Nordikiada 2022 - Rajd nad Zalewem Lublin
5 km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Wilgusiak - Schindler Agnieszka Lublin 5 km Feel The Freedom Lublin opłacono
2 Stefan Marek Sędziszów Małopolski 5 km Face Nordic Walking Team
3 Oleś-Ferfecka Edyta Ropczyce 5 km Face Nordic Walking Team
4 Jackiewicz-J.Amerini Irmina Lublin 5 km opłacono
5 Frajnt Magdalena Frajnt Lublin 5 km opłacono
6 Niezgoda Irena Gałęzów Kolonia Pierwsza 5 km Koło Gospodyń Wiejskich w Gałęzów Kolonii Pierwszej opłacono
7 Żak Zofia Gałęzów Kolonia Pierwsza 12 5 km Koło Gospodyń Wiejskich w Gałęzów Kolonii Pierwszej opłacono
8 Stec Anna Gałęzów Kolonia Pierwsza 12 5 km Koło Gospodyń Wiejskich w Gałęzów Kolonii Pierwszej opłacono
9 Wójtowicz Joanna Bychaa 5 km Koło Gospodyń Wiejskich w Gałęzów Kolonii Pierwszej opłacono
10 Ciechońska Marta Gałęzów Kolonia Pierwsza 5 km Koło Gospodyń Wiejskich w Gałęzów Kolonii Pierwszej opłacono
11 Oleszkiewicz Grzegorz Puławy 5 km UM Puławy opłacono
12 GADZAŁA Elżbieta Czemierniki 5 km CHODZĘ Z SERcEM opłacono
13 Dębska Jadwiga Puławy 5 km UTW Puławy opłacono
14 Majak Mirosław Otwock 5 km Aktywni z Pasją Łuków opłacono
15 Ziółkowska Małgorzata Lublin 5 km opłacono
16 Sysa Wiesława Puławy 5 km UTW Puławy opłacono
17 Kozłowska Małgorzata Świdnik 5 km CUS Świdnik opłacono
18 Dudek Barbara Świdnik 5 km CUS Świdnik opłacono
19 Kwiatosz Katarzyna Świdnik 5 km CUS Świdnik opłacono
20 Grzegorczyk Krzysztof Świdnik 5 km CUS Świdnik opłacono
21 Grzegorczyk Janina Świdnik 5 km CUS Świdnik opłacono
22 Krupińska Wanda Świdnik 5 km CUS Świdnik opłacono
23 Kowalczyk Bogusława Świdnik 5 km CUS Świdnik opłacono
24 Łukasiewicz Elżbieta Świdnik 5 km CUS Świdnik opłacono
25 Żyszkiewicz Beata Świdnik 5 km CUS Świdnik opłacono
26 Żelazna Beata Ryki 5 km Nordicowo Rowerowa Grupa RYKI opłacono
27 Golianek Krzysztof Płouszowice 5 km opłacono
28 Trzcinska Jadwiga Trzcinska Ryki 5 km Nordicowo-Rowerowa Grupa Ryki opłacono
29 Lenartowicz Andrzej Puławy 5 km UTW Puławy opłacono
30 Turowska Wiesława Puławy 5 km UTW Puławy opłacono
31 Pawłowska Anna Puławy 5 km UTW Puławy opłacono
32 Seń Janina Puławy 5 km UTW Puławy opłacono
33 Szymanek Teresa Puławy 5 km UTW Puławy opłacono
34 Stołecka Alicja Puławy 5 km UTW Puławy opłacono
35 Goral Dominika Lublin 5 km
36 Klewek Irena Radzyń Podlaski 5 km CHODZĘ Z SERcEM opłacono
37 Cybul Ewa Radzyń Podlaski 5 km CHODZĘ Z SERcEM opłacono
38 Hiller Boguslaw Lublin 5 km Lublin opłacono
39 Michalak Elżbieta Radzyń Podlaski 5 km CHODZĘ Z SERcEM opłacono
40 Ostrowska Małgorzata Lublin 5 km Lublin chodzi z kijkami opłacono
41 Lecyk Jadwiga Radzyń Podlaski 5 km CHODZĘ z SERcEM opłacono
42 Janik-Tymińska Elżbieta Lublin 5 km Lublin chodzi z kijkami opłacono
43 Miłek Maryla Puławy 5 km Czar Bezmiaru opłacono
44 Słupczyńska Renata Lublin 5 km Lublin chodzi z kijkami
45 Słupczyński Cezary Lublin 5 km Lublin chodzi z kijkami
46 Kowalski Józef Płouszowice 5 km opłacono
47 Nadbrzeska Marzena Lublin 5 km opłacono
48 Matejczuk Magda Lublin 5 km opłacono
49 Szlendak Wiesława Ryki 5 km Nordicowo-Rowerowa Grupa RYKI opłacono
50 Żaczek Teresa Ryki 5 km Nordicowo-Rowerowa Grupa RYKI opłacono
51 Patro Adam Ryki 5 km Nordicowo-Rowerowa Grupa Ryki opłacono
52 Duber Krystyna Ryki 5 km Nordicowo-Rowerowa Grupa Ryki opłacono
53 Ruta Krzysztof Puławy 5 km Czar Bezmiaru opłacono
54 Ruta Bożena Puławy 5 km Czar Bezmiaru opłacono
55 Socha Małgorzata Puławy 5 km Sam - Smak Wytwórnia Dobrych Smaków opłacono
56 Socha Piotr Puławy 5 km Sam - Smak Wytwórnia Dobrych Smaków opłacono
57 BLIŹNIAK HELENA Ryki 5 km Nordicowo-Rowerowa Grupa RYKI opłacono
58 Łysiak Monika Lublin 5 km Lublin chodzi z kijkami opłacono
59 Ułasiewicz Jerzy Biała Podlaska 5 km TKKF Krzna Biała Podlaska


Wyświetleń: 3742

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ