Nordikiada 2022 - Pyszny Ser i Kropka.
10 km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Ufniarz Marzena Annopol 10 km Chodzimy z SZANSĄ opłacono
2 Dorosz Agnieszka Biała Podlaska 10 km TKKF Krzna Biała Podlaska opłacono
3 Olszańska Krystyna Biała Podlaska 10 km opłacono
4 Samsoniuk Edyta Biała Podlaska 10 km TKKF Krzna Biała Podlaska opłacono
5 Ulasiewicz Barbara Biała Podlaska 10 km TKKF Krzna Biała Podlaska opłacono
6 Zdańkowski Sylwester Biała Podlaska 10 km TKKF Krzna Biała Podlaska opłacono
7 Hryciuk Waldemar Biała Podlaska 10 km TKKF Krzna Biała Podlaska
8 Świć Joanna Borki 10 km CHODZĘ z SERcEM opłacono
9 Spocińska Hanna Borki 10 km opłacono
10 ŻEBROWSKA Maria Dęblin 10 km Nordic Walkers Dęblin opłacono
11 Lisica Danuta DĘBLIN 10 km Nordic Walkers Dęblin opłacono
12 Babik Justyna Dęblin 10 km Nordic Walkers opłacono
13 Babik CEZARY Dęblin 10 km Nordic Walkers opłacono
14 Świderski Wojciech Dęblin 10 km Nordic Walkers Dęblin opłacono
15 Świderska Kamila Dęblin 10 km Nordic Walkers Dęblin opłacono
16 Bany Marta Dęblin 10 km Nordic Walkers Dęblin opłacono
17 Ochal Grażyna Dęblin 10 km Nordic Walkers Dęblin opłacono
18 Grabowska Małgorzata Dęblin 10 km Nordic Walkers Dęblin opłacono
19 Mierzejewska Ewelina Mierzejewska DĘBLIN 10 km Nordic Walkers Dęblin opłacono
20 Cybulska Ewa Dęblin 10 km Nordic Walkers Dęblin opłacono
21 Kałaska Marta Garwolin 10 km Lublin chodzi z kijkami opłacono
22 Borkowski Leszek Grabianów 10 km NoWi Siedlce - NW Wschód opłacono
23 Chechelska-Kowalczyk Justyna Janowiec 10 km Nordicowy Janowiec opłacono
24 Wolska Karolina Janowiec 10 km Nordicowy Janowiec opłacono
25 Hamułko Jadwiga Janowiec 10 km Nordicowy Janowiec opłacono
26 Kaszubska Barbara Janowiec 10 km Nordicowy Janowiec opłacono
27 Miłosz Katarzyna Kąkolewnica 10 km opłacono
28 Bogucka Jolanta Kąkolewnica 10 km opłacono
29 Misztal Małgorzata KRASNOBROD 10 km Nordic Walking Team Krasnobród opłacono
30 Pawelec Tomasz Krasnobród 10 km Nordic Walking Team Krasnobród opłacono
31 Pawelec Danuta Krasnobród 10 km Nordic Walking Team Krasnobród opłacono
32 Bieleń Paweł Kraśnik 10 km KSS Bebek Jedynka - Kraśnik na Kijach opłacono
33 Kołazińska-Bieleń Magdalena Kraśnik 10 km KSS Bebek Jedynka - Kraśnik na Kijach opłacono
34 Jacniacka Krystyna Lublin 10 km Lublin chodzi z kijkami opłacono
35 Romaszko Lidia Lublin 10 km opłacono
36 Piętka Krzysztof Lublin 10 km Lublin chodzi z kijkami opłacono
37 Janik-Tymińska Elżbieta Lublin 10 km Lublin chodzi z kijkami opłacono
38 Pomarańska Małgorzata Lublin 10 km Lublin chodzi z kijkami opłacono
39 Olszak Anika Olszak Lublin 10 km
40 Mierzejewski Pascal Lublin 10 km opłacono
41 Malec Grażyna Lublin 10 km Lublin chodzi z kijkami opłacono
42 OLENDER IWONA LUBLIN 10 km Lublin chodzi z kijkami opłacono
43 Żurowski Jacek Lublin 10 km opłacono
44 Żurowska Małgorzata Lublin 10 km opłacono
45 Chamera Beata Lublin 10 km Lublin chodzi z kijkami opłacono
46 Birska Bozena Lublin 10 km Lublin chodzi z kijkami opłacono
47 Chudzik Ewa Lublin 10 km Lublin chodzi z kijkami opłacono
48 Hiller Jerzy Lublin 10 km LGT opłacono
49 Sobczak Józef Lublin 10 km Lublin chodzi z kijkami opłacono
50 Ostrowska Małgorzata Lublin 10 km Lublin chodzi z kijkami opłacono
51 Kutnik Patrycja Miedzyrzec Podlaski 10 km opłacono
52 Biniaś Pastusiak Anna Nasutów 10 km opłacono
53 Wójcik Marzanna Puławy 10 km opłacono
54 Lasota Katarzyna Puławy 10 km Czar BezMiaru opłacono
55 Solecka Anna Puławy 10 km Czar Bezmiaru opłacono
56 Wojciechowski Paweł Puławy 10 km Czar BezMiaru opłacono
57 Krawczyk Elżbieta Puławy 10 km Czar BezMiaru opłacono
58 Miłek Maryla Puławy 10 km Czar BezMiaru opłacono
59 Chmielewska Małgorzata Puławy 10 km Czar BezMiaru opłacono
60 Pyszczak Joanna Puławy 10 km opłacono
61 Klimkowicz-Niedziółka Dorota PUŁAWY 10 km Czar BezMiaru opłacono
62 Goleniewicz Magdalena Puławy 10 km Czar BezMiaru opłacono
63 Korzeniowska Aldona Radzyń Podlaski 10 km CHODZĘ z SERcEM opłacono
64 Próchnicka Marianna Radzyń Podlaski 10 km CHODZĘ z SERcEM opłacono
65 Różycka Beata Radzyń Podlaski 10 km CHODZĘ z SERcEM opłacono
66 Osak Beata RADZYŃ PODLASKI 10 km Chodzę z Sercem opłacono
67 Grodzka Ewa Radzyń Podlaski 10 km CHODZĘ z SERcEM opłacono
68 Kocyła-Grabowska Anna Radzyń Podlaski 10 km opłacono
69 Prokopowicz Magdalena Radzyń Podlaski 10 km opłacono
70 Prokopowicz Małgorzata Radzyń Podlaski 10 km CHODZĘ z SERcEM opłacono
71 Więckowska Dorota Radzyń Podlaski 10 km CHODZĘ z SERcEM opłacono
72 Grzegorzewska Aneta Radzyń Podlaski 10 km CHODZĘ z SERcEM opłacono
73 Gaca Paweł Radzyń Podlaski 10 km CHODZĘ z SERcEM opłacono
74 Bergiel Agnieszka Radzyń Podlaski 10 km CHODZĘ z SERcEM opłacono
75 Mazur Barbara Radzyń Podlaski 10 km CHODZĘ z SERcEM opłacono
76 Grzeszuk Monika Radzyń Podlaski 10 km CHODZĘ z SERcEM opłacono
77 Zając Elżbieta Radzyń Podlaski 10 km CHODZĘ z SERcEM opłacono
78 Basaraba Renata Radzyń Podlaski 10 km CHODZĘ z SERcEM opłacono
79 Zielińska Elżbieta Radzyń Podlaski 10 km CHODZĘ z SERcEM opłacono
80 Czerska Aneta Ryki 10 km Grupa nordikowo rowerowa Ryki opłacono
81 WÓJCIK MARIUSZ PAWEŁ RYKI 10 km Nordicowo-Rowerowa Grupa Ryki opłacono
82 SZLACHCIC MONIKA RYKI 10 km Nordicowo-Rowerowa Grupa Ryki opłacono
83 Żaczek Teresa Ryki 10 km Nordicowo-Rowerowa Grupa RYKI opłacono
84 KAWA SŁAWOMIR RYKI 10 km Nordicowo-Rowerowa Grupa Ryki opłacono
85 Zapałowska Jolanta Siedlce 10 km Slow Jogging Siedlce opłacono
86 Szymczyk Magdalena Siedlce 10 km ChodzęBoLubię Siedlce opłacono
87 Okniński Krzysztof SIEDLCE 10 km ChodzęBoLubię Siedlce opłacono
88 Grabczak Monika SIEDLCE 10 km opłacono
89 Wysocka Magdalena Skórzec 10 km NoWi Siedlce opłacono
90 Książek Danuta Staras Wieś 10 km CHODZĘ z SERcEM opłacono
91 Świrszcz Tomasz Świdnik 10 km Lublin chodzi z kijkami opłacono
92 Przestrzelska Iwona Wólka Leśna 10 km opłacono
93 Mielniczek Dorota Zwierzyniec 10 km Zwierzyniec opłacono


Wyświetleń: 4271

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ