Puławy | 10 km | Czar BezMiaru | opłacono | ||||
Czar Bezmiaru | |||||||||
28 | Chmielewska Małgorzata | Puławy | 10 km | Czar Bezmiaru | opłacono | ||||
29 | Sztamberek Kamila | Puławy | 10 km | Czar Bezmiaru | opłacono | ||||
30 | Klimkowicz-Niedziółka Dorota | PUŁAWY | 10 km | Czar Bezmiaru | opłacono | ||||
31 | Lasota Katarzyna | Puławy | 10 km | Czar Bezmiaru | opłacono | ||||
32 | Szeląg Anna | Puławy | 10 km | Czar Bezmiaru | opłacono | ||||
33 | Wojciechowski Paweł | Puławy | 10 km | Czar Bezmiaru | opłacono | ||||
34 | Solecka Anna | Puławy | 10 km | Czar Bezmiaru | opłacono | ||||
KSS Bebek Jedynka - Kraśnik na Kijach | |||||||||
35 | Bieleń Paweł | Kraśnik | 10 km | KSS Bebek Jedynka - Kraśnik na Kijach | opłacono | ||||
LGT | |||||||||
36 | Hiller Jerzy | Lublin | 10 km | LGT | opłacono | ||||
Lubelski Bank Spółdzielczy | |||||||||
37 | Guzek Małgorzata | Puławy | 10 km | Lubelski Bank Spółdzielczy | opłacono | ||||
Lublin Chodzi z Kijkami | |||||||||
38 | Olszak Anika Olszak | Lublin | 10 km | Lublin Chodzi z Kijkami | opłacono | ||||
Lublin chodzi z kijkami | |||||||||
39 | Muller Aneta | Tomaszowice | 10 km | Lublin chodzi z kijkami | opłacono | ||||
40 | Mazurek Danuta | Świdnik | 10 km | Lublin chodzi z kijkami | opłacono | ||||
Lublin chodzi z kijkami | |||||||||
41 | Skowronek Iwona | Lublin | 10 km | Lublin chodzi z kijkami | opłacono | ||||
42 | Żuk Karolina | Lublin | 10 km | Lublin chodzi z kijkami | opłacono | ||||
43 | Kędziera Iwona | Lublin | 10 km | Lublin chodzi z kijkami | |||||
44 | Chamera Beata Chamera | Lublin | 10 km | Lublin chodzi z kijkami | opłacono | ||||
45 | Olender Iwona | Lublin | 10 km | Lublin chodzi z kijkami | opłacono | ||||
46 | Malec Grażyna | Lublin | 10 km | Lublin chodzi z kijkami | opłacono | ||||
47 | Siądecka Katarzyna | Lublin | 10 km | Lublin chodzi z kijkami | opłacono | ||||
48 | Chudzik Ewa | Lublin | 10 km | Lublin chodzi z kijkami | opłacono | ||||
49 | Kamińska Krystyna | Lublin | 10 km | Lublin chodzi z kijkami | opłacono | ||||
50 | Kamiński Waldemar | Lublin | 10 km | Lublin chodzi z kijkami | opłacono | ||||
51 | Piętka Krzysztof | Lublin | 10 km | Lublin chodzi z kijkami | opłacono | ||||
52 | Kozak Małgorzata | Lublin | 10 km | Lublin chodzi z kijkami | |||||
53 | Pomarańska Małgorzata | Lublin | 10 km | Lublin chodzi z kijkami | opłacono | ||||
54 | Kałaska Marta | Garwolin | 10 km | Lublin chodzi z kijkami | opłacono | ||||
55 | Jacniacka Krystyna | Lublin | 10 km | Lublin chodzi z kijkami | opłacono | ||||
56 | Sobczak Józef | Lublin | 10 km | Lublin chodzi z kijkami | opłacono | ||||
Lublin chodzi z kijkami | |||||||||
57 | Birska Bozena | Lublin | 10 km | Lublin chodzi z kijkami | opłacono | ||||
Niezrzeszony | |||||||||
58 | Wilk Agnieszka | Krasnik | 10 km | Niezrzeszony | opłacono | ||||
59 | Kulik Jakub | Łuków | 10 km | Niezrzeszony | opłacono | ||||
60 | Kulik Adam | Łukow | 10 km | Niezrzeszony | opłacono | ||||
Nordic Walker Dęblin | |||||||||
61 | Ochal Grażyna | Dęblin | 10 km | Nordic Walker Dęblin | opłacono | ||||
62 | Zamojska Ewa | Dęblin | 10 km | Nordic Walker Dęblin | opłacono | ||||
Nordic Walkers Dęblin | |||||||||
63 | BANY Marta | Zajezierze | 10 km | Nordic Walkers Dęblin | opłacono | ||||
64 | Mierzejewska Ewelina Mierzejewska | DĘBLIN | 10 km | Nordic Walkers Dęblin | opłacono | ||||
65 | Lisica Danuta | DĘBLIN | 10 km | Nordic Walkers Dęblin | opłacono | ||||
66 | Cerbin Iwona | Dęblin | 10 km | Nordic Walkers Dęblin | opłacono | ||||
Nordic Walkers Dęblin | |||||||||
67 | Cuch Małgorzata | Dęblin | 10 km | Nordic Walkers Dęblin | opłacono | ||||
68 | Babik Cezary | Dęblin | 10 km | Nordic Walkers Dęblin | opłacono | ||||
69 | Babik Justyna | Dęblin | 10 km | Nordic Walkers Dęblin | opłacono | ||||
70 | Świderska Kamila | Dęblin | 10 km | Nordic Walkers Dęblin | opłacono | ||||
71 | Świderski Wojciech | Dęblin | 10 km | Nordic Walkers Dęblin | opłacono | ||||
Nordic Walking Team Krasnobród | |||||||||
72 | Górnik Joanna | Krasnobród | 10 km | Nordic Walking Team Krasnobród | opłacono | ||||
73 | GÓRNIK KRZYSZTOF | Krasnobród | 10 km | Nordic Walking Team Krasnobród | opłacono | ||||
74 | Piskor Mirosław | Krasnobród | 10 km | Nordic Walking Team Krasnobród | opłacono | ||||
75 | Sokołoska-Piskor Agnieszka | Krasnobród | 10 km | Nordic Walking Team Krasnobród | opłacono | ||||
76 | Pawelec Danuta | Krasnobród | 10 km | Nordic Walking Team Krasnobród | opłacono | ||||
77 | Pawelec Tomasz | Krasnobród | 10 km | Nordic Walking Team Krasnobród | opłacono | ||||
Nordicowo-Rowerowa Grupa Ryki | |||||||||
78 | Madej Monika | RYKI | 10 km | Nordicowo-Rowerowa Grupa Ryki | opłacono | ||||
79 | KAWA SŁAWOMIR | RYKI | 10 km | Nordicowo-Rowerowa Grupa Ryki | opłacono | ||||
80 | Czerska Aneta | Ryki | 10 km | Nordicowo-Rowerowa Grupa Ryki | opłacono | ||||
81 | SZLACHCIC MONIKA | RYKI | 10 km | Nordicowo-Rowerowa Grupa Ryki | opłacono | ||||
82 | WÓJCIK MARIUSZ PAWEŁ | RYKI | 10 km | Nordicowo-Rowerowa Grupa Ryki | opłacono | ||||
Nordicowy Janowiec | |||||||||
83 | Kaszubska Barbara | Janowiec | 10 km | Nordicowy Janowiec | opłacono | ||||
84 | Przybylska Renata | Janowiec | 10 km | Nordicowy Janowiec | opłacono | ||||
85 | Wolska Karolina | Wojszyn | 10 km | Nordicowy Janowiec | opłacono | ||||
86 | Chechelska-Kowalczyk Justyna | Janowiec | 10 km | Nordicowy Janowiec | opłacono | ||||
TKKF Krzna Biała Podlaska | |||||||||
87 | Niewęgłowska Dorota | Biała Podlaska | 10 km | TKKF Krzna Biała Podlaska | opłacono | ||||
88 | Tarkowska Agnieszka | Biała Podlaska | 10 km | TKKF Krzna Biała Podlaska | opłacono | ||||
89 | Zdańkowski Sylwester | Biała Podlaska | 10 km | TKKF Krzna Biała Podlaska | opłacono | ||||
90 | Samsoniuk Edyta | Biała Podlaska | 10 km | TKKF Krzna Biała Podlaska | opłacono | ||||
91 | Ułasiewicz Barbara | Biała Podlaska | 10 km | TKKF Krzna Biała Podlaska | |||||
Urząd Miasta Puławy | |||||||||
92 | Kozik Beata | Puławy | 10 km | Urząd Miasta Puławy | opłacono | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
93 | Wójtowicz Joanna | Bełżyce | 10 km | opłacono | |||||
94 | Haleniuk Joanna | Lublin | 10 km | opłacono | |||||
95 | Kwiatkowska Katarzyna | Lublin | 10 km | opłacono | |||||
96 | Jarszak Elzbieta Jarszak | Milejów | 10 km | opłacono | |||||
97 | Szaniawska Anna | Lublin | 10 km | opłacono | |||||
98 | Prokopowicz Magdalena | Radzyń Podlaski | 10 km | opłacono | |||||
99 | Mucha Wioletta | Lublin | 10 km | opłacono | |||||
100 | Dejneka Emilia | Lublin | 10 km | opłacono | |||||
101 | Kuternowska Marta | Lublin | 10 km | opłacono | |||||
102 | Wójcik Anna | Lublin | 10 km | opłacono | |||||
103 | Chroń Grzegorz | Turka | 10 km | opłacono | |||||
104 | Chroń Maria | Turka | 10 km | opłacono | |||||
105 | Kisiel Paulina | Lublin | 10 km | ||||||
106 | Kuchno Katarzyna | Lublin | 10 km | opłacono | |||||
107 | Kuchno Ewelina | Lublin | 10 km | opłacono | |||||
108 | Sioma Barbara | Lublin | 10 km | opłacono | |||||
109 | Kuternowska Julia | Lublin | 10 km | opłacono | |||||
110 | Węgrzyn Izabela | Lublin | 10 km | opłacono | |||||
111 | Żurowski Jacek | Lublin | 10 km | opłacono | |||||
112 | Żurowska Małgorzata | Lublin | 10 km | opłacono | |||||
113 | Pasierkiewicz Justyna | Bełżyce | 10 km | opłacono | |||||
114 | Gułowska Malgorzata | Bełżyce | 10 km | opłacono | |||||
115 | Budzyńska Elżbieta | Strzyżewice | 10 km | opłacono | |||||
116 | Kalisiak Piotr | Lublin | 10 km | opłacono | |||||
117 | Kalisiak Ewa | Lublin | 10 km | opłacono | |||||
118 | Chmiel Dariusz | Kraśnik | 10 km | opłacono | |||||
119 | Chmiel Magdalena | Kraśnik | 10 km | opłacono | |||||
120 | Nakonieczna Anna | Lublin | 10 km | opłacono | |||||
121 | Ratus Anna Ratus | Zagrody | 10 km | opłacono | |||||
122 | Kozak Agnieszka | Żyrzyn | 10 km | opłacono | |||||
123 | Walczak Kupisz Magdalena | Puławy | 10 km | opłacono | |||||
124 | Woźniak Barbara | Lublin | 10 km | opłacono | |||||
125 | Sekita Tomasz Sekita | Puławy | 10 km | opłacono | |||||
126 | Bartoszek Bozena | Lublin | 10 km | opłacono | |||||
127 | TELEON-POLSKA Marlena | Lublin | 10 km | opłacono | |||||
128 | Sobieszczańska Katarzyna | Lublin | 10 km | opłacono | |||||
129 | Biniaś Pastusiak Anna | Nasutów | 10 km | opłacono | |||||
130 | Popiołek Adrian | Osmolice Drugie | 10 km | opłacono | |||||
131 | Romaszko Lidia | Lublin | 10 km | opłacono | |||||
132 | Bąk Magdalena | Jakubowice Konińskie | 10 km | opłacono | |||||
133 | Dobrowolska Kinga | Lublin | 10 km | opłacono | |||||
Żbiki Nordic Walking | |||||||||
134 | Tolisz-Brecht Ewa | Warszawa | 10 km | Żbiki Nordic Walking |
Wyświetleń: 7016